Lista srama

Started by ToTo, August 20, 2011, 04:50:01 AM

Previous topic - Next topic

ToTo

Moze li mi neko objasniti, posto se ja ne razumem u ovo, cemu sluze ove komande ispod?   :whistling
Pregledali smo samo jedan mali deo server log-a, a ubuduce ce se ovo pratiti na dnevnom nivou, pa ce se shodno pronadjenim scriptama osvezavati tema.  A vi , koji ste na listi, sta da vam kazem  :facepalm:

[From #12 (VALID) ^^33|RTN| ^^11K E N N Y [2 = gocrouch;wait 190;+attack;-attack;goprone][6 = set com_maxfps 76; +FRAG; -FRAG; wait 610; +forward; wait; +moveup; wait 76; -forward; -moveup; set com_maxfps 250][G = wait 10; +frag; wait 10; +forward ; wait 100; +gostand; wait 10; -frag; wait 10; -[14 key binding matches found]
[From #16 (VALID) ^1+FM+^3Matke] [6 = bind mouse1 "+attack][7 = bind mouse1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack][3 key binding matches found]
[From #20 (VALID) oIL] [KEY_KP_HOME = developer 0; toggle r_shownormals white '; wait 5; clear; developer 1; echo Toggle Shownormals Mode][1 key binding match found]
[From #32 (VALID) ^^00VojVo^^77[)^^00A^^77*] [= = +forward ; wait 10 ; -forward ; +moveup ; -moveup ; -moveup][M = +smoke ; wait 150 ; +gostand ; -gostand ; -gostand ; -smoke][2 key binding matches found]
[From #12 (VALID) ^1F4ntoM45.AcP] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2_][1 key binding match found]
[From #13 (VALID) Wh] [KEY_KP_HOME = developer 0; toggle r_shownormals white '; wait 5; clear; developer 1; echo Toggle Shownormals Mode][1 key binding match found]  
[From #7 (VALID) ^^00KT ^^99- ^^11Nostradamus] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #16 (VALID) ^1Dark^7' ^1Ki^7-^1Ninja] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #18 (VALID) PaNcHo 334] [X = -frag ; -frag ; -frag ; +frag ; wait 190 ; +moveup ; wait 2 ; -frag ; wait 55 ; -moveup ; -moveup ;][1 key binding match found]
[From #18 (VALID) ^^66OnLy ^^22No ^^66Aim] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #16 (VALID) ^2AntraX] [KEY_KP_UPARROW = vstr thirdIn][KEY_KP_5 = cg_thirdperson 0; cg_thirdpersonangle 0; set cg_thirdpersonrange 0; set thirdRight vstr thirdA1; set thirdLeft vstr thirdA35; set thirdOut vstr thirdR1; set thirdIn vstr thirdR-1; clear; echo Third Person Toggle[3 key binding matches found]
[From #19 (VALID) Cuneks Smiley] [G = -frag; -frag; -frag; +frag; wait 150; +forward; wait; +moveup; wait; -frag; -frag; wait 55; -forward; -forward; -moveup; -moveup][1 key binding match found]
[From #12 (VALID) ^1Narodna oDbrana ^3^5MaLeNi] [3 = -frag ; -frag ; -frag ; +frag ; wait 190 ; +moveup ; wait 2 ; -frag ; wait 55 ; -moveup ; -moveup][1 key binding match found]
[From #12 (VALID) ^^0^70dragon Smiley] [\ = reconnect;wait 1;reconnect;wait 1;reconnect;wait 1;reconnect][KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[From #12 (VALID) ^^0^70dragon Smiley] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #17 (VALID) ^1S^7ikt^1E^7r] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #10 (VALID) ^2AntraX] [KEY_KP_HOME = developer 0; toggle r_shownormals white '; wait 5; clear; developer 1; echo Toggle Shownormals Mode][1 key binding match found]
From #25 (VALID) ^1rigzjE^9E^1E] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]


SD:

[From #10 (VALID) ^^55mufzorova mala] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #10 (VALID) blaaaa] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #22 (VALID) ^^22GUMELINI] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #26 (VALID) ^7Darkman ^8Ki-Ninja] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #13 (VALID) ^4heaven-^7crew.com ^3Rambo] [J = +attack][K = mouse1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack][3 key binding matches found] From #14 (VALID) ^8F^7antastic^8G^7amers-^8Dark] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.8; -lookdown; -attack][1 key binding match found]
[From #8 (VALID) napusen sam Cheesy] [KEY_F9 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][KEY_MOUSE1 = +attack][2 key binding matches found
[From #8 (VALID) High^2'^7LighT^2|^7TerroR] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #7 (VALID) name] [8 = bind MOUSE1 "+attack][9 = bind MOUSE1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][3 key binding matches found]
[From #8 (VALID) wataha^807^7team^8''^7w1zard] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #16 (VALID) mRk1] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #7 (VALID) ^1i^2.zOn4^1|^7MajorSlack] [KEY_SPACE = vstr nade2][5 = vstr toggle][KEY_MOUSE1 = vstr m1shots][3 key binding matches found]
[From #28 (VALID) Fire^6.^7Eaglse^6|^7aSTRA^6<33] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.8; -lookdown; -attack][1 key binding match found]
[From #11 (VALID) I'm back] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.6; -lookdown; -attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[From #7 (VALID) Master] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #24 (VALID) ^^55ZeXoNja] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
mysteRy^9^8*^7Clan NoODyx] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #12 (VALID) Beasley^5:D] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[From #9 (VALID) debeli] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #14 (VALID) ^^55Vec] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELDOWN = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack][3 key binding matches found] [From #21 (VALID) GLT^308^7'kvota] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
VIOLATION (IGNORING QUERIES) #9013: tnt-klan.com.ba^1|^7zlo (slot #16) Ignoring MD5Tool Queries [(VALID) 109.165.242.150:12892]
[08.07.2011 21:42:24] Kick Command Issued (Ignoring MD5Tool Queries) for (slot#16) 109.165.242.150:12892  tnt-klan.com.ba^1|^7zlo [From #20 (VALID) i^1.^7zOn4^1|^7TerroR] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.08.2011 14:19:05] [From #31 (VALID) ^3Zuti Cheesy] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2_][1 key binding match found]
[From #9 (VALID) bili piton] [KEY_KP_END = openScriptMenu quickresponses 2][KEY_KP_DOWNARROW = openScriptMenu quickresponses 4][KEY_KP_PGDN = openScriptMenu quickresponses 5][KEY_KP_INS = openScriptMenu quickresponses 1][4 key binding matches found]
[From #15 (VALID) CIULIK] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 3; -attack; wait 3; +attack; wait 3; -attack; wait 3;+attack; wait 3; -attack; wait 3; +attack; wait 3;-attack; wait 3][1 key binding match found]
[From #20 (VALID) ^5gadov^9iii ^7alqT] [6 = bind MOUSE1 "+attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2"][7 = bind MOUSE1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack][3 key binding matches found]
[From #20 (VALID) andrlj^4EEE] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]
[From #14 (VALID) alqT] [6 = bind MOUSE1 "+attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2"][7 = bind MOUSE1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack][3 key binding matches found]

[From #18 (VALID) ^3|RTN| ^1LIRICKI ZUB] [2 = gocrouch;wait 190;+attack;-attack;goprone][KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;WAIT 0.1;-attack;wait 35;+attack;WAIT 0.1;-attack;wait 35][3 key binding matches found]
[From #18 (VALID) ^3|RTN| ^1LIRICKI ZUB] [, = vstr v_vol_down][. = vstr v_vol_up][/ = vstr v_mute][1 = vstr strafe1][3 = vstr bash][M = vstr RTN1][N = vstr flag1][KEY_PGUP = vstr demo_tog][KEY_F1 = vstr name_tog][KEY_F2 = vstr VOLG_tog][KEY_F3 = vstr paket][KEY_F4 = vstr fps1][12 key binding matches found]
[From #21 (VALID) penja] [5 = vstr djump][8 = vstr gammaup][9 = vstr gammadn][G = vstr nade2][KEY_ALT = vstr atem][5 key binding matches found]
[From #23 (VALID) kvota] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[From #7 (VALID) MaSter oF PuPPets] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #16 (VALID) ziga] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[From #10 (VALID) lobs^2.^7N^24^7s^23^7r] [, = bind mouse1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[From #8 (VALID) ^1[WC]^7=^3Penja] [5 = vstr djump][8 = vstr gammaup][9 = vstr gammadn][G = vstr nade2][KEY_ALT = vstr atem][5 key binding matches found]

MakiMDSS.rs

svi oni to znaju a ja ubuduce cim vidim IP i server id od igraca na rconu ili hlsw , bolje da izadje cim se ja konektujem na server bice konstatno kikovan sa servera dok mu ne zapuca masina ... a verujte mi dacha je to okusio jedno vreme i zna koliko mogu da budem uporan :D

Filozof

Kakooo mene ovde nema ...a maki mi dao skripte neke ... ovo nije fer  :cray Maki vrati mi pare zaebo si me   :tease2

|RTN|K E N N Y       a ja pomislih da si stvarno dobar igrac....kad prc miljojka ... bruko...
VojVo[)A                 bruko
Darkman Ki-Ninja     komsinicu ti ebem po 100 puta ....zar i ti ?! Bruko
HighLighT|TerroR     bruko
mRk1                      hahahahahaha.......red je bio da vidimo nesto zanimljivo na tvoj racun Low-e   
i.zOn4|MajorSlack    bruko
|RTN|LIRICKI ZUB     bruko
[WC]=Penja             bruko


jednostavno druge ne znam...nisam ih vidjao na serveru....ali ovi ... cisto jednostavno receno ... zaebi te cod2  :icon_dick:

MakiMDSS.rs

nemoj tako alek ja sam te ucio da budes cist ko suza ... agagaga jbg sad ce svi posle ovoga da traze moj cfg ... pare ne VRCEM NIKAKO . dodjes na lan sad u NS i kupim ti pizzu moze?

|Mr|max

#4
jos da je orig server... :S mozda da al ovak dokazi da su to oni bili ... + ovo sto je kod penje i majora nije skripta... nego od seismovisiona za ubrazavanje/usporavanje demo-a :)

Staljin

ma Max jesu to njihove skripte,katastorfa i onda kaze nemam ja nista ,imam puno fpsa ,mis od 100 eura...... MUUUUUUUUUUUUUUUUUU  :-[

Penja za jump i nade,Major za nade ,Max.A i drugovi Bili Piton i Mufzor su tu,a bit ce ih jos,samo Toto,niste jos to trebali stavljat dok se ne nakupi,sad ce bit brisanja skripti jbg

Spinx!!

Aman nikako vas ne razumem........OVO JE JEBANI CRACK.......Nemas dokaza da optuzijes druge ljude.....Da li su to ONI sto bi max rekao DOKAZI!!!!!!!!!!!
Manite se kukanja i prozivanja celog zivota stvarno je jadno...........ako ne znate koje su skripte koje i cemu sluze i kako su dospele tu pitajte one koji znaju ili proguglajte!!!!!!

Staljin

#7
to si oni i ntiko drugi. Svi znamo gdje igraju i kako im pucaju pojednia oruzja . Ovo nije hax da netko fejka nick ili netko vec koristi taj cd key pa je najmerno usao na server sa haxom pod dr imenom (slucaj vasic cd key),tako da nema opravdanja ni u stilu,pa ja sam *Ranku* poslao svoj cfg samo sto je on ubacio sve te skripte,nema sanse. Garand i nade skripte su 85% kill

MASTERBLASTER

Moj deda pokojni dosao pa stavio tag i igrao,a sad po meni idu sankcije!

vd|cube(im)

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 09:58:11 AM
Aman nikako vas ne razumem........OVO JE JEBANI CRACK.......Nemas dokaza da optuzijes druge ljude.....Da li su to ONI sto bi max rekao DOKAZI!!!!!!!!!!!
Manite se kukanja i prozivanja celog zivota stvarno je jadno...........ako ne znate koje su skripte koje i cemu sluze i kako su dospele tu pitajte one koji znaju ili proguglajte!!!!!!

Spinx ni ja tebe ne razumijem.....server bio crack ili org ima svoju log bazu ...na crack serveru se hvata uz nick name, a na org-u uz guid ....


Znači DOKAZI su tu ... i nema tu puno pametovanja....oni koji nisu znali šta imaju u cfg-u brišite i igrajte dalje, a vi pro  igrači šta staljo veli imam pro miša , tipkovnicu , 250 lock novu grafu itd.... nabijem vas na kurac  :stoner:



Spinx!!

Quote from: vd|cube(im) on August 20, 2011, 10:52:59 AM
Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 09:58:11 AM
Aman nikako vas ne razumem........OVO JE JEBANI CRACK.......Nemas dokaza da optuzijes druge ljude.....Da li su to ONI sto bi max rekao DOKAZI!!!!!!!!!!!
Manite se kukanja i prozivanja celog zivota stvarno je jadno...........ako ne znate koje su skripte koje i cemu sluze i kako su dospele tu pitajte one koji znaju ili proguglajte!!!!!!

Spinx ni ja tebe ne razumijem.....server bio crack ili org ima svoju log bazu ...na crack serveru se hvata uz nick name, a na org-u uz guid ....


Znači DOKAZI su tu ... i nema tu puno pametovanja....oni koji nisu znali šta imaju u cfg-u brišite i igrajte dalje, a vi pro  igrači šta staljo veli imam pro miša , tipkovnicu , 250 lock novu grafu itd.... nabijem vas na kurac  :stoner:




kakav ti je nickname DOKAZ?

vd|cube(im)

#11
Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 09:58:11 AM
kakav ti je nickname DOKAZ?

U neku ruku dovoljan jer ovo nije hax pa neko ušao isprobati na crack server sa tuđim nickom , ovo su pomagala koja ljudi ubace u cfg i misle da se nikad neće vaditi log servera ili da se ne moŠ¾e otkriti.... :smoke:

Staljin

pa sta ce ti veci dokaz od ovoga? majko isusova ja ne znam sta je tebi spinx,ali kontam da od nekoga na listi se kojim slucajem uhvati da haxa opet bi stao na njegovu stranu, a i da je orig opet bi ti branio skriptase. Jbt pa imas sati i iskustva da mozes procijenit tko sta koristi,ne treba ti log baza. Ne mozes bit protiv svih

Spinx!!

#13
hahhahaha znas i sam sta je moja specijalnost izludeti sve okolo i nervirati......
BRANIM BRANIM BRANIM BRANIM BRANIM BRANIM
danas obecavam staljo igram sa CFG punim skripti na tvoje i cubetovo ime.....
dokazite vi posle ono o cemu Vam ja pricam...........da to jednostavno niste bili vi

Staljin

ima i za to rijesenja : IP, a ako ti je stalo blatit druge ljude i klan onda samo naprijed

Spinx!!

#15
Quote from: Staljin on August 20, 2011, 11:15:43 AM
ima i za to rijesenja : IP, a ako ti je stalo blatit druge ljude i klan onda samo naprijed

a moram malo zivcirati sta cu lose sam spavao........
moze li se dokazati opet da si po IP to ti :P 

jos samo da mi dodje ALEK ima ova tema da prsti sve u 100

Staljin

a ja sam ti reko svoje i uopce me ne jebe sta ces napravit jer ja apsolutno nemam ni jednu skriptu tako da ti opet kazem samo naprijed

Spinx!!

Quote from: Staljin on August 20, 2011, 11:20:11 AM
a ja sam ti reko svoje i uopce me ne jebe sta ces napravit jer ja apsolutno nemam ni jednu skriptu tako da ti opet kazem samo naprijed

hahhahaha digao sam ti pritisak priznaj........... +1 lega :D

Staljin

nisi ti meni digo zivac,nego ne mogu vjerovat da si mene stavio u istu sobu sa njima,jos ces kao sve te skripte stavit u cfg i igrat pod mojim nikom,pa jbt koja ti je to fora u pm ? Da nisi u mru,pa bi reko da se tako ponasas,al lega jos si u klanu i ides mene jebat bezveze

micko

nemanja koliko si dobio piva da bi branio skriptase? :acute

Spinx!!

Quote from: Staljin on August 20, 2011, 11:24:20 AM
nisi ti meni digo zivac,nego ne mogu vjerovat da si mene stavio u istu sobu sa njima,jos ces kao sve te skripte stavit u cfg i igrat pod mojim nikom,pa jbt koja ti je to fora u pm ? Da nisi u mru,pa bi reko da se tako ponasas,al lega jos si u klanu i ides mene jebat bezveze

a staljo ko je tebe stavio u isti kos sa njima zivotat i......... poceo si pistati a ja sam te morao malo zezati D: mislim braniti sve ostale a tebe  ono mile

@micino

gajbica svijetlog :D

micko

ehehehe moja prodana duso,pa zar ti nije dosta sto na poslu svi trce da ti udovolje i jos oces i piva za dzabaka. :facepalm:...Nego ok videli smo i saznali zahvaljujucim pravim ljudima ko je kakav pro igrac i sta vec!!Sada vas pitam ja bitange dali je moguce da se vrati na org,pa da mi igramo ko ljudi?! Ima nas bas dosta sa org ky,i mislim da bi bilo ako ne pun onda popunjen server sto je i lepse za igru nego kada je krcat sa skriptasima i ko zna kakvim jos "pro" igracima!!!! I molim da se stave jos neki igrac sa skriptama sto navodno niste stigli!!!!!

Spinx!!

Quote from: micko on August 20, 2011, 11:49:48 AM
ehehehe moja prodana duso,pa zar ti nije dosta sto na poslu svi trce da ti udovolje i jos oces i piva za dzabaka. :facepalm:...Nego ok videli smo i saznali zahvaljujucim pravim ljudima ko je kakav pro igrac i sta vec!!Sada vas pitam ja bitange dali je moguce da se vrati na org,pa da mi igramo ko ljudi?! Ima nas bas dosta sa org ky,i mislim da bi bilo ako ne pun onda popunjen server sto je i lepse za igru nego kada je krcat sa skriptasima i ko zna kakvim jos "pro" igracima!!!! I molim da se stave jos neki igrac sa skriptama sto navodno niste stigli!!!!!

micno udaj se za mene

||NooOooZ||CAKI

boze strasno!!! mozda neko nije znao a ima ih dosta koji znaju!!!

Spinx!!

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on August 20, 2011, 12:16:52 PM
boze strasno!!! mozda neko nije znao a ima ih dosta koji znaju!!!

kao ti :P >

||NooOooZ||CAKI


vd|cube(im)

Quote from: micko on August 20, 2011, 11:49:48 AM
ehehehe moja prodana duso,pa zar ti nije dosta sto na poslu svi trce da ti udovolje i jos oces i piva za dzabaka. :facepalm:...Nego ok videli smo i saznali zahvaljujucim pravim ljudima ko je kakav pro igrac i sta vec!!Sada vas pitam ja bitange dali je moguce da se vrati na org,pa da mi igramo ko ljudi?! Ima nas bas dosta sa org ky,i mislim da bi bilo ako ne pun onda popunjen server sto je i lepse za igru nego kada je krcat sa skriptasima i ko zna kakvim jos "pro" igracima!!!! I molim da se stave jos neki igrac sa skriptama sto navodno niste stigli!!!!!

Scripe se otkrivaju na isti način bio crack ili org, tako da protiv njih ima samo ovaj lijek da se vadi server log i kači po forumu..pa ti igrači da ih obrišu iz cfg-a i igraju pošteno ili više da uopće ne dolaze na servere  :stoner:

Jedna ekipa iz Njemačke je napravila program koji kicka sa servera igrače koji koriste scripte i testirali su ga na svojim serverima ... probali smo stupiti s njima u kontakt u vezi tog programa ,al oni su postavili uvjet da program oni daju uz uvjet da iznajmite 1 pub server sa 32 slota , njihov ts i mislim još dva private servera i oni rade update programa i odrŠ¾avaju vam server...nikakav drugi dogovor nije dolazio u opcije  :no


rtnkenny

#27
Najoriginalniji sam dole vecina garand  :)

postoji jedna stvar sto ne moze da se upise u cfg. kupis misa puknes grdne pare programiras misa sta da radi i eto ti cfg od svih nas na 1 misu koi ne moze se provali. to neje fer prema ovoj sirotinji :P

R@mzes

Quote from: ALEK on August 20, 2011, 05:36:21 AM
Kakooo mene ovde nema ...a maki mi dao skripte neke ... ovo nije fer  :cray Maki vrati mi pare zaebo si me   :tease2

|RTN|K E N N Y       a ja pomislih da si stvarno dobar igrac....kad prc miljojka ... bruko...
VojVo[)A                 bruko
Darkman Ki-Ninja     komsinicu ti ebem po 100 puta ....zar i ti ?! Bruko
HighLighT|TerroR     bruko
mRk1                      hahahahahaha.......red je bio da vidimo nesto zanimljivo na tvoj racun Low-e   
i.zOn4|MajorSlack    bruko
|RTN|LIRICKI ZUB     bruko
[WC]=Penja             bruko


jednostavno druge ne znam...nisam ih vidjao na serveru....ali ovi ... cisto jednostavno receno ... zaebi te cod2  :icon_dick:


red bi bio da ti od mene odjebes i da mozda provjers moj nick prije nego sto me optuzis

Spinx!!

eto vidi da to nije mrkiii velika razlika o tome ja pricam ali jbg niko ne gleda ni u nick ni u sta

mufino008

#30
Ajde ovako mene ne spominjite ovde...


mufzorova mala ****


TO NISAM JA :icon_grrr:! proverite IP ... ne petljajte me u skripte zato sto to ne koristim...

djed

Quote from: M.MaKi.C on August 20, 2011, 04:53:08 AM
svi oni to znaju a ja ubuduce cim vidim IP i server id od igraca na rconu ili hlsw , bolje da izadje cim se ja konektujem na server bice konstatno kikovan sa servera dok mu ne zapuca masina ... a verujte mi dacha je to okusio jedno vreme i zna koliko mogu da budem uporan :D

i ja sam maki sinoc okusio...neko me(nadam se) bzvz kickao..i nisam mogao da udjem mozda oko 10-tak minuta,jer me stalno kickao...a niko mi nije bio poznat tu sto bi me mogao kickat...stripy je bio tu...ako treba dokaz...

rtnkenny

jel moze da se postavi log da malo svi bacimo pogled

DexonDee

Ajde sada lepo da kazemo svi MA NISAM TO JA ahhahahaha :tease

STEK

Quote from: R@mzes on August 20, 2011, 01:00:45 PM
Quote from: ALEK on August 20, 2011, 05:36:21 AM
Kakooo mene ovde nema ...a maki mi dao skripte neke ... ovo nije fer  :cray Maki vrati mi pare zaebo si me   :tease2

|RTN|K E N N Y       a ja pomislih da si stvarno dobar igrac....kad prc miljojka ... bruko...
VojVo[)A                 bruko
Darkman Ki-Ninja     komsinicu ti ebem po 100 puta ....zar i ti ?! Bruko
HighLighT|TerroR     bruko
mRk1                      hahahahahaha.......red je bio da vidimo nesto zanimljivo na tvoj racun Low-e   
i.zOn4|MajorSlack    bruko
|RTN|LIRICKI ZUB     bruko
[WC]=Penja             bruko


jednostavno druge ne znam...nisam ih vidjao na serveru....ali ovi ... cisto jednostavno receno ... zaebi te cod2  :icon_dick:


red bi bio da ti od mene odjebes i da mozda provjers moj nick prije nego sto me optuzis
cekaj stani,jel si ti Mrki ili Ramzes?
:console:

Spinx!!

