Jednostavno izbegavanje cheatova

Started by Srba, June 11, 2011, 01:01:34 PM

Previous topic - Next topic

Srba

Ovo je u stvari najvaznija molba - da li postoji mogucnost da Mix postane originalni server - jer je ovako samo mamac za neuke i slaboumne cheatere... Mislim da nije velika investicija imati originalni kljuc a pruza ogromno zadovoljstvo jer igru ne unistavaju loware sa WH, smoke i svim ostalim skriptama. Ovako stalno postoji crv sumnje (ja ga pocesto imam) da li neko koristi skripte ili ne...

Ujedno bi se resio i problem sa PB kikovima, i stalnim cimanjem admina radi kikovanja, smaranje oko snimanja potencijlanih citera, itd.

Ja godinama koristim originalni kljuc i igram na originalnim serverima ali sam u zadnje vreme dosta na Mix-u jer mi se svidja dinamicnost, no cinjenica da je ovo i dalje krek server me jezivo iritira... Jos vaznije - moze se lako desiti da neko bude optuzen da vara iako to ne cini, kao i da se lowara sa skriptama provuce neopazeno jer ljudi jednostavno igraju i ne gledaju previse na to da im se u redove uvukla kvarnjara sa skriptama.

Mllim vas da se ova molba za prebacivanje Mixa na originalni server ozbiljno razmotri.

Unapred zahvalan,
Verni igrac
Srba


Kreowski



Srba

i jos samo kada bi se prebacilo na originalni server  :girl_cray