News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

MIX

Started by dokini, December 05, 2011, 08:38:02 PM

Previous topic - Next topic

dokini

MIX je od veceras Org  :super :super :super :super :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

vd|cube(im)


dokini


Srba

Bilo nas je osam do sada ;)

Sacekati koji dan da vidimo kako se krece situacija :)

ToTo

Igra ne kosta vise od 7-8 â,¬ jbg......

Srba

Svaki dan odvojite 1 evro i za 7 dana original - haxor free server :)

vd|cube(im)

Quote from: Srba on December 06, 2011, 10:37:29 AM
Svaki dan odvojite 1 evro i za 7 dana original - haxor free server :)

Sad je na vama iz EMC klana da prvi uđete na prazan server i da tako privučete ostale igrače , jer neće nitko prvi da uđe na prazan server...to smo mi radili sa SD-om dok je bio org ...... kad uđe par poznatijih igrača sa MIX servera onda ulaze i ostali  :scenic

Srba


dokini


Srba

#9
do sada smo cepali nas sestorica a polako se prikljucuju i ljudi sa originalima, sto je lepo videti - a cujem i da se planira kupovina originala i od ostalih saigraca :)

draganoza

#10
Kosta 800din,raspitao sam se, najverovatnije cu i ja da ga pazarim, nema nista bolje neko kad pozoves air strike ili postavis poteznu minu hehehe.... pozz od Scull-a

ps... nadam se da nece biti toliko citera kao sto je bilo ranije

Lang

Bravo momci iz EMC klana i ostali  :handshake:
Nadam se da ce i ostali igraci /serveri/ poci istim putem!!!
Cena kljuceva je stvarno mala i ko voli cod nece razmisljati o kupovini istog!!Jos jednom bravo !
pozz by Lang :king:

Dijabola

Kako org, kad ladno mogu da udjem iako imam krekovan..?!  :ne_razumem

Srba

vracen je na krek

dokini


Srba

Na adminima je da odluce kako ce se sa Mixom postupati u buducnosti. Ono sto je sigurno - jeste da cete kupovinom originalnog kljuca pomoci svima na ovom (i svim ostalim serverima) da procistimo zajednicu i na najmanju mogucu meru svedemo sve oblike varanja i nedolicnog ponasanja. Ukoliko se broj ljudi sa originalom poveca - ne vidim razloga zasto admini ne bi opet prebacili Mix na original - jer ce igra sigurno biti prijatnija svima nama.

Onih par dana na originalu bilo je milina igrati! Zato pristedite malo, uzmite original i postavite nam poruku ovde da ste se pridruzili zajednici sa originalnim kljucevima. Ovo se narocito odnosi na Mix - dakle postavite poruku ako se pojavljujete na Mixu a nabavili ste original. To ce nam pomoci da na original predjemo sto pre i time igru ucinimo zaista ugodjajem :)

BOBOVIJERI

     Ko je mucko kolu :ziveli   Glasam za org mix server  :peace:

Srba


BOBOVIJERI

      +1 za Srbu, inace komplet lepinja jutros na meniu :tease

Srba

Nemoj mi to pricati gade  :girl_cray

redov rajan

bicu kratak,moje lično mišljenje(mada to vas neinteresuje) jeste da su vam svi serveri u globalu postali golo govno i da svaki pavijan moŠ¾e da korisdti chit bez problema,čak štaviše da bude cenjen kao "igrač" ali to nastranu ponavljam golo govno i dok me nebanujete neću prestati da ih vređam i prozivam,a i onda...

Srba

Pozdrav Rajane,

Hajde ne bilo ti zapovedjeno, daj imena (nikove) ljudi za koje mislis da su citeri. Skripte vise ne prolaze i prema log bazama vise nema ni jednog mesecima unazad jer ih redovno pratimo i kikamo/banujemo. Na kakav si cit mislio? WH?

redov rajan

onaj mazz je igrao sa wh,a i plus toga  što se onoime totu dali da se ponaša kao da je njegov server pa kad mu nešto kaŠ¾eš on ko uvređena mlada,odgovara nemoŠ¾e ja nedam i takve gluposti,dečak ima problem u glavi

t

vd|cube(im)