Quote from: STEK on August 20, 2011, 02:19:10 PM
Quote from: R@mzes on August 20, 2011, 01:00:45 PM
Quote from: ALEK on August 20, 2011, 05:36:21 AM
Kakooo mene ovde nema ...a maki mi dao skripte neke ... ovo nije fer  :cray Maki vrati mi pare zaebo si me   :tease2

|RTN|K E N N Y       a ja pomislih da si stvarno dobar igrac....kad prc miljojka ... bruko...
VojVo[)A                 bruko
Darkman Ki-Ninja     komsinicu ti ebem po 100 puta ....zar i ti ?! Bruko
HighLighT|TerroR     bruko
mRk1                      hahahahahaha.......red je bio da vidimo nesto zanimljivo na tvoj racun Low-e   
i.zOn4|MajorSlack    bruko
|RTN|LIRICKI ZUB     bruko
[WC]=Penja             bruko


jednostavno druge ne znam...nisam ih vidjao na serveru....ali ovi ... cisto jednostavno receno ... zaebi te cod2  :icon_dick:


red bi bio da ti od mene odjebes i da mozda provjers moj nick prije nego sto me optuzis
cekaj stani,jel si ti Mrki ili Ramzes?
:console:
mrkii aka ramzes

ali ovaj mRk1 nijje ni jedan od mrkii aka ramzes...to je lik iz CRO dok je mrkii iz ba

STEK

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 02:21:19 PM
Quote from: STEK on August 20, 2011, 02:19:10 PM
Quote from: R@mzes on August 20, 2011, 01:00:45 PM
Quote from: ALEK on August 20, 2011, 05:36:21 AM
Kakooo mene ovde nema ...a maki mi dao skripte neke ... ovo nije fer  :cray Maki vrati mi pare zaebo si me   :tease2

|RTN|K E N N Y       a ja pomislih da si stvarno dobar igrac....kad prc miljojka ... bruko...
VojVo[)A                 bruko
Darkman Ki-Ninja     komsinicu ti ebem po 100 puta ....zar i ti ?! Bruko
HighLighT|TerroR     bruko
mRk1                      hahahahahaha.......red je bio da vidimo nesto zanimljivo na tvoj racun Low-e   
i.zOn4|MajorSlack    bruko
|RTN|LIRICKI ZUB     bruko
[WC]=Penja             bruko


jednostavno druge ne znam...nisam ih vidjao na serveru....ali ovi ... cisto jednostavno receno ... zaebi te cod2  :icon_dick:


red bi bio da ti od mene odjebes i da mozda provjers moj nick prije nego sto me optuzis
cekaj stani,jel si ti Mrki ili Ramzes?
:console:
mrkii aka ramzes

ali ovaj mRk1 nijje ni jedan od mrkii aka ramzes...to je lik iz CRO dok je mrkii iz ba



ToTo

Ja samo molim admine i subadmine, nemojte kikati ljude sa liste na serverima. Meni ne smetaju ni kad imaju pomagala, opet sam bolji od njih, samo ako mi se igra, zapravo tek sad vidim koliko sam dobar igrac  :R

Log ne moze ceo da se postuje, prevelik je, i nema zatim potrebe. Ovo sto vidite je samo jedan mali, mali deo, iz avgusta ove godine.
Scripta za pregledanje demoa ima u sebi komandu cmdur, i ima je mnogo ljudi, ali ona nije pomagalo, pa je nisam ni vadio iz loga, tako da max.......

rtnkenny

nemoguce da u logu nema ni 1 bitanga. u to sam ubedjen

Filozof

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 09:58:11 AM
Aman nikako vas ne razumem........OVO JE JEBANI CRACK.......Nemas dokaza da optuzijes druge ljude.....Da li su to ONI sto bi max rekao DOKAZI!!!!!!!!!!!
Manite se kukanja i prozivanja celog zivota stvarno je jadno...........ako ne znate koje su skripte koje i cemu sluze i kako su dospele tu pitajte one koji znaju ili proguglajte!!!!!!

Ti mozes samo da cutis i da pusis.... :icon_dick:

Quote from: MASTERBLASTER on August 20, 2011, 10:33:32 AM
Moj deda pokojni dosao pa stavio tag i igrao,a sad po meni idu sankcije!

Cudno bre ne secam se da sam vidjao da tvoj nick koristi neko levi .... vec uvek si bio ti...neznalica :P

Quote from: R@mzes on August 20, 2011, 01:00:45 PM

red bi bio da ti od mene odjebes i da mozda provjers moj nick prije nego sto me optuzis


bas mi je zao R@mzes ili ti Mrki ..prki drki pica ono ovo ...istu kurac.... Znaci za mene si uvek buuuu....dok ne odes na lan u ns ...pokazi dokazi zbog tebe i nekih jos moracu da dodjem na taj lan da uzivam u vasoj pro igri.





Nije moj nick ...to mi neko ukrao .... sta pizdite koji moj.... Nije moja IP adresa ..sisali smo vesla ...res ruter vozi misko... :) kako ste pametni  :smartass    :icon_dick:

ToTo

Quote from: rtnkenny on August 20, 2011, 02:50:50 PM
nemoguce da u logu nema ni 1 bitanga. u to sam ubedjen
Ne znam ko si, ni odakle si, ali....pozivam te da dodjes u NS 27. na lan i budes moj gost. Pusticu te da sa mog racunara pregledas logove, i da sve sto mislis da treba objavis ovde. Jel posteno?

vd|cube(im)

Quote from: ToTo on August 20, 2011, 02:39:10 PM
Meni ne smetaju ni kad imaju pomagala, opet sam bolji od njih, samo ako mi se igra, zapravo tek sad vidim koliko sam dobar igrac  :R

Hvalite me usta moja .....daj lowe stari ........ :worth

rtnkenny

bas sam planirao da zapucam za ns vas da gledam

djed

Quote from: vd|cube(im) on August 20, 2011, 03:00:25 PM
Quote from: ToTo on August 20, 2011, 02:39:10 PM
Meni ne smetaju ni kad imaju pomagala, opet sam bolji od njih, samo ako mi se igra, zapravo tek sad vidim koliko sam dobar igrac  :R

Hvalite me usta moja .....daj lowe stari ........ :worth

ma cube je neki dan provjeravo neke cfg-ove....ko zna mozda je neko od ovih bio pa im on ubacio...:D

MakiMDSS.rs

ALEK LOVE YA  :love +1 od mene KARMO MOJA tajko te vojim SAMO KITOM PO CELIMA pa neka se cude posle ... CMOKKKKKKKKKKKK

ToTo

Quote from: rtnkenny on August 20, 2011, 03:11:36 PM
bas sam planirao da zapucam za ns vas da gledam

Dobrodosao si, i svi ostali. Ljudi, ja se na nikoga ne ljutim, pobogu, pa ovo je samo igrica koju svi volimo, samo....prosto ne razumem, cemu ovo, pogotovo kod dobrih igraca? Sta, bices prvi na statistikama, u timu, ne razumem? Idite napolje, igrajte fudbal i jurite devojcice, zivot vam prolazi pored vas, a CoD je uvek tu, ceka, nece nigde pobeci, a kad udjes na server da igras, uzivaj, bez pomagala, tu si da se igras, zezas sa drugarima iz celog sveta, a ne da se dokazujes. Poenta je da treba biti pobednik u stvarnom zivotu, a ne virtuelnom.

Filozof

Quote from: ToTo on August 20, 2011, 03:24:07 PM
Quote from: rtnkenny on August 20, 2011, 03:11:36 PM
bas sam planirao da zapucam za ns vas da gledam

Dobrodosao si, i svi ostali. Ljudi, ja se na nikoga ne ljutim, pobogu, pa ovo je samo igrica koju svi volimo, samo....prosto ne razumem, cemu ovo, pogotovo kod dobrih igraca?

http://www.youtube.com/watch?v=TxiVK8u-2DE

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: ALEK on August 20, 2011, 05:36:21 AM
Kakooo mene ovde nema ...a maki mi dao skripte neke ... ovo nije fer  :cray Maki vrati mi pare zaebo si me   :tease2

|RTN|K E N N Y       a ja pomislih da si stvarno dobar igrac....kad prc miljojka ... bruko...
VojVo[)A                 bruko
Darkman Ki-Ninja     komsinicu ti ebem po 100 puta ....zar i ti ?! Bruko
HighLighT|TerroR     bruko
mRk1                      hahahahahaha.......red je bio da vidimo nesto zanimljivo na tvoj racun Low-e   
i.zOn4|MajorSlack    bruko
|RTN|LIRICKI ZUB     bruko
[WC]=Penja             bruko


jednostavno druge ne znam...nisam ih vidjao na serveru....ali ovi ... cisto jednostavno receno ... zaebi te cod2  :icon_dick:

Hahaha +1 Alek :D

Spinx, hoces reci da su svi ti koji su na listi sto je izbacio Toto, nisu haxori, nego im je neko drugi koristio nick. Pa oni su haxorcine i uvek ce to biti  :-[

Spinx!!

omg alek sta si pusio majke ti mile...mora da ti coper dao nesto lose...

ja pricam za mrkiaaa i nemoj molim te da brkas babe i zabe

ToTo

On ne brka, on drka, moramo mu naci neku devojcicu  :icon_bad:

:rofl :rofl :rofl :rofl

DexonDee

Ma nasao sam mu ja jednu malu ko andjeo je iz NS-a tako da to je reseno vec :D i onda nema jacka online ima samo da  :icon_bad:

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: DexonDee on August 20, 2011, 03:52:59 PM
Ma nasao sam mu ja jednu malu ko andjeo je iz NS-a tako da to je reseno vec :D samo jos Jack da pristane hahahahahaha

Nesto na moj racun Dexone?  ;D

DexonDee

Moram malo Jack posto ovi ovde su skrenuli sa puta prepucavaju se ko najveci idioti...

Jacⱪ Sparroⱳ™

Bas ces mi je pokazati, da vidim da li je ona ko andjeo 8)

DexonDee

ce ti odma opisem ne je problem :) mala debela a zna da kuva hahahahahahah salim se...ma mala bomba blizanci na mestu majko moja ajoooooooooooooooooooooooj sta bi ja radio hahahahaha Jack rodjena za tebe veruj mi :D

Spinx!!

Jack trazi zenu koja zna da kuva koja zna da igra COD2 (ali ne bolje od njega) koja ce da mu cuva decu. A ja koliko vidim on nadje zenu koja pije 2 puta vise od njega

Filozof

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 03:48:54 PM
omg alek sta si pusio majke ti mile...mora da ti coper dao nesto lose...

ja pricam za mrkiaaa i nemoj molim te da brkas babe i zabe

haha coper ko to bese ?  :hmm 

Quote from: ToTo on August 20, 2011, 03:51:19 PM
On ne brka, on drka, moramo mu naci neku devojcicu  :icon_bad:

:rofl :rofl :rofl :rofl

sta se ti smejes koji moj...zabranjeno da se drka svoja alatka ? m?


:icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick:

micko

Podrzavam ovog rtnkenny,i zelim da se stavi cela lista da se vidi sve ko ima sranja-pomagala!!!TOTO mislim da nije uredu da ne stavis,jer cim neces znaci da se nesto krije.... :peace:

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 03:59:38 PM
Jack trazi zenu koja zna da kuva koja zna da igra COD2 (ali ne bolje od njega) koja ce da mu cuva decu. A ja koliko vidim on nadje zenu koja pije 2 puta vise od njega


Hahaha :rofl. Mozda je pustim da me pobedi, jer sam dzentlamen 8)

Coper vam malo dosadio, pa ste sada nasli mene da zezate :rant2:    :D

DexonDee

Tooooooo bice 3. svetski rat ja cu da budem neutralac haha

DexonDee

Quote from: Jack Sparrow on August 20, 2011, 04:15:23 PM
Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 03:59:38 PM
Jack trazi zenu koja zna da kuva koja zna da igra COD2 (ali ne bolje od njega) koja ce da mu cuva decu. A ja koliko vidim on nadje zenu koja pije 2 puta vise od njega


Hahaha :rofl. Mozda je pustim da me pobedi, jer sam dzentlamen 8)

Coper vam malo dosadio, pa sada ste nasli mene da zezate :rant2:    :D

Ma copera su odrali pa traze novu zrtvu :)

MakiMDSS.rs

e micko najveca glupost ikad ... slusaj baza servera se ne daje nikome jer moze da neko uhaxa onda server br1 , i jos sto sta nije vazno ... a da se preradjuje log file nije dozvoljen jer on se izvlaci iz PB foldera u FTP ili PORTAL PANELU ... sad mislim da ti je sve jasno zasto ne sme da se kaci LOG servera ... svako zloupotrebljivanje log baze je kaznjivo ... i trece ispada po tvojoj reci da mi lazemo , tj da izvrcemo ili sta god dalje izaslo iz tih tvojih reci ... to se kaze hvala

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: micko on August 20, 2011, 04:11:50 PM
Podrzavam ovog rtnkenny,i zelim da se stavi cela lista da se vidi sve ko ima sranja-pomagala!!!TOTO mislim da nije uredu da ne stavis,jer cim neces znaci da se nesto krije.... :peace:

Ne brini Micko, bice uskoro objavljena cela lista. Samo da ja to malo detaljno istrazim :)

ToTo

Micko, ali onako, najiskrenije, bas me briga sta ti mislis. Sve sto sam imao da kazem i pokazem, pokazao sam vam, a lista nije komletna to je sigurno, jer mi je ubedjen sam neko promakao. Znas li ti uopste koliki je log file, za samo 1 dan? Oci su mi ispale dok sam samo ovo izvadio, nemam ni vremena ni snage da gledam vise ovo, ali neko ce pratiti. Moj savet vam je, izbrisite ta sranja i igrajte posteno,  da se ne bi opet nasli u ovoj temi.

Alek duso, nek se dira nemam ja nista protiv, samo hocu da se nas Djekic malo omrsi nista vise  :spiteful
A vi momci, slusajte savet starijih, tarziet zenu koja zna da kuva, jebes sve ostalo  :yes

$tring

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 10:55:15 AM
kakav ti je nickname DOKAZ?

Pravi... Zasto bi neko stavljao tudji nick i cekao xxx vremena da mi proverimo log.... I tako igrao DAAAAANIMA..... :) I sve 'lazan' covek... Kako da ne...

Jedan veliki citerski pozdrav za Mrkija.......  :clapping2

dokini

Toto ajde ako moze da se postavi i za MIX ako ima toga molim te nebitno ko je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stoner: :ok2

MakiMDSS.rs

file od jednog dana sa turnira ima ok 12mb raspakovan a spakovan u rar 4mb ... sto znaci da ima od 00h do 00h sve logove na tom WAR serveru .. ja sam 7h gledao ceo JEBENI kup ovaj sto je bio i ima dota njih sa skriptama ... oci ne da su mi ispale nego sam prokuvao ... a zamislite jedan PUB server gde covek moze da se konektuje i do 10 puta na dan ... i promeni 10 cfg

koliki je to posao ... garantujem da TXT format od 10mb ima oko 10000000 SPACE razmaka ... i da je 10mb u TXT formatu preveliko pisanje BAZE ... iskreno jednom pogledas i smoris se ... jedan log za jedan dan od 4 warova na jednom bitanginom severu 7h mi je trebalo ... koliko bih onda trebalo za PUB server ?

Filozof

Quote from: M.MaKi.C on August 20, 2011, 04:36:58 PM
file od jednog dana sa turnira ima ok 12mb raspakovan a spakovan u rar 4mb ... sto znaci da ima od 00h do 00h sve logove na tom WAR serveru .. ja sam 7h gledao ceo JEBENI kup ovaj sto je bio i ima dota njih sa skriptama ... oci ne da su mi ispale nego sam prokuvao ... a zamislite jedan PUB server gde covek moze da se konektuje i do 10 puta na dan ... i promeni 10 cfg

koliki je to posao ... garantujem da TXT format od 10mb ima oko 10000000 SPACE razmaka ... i da je 10mb u TXT formatu preveliko pisanje BAZE ... iskreno jednom pogledas i smoris se ... jedan log za jedan dan od 4 warova na jednom bitanginom severu 7h mi je trebalo ... koliko bih onda trebalo za PUB server ?

Maki koji kurac sad tupis ovde :)  Vidimo ...znamo...ne zanima nas njihovo objasnjenje pojasnjenje :) Ako nastavis ovako zbunices samog sebe,posle ce ti neko rec maki opet se drogiras,pucas se u dupe mesto u venu  :whistling

micko

dobro posto vidim da nekog boli sta vec necu da se nastavljam,niti sam imao nameru....u prvom postu sam napisao lepo da se zahvaljujem pravim ljudima sto su to odradili,tako da maki  :whistling

ToTo

Quote from: dokini on August 20, 2011, 04:34:40 PM
Toto ajde ako moze da se postavi i za MIX ako ima toga molim te nebitno ko je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stoner: :ok2
Bice dokini, za koji dan. Juce je Dexon izvadio log bazu za Mix server, i ako bude bilo nesto ostavice ovde.

dokini

Hvala cisto me interesuje radoznalost cista  :spiteful

rtnkenny

evo kako se haka sa misevima. kad ovo provalite sto spada u iste citove ko skripte moze se govori.
http://www.x7.cn/en/oscar-down.asp?workclass=1&page=1
ovo je lista koju sam nasao za oskar misevce i skripte koje se mogu pisati ne samo skinuti.
o ovamoe ne pise ni u 1 logu. a na 1000 vas ima meseve po 100e dok ovaj kosta 20.


MakiMDSS.rs

nije to alek i micko cisto objasnjenje da je smoreno da se gleda i da je tesko da se izvadi log file ... pogotovo pored toliko VALID crack igraca ...

ToTo

#73
Posto je usledila provera za ovog igraca, i nakon sto je zasedao generalstab i doneo odluku da se doticni igrac izbaci momentalno iz klana, objavljujemo ime jos jednog igraca, koji je koristio scripte:
[From #23 (VALID) ^1// bitange //^9Deda] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.8; -lookdown; -attack][1 key binding match found]

Bitange su posten klan, a reputaciju su sticali godinama, i necemo dozvoliti da bilo ko svojom zajebancijom rusi ono sto se godinama stvaralo na CoD2 sceni. Pravila su ista za sve, i to sto je deda bio u nasem klanu, ne znaci da je povlascen.
Jedini razlog zasto nije na zajednickoj listi sa ostalima je taj, sto se cekao String, da donese konacnu odluku o daljem statusu igraca.
Deda  :bye2

Hmmm...da li neko od ostalih klan lidera ima nameru da reaguje, ili vas je bas briga sto u klanu imate citere?

[TNT]AL PACiNO

Da se nadovezem na vas LAN plejere. Ako neko ne ide na LAN a razbacuje likove po warovima i javnim serverima ne mora da znaci da hakuje. Drugo - Verovatno je ogromna vecina sa ove liste skida cfg-ove sa internet koji imaju raznorazne ubacene komande i na kraju ispadne da su skripteri i kao trece, 100% sam siguran da vojvoda i mrki ne hakuju jer sam igrao ranije sa mrkijem a sada sa vojvodom.Toliko od mene.  :bye2

Filozof

hahahaha zar i Deda :D ovo je bas zanimljivo :D Matori  daj jos :D moze i ovaj  Mix Extrim :D  


p.s.Nego ToTo kako da sredimo da onaj Paddy vise ne klipa  :whistling

penja

eh ovako ljudi nisam znao da imam to sranje u cfg ustvari cfg sam uzeo od druga  i imaju te neke skripte sranja cuda ne znam ni ja sta vec ja to ne znam ni koristit i kad je tu a kamoli svjesno to uradit danas sam razgovarao s totom u vezi toga pokazao mi je kako da izbrisem to sranje iz cfg i rijesili smo situaciju izvinjavam se svima ja mislim da svi znaju da sam posten igrac hvala na razumijevanju.

ToTo

Penja- svaka cast za ovaj gest. Jedini si koji se javio na xf i rekao posteno o cemu se radi, umesto da cutis ko ostali.

Pacino- prvo , koji ti bese uopste :hmm , a drugo ako si siguran da ne varaju, procitaj onu listu odgore omg, jes ti corav?

Alek - nema drugog nacina, sem da mu ubacimo opet Copera na lan okupljanju, pa da se malo milke  :icon_bad: , mozda prestane  :rofl

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: [TNT]AL PACiNO on August 20, 2011, 09:27:45 PM
Da se nadovezem na vas LAN plejere. Ako neko ne ide na LAN a razbacuje likove po warovima i javnim serverima ne mora da znaci da hakuje. Drugo - Verovatno je ogromna vecina sa ove liste skida cfg-ove sa internet koji imaju raznorazne ubacene komande i na kraju ispadne da su skripteri i kao trece, 100% sam siguran da vojvoda i mrki ne hakuju jer sam igrao ranije sa mrkijem a sada sa vojvodom.Toliko od mene.  :bye2

Haha. Ti spavas sa njima :icon_bad:, kada znas da nemaju hax. Ne skidaju se sa interneta cfg-ovi ako nemas pojma sta je u njima, to i oni znaju.
Znaci da su obojica svojerucno kucali te chitove.

VojVo[)A*

sta sad treba da se tetoviram zbog ovog.....nisam znao da imam .. dobio sma cfg......tako da ....   :wink2

Filozof

Quote from: ToTo on August 20, 2011, 10:14:20 PM

Alek - nema drugog nacina, sem da mu ubacimo opet Copera na lan okupljanju, pa da se malo milke  :icon_bad: , mozda prestane  :rofl


nemas sta da ubacis...cuo sam da Coper igra sa Bosanskom repkom ,sad na rodjendanu kod vas :) bice to ludo burazeru ludo hahaha... ima cas da vidis PDY na stolici cas kod Copera u krilu hahahahahahahah  :rofl :rofl :rofl :rofl

rtnkenny

Quote from: VojVo[)A* on August 21, 2011, 12:15:32 AM
sta sad treba da se tetoviram zbog ovog.....nisam znao da imam .. dobio sma cfg......tako da ....   :wink2
isto :wink2

micko

svaka cast bitange za dedu :handshake:

MakiMDSS.rs

e ovako za skidanje CTF prestanite da se razbacujete lazima - ja sam skidao na 5 moguca websajtova i nisam nikad naleteo da u njemu ima SKRIPTA a skinuo sam jedno 1000 sigurno ... i nikad ali nikad nisam ja naleteo a i znam osobe koje isto skidaju pa nisu nasle ... te skripte se ukucavaju ... ili vam vasi team igraci daju pa i vi snosite posledice posle ...

ToTo

Saga se nastavlja, TDM I SD server:
[08.08.2011 14:19:05] [From #20 (VALID) i^1.^7zOn4^1|^7TerroR] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.08.2011 14:19:05] [From #31 (VALID) ^3Zuti :D] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2_][1 key binding match found]
[08.08.2011 19:29:05] [From #13 (VALID) ^1B^8^9ilding^1Bro|x^4Flam^1EEE] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.8; -lookdown; -attack][1 key binding match found]
[08.08.2011 21:09:05] [From #16 (VALID) ziga] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.08.2011 22:19:05] [From #11 (VALID) i^2.^7zOn4^2|^7Svetac] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.08.2011 22:19:05] [From #16 (VALID) UmYj PiZdE SmIeCiu (^1Y^7)] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 3; -attack; wait 3; +attack; wait 3; -attack; wait 3;+attack; wait 3; -attack; wait 3; +attack; wait 3;-attack; wait 3][1 key binding match found]
[08.08.2011 22:39:05] [From #19 (VALID) ^1PokemonzZz ^2Skrc] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.08.2011 23:59:05] [From #21 (VALID) c kao cement] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.09.2011 00:22:05] [From #8 (VALID) kramp] [5 = vstr djump][8 = vstr gammaup][9 = vstr gammadn][G = vstr nade2][KEY_ALT = vstr atem][5 key binding matches found]
[08.09.2011 01:59:05] [From #17 (VALID) cheats are for LOSERS] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]
[08.09.2011 02:09:05] [From #7 (VALID) LOBS||zigAAA] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.09.2011 05:19:05] [From #7 (VALID) ^3rumenko] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:19:05] [From #8 (VALID) ^7Fakat^1'^7Sco^1F^7a] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:29:05] [From #7 (VALID) ^3rumenko] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:29:05] [From #11 (VALID) GLT^3'08^7GodriC] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found
[08.09.2011 05:29:05] [From #10 (VALID) ^7GLT^3'08^7kvota] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:29:06] [From #8 (VALID) ^7Hadzy^1From^7Ilijas] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:49:05] [From #8 (VALID) ^8Mrakovo^3'^7Hadzy] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:49:05] [From #7 (VALID) fatih ptica^3 trkacica] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 05:59:05] [From #7 (VALID) damir sad :D] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 06:19:05] [From #7 (VALID) ^3zagondzija] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.09.2011 09:39:05] [From #8 (VALID) Damir] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+ attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2 ...][1 key binding match found]
[08.09.2011 15:49:05] [From #14 (VALID) ^^33|RTN| ^^11K E N N Y] [2 = gocrouch;wait 190;+attack;-attack;goprone][KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;WAIT 0.1;-attack;wait 36;+attack;WAIT 0.1;-attack;wait 36][3 key binding matches found]
[08.09.2011 16:09:05] [From #10 (VALID) UmYj PiZdE SmIeCiu (^1Y^7)] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 3; -attack; wait 3; +attack; wait 3; -attack; wait 3;+attack; wait 3; -attack; wait 3; +attack; wait 3;-attack; wait 3][1 key binding match found]
[08.09.2011 16:39:05] [From #10 (VALID) Wook^1.] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.10.2011 16:39:05] [From #13 (VALID) Ilija] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.10.2011 19:29:05] [From #25 (VALID) ^9(^2ekstaza^9)^6LSD] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.10.2011 20:09:05] [From #17 (VALID) dSlash acme] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.10.2011 20:19:05] [From #17 (VALID) lobs . gavra] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.11.2011 15:09:05] [From #27 (VALID) ^10^45^72'Pixi^1!] [= = +attack;wait 2;-attack;wait 2;attack;wait 2;-attack][J = +attack;wait 2;-attack;wait 2;attack;wait 2;-attack][KEY_MOUSE1 = +attack][3 key binding matches found]
[08.11.2011 23:09:05] [From #16 (VALID) unknown soldier] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.12.2011 02:09:05] [From #23 (VALID) ADMR ? ! HAHA] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.12.2011 12:49:05] [From #9 (VALID) BelgEE] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2_][1 key binding match found]
[08.12.2011 14:49:05] [From #19 (VALID) ^7e^1x^79^1.^7Assass^1!^7n] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.13.2011 13:09:05] [From #14 (VALID) ^4depor^9*^7TerroR] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.13.2011 13:09:05] [From #30 (VALID) papa roach] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.15.2011 13:19:05] [From #9 (VALID) Sk1NNy] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.15.2011 17:09:05] [From #12 (VALID) Fritooo] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.15.2011 19:19:05] [From #28 (VALID) inhuman Sk1NNy] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.16.2011 15:09:05] [From #11 (VALID) ^^55HEJ ^7amir] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2_][1 key binding match found]
[08.16.2011 15:09:05] [From #31 (VALID) njamiii] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]
[08.17.2011 17:19:05] [From #32 (VALID) toxa ^3b^4a] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.17.2011 18:19:05] [From #14 (VALID) ^^11P@^^99nd^^11a] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.17.2011 18:19:05] [From #15 (VALID) xxx] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 00:09:05] [From #20 (VALID) ^^11K^^00@^^11SK^^00@^^11DER] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found] 
[08.18.2011 12:49:05] [From #9 (VALID) brYan^3'^9pd] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 15:59:05] [From #14 (VALID) shuze] [2 = bind mouse1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][2 key binding matches found]
[08.18.2011 15:59:06] [From #27 (VALID) ^1i^9Mafia^9^9'ManiAc] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 15:59:06] [From #36 (VALID) ^1^^00Pandora^7|^4Bexon^7.] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 16:49:05] [From #27 (VALID) TBG^8<>^7Trixy] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 16:49:05] [From #26 (VALID) NOODYX^4FROM^3TBG] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.6; -lookdown; -attack][1 key binding m[08.18.2011 23:19:05]
[From #20 (VALID) Stromajka] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]atch found]
[08.19.2011 00:29:05] [From #9 (VALID) Patricia^1.] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

ToTo

I jos malo:
08.19.2011 00:39:05] [From #21 (VALID) prijedor^12005^7marchelq^9 !] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.19.2011 00:49:05] [From #9 (VALID) rr^1.^7g^94^7mers^1|^7infeqt0r] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 22:12:10] [From #23 (VALID) ^1Cr@zy ^1^2man] [KEY_SPACE = vstr nade2][5 = vstr toggle][KEY_MOUSE1 = vstr m1shots][3 key binding matches found]
[08.18.2011 19:42:05] [From #20 (VALID) ^7High^1`^7Light^1|^7Dad^1o] [3 = vstr nade2][1 key binding match found]
[08.15.2011 21:42:05] [From #22 (VALID) Science^1.^7Gaming^1'^7Smesek] [KEY_SPACE = vstr nade2][5 = vstr toggle][KEY_MOUSE1 = vstr m1shots][3 key binding matches found]
[08.15.2011 21:02:05] [From #15 (VALID) mu^5h^7a] [3 = vstr nade2][1 key binding match found]
[08.14.2011 16:32:05] [From #36 (VALID) ikas] [3 = vstr nade2][1 key binding match found]
[08.12.2011 17:32:05] [From #23 (VALID) ^7High^2'^7LighT^2|^7PhoeniX] [3 = vstr nade2][KEY_KP_UPARROW = vstr ffultra][KEY_KP_PGUP = vstr cmdcur][KEY_KP_LEFTARROW = vstr slow][KEY_KP_5 = vstr normal][KEY_KP_RIGHTARROW = vstr ff][KEY_KP_DOWNARROW = vstr slowultra][7 key binding matches found]
[08.11.2011 16:22:05] [From #14 (VALID) DYMATIZEEEE^6!] [G = vstr nade2][KEY_KP_MINUS = vstr v_vol_down][KEY_KP_PLUS = vstr v_vol_up][KEY_KP_STAR = vstr v_mute][4 key binding matches found]
[08.11.2011 13:12:05] [From #23 (VALID) Sepultura] [3 = vstr nade2][1 key binding match found]
[08.09.2011 00:22:05] [From #8 (VALID) kramp] [5 = vstr djump][8 = vstr gammaup][9 = vstr gammadn][G = vstr nade2][KEY_ALT = vstr atem][5 key binding matches found]
08.08.2011 22:32:05] [From #10 (VALID) pityu ^4 .] [G = vstr nade2][KEY_KP_MINUS = vstr v_vol_down][KEY_KP_PLUS = vstr v_vol_up][KEY_KP_STAR = vstr v_mute][4 key binding matches found]
[07.24.2011 21:42:45] [From #7 (VALID) sai^1<3^7DANNYCRANE] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

[07.24.2011 23:32:45] [From #34 (VALID) tag bala] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]
[07.25.2011 00:02:45] [From #13 (VALID) TBG'^808 ^7Trixy^8^^] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[07.25.2011 20:12:45] [From #20 (VALID) ^5#^7me$ke^5!] [KEY_F9 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][KEY_MOUSE1 = +attack][2 key binding matches found]
[07.25.2011 20:22:45] [From #14 (VALID) 521FP^4SD^7ROP] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[07.26.2011 17:12:45] [From #15 (VALID) Kiso] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[07.29.2011 13:22:45] [From #18 (VALID) mRk1] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-att[07.30.2011 11:32:45] [From #22 (VALID) lobs^5^^5505 -^7^^77Gavra] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found] ack;wait 2][1 key binding match found]
[07.31.2011 20:12:45] [From #9 (VALID) ^8F^7antastic^8G^7amers.^8Mamba] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2_][1 key binding match found]
[08.01.2011 15:52:45] [From #21 (VALID) ^3LudiiLjudii^1((PuNni$Her))] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][2 key binding matches found]
[08.03.2011 16:12:45] [From #18 (VALID) kiks] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[08.05.2011 12:12:45] [From #7 (VALID) kuja ^33] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][2 key binding matches found]
[08.06.2011 19:42:45] [From #10 (VALID) GLT^308^7'kvota] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.06.2011 21:52:45] [From #24 (VALID) ^4DJ^7 J^4in^7X] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.07.2011 00:02:45] [From #8 (VALID) ^1A^7l ^1C^7apone] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.07.2011 05:32:45] [From #9 (VALID) Fakat^1'^7mud^1O^7Onja] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.07.2011 05:32:45] [From #8 (VALID) ^7Fakat^1'^7Sco^1F^7a] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.07.2011 05:42:45] [From #13 (VALID) GLT^3'08^7GodriC] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.06.2011 20:35:45] [From #12 (VALID) tutobugarin] [3 = vstr nade2][1 key binding match found]
[08.04.2011 12:55:45] [From #14 (VALID) hakmak] [5 = vstr djump][8 = vstr gammaup][9 = vstr gammadn][G = vstr nade2][KEY_ALT = vstr atem][5 key binding matches found]
[08.18.2011 17:05:30] [From #21 (VALID) ^6B^7aby^6G^7irl] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2_][1 key binding match found]
[08.15.2011 12:35:30] [From #21 (VALID) ^9LNH ^1# ^7XENON^11^9x^7^1!^9?] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait][1 key binding match found]
[08.11.2011 23:45:10] [From #12 (VALID) ^^33|RTN| ^^11K E N N Y] [2 = gocrouch;wait 190;+attack;-attack;goprone][6 = set com_maxfps 76; +FRAG; -FRAG; wait 610; +forward; wait; +moveup; wait 76; -forward; -moveup; set com_maxfps 250][G = wait 10; +frag; wait 10; +forward ; wait 100; +gostand; wait 10; -frag; wait 10; -[14 key binding matches found]
[08.11.2011 17:55:32] [From #13 (VALID) ^1m1 powa] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.16.2011 20:01:02] [From #10 (VALID) l^9Famiglia ^1jaY] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.24.2011 20:51:02] [From #15 (VALID) l^9Famiglia^1 strumf :)] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.20.2011 20:51:02] [From #15 (VALID) www.infinitiv-clan.tk|^4durgY] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.20.2011 22:11:02] [From #23 (VALID) arnold] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.6; -lookdown; -attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[06.21.2011 19:31:02] [From #18 (VALID) POSLEDNJI SAMURAJ] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.21.2011 19:31:02] [From #11 (VALID) ^7rela^4X.^7crew^4'^7iGOr] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[06.21.2011 21:51:02] [From #17 (VALID) i^2.^7zOn4^2|^7Svetac] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.22.2011 23:51:02] [From #8 (VALID) ^9iGsq ^3|^9 Hadzy] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[06.23.2011 00:01:02] [From #7 (VALID) ^5Hema] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.6; -lookdown; -attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[06.23.2011 23:51:02] [From #20 (VALID) ^^00 C R N A C] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.24.2011 21:21:02] [From #11 (VALID) ^4MayStoR^1[Only Crazy]] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.29.2011 16:01:02] [From #19 (VALID) f0rs4k3n] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[06.29.2011 22:31:03] [From #22 (VALID) ^1PE^2ND^3RE^4CI^7 djuro] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.30.2011 23:51:02] [From #9 (VALID) ^3ilijasgamingsquad.tk] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[07.02.2011 18:21:02] [From #11 (VALID) ^1$] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[07.02.2011 19:21:02] [From #10 (VALID) lobs^2.^7N^24^7s^23^7r] [, = bind mouse1 +attack][KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[07.02.2011 19:21:02] [From #9 (VALID) ^^44iNFINITIV^^77#mumy] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[06.01.2011 23:25:55] [From #23 (VALID) Kita u Bila] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]
[05.08.2011 17:05:54] [From #21 (VALID) Team^4.^7iNfamous^4*^7dacHA] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;][2 key binding matches found]

ToTo

#86
Eto posteni igraci sa nasih servera, citajte ko vas je pravio budalama svo ovo vreme, dok ste se vi pitali ono cuveno japetovo -  pa kakooooo? Eto tu vam pise kako, lako uz pomoc skripti. Svi sa ove liste, eto molim vas, obrisite ta sranja iz cfg i dodjite da zajedno igramo posteno. Ovo ne vazi za ova dva retosa, koji umesto da cute, dodju ovde i seru po forumu, a koristili skripte  :facepalm:
Njih kick cim ih vidite na serveru, nisu vise dobrodosli.

Filozof

 :o :o :o :o :o :o

i.zOn4|Svetac  :facepalm:
High'LighT|PhoeniX  ovog sam vidjao na forumu.. :hmm

Al Capone wtf....koji je ovaj uljez...onog sto ja znam...taj poduze vreme ne igra cod2...

|Famiglia jaY hahahahahah Suuggggggggiiiiiiiiii konjeeeeeeee  :rofl :rofl :rofl :rofl
lFamiglia strumf nepoznat strumf...poznat klan...
Kita u Bila a mislih da je naucio nesto njubina   :suicide
Team.iNfamous*dacHA eeeeee sinovac ne prave se tako avioni


jaooo TRAGEDIJE



Lang

#88
+ 1 Toto !
Hmmm...da li neko od ostalih klan lidera ima nameru da reaguje, ili vas je bas briga sto u klanu imate citere?
Ocigledno ne !
fps , ludilo od masina,garand ........itd...idemo na garage da vidimo sta se tamo desava ?
Sve servere treba zadrzati i prebaciti na original ko nema 10e neka igra zumu ili sta vec . I to sto pre !
p.s. ako neko vidi ovog  rudar007   kik  !   
pozz by Lang

Jacⱪ Sparroⱳ™

#89
Vide ovih cistokrvnih haxora
[08.18.2011 12:49:05] [From #9 (VALID) brYan^3'^9pd] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.19.2011 00:39:05] [From #21 (VALID) prijedor^12005^7marchelq^9 !] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

Ovi iz prijedora dobijaju hax nasledstvom (testamentom od roditelja) :shok

A vide ovog dache, kaze: "da nema hax i da ce nam doci u NS pa cemo videti" :D
[05.08.2011 17:05:54] [From #21 (VALID) Team^4.^7iNfamous^4*^7dacHA] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;][2 key binding matches found]

Pa ovde je 70% igraca iz LF klana, a i ima ih isto tako iz i.zone.

domohomo

Š ta neće codehook novu listu izbacit...... Ma napuštite mi se vi njonje neka san ja popia 10 15 pivi ii iman 167 ponekad liock bar nema n nikakvu spkiptu ćao seratori

Filozof

Quote from: domohomo on August 21, 2011, 04:40:09 AM
Š ta neće codehook novu listu izbacit...... Ma napuštite mi se vi njonje neka san ja popia 10 15 pivi ii iman 167 ponekad liock bar nema n nikakvu spkiptu ćao seratori

Strucnjak se napio sad siri kuru na forumu :D idi spavaj jebem te luda :)

|Mr|max

#92
za ove iz izone mi je bas drago , nemogu vam opisat :) i da vidim da niko nije skuzio ovu osobu

[From #22 (VALID) lobs^5^^5505 -^7^^77Gavra] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found] ack;wait 2][1 key binding match found]  

i ovo za Jay-a iliti shaggy-a on igra u igraonici ... tako da fkt nemora bit njegova krivica :D

djed

a bas se naslo par igraca na koje i sumljam kad me ubiju..kao ovaj marchelq,ja kazem da u prijedoru i u lanu haxaju meni niko ne vjeruje...i ovaj gavra i toxa..ja kad kazem imaju nesto oni nista...et...:D

Spinx!!

