News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

LAN: Bitange-VOZD | Mix

Started by $tring, July 05, 2010, 04:46:57 AM

Previous topic - Next topic

$tring


don_gagi

E vala jesmo se ismejali i dobro zabavili...samo jos da Kordoba poradi malo na taktici iskljucivanja servera, nestajanja vremena, i slicno...i bice to mnogo bolje!   :rofl

kordoba

Sjajno je bilo...
Ne mogu ja tu nista. Uvek neka visa sila utice... Na kraju mi je citav poligon bio u kockicama, riknula mu graficka sigurno, al` nisam kukao...
Od sada te Gagi imenujem za "Malutu"...
Savetnika Ivana Groznog za razvrat, prevare, pokolje i haos... Mislim da ce ti pristajati "funkcija", s` obzirom da mi uvek nesto dosolis...

Eh da... Kupicu tampone za usi, i onako ne koristim sluske a od buke u matrixu se ne moze covek skoncentrisati....
Ili da posaljemo raciju pre nego sto mi dodjemo a ?   :o

don_gagi

Quote from: kordoba on July 05, 2010, 11:59:15 AM
Sjajno je bilo...
Ne mogu ja tu nista. Uvek neka visa sila utice... Na kraju mi je citav poligon bio u kockicama, riknula mu graficka sigurno, al` nisam kukao...
Od sada te Gagi imenujem za "Malutu"...
Savetnika Ivana Groznog za razvrat, prevare, pokolje i haos... Mislim da ce ti pristajati "funkcija", s` obzirom da mi uvek nesto dosolis...

Eh da... Kupicu tampone za usi, i onako ne koristim sluske a od buke u matrixu se ne moze covek skoncentrisati....
Ili da posaljemo raciju pre nego sto mi dodjemo a ?   :o


Hahahahah pa sta cu sefe, mora neko i od nas da te zeza, a da nisu samo ona deca iz Matrixa!  ;D
Sledeci put reci Zizi da zatvori ceo sprat ili igraonicu kad mi gostujemo!  :rofl

$tring

Quote from: don_gagi on July 05, 2010, 12:24:08 PM
Hahahahah pa sta cu sefe, mora neko i od nas da te zeza, a da nisu samo ona deca iz Matrixa!  ;D
Sledeci put reci Zizi da zatvori ceo sprat ili igraonicu kad mi gostujemo!  :rofl

Ma samo Kordoba da podvikne! .... Svi zacute ko zaliveni...  :rofl

don_gagi

Quote from: string on July 05, 2010, 08:35:31 PM
Ma samo Kordoba da podvikne! .... Svi zacute ko zaliveni...  :rofl

Hahahah, i ja sam se usrao, mogu misliti kako je jadnoj deci bilo!  :D

Lag

bilo bash fun  :smartass

kada cemo company of heroes? :)