#23
Quote from: redov rajan on December 24, 2011, 04:08:52 PM
onaj mazz je igrao sa wh,a i plus toga  što se onoime totu dali da se ponaša kao da je njegov server pa kad mu nešto kaŠ¾eš on ko uvređena mlada,odgovara nemoŠ¾e ja nedam i takve gluposti,dečak ima problem u glavi

t

Toto dječak   :facepalm: ...pa covjek ima 40 godina.......dođeš tu neznaš napisati dvije rečenice kako spada i šta te muči nego počinješ omalovaŠ¾avati ljude i blatiti Bitange servere....jel si se pretplatio na njih?? nisi koliko znam, idi igraj na druge servere ako ti se ne sviđa....Eto ja sam ti napisao jasno i kratko, a ako hoćeš na fin način onda se upoznaj kako ova zajednica funkcionira pa se Š¾ali adminima ili subdminima ....bez dokaza nema sankcija ....tko si ti? PB da ti netko povjeruje za wh...ako ti se da specaj ,snimi okači na forum i onda slijede sankcije  :stoner:

redov rajan

ima četiri banke tim gore xaxaxxa, vidim tebi je pisanje jača strana   :clapping2
,kako funkcionišu ovi serveri de mi ti objasni
ja i neigram više na bitanga serverima tako da ali rekoh šta sam video i šta mislim o njimai totu i njegovom ponašanju gde se ti tu našao ne znam ali ajde mora neko da   :violin: ...

vd|cube(im)

#25
Quote from: redov rajan on December 24, 2011, 05:11:54 PM
ima četiri banke tim gore xaxaxxa, vidim tebi je pisanje jača strana   :clapping2
,kako funkcionišu ovi serveri de mi ti objasni
ja i neigram više na bitanga serverima tako da ali rekoh šta sam video i šta mislim o njimai totu i njegovom ponašanju gde se ti tu našao ne znam ali ajde mora neko da   :violin: ...

Š ta kukaš na forumu kad ne igraš bitange serverima..... :||  :facepalm:

P.S. Pošto ti nije nitko odgovorio ,a ja sam tu kao neki moderator na forumu i admin na serverima pa da ti odgovorim  :smoke: 

redov rajan

nepratiš fabulu   :hmm

:flag_of_truce

ToTo

#27
O cemu se ovde zapravo radi  :-\

Redov Rajan ima neki problem , ali nisam najbolje razumeo koji  :ne_razumem Secam te se sa servera, uvek si bio ok, da nisi krenuo da pusis one trave i ostala cuda pa pises kojesta. Posto ne igras vise na nasim serverima, ne razumem ni sta ces ovde?

Inace ..... serveri , a i ovaj forum JESU MOJI,  pa s tim u skladu odlucujem kako mi volja. Ima li u ovom delu mog posta nesto sto ti nije jasno?

Koliko su moji, toliko su i od ostalih bitangi, Srbini, Cubovi, .....nek se ne naljuti neko koga nisam nabrojao, dakle svih normalnih ljudi, koji zele da serveri, forum, a i mi zajedno sa njima trajemo sto duze, tako da i oni mogu donositi odluke o kikanju, banovanju, postovima, ......

Da iole razumes sta si napisao, znao bi da lupetas. Daj mi jedan dokaz da neko na serverima ima wh. Ne kazem da nema, ali....hajde ti genije daj dokaz, ako uopste znas o cemu pricam. Na nasim serverima je zabranjeno: koristiti citove, baviti se politikom, vredjanje,.... sta ti je od ovog smetalo, kad si prestao da dolazis?

Jos mi samo dokazi da na serverima na kojima trenutno igras vaze ista pravila i da nema citera i vredjanja.....nema sanse, igrao sam i ja nekada na drugim serverima, dok ti jos nisi znao da ova igra postoji, pa zato znam da je tamo situacija mnogo gora nego kod nas.
Naravno, sve vreme pricamo o igri staroj 6 godina, za koju se od 2009. ne radi update pb, nego se mi admini sami borimo protiv ogromne citerske industrije.