#94
[06.24.2011 20:51:02] [From #15 (VALID) l^9Famiglia^1 strumf Smiley] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

Stumf aka pxzyy ?!?
http://www.xfire.com/profile/marko654/

ludi livnicar

Quote from: Lang on August 21, 2011, 04:01:05 AM
+ 1 Toto !
Hmmm...da li neko od ostalih klan lidera ima nameru da reaguje, ili vas je bas briga sto u klanu imate citere?
Ocigledno ne !
fps , ludilo od masina,garand ........itd...idemo na garage da vidimo sta se tamo desava ?
Sve servere treba zadrzati i prebaciti na original ko nema 10e neka igra zumu ili sta vec . I to sto pre !
p.s. ako neko vidi ovog  rudar007   kik  !   
pozz by Lang


Obavezni  i sa garage da padne neki log da vidimo PRO igrace. Pre jedno nedelju dana ovaj major iz zone haksa. lepo kazem ljudima ovaj haksa daj da se kicka svi kuliraju bole ih k***c jedino je perun votao da se kicka. Naravno major se sve vreme pravi prost kao sta ja o pricam otkud on da haksa.

[05.08.2011 17:05:54] [From #21 (VALID) Team^4.^7iNfamous^4*^7dacHA] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;][2 key binding matches found]

Jel ovo onaj Dacha sto je i u WC klanu

Kao sto Lang rece sve servere na originala pa da vidimo hoce li da haksaju. Zalosno je samo sto gomila ljudi nece doci da igra na originalu a ovde ce kukati na haksore. Kljuc je nekih 800-900 pa nek je i 1000 dindzi daj to je jedan izlazak u grad i paklo cigareta i to nekih krdzavih

Filozof

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 09:58:11 AM
Aman nikako vas ne razumem........OVO JE JEBANI CRACK.......Nemas dokaza da optuzijes druge ljude.....Da li su to ONI sto bi max rekao DOKAZI!!!!!!!!!!!
Manite se kukanja i prozivanja celog zivota stvarno je jadno...........ako ne znate koje su skripte koje i cemu sluze i kako su dospele tu pitajte one koji znaju ili proguglajte!!!!!!

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 10:55:15 AM

kakav ti je nickname DOKAZ?



Quote from: HyDroxzZz (: on August 21, 2011, 10:26:00 AM
[06.24.2011 20:51:02] [From #15 (VALID) l^9Famiglia^1 strumf Smiley] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

Stumf aka pxzyy ?!?


Sto ja tebe Spinx  :ne_razumem   Jel se ti drogiras??   :hmm


Kreowski

Quote from: Lang on August 21, 2011, 04:01:05 AM
+ 1 Toto !
Hmmm...da li neko od ostalih klan lidera ima nameru da reaguje, ili vas je bas briga sto u klanu imate citere?
Ocigledno ne !
fps , ludilo od masina,garand ........itd...idemo na garage da vidimo sta se tamo desava ?
Sve servere treba zadrzati i prebaciti na original ko nema 10e neka igra zumu ili sta vec . I to sto pre !
p.s. ako neko vidi ovog  rudar007   kik  !   
pozz by Lang



   Lang   zasto nisam u toku  RUDAR 007   dodje rudar  cesto na  MIX!!??   :stoner:

Spinx!!

Quote from: ALEK on August 21, 2011, 10:55:07 AM
Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 09:58:11 AM
Aman nikako vas ne razumem........OVO JE JEBANI CRACK.......Nemas dokaza da optuzijes druge ljude.....Da li su to ONI sto bi max rekao DOKAZI!!!!!!!!!!!
Manite se kukanja i prozivanja celog zivota stvarno je jadno...........ako ne znate koje su skripte koje i cemu sluze i kako su dospele tu pitajte one koji znaju ili proguglajte!!!!!!

Quote from: HyDroxzZz (: on August 20, 2011, 10:55:15 AM

kakav ti je nickname DOKAZ?



Quote from: HyDroxzZz (: on August 21, 2011, 10:26:00 AM
[06.24.2011 20:51:02] [From #15 (VALID) l^9Famiglia^1 strumf Smiley] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

Stumf aka pxzyy ?!?


Sto ja tebe Spinx  :ne_razumem   Jel se ti drogiras??   :hmm



neka ti TOTO kaze

peckosd


Staljin

hihihih ima da stavim sve te skripte sad u pol'finalu  :tongue2  i imat cu  najveci cfg od 3gb  :yahoo

Filozof

#101
Quote from: Staljin on August 21, 2011, 11:34:23 AM
hihihih ima da stavim sve te skripte sad u pol'finalu  :tongue2  i imat cu  najveci cfg od 3gb  :yahoo

Sta ce tebi te skripte ...ti si postao  leskaros.... strasnoo...kako si pokupio najgoru igru, od dexona lezanje u svakom zbunu  :tease2


Spinx ma ko tota .....*********.... :whistling

Jacⱪ Sparroⱳ™

#102
Quote from: ludi livnicar on August 21, 2011, 10:30:32 AM
Quote from: Lang on August 21, 2011, 04:01:05 AM
+ 1 Toto !
Hmmm...da li neko od ostalih klan lidera ima nameru da reaguje, ili vas je bas briga sto u klanu imate citere?
Ocigledno ne !
fps , ludilo od masina,garand ........itd...idemo na garage da vidimo sta se tamo desava ?
Sve servere treba zadrzati i prebaciti na original ko nema 10e neka igra zumu ili sta vec . I to sto pre !
p.s. ako neko vidi ovog  rudar007   kik  !   
pozz by Lang


Obavezni  i sa garage da padne neki log da vidimo PRO igrace. Pre jedno nedelju dana ovaj major iz zone haksa. lepo kazem ljudima ovaj haksa daj da se kicka svi kuliraju bole ih k***c jedino je perun votao da se kicka. Naravno major se sve vreme pravi prost kao sta ja o pricam otkud on da haksa.

[05.08.2011 17:05:54] [From #21 (VALID) Team^4.^7iNfamous^4*^7dacHA] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;wait 35;+attack;-attack;][2 key binding matches found]

Jel ovo onaj Dacha sto je i u WC klanu

Kao sto Lang rece sve servere na originala pa da vidimo hoce li da haksaju. Zalosno je samo sto gomila ljudi nece doci da igra na originalu a ovde ce kukati na haksore. Kljuc je nekih 800-900 pa nek je i 1000 dindzi daj to je jedan izlazak u grad i paklo cigareta i to nekih krdzavih


Jeste, to je taj haxor.

Quote from: |Mr|max on August 21, 2011, 04:43:34 AM
za ove iz izone mi je bas drago , nemogu vam opisat :) i da vidim da niko nije skuzio ovu osobu

[From #22 (VALID) lobs^5^^5505 -^7^^77Gavra] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found] ack;wait 2][1 key binding match found]  

i ovo za Jay-a iliti shaggy-a on igra u igraonici ... tako da fkt nemora bit njegova krivica :D

Max, nisam ni mislio na Jay-a/Shaggy-a, nego na ostale :doc.

ToTo

Quote from: ALEK on August 21, 2011, 12:24:37 PM
Quote from: Staljin on August 21, 2011, 11:34:23 AM
hihihih ima da stavim sve te skripte sad u pol'finalu  :tongue2  i imat cu  najveci cfg od 3gb  :yahoo

Sta ce tebi te skripte ...ti si postao  leskaros.... strasnoo...kako si pokupio najgoru igru, od dexona lezanje u svakom zbunu  :tease2


Spinx ma ko tota .....*********.... :whistling

Vas dvojicu kad vidim ima da bude  :whip3:, sto je opet bolje od  :icon_bad:

:rofl :rofl :rofl

Svako moze da iznosi svoje misljenje ovde, tome forum sluzi. Alek batice, pusti ti Spinxa, zna taj sta radi  :spiteful

ToTo

Bice i garaza ovih dana, samo malo strpljenja ljudi, ovo je ogroman posao.

ulra

pozz.. ovako dosta ljudi tu ima koji ne znaju sta je cfg uopste, sta je skripta uopste, za garand ne pravdam nikog, i to nije dozvoljeno naravno, skoro svaki 2 cfg skinut s neta ima neke vst komande, bilo za zvuk ili slicno, skines ga , odes na pub, i osramotis se *? ,,, bolje malo pomoci ljudima, te uputit na to sta koja komanda znaci, sve sem garanda i eto te nejd skripte nije od nikakve koristi, najbolje stavit par cfgova negdje clean i skidat ce klinci, nece biti ovoliko ovoga, poslije ovog vjerovatno jos i manje, btw.. www.proconfigs.com

Filozof

Quote from: ToTo on August 21, 2011, 03:55:47 PM
Quote from: ALEK on August 21, 2011, 12:24:37 PM
Quote from: Staljin on August 21, 2011, 11:34:23 AM
hihihih ima da stavim sve te skripte sad u pol'finalu  :tongue2  i imat cu  najveci cfg od 3gb  :yahoo

Sta ce tebi te skripte ...ti si postao  leskaros.... strasnoo...kako si pokupio najgoru igru, od dexona lezanje u svakom zbunu  :tease2


Spinx ma ko tota .....*********.... :whistling

Vas dvojicu kad vidim ima da bude  :whip3:, sto je opet bolje od  :icon_bad:

:rofl :rofl :rofl

Svako moze da iznosi svoje misljenje ovde, tome forum sluzi. Alek batice, pusti ti Spinxa, zna taj sta radi  :spiteful

ToTo  :whip3: ja nisam vise na sisi  :baby Znam sta debela radi :D ...samo volim da je zezam  8|


VojVo[)A*

Maki predji  jednom u 2. razred...sta me kik svaki pola sata ....nemam nista..promenio sam cfg....ima nesto i van ove igrice...idi pravi decu bolje nego sto smaras ljude svaki boziji dan...noliferu..  :wink:

PhoeniX

Ovako na listi sam i ja i htio bih reci par rijeci za sebe i Dadu iz HL.

Uzeli smo confige od iste osobe i ja i on scripta je za bombu bila,ja sam znao sta je i zao mi je config vec dugo nemam imam defaultni,necu se pravdati ovo ono, jesam imo i to se vidi,ali Dado nema pojma sta je to covjek je 10 god od mene stariji 33 god ima bind ne zna slozit,a ovo pisem za njega jel nema veze na forum se regati ne zna.

Obriso sam i ja i on zao mi je  :icon_confused:

ToTo

#109
Quote from: PhoeniX on August 21, 2011, 04:53:37 PM
Ovako na listi sam i ja i htio bih reci par rijeci za sebe i Dadu iz HL.

Uzeli smo confige od iste osobe i ja i on scripta je za bombu bila,ja sam znao sta je i zao mi je config vec dugo nemam imam defaultni,necu se pravdati ovo ono, jesam imo i to se vidi,ali Dado nema pojma sta je to covjek je 10 god od mene stariji 33 god ima bind ne zna slozit,a ovo pisem za njega jel nema veze na forum se regati ne zna.

Obriso sam i ja i on zao mi je  :icon_confused:
Svaka cast i za tebe, znao sam ja da ste vi momci iz HL ok ljudi  :hat

Vojvoda, ne kika te Maki, ja te kikam, a kikacu te i dalje, jer umesto da si poput Phenixa i Penje dosao ovde ili me cimno na xf i rekao jedno jebeno sorry, ti se ponasas kao kretencina poslednja, u fazonu imao sam scriptu pa sta? Dok ne vidim ovde tvoje izvinjenje, kik do daljnjeg, a isto vazi i za ovog pro igraca iz RTN, ne zato sto ste scriptarosi, vec zato sto ste bezobrazni.

Alek--DEBELA  :rofl :rofl :rofl

VojVo[)A*


spy18

Quote from: Lang on August 21, 2011, 04:01:05 AM
+ 1 Toto !
Hmmm...da li neko od ostalih klan lidera ima nameru da reaguje, ili vas je bas briga sto u klanu imate citere?
Ocigledno ne !
fps , ludilo od masina,garand ........itd...idemo na garage da vidimo sta se tamo desava ?
Sve servere treba zadrzati i prebaciti na original ko nema 10e neka igra zumu ili sta vec . I to sto pre !
p.s. ako neko vidi ovog  rudar007   kik  !   
pozz by Lang


Očigledno neće niko od klan lidera reagovati jer im odgovara da tako dobijaju war-ove :( Veoma tuŠ¾no  :omg: :omg: :omg:

VojVo[)A*


ToTo

Quote from: VojVo[)A* on August 21, 2011, 05:07:13 PM
SORRY  :yes
Eto tako, jel to bilo tesko, aj sad i uzivaj u igri  :handshake:

ToTo

#114
Quote from: ulra on August 21, 2011, 04:01:36 PM
pozz.. ovako dosta ljudi tu ima koji ne znaju sta je cfg uopste, sta je skripta uopste, za garand ne pravdam nikog, i to nije dozvoljeno naravno, skoro svaki 2 cfg skinut s neta ima neke vst komande, bilo za zvuk ili slicno, skines ga , odes na pub, i osramotis se *? ,,, bolje malo pomoci ljudima, te uputit na to sta koja komanda znaci, sve sem garanda i eto te nejd skripte nije od nikakve koristi, najbolje stavit par cfgova negdje clean i skidat ce klinci, nece biti ovoliko ovoga, poslije ovog vjerovatno jos i manje, btw.. www.proconfigs.com
Covece potpuno si u pravu, i koliko danas cu zamoliti nekoga da to i uradi, da ostavi cist cfg negde na forumu, jer i ja mislim da vecina ljudi ne zna sta ima u cfg, ali ima i onih koji su itekako dobro znali. To sto je necije ime na listi, ne znaci da treba da prestane da igra na nasim serverima, vec da izbrise scripte i uvek je dobrodosao. Log ce se pregledati povremeno, pa bi bilo glupo da se opet vide isti ljudi ovde.

