Ograniciti TDM i DM na MIX serveru

Started by Darko, February 21, 2010, 11:23:54 PM

Previous topic - Next topic

Da li vam smeta sto se na MIX-u redovno igra TDM i DM?

Da
13 (76.5%)
Ne
4 (23.5%)

Total Members Voted: 12

Darko

MIX server mi je trenutno omiljeni COD2 server ali me nervira to sto se skoro uvek bira TDM ili DM, zato vec posle par mapa bezim sa servera.

Mislim da bi bilo dobro ako je to ikako moguce da se na kraju mape prilikom glasanja za tip igre izbaci onaj tip igre koji je upravo odigran i da moze da se izabere tek posle dve odigrane mape (inace ce se uvek birati jednu mapu TDM pa drugu DM).


Za one koji kazu da ne razumeju sta je poenta u odredjenim tipovima igre i da im je zato najlakse da igraju TDM i DM, pa ljudi na pocetku svake mape je lepo u jednoj recenici objasnjeno sta je cilj igre.

AlekSerbia

Bravo Darko  :clapping2 :clapping2
a to sto neki ne znaju jbg ne znam ni ja . ali nije tesko pitat

$tring

NIsam siguran da moze da se namesti, ali vredi probati. Ako nista drugo - treba ukinuti TDM i DM na jedno dve nedelje! :D ... I meni to ide na zivce, a glavni krivac za to jeste neinformisanost igraca o gametype-ovima... Evo ja sam na forumu svaki gametype lepo objasnio, pa ako nista drugo - bar vredi probati svaki...

Sto se tice HTF (hold the flag) i DOM (Dominacija) gametype-a, a ljubitelji TDM-a mogu slobodno izabrati iste gametype-ove pa igrati svoju igru... :) Njima je isto, a nama nije. Realno Hold the flag se ni pocemu ne razlikuje od TDM-a, osim sto igra ima bar neki cilj. TDM mi je ubedljivo najgluplji gametype koji postoji u COD2. Ides i pucas.... bez veze...

Mustang.

#3
Quote from: string on February 23, 2010, 05:59:32 PM
TDM mi je ubedljivo najgluplji gametype koji postoji u COD2. Ides i pucas.... bez veze...

Definitivno . . stvarno nema smisla ga igrat,  :thumbdown jedino ako se neko Š¾eli iŠ¾ivit malo neka igra TDM.  :whip3: Po meni CTF ubitačno najjači gametype  :yes

Darko

Da se ