News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Tobruk & PowCamp zvanicne mape na CB

Started by $tring, January 04, 2009, 06:06:34 PM

Previous topic - Next topic

$tring

:) Desilo se ono sto smo godinama cekali da se desi:

Tobruk i PowCamp su postale zvanicne mape na CB!   :yahoo

Potpuno mi je nejasno zasto se toliko dugo cekalo da predivni TOBRUK postane zvanicna mapa? Toliko mapa postoji za COD2, i siguran sam da ima jos bar 10 koje su toliko dobre da ih mogu pustiti na cb. Ali i ovo je dobar pomak! COD2 scena je potpuno konzervativna po pitanju novih mapa, pa je iz nekog meni nepoznatog razloga za 80% igraca dovoljno igrati Carentan, Burgundy, Dawnville, Toujane i Matmatu. Zasto? Zasto su uglavnom SD igraci toliko zakucani na 4-5 mapa? Uvek sam se pitao zasto se Leningrad, Moskva, Farmhouse ne igraju na takmicenjima? Nisu to toliko lose mape da ih niko ne igra. Mislim da je u pitanju neka intertnost klanova i putpuno pasivno ponasanje u vezi bilo koje promene/izmene. Ili su mozda klanovi toliko naucili Toujane/Carentan da ne zele ni po koju cenu da se upuste u mape za koje nisu 300x odgledali NADE-TRICK na youtube... ;) Zaista ne znam...

U svakom slucaju, drago mi je za TOBRUK!  :yahoo Setite se proslog turnira, gde nam je dosta ljudi reklo : koja vam je ovo mapa?! pa ovo niko ne igra... :)

Public serveri su od samog pocetka pokazivali nakolonost ka TOBRUK mapi pa su je igraci koji dolaze kod nas na servere dobro upoznali. ;)

Autor je covek po imenu Ramza koji je napravio do sada Tobruk, Eindhoven, PowCamp i Tripoli.

Svaka cast...

Zver

Pa sd ekipa se prakticno boji jer SD je tip igre u kojem svi sve znaju bukvalno napamet, i onda kada im ucitas neku mapu koju ne ynaju na pamet, panika

~LoneWolfs~Extreme

evo moje misljenje po meni je tobruk odlicna mapa stvarno je super ali recimo jedino sto me zivcira kod nje je kad se igra s&d one bombe gruvaju i ja nista ne cujem tih par sekundi samo bi se to trebalo izbacit :ziveli :ziveli :ziveli

$tring

Cudan problem... verujem da je do tebe... ili nije? Ne verujem da bi ubacili tobruk tek tako.... ;)

VIP.er

A sada Tobruk off sa public bitange servera,da potencijalni protivnici ne bi mogli da vezbaju  :happy  ;D

domohomo

nema vam veze sto su ubacili tobruk na cb jer nece vam klanovi htjet igrat, isto se dogadja sa nasim rhineom ali gl....... :hat

Zver

A sakrijes mapchoice i posle ako izadju, noshow, pa ko ih jebe

domohomo

Quote from: Zver on January 04, 2009, 10:22:09 PM
A sakrijes mapchoice i posle ako izadju, noshow, pa ko ih jebe
naravno, uvijek napises you challenge