VojVo[)A*


STEK

Quote from: Jack Sparrow on August 21, 2011, 05:14:39 PM
Quote from: VojVo[)A* on August 21, 2011, 04:32:56 PM
Maki predji  jednom u 2. razred...sta me kik svaki pola sata ....nemam nista..promenio sam cfg....ima nesto i van ove igrice...idi pravi decu bolje nego sto smaras ljude svaki boziji dan...noliferu..  :wink:

Vojvodo, sta odma Makia optuzujes. Pazi da te Maki i ja ne izlemamo malo :vava.
Maki je jos malcice mlad za decu, a ti ni ne znas kako se prave.



MakiMDSS.rs

imate LINK vec koji sam ja objavio sa CISTIM CFG za cod2 i cod4 i cak detaljno objasnjeno kako sami mozete da napravite CFG i opat pametujete i uzimate od svojih timskih kolega ... a iskreno ne znate da li mozda taj kolega haxa ili ima los cfg

LINK - http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,4846.0.html

a evo i nekoliko dobrih linkova koje mogu biti korisni ... gde sam ja skidao ali opet NAGLASAVAM DA SAM PROVERAVAO 100 puta cfg pre upotrebe

http://bashandslash.com/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=63

http://www.gamingcfg.com/game/cod2

http://www.tek-9.org/forum/call_of_duty_series-46/call_of_duty_4-13/config_related_questions_topic-26138.html?page=51

to su neki linkove koje ja pratim a mogu da ih stavim 10000 jer ih ima dosta .

srecno sada i nemojte posle da bude jao opet imam CFG koji nije moj , sednite i 10h potrosite ali napravite dobar cfg , moj cfg za cod2 i cod4 su striktno sa lana iz MATRIX igraone .. pa ih proverite ...

MakiMDSS.rs

vojvoda a izvinjenje ? i ja no lifer ? pa ako sam no lifer kazi mi koliko ti mene puta vidis u nedelji na serveru ili tako nesto ?

hvala za napadanje bezvezno ... ja samo dachu kickam kad ga vidim i shikija .

VojVo[)A*

Sry Maki...gore na pocetku teme si  napisao da ces kikati svakog kog vidis na rcon..... pa sam zato rekao....  :)

Kreowski

i ja sam downloadovo neki config  ali mi se nije svidio,   hvala  dexon   za  tvoj config  ali   najvise mi pashe default config....
DAJTE  za MIX EXTREME  scriptere,  ajde  TOTO.... :doc :doc :scenic :scenic :scenic

MakiMDSS.rs


ToTo

#122
Mali delic sa Garaze, a Jack ce dopuniti:

[08.11.2011 19:55:45] [From #14 (VALID) ^1i.^7zOn4^1|^7MajorSlack] [KEY_SPACE = vstr nade2][5 = vstr toggle][2 key binding matches found]
[08.11.2011 21:52:45] [From #7 (VALID) cheats are for LOSERS] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]
[08.13.2011 03:02:45] [From #14 (VALID) gum^5i ^7gum^2i^7.] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.17.2011 00:42:45] [From #15 (VALID) ^^11K^^00@^^11SK^^00@^^11DER] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.17.2011 00:42:45] [From #26 (VALID) ^^00KT ^^99- ^^11Nostradamus] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]
[08.18.2011 18:32:45] [From #23 (VALID) Gileee ^1!!!] [KEY_MOUSE1 = +attack][KEY_MWHEELUP = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][2 key binding matches found]
[08.19.2011 23:02:45] [From #11 (VALID) ^7AC^93P^7O] [KEY_MOUSE1 = +attack; +lookdown; wait 0.2; -lookdown; +lookdown; wait 0.72; -lookdown; -attack][KEY_MOUSE4 = +attack][KEY_MOUSE5 = +attack][3 key binding matches found]

ToTo

Mix je prilicno cist:
[08.13.2011 00:42:02] [From #9 (VALID) cheats are for LOSERS] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]
[08.13.2011 20:12:02] [From #17 (VALID) ^2The Renaissanse Man] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][KEY_MWHEELDOWN = +attack][2 key binding matches found]

MASTERBLASTER

Vidi ne znam sta imam u cfg meni nepije vode jer log baza ocita kad si ga napravio a ne sta imas u cfg! Sto znaci kad nesto stisnes ovo ocita tako da nekenjate bez potrebe :whip3:.Instalitraj cod ponovo i igraj!

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Kreowski on August 21, 2011, 06:08:40 PM
i ja sam downloadovo neki config  ali mi se nije svidio,   hvala  dexon   za  tvoj config  ali   najvise mi pashe default config....
DAJTE  za MIX EXTREME  scriptere,  ajde  TOTO.... :doc :doc :scenic :scenic :scenic

 :|| :|| :|| :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\  :omg: :omg: :omg: :doc :doc :scenic :scenic :|| :|| :|| :||.....sad si nasao dexona da nesto pominjes sram te bilo,....oduvek si ti meni nesto  :wink2 :icon_confused:  .......ma man te  to ga cu te  default-ujem ajmo na :hat :hat :hat :hat :ziveli :ziveli :ziveli :drinks2 :drinks2 :drinks2 :ziveli :ziveli :drinks2 :drinks2 :violin: :violin: :violin: :violin:

mrvica_******|2shooorty|

skripte!!!!  ".....cemu ovo sluzi a uz to i ne radi......" 


http://www.youtube.com/watch?v=dJ5hKr7ta6A


8) 8) :rofl :o

[TNT]AL PACiNO

Quote from: HyDroxzZz (: on August 21, 2011, 10:26:00 AM
[06.24.2011 20:51:02] [From #15 (VALID) l^9Famiglia^1 strumf Smiley] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found]

Stumf aka pxzyy ?!?
http://www.xfire.com/profile/marko654/

da i sad mu je novi nick blitz i igra samo pcw zbog bana na cbu jer je ufacen na uacu

stripy

#128
moram i ja malo komentirati, tek toliko da ne bude makiu neobično kad kaŠ¾e već da stalno nešto komentiram  :smartass
a sada bez zezancije, prvo hvala masterblasteru jer sam prije par dana vidno iznerviran m1 scriptama pitao kad će se to ponovo objaviti (tko sve koristi scripte) i baš mi je master odgovorio da će biti za koji dan  :yes a onda i totu i makiu i svim ostalima kojima su oči ispale pregledavajući log (siguran sam da nije nimalo ugodno to isčitavati)  :super

nekim igračima mogu samo reći  :clapping majstori, nemam ja ništa i ostala sranja, pogotovo major uberr alles slack. zato nekad i prozovem ali sve u granicama ponašanja normalnog i bez psovanja. dobro, omakne mi se nekada intuitivni seljak ili zidovidoviti maloumnik i priznajem ne bi trebao ni to. a kako su rekli maki i masterblaster ne pikam ni jedno opravdanje, ne piju mi vodu. ni cfg ni nisam znao ni ostalo, tu su izvršenja crno na bijelo  :doc pa nije procesor na kompu valjda sam rekao : "hhhmmmm, baš ne ide ovom mom vlasniku a on tako vodi brigu o meni. ma idem mu ja pomoći pa ću mu sada odbindati onu scriptu što sam vidio tamo u codu pa da mu pomognem."     :bad2  osim toga, cfg je bar kod mene i skoro svih mojih originalan i ne vidim što mu fali. bar je to moj stav.

i samo da se još obratim onim nadobudnim klincima, pogotovo na TDM i Garage serveru što prozivaju i kmeče. pa di je to ta moja scripta za m1 nestala? nije moguće da se ne vidi a često sam na serveru (sada skoro svaki dan kad je godišnji bio i mrtva sezona na poslu). ah da, sjetio sam se, pobrisao je toto i meni i svim mojima jer sam skuhao ručak njemu i djeci dok mu je Š¾ena bila na putu   :yahoo
i baš mi je drago, kao što sam i znao da neće biti, da nema niti jednog od "mojih" na listi, kao recimo dextera koji se konstantno proziva kao i drugih  :yes

a masterblasteru, totu, makiu i ostalima koji su odradili ovaj posao od mene još jednom  :handshake: na obavljenom poslu i kapa dole ;)

mali edit, zaboravio sam nešto. najveća ironija od korisnika : cheats are for LOSERS  :rofl :icon_dick: istetoviraj si sada jedno veliko L na čelo :snap

$tring

Svi koji su na ovoj listi mogu ocekivati dugoročno i konstantno kikanje+ban sa servera....  :handshake:

Takođe bih se zahvalio svim igračima koji su na listi i zamolio bih da više ne dolaze na naše servere, pošto ćemo se potruditi da ih što manje gledamo.

Čiterima, skriptašima i svim ostalim igračima koji ne igraju fair play nije mesto na Bitange serverima.  :violin:

VojVo[)A*

Sto me sad opet kikate kad nemam nista....... -.-' Moze ko god hoce i kad hoce da proveri haxam li....a za ove scripte nisma ni znao da imam.. isad ispao najveci haxor!  :down  :||  :-\

Eskimko

Jel ima i mene na listi mrzi me da citam?  :P :))

$tring

Quote from: VojVo[)A* on August 21, 2011, 08:50:21 PM
Sto me sad opet kikate kad nemam nista....... -.-' Moze ko god hoce i kad hoce da proveri haxam li....a za ove scripte nisma ni znao da imam.. isad ispao najveci haxor!  :down  :||  :-\

Tako je. Sledeci put pazi. BB, i nadji druge servere za zabavu... ovde vise NEMOJ dolaziti... (posto cu se stvarno maksimalno potruditi da vas sve rasteram koji ste uhvaceni sa skriptama) ...

VojVo[)A*

Aaaaaa... :@@@....pa jbt nisam znao da imam....da se ubijems sad sto sam bzvz uhvacen sa necim sto nisam zao da imam niti sad znam sta su znacile i za sta su bile....Na jedinom serveru kojem sam igrao...sad nmg zbog glupe scripte za koju nemam pojma sta mi je znacila .... a i igram samo for fun tako da sad jedino da quitam jer je jedini razlog sto igram ljudi koji igraju na tom serveru.. :down  :omg:

rtnkenny

e posto toto ocekuje neko izvinjenje od mene nezalos nece ga dobiti jer takvim likovima sa nizim kompleksom vrednosti koji u svome malom zivotu nemaju nista i mesle da su na nakakvom serveru postali nesto i ocekuju da im se neko ponizno izvinjava i da su oni neki bog, njima mogu da kazem samo da mi popuse. kada budete server ocistili od hakera i botova mozete da serete o skriptama. dok se ne okaci log i vidimo koliko bitangi ima mozede samo da lajete po forumu kako ste vi bogovi. sto se tice satro izbacivanje nekod dede iz klana koji ce za mesec dana ponovo biti u redovnom sastavu ako i vec nije pod nekim drugim nikom ili drugim xf posto ih vec ima 3. licno cu se pobrinuti da vas server padne sto nize pa makar se igrao od bota do darckdosa.   :icon_dick: znate vi sta je inat?

Filozof

Quote from: Eskimko on August 21, 2011, 08:57:26 PM
Jel ima i mene na listi mrzi me da citam?  :P :))

Kad budu ovi sa WOT servera izbacivali ,sigurno ces bit medju prvima  :tease2


KennY mojne tako ToTu ...matorac je to jbt...  :facepalm: :facepalm:

$tring

Quote from: rtnkenny on August 21, 2011, 09:14:11 PM
e posto toto ocekuje neko izvinjenje od mene nezalos nece ga dobiti jer takvim likovima sa nizim kompleksom vrednosti koji u svome malom zivotu nemaju nista i mesle da su na nakakvom serveru postali nesto i ocekuju da im se neko ponizno izvinjava i da su oni neki bog, njima mogu da kazem samo da mi popuse. kada budete server ocistili od hakera i botova mozete da serete o skriptama. dok se ne okaci log i vidimo koliko bitangi ima mozede samo da lajete po forumu kako ste vi bogovi. sto se tice satro izbacivanje nekod dede iz klana koji ce za mesec dana ponovo biti u redovnom sastavu ako i vec nije pod nekim drugim nikom ili drugim xf posto ih vec ima 3. licno cu se pobrinuti da vas server padne sto nize pa makar se igrao od bota do darckdosa.   :icon_dick: znate vi sta je inat?