Aj ti sinko s milim bogom, vidis da te ne vole ovde      :dummy

dokini

Mislim da se odnosilo na Tota naseg a ne na ToTo a ali sta je tu je mislim da treba drugaciji pristup nekom problemu a Rajane smiri se malo kad god dodjes na Mix neki problem sa tobom dobo si poznat iako nisi igrao skoro dve godine  :stoner: :stoner:

redov rajan

QuoteRedov Rajan ima neki problem , ali nisam najbolje razumeo koji  ne razumem Secam te se sa servera, uvek si bio ok, da nisi krenuo da pusis one trave i ostala cuda pa pises kojesta. Posto ne igras vise na nasim serverima, ne razumem ni sta ces ovde?

Inace ..... serveri , a i ovaj forum JESU MOJI,  pa s tim u skladu odlucujem kako mi volja. Ima li u ovom delu mog posta nesto sto ti nije jasno?

ovo si ti hteo biti duhovit ili šta,,o kakvim travama pričaš  :shok
ja sam pisao o emc tot majstoru adminu šta već,sujetnom čoveku koji ni iz čega kika i ponaša se kao malo dete,a da je citera na serveru pričam o mixu ima ih,samo ovaj tip je prekrdašio,a ti nisi bolji od prethodnika neigram više zato što na priču da se ukine friendly fire,odgovor glasi nemoŠ¾e ja nedam,ok ja nemam problem ni sa tim ali posle tri uzastopna klepanja moj komentar glasi hahaahhaha i sledi kik,to je valjda poenta  :yahoo

sem toga zabole me dali su serveri tvoji ili njegovi ili bilo koga drugoga,ja napisah šta mi smetalo,a vi radite kako vam volja  :mahanje


redov rajan

ajde budi čovek i reci iskreno jeli to bilo pre ili posle kika

dokini


vd|cube(im)

Jebo te TOT ti si mađioničar ...čovjek više ne igra na Bitange serverima ,a ti ga uspio kickati  8)

ICHTOT


ToTo

Jbg rajane, neko je ovde nepismen. Ili ja ne umem da citam, ili ti ne umes da pises, ali ja tebe nista ne razumem  :-\

Ko sto rekoh, aj ti lagano....nisi dobrodosao ako na ovakav nacin ukazujes na probleme. Banovati te necemo, moramo se i nasmejati nekad malo...

redov rajan

sve šaljivdzije

svaka čast tot na odgovoru,za nekog ko ima četiri banke imaš podebeo obraz


DexonDee

A da vi meni date 100 evra pa da kupim aparat kakav treba :)

Lang

Za nekog ko misli da nije klinac  imas podebeo jezik /bez razloga/ !
A sto se tice  nika redov rajan  sigurno nisi taj od ranije , zato idi  i srci Dunav !
I nauci , opismeni se itd. Idi na druge servere i forume i tamo prosipaj svoje mudrosti i bisere.
pozz  :king:
p.s. nemoj mi odgovarati ti nepismeni stvore

ToTo

Quote from: redov rajan on December 25, 2011, 04:02:04 PM
sve šaljivdzije

svaka čast tot na odgovoru,za nekog ko ima četiri banke imaš podebeo obraz


Molim nekog pametnog, da meni budali, objasni smisao ove teme, i postova ovog momka, jer ja apsolutno nista ne razumem  :-\

Ako, kao i ja ne vidite smisao, zakljucajte temu, besmislena je totalno

dokini


redov rajan

zaključajte i onako nema svrhe,nije bitan smisao bitno je dali stavljam zarez gde treba,počinjem rečenicu velikim slovom ili što neodvajam rečicu ne tamo gde treba...  :super

nije mi jasno gde ste se vi ostali našli prozvani,ali ok to je već vaš problem

samo ovo lang ja sam taj koji je i pre pet godina a i više igrao pod nikom redov rajan i igram i danas
pozdrav od stvora

vd|cube(im)

Quote from: dokini on December 25, 2011, 06:26:01 PM
Ajde bre lock  :girl_cray

Ma kakav lock ovo je kao neka jebena SF serija (The X-Files) ..ko zna šta će se još dogoditi... za sad imamo lika koji više ne igra na našim serverima, a Š¾ali se na našem forumu zato jer je kikan od strane Tot-a subadmina na Bitange serverima......ja sam glupa pandurčina i nisam baš siguran da sam skontao sve ,ali meni se čini da je ovako...  :ne_razumem  :stoner: