News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mozda Lan u BG-u S&D bilo bi super

Started by [TNT]AL PACiNO, April 10, 2010, 03:58:07 AM

Previous topic - Next topic

[TNT]AL PACiNO

Mislim da bi jedan lan u BG-u bio dobar  :hat  .... ako ima neko neku ideju ili misljenje neka brzo javi da se druzimo i provodimo  :drinks2

C[0]F!

bilo bi super, ima dosta igraonica... a i lakse je ljudima da dodju do bg-a...  :super  :drinks2

Spinx!!


stewzoR


Team.iNfamous*DrDrift

Bilo bi stvarno super.Sigurno bi doslo dosta klanova.
Moj predlog je KGB igraonica. Igraonica ja msm da je jedna od najboljih u BG-u,ako ne i sire.Nalazi se u centru grada.
Tamo se i odrzava WCG za one koji ne znaju.
Samo se treba dogovoriti sa vlasnicima.

KGB Igraonica

Adresa: Beograd,Ruzveltova 1 (TC Metro)

Telefon: 011/3370-520, 3370-924, 064/8777-037










toliko od mene :)

sniper elite

O covece sta bi ja dao da pikam jedan lan u bg-u   :sorry  :girl_cray

stewzoR

Samo treba nagovoriti vlasnike KGB...

VIP.er

Za S&D se moraju razdvojiti igraci protivnickih ekipa, ovaj zidic nije dovoljan, moraju biti odvojene prostorije...

.:Chunky:.

 :omg: Viper kako ne kontas da su 2 ekipe  1 naspram druge????

VIP.er

#9
Quote from: .:Chunky:. on April 12, 2010, 12:50:24 AM
:omg: Viper kako ne kontas da su 2 ekipe  1 naspram druge????
:facepalm:

Stvarno mislis da to nisam shvatio ? Stvarno to mislis ??? Da pojasnim sta sam hteo da kazem, nije dovoljno sto zidic razdvaja 2 tima kad su oni na 1metar jedan od drugog, drugim recima nemoguce je reci nesto svom saigracu a da to ne cuje protivnik, pa ce ekipe morati da se fizicki razdvoje.

[TNT]AL PACiNO

E DRIFT JA I TI DA SE DOG JA CU DA DODJEM SA SVOJIM DRUGOM OVIH DANA U KGB A JA CU DA TI JAVIM PREKO XF DA SE NADJEMO I DA IH PITAMO OK?

Team.iNfamous*DrDrift

Moze brte...Samo reci kad...mada pricacu ja sa vlasnik,msm poznajem ga pa cu pokusati da sredim nesto.Mada oni preferiraju CS1.6 turnire..   :)

STEK

Quote from: ||_iNfamous_DRIFT on April 14, 2010, 12:15:34 AM
Moze brte...Samo reci kad...mada pricacu ja sa vlasnik,msm poznajem ga pa cu pokusati da sredim nesto.Mada oni preferiraju CS1.6 turnire..   :)
Bas me zanima sta ce da ti kazu Momcovi iz KGB-a,ono sto mislim da znam!? 8|

[TNT]AL PACiNO


C[0]F!

Jeste li mozda razmisljali o Forum igraonici, tamo ima bar 10 soba, ako ne i vise, sa po 8 kompova cini mi se... Ne znam da li u KGB-u ima odvojenih soba, ako nema, onda mi se Forum cini kao bolje resenje... Jer sad na ctf turniru, bili smo na istoj razdaljini kao i na slici i sve se culo, a za S&D je stvarno potrebno da ekipe budu u zasebnim sobama... No polako sa tim turnirom, nemojte da bude pre letnjeg raspusta, mnogi imaju da spremaju prijemne itd... Tako da posle tamo pocetkom jula bi po meni bilo idealno za tako nesto :D :harp:

ilidan


C[0]F!


PICAj3La


C[0]F!

hhaah, pa onda je bolje u forumu, ima soba kolko hocete...  8)

pxzyy [@] m@x]

xD ... aje samo da bude neki lan aaaaaaaaaa...

STEK

Quote from: m@x] on April 16, 2010, 09:53:34 PM
xD ... aje samo da bude neki lan aaaaaaaaaa...
po mogucnosti u BG-u... 8|

STEK

Quote from: VIP.er on April 12, 2010, 12:53:29 AM
Quote from: .:Chunky:. on April 12, 2010, 12:50:24 AM
:omg: Viper kako ne kontas da su 2 ekipe  1 naspram druge????
:facepalm:

Stvarno mislis da to nisam shvatio ? Stvarno to mislis ??? Da pojasnim sta sam hteo da kazem, nije dovoljno sto zidic razdvaja 2 tima kad su oni na 1metar jedan od drugog, drugim recima nemoguce je reci nesto svom saigracu a da to ne cuje protivnik, pa ce ekipe morati da se fizicki razdvoje.
ovima u Norveskoj ne smeta...xD

ilidan

Pa ne smeta...ocesam da je galama da necuje ni ovog do sebe... :)

pxzyy [@] m@x]


C[0]F!


Mustang.

Quote from: C0]F! link=topic=3673.msg41851#msg41851 date=1271623187]
Norveška - Luda nacija  :mafia  :hat

Ali nema luđe od Japanaca.

spdR

E jebiga da ste mene pitali ranije sredio bih vam LAN ali u SU... igraonica GameStation je imala spratove, negde oko 50 kompova, PS3-ojke, nekoliko nintenda wii-a... ali je propala i danas je zatvorena. mada ima jos jedna - SPACEPORT, isto je zidic, malo je veca razdaljina medju igracima ali opet..


btw viper i takav lan vam ne bi bio los ako hocete da igrate, uostalom svi se slazu da idu na lan radi zezanja, pa im ozbiljnost i ne znam kakva raspodela prostorija ne treba....


i taj zidic bi bio dosta ;)

C[0]F!

Ma daj spajderu, neko ko ulozi odredjenu svotu novca za lan turnir, ocigledno je spreman da se maximalno potrudi da bar povrati te pare, a i da osvoji turnir. Ako se vec pravi turnir, neka bude ljudski, normalno, ipak je to sd i treba malo vise komunikacije medju igracima :)

STEK


C[0]F!

Izgleda nista... Ko zna gazdu KGB-a neka ode i nek pita... neko je bio napisao, nzn ko :D

jape

#30
The past weekend was one of the most thrilling weekends for our organisation yet. However, this is not the end. It is just the beginning. In the next few days we will announce the new COMSHOP GRAND LAN ADRIA that will take place in Serbia (Belgrade). Date and venue  will be set asap â€" we are still discussing and making final conclusions.

QuoteLuka Uvodič (PR & Marketing) at GRAND LAN said:
We want to stick to the plans we announced at the beginning of the year, that is why we are moving on with our events. Our next stop is Belgrade where we expect to have more than 250 gamers at the event. For the first time we will also provide mouses, headphones and keyboards at the event. The only thing gamers will have to bring with them, will be a mousepad. By doing so, we want to assure all the players the same gaming experience and playing at an the equal level. COMSHOP GRAND LAN ADRIA in Belgrade is just one more step forward to becoming one of the leading eSports organisations in the Adria region.


http://www.grand-lan.com/2010/04/01/the-end-of-first-beginning-of-the-second/

STEK

Bice super ako ovo bude...  :nervous:,kolko vidim u bice u opticaju CS,COD 2,COD 4,FIFA i DOTA(mrtva)...
...ma preskilovan ovaj jape... :snap

cod.Gaming_Quicker

a cod4 ne verujem da ce biti dosta ekipa.

STEK

Quote from: cod.Gaming_Quicker on April 26, 2010, 01:51:09 PM
a cod4 ne verujem da ce biti dosta ekipa.
hmm..ako bude jak nagradni fond...razmislice ljudi! :console:

cod.Gaming_Quicker

Quote from: STEK on April 30, 2010, 10:14:27 PM
Quote from: cod.Gaming_Quicker on April 26, 2010, 01:51:09 PM
a cod4 ne verujem da ce biti dosta ekipa.
hmm..ako bude jak nagradni fond...razmislice ljudi! :console:

Pa mi cemo se sigurno prijaviti i mozda jos dve ekipe iz srbije.Racunam oko 3 hr ekipe jer su oni stalno isle na grand lanove u sloveniju.Jedan bosanska,2-3 madjarske ekipe.Dace bog da bude jak nagradni fond.

STEK


C[0]F!

Quote from: cod.Gaming_Quicker on May 01, 2010, 02:13:56 AM
Quote from: STEK on April 30, 2010, 10:14:27 PM
Quote from: cod.Gaming_Quicker on April 26, 2010, 01:51:09 PM
a cod4 ne verujem da ce biti dosta ekipa.
hmm..ako bude jak nagradni fond...razmislice ljudi! :console:

Pa mi cemo se sigurno prijaviti i mozda jos dve ekipe iz srbije.Racunam oko 3 hr ekipe jer su oni stalno isle na grand lanove u sloveniju.Jedan bosanska,2-3 madjarske ekipe.Dace bog da bude jak nagradni fond.
ovde pola grada cepa cod4, ali nisu culi za cod2, xfire i ovaj forum, tako da bi trebalo da bude vise ekipa za cod4, e sad videcemo :D   :dummy

cod.Gaming_Quicker

Quote from: jape on April 25, 2010, 09:06:29 AM
The past weekend was one of the most thrilling weekends for our organisation yet. However, this is not the end. It is just the beginning. In the next few days we will announce the new COMSHOP GRAND LAN ADRIA that will take place in Serbia (Belgrade). Date and venue  will be set asap â€" we are still discussing and making final conclusions.

QuoteLuka Uvodič (PR & Marketing) at GRAND LAN said:
We want to stick to the plans we announced at the beginning of the year, that is why we are moving on with our events. Our next stop is Belgrade where we expect to have more than 250 gamers at the event. For the first time we will also provide mouses, headphones and keyboards at the event. The only thing gamers will have to bring with them, will be a mousepad. By doing so, we want to assure all the players the same gaming experience and playing at an the equal level. COMSHOP GRAND LAN ADRIA in Belgrade is just one more step forward to becoming one of the leading eSports organisations in the Adria region.


http://www.grand-lan.com/2010/04/01/the-end-of-first-beginning-of-the-second/

Sta se desava sa ovim?!