Ne decko.. mi smo server digli iz dobre namere, dobre zabave... Mani te price 'ja imam svoj zivot, a vama je zivot server'. Sere mi se od te price majke mi. Igrac si kao i svi ostali. Poenta je sto si koristio nedozvoljene stvari za koje si i sam svestan da nisu ok.
Kompleks nize vrednosti ovde jedino imas ti, posto ocigledno ne mozes da podneses kada je neko bolji u igri od tebe pa moras da koristis pomagala.

A svakako mi je drago da si izjavio da cesnam rusiti server, posto je to upoznacu te kaznjivo po zakonu. Iza bitangi stoji font EAST GAME SERVERS koji je pravno lice, a ovaj tvoj post se moze korisiti kao dokaz kada uspes 'da nam srusis server' ... Realno, mislim da ne mozes da srusis ni trulu tarabu a ne server. A posto si bezobrazan i drzak, evo ti jedan ban bednice pa dodji ponovo na server ali po drugim nikom da te niko ne vidi.

:flag_of_truce

ToTo

Quote from: rtnkenny on August 21, 2011, 09:14:11 PM
e posto toto ocekuje neko izvinjenje od mene nezalos nece ga dobiti jer takvim likovima sa nizim kompleksom vrednosti koji u svome malom zivotu nemaju nista i mesle da su na nakakvom serveru postali nesto i ocekuju da im se neko ponizno izvinjava i da su oni neki bog, njima mogu da kazem samo da mi popuse. kada budete server ocistili od hakera i botova mozete da serete o skriptama. dok se ne okaci log i vidimo koliko bitangi ima mozede samo da lajete po forumu kako ste vi bogovi. sto se tice satro izbacivanje nekod dede iz klana koji ce za mesec dana ponovo biti u redovnom sastavu ako i vec nije pod nekim drugim nikom ili drugim xf posto ih vec ima 3. licno cu se pobrinuti da vas server padne sto nize pa makar se igrao od bota do darckdosa.   :icon_dick: znate vi sta je inat?
Djecace, ti i tvoji drugari iz klana ste se vec dovoljno postarali da nasi serveri budu slabije poseceni, jer ste u nedostatku skilla, koristili scripte, kako bi u vase male , jadne zivote doneli malo radosti pobede. Ovo nisu ˝nekakvi serveri˝, gde sam ja postao ˝nesto˝, ovo su MOJI serveri, kao i svih ostalih bitangi,  kako to ne razumes?  Vec sam napisao ranije, batali ovo i budi pobednik u stvarnom zivotu. Ja vec jesam, meni je ovo stvarno zabava, i zato sam i povadio logove, da mi ti i takvi kao sto si ti, ne kvare zabavu.
Ne treba meni da se izvinjavas, ja pokupim ip, kikam te kad god te vidim i cao, ili ti banujem opseg i zaboravim da si ikad postojao, koliko sutra, treba da se izvinis svim postenim igracima, koje si pravio budalama sve vreme, dok su oni mislili da si ti dobar igrac.
Deda je kikan, i ostace kikan zauvek(imao si priliku da vidis kako je Domo prosao) , a da sam hteo bilo sta da sakrijem, ne bi ni njega pokazivao ovde, sto bi njega objavio a nekok drugog ne?(bez ikakve namere da ti se pravdam, jer ne zasluzujes to)
I jos nesto, nemoj psovati u postovima, dobices ban i na forumu, ako vec nisi  :bye2

stripy

ne znam samo što se Š¾estite sada kad ste uhvaceni s rukama u pekmezu  :|| a prijetnje i vrijeđanja mi stvarno nisu jasni, ljudi su po meni odradili posao i poskidali scriptere koji svima idu na Š¾ivce  :icon_dick: osim toga stvarno ne vidim te totove komplekse i najnormalniji mi je lik od svih admina tu, bez neke uvrede ostalima  :) jeste da string nekada popizdi pa ga drŠ¾i ali mogu shvatiti. doduše trebalo bi vam dati šansu još jednom, ko uvjetna kazna nakon odsluŠ¾enja zatvorske kazne, barem bi ja tako. a string nek odluci koliko cete dugo biti u "zatvoru"   :tease
samo poslije ako se ponovi trajno pa pa :bye2  to je samo moje viđenje rješenja ali bitange nek naprave kako hoće, ipak je njihoc server.
i nek me ispravi neko ukoliko griješim (sada ce wikipedia maki) ali sam ja mislio da se skripta ne moŠ¾e pokrenuti sama, pa čak ako ju igrač nije vidio u cfg, dok je dotični sam ne pokrene ;) bar sam ja tako mislio, nek me netko ispravi ako griješim. ne znam jer nikada nisam koristio ta govna i prčako po cfg  :P

a što se tiče cheatera imam i ja svoju listu kandidata pa kako već nije org server ozbiljno se bavim mišlju o snimanju. gori su mi ovi zidovidoviti smradovi što imaju kristalnu kuglu od ovih scriptera 10 puta. pogotovo ovi "pametni" useri što se trude ne biti preočiti  :icon_grrr:

masterblasteru, totu, stringu a makiu (da ne misli da ne cijenim njegovo piljenje po linijama) još jednom moj  :thankyou


stripy

Quote from: string on August 21, 2011, 09:43:19 PM

Tako je to kad ste prava dečurlija koja se loŠ¾i na cfg-ove, koji su vam sad došli glave....  :suicide

od svega se najviše sa ovim slaŠ¾em string  :wink: ne vidim što to fali toliko origanalnom configu. kod mene je bar isti uz dodatak dva, tri binda  ;D  u nedostatku bolje riječi - hebo vas taj cfg, kao da samom njegovom uporabom se boosta i skill automatski pa preko miša i tastature u vene uđe dodatna porcija i postaneš terminator odmah. pardon, string jer je string ono rekao da je Terminator  :smartass

da se vratim na ono da pruŠ¾iš string drugu priliku onima koji se pošteno ispričaju svima i stave normalan cfg. uvjetno baš radi cfg kao pto si rekao ;)
a i dalje postavljam ono pitanje, zar se skripta ne pokreće namjerno i svojevoljno izdavanjem naredbe  :hmm

$tring

Quote from: ToTo on August 21, 2011, 09:49:12 PM
I jos nesto, nemoj psovati u postovima, dobices ban i na forumu, ako vec nisi  :bye2

Jeste naravno....  :super

Ostali koji ste nahvatani sa skriptama mozete opusteno otvoriti topic:

'Izvinjavam se svim igracima sa servera, potpis NICKNAME' ... Kao poseban topic i tamo lepo da se izvinite igracima sa servera sto ste ih magarčili mesecima. Ne nama, bitangama... nama ne treba izvinjenje.

Takve cemo postedeti banovanja i kikovanja... ostale ne...

Filozof

Quote from: ToTo on August 21, 2011, 09:49:12 PM

Ne treba meni da se izvinjavas, ja pokupim ip, kikam te kad god te vidim i cao, ili ti banujem opseg i zaboravim da si ikad postojao, koliko sutra,


Ajd vidi banuj ceo opseg imam ti dodjem tamo da te jebem u to matoro dupe ...si ti prso kako ja i Coper posle da igramo  :omg:

stripy

evo objasnio mi je cube  :)

vd|Cube: scripta se ubaci u cfg sa comandom seta bind vstr 1 pa scripta i ona radi dma
vd|Cube: odma*
stripy: aha
stripy: nemam pojma
stripy: nisam nikada ta sranja koristio :D
vd|Cube: zato vjerujem da ih dosta nije znalo da ih imaju

u skladu sa tim slaŠ¾em se sa stringovim prethodnim postom i sa ovom drugom prilikom i uvjetnom kaznom. mada sam bio popustljiv i par postova prije predloŠ¾io tu uvjetnu. samo ovim bezobraznima bi trebalo dati i neku dodatnu kaznu, nazovi sramotu. tipa nick + bio sam user,oprostite  :D kao onaj američki sudac što tjera one da nose tablu oko vrata sa natpisom :)

nešto a la :

http://www.whatsonsanya.com/news-15059-german-robber-phillip-niere-sues-police-for-parading-him-with-pants-down.html




$tring

Quote from: ALEK on August 21, 2011, 10:18:56 PM
Ajd vidi banuj ceo opseg imam ti dodjem tamo da te jebem u to matoro dupe ...si ti prso kako ja i Coper posle da igramo  :omg:

Nisu svi na SC net-u ... :)

Filozof

Quote from: string on August 21, 2011, 10:32:16 PM
Quote from: ALEK on August 21, 2011, 10:18:56 PM
Ajd vidi banuj ceo opseg imam ti dodjem tamo da te jebem u to matoro dupe ...si ti prso kako ja i Coper posle da igramo  :omg:

Nisu svi na SC net-u ... :)

:ok2 Tragedijo :)

kgigor

...da se razumemo...
...isti ovi ljudi ce jos veceras 'ako vec nisu promeniti svoja imena i igrati na istim serverima' ako vec ne igraju... Samo sto ce pored skripti mozda imati i jos po nesto vise... Kao sto je slucaj sa onim "str8nohax "igracem'ako ga se secate

Restartovace rutere i modeme i sa novim adresama raditi isto sto i do sad...(izuzev ovih koje je opseg pogodio)...
...ali pouzdano znam da ima i onih koji nisu ni bili svesni da imaju skripte...
...takvi ce ispastati ...pored ovih prvih...
@keny
Usro si se ziv...sta ti je to trebalo sad ...
@ostali sa liste
Imate primer za sta i kako (ne)raditi
@toto
Crko mi komp(pokoj mu dusi) ostavicu ti broj na pvt da se cujemo za subotu

ToTo

Quote from: kgigor on August 21, 2011, 11:45:47 PM
...da se razumemo...
...isti ovi ljudi ce jos veceras 'ako vec nisu promeniti svoja imena i igrati na istim serverima' ako vec ne igraju... Samo sto ce pored skripti mozda imati i jos po nesto vise... Kao sto je slucaj sa onim "str8nohax "igracem'ako ga se secate

Restartovace rutere i modeme i sa novim adresama raditi isto sto i do sad...(izuzev ovih koje je opseg pogodio)...
...ali pouzdano znam da ima i onih koji nisu ni bili svesni da imaju skripte...
...takvi ce ispastati ...pored ovih prvih...
@keny
Usro si se ziv...sta ti je to trebalo sad ...
@ostali sa liste
Imate primer za sta i kako (ne)raditi
@toto
Crko mi komp(pokoj mu dusi) ostavicu ti broj na pvt da se cujemo za subotu
OK Igore, cujemo se  :hat

quard1aN loves H.G.

Jos mene niste uhvatili  :hat
Sreca, quitao sam, pa nema nade da se objelodani moje 'haxanje' ili cak 'skriptanje'...

Steta za Makija, a potrosio je toliko vremena i truda samo da bi mene uhvatio u ilegalnim radnjama ..  :violin: :violin:
Pozdrav svim ljudima sa dobrim namjerama ;)

Lang

I sta dobijaju  sa tim /promena nika , imena/ ne mogu sa tim izleciti komplekse !Ma ........ :whip3:
Toliko su se uziveli u ulogu da su stvarno pomislili da su pro igraci , pa pisanje low ono,  low ovo....pihhhhhh gnjide jedne bez trunke razumevanja za iste. Ala sam strog a u stvari treba ovako zbog njihovog teskog detinjstva  :console:

MakiMDSS.rs

mislis da sam ja gledao i jurio ove bilmeze ? guardian? ne bash na protiv listu sa PUB servera nisam pipnuo samo gledao za TURNIR servere i ista prica sto tamo tako i na pub ima ...

a ti si za mene sitna RIBA i smesan si ... a da cek cek cuo sam da si ti u ekipi PRIMAC , mislim da je dovoljno ... pazi da ti ne ULETI nesto PRIMAC agagagaga

pohvale totu za log bazu , masteru na podrsci a stringu na moje razumevanje i mislim da je on jedini koji deli moje misljenje uvek ... sve to treba FIK i GOTOVO ...

drzite se topika - lepo objasnjeno i lako da se nauci jos vam je i prevedeno u BUKVALNOM postu

CFG Baza i CFG download BITANGE LAN i ONLINE

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,4846.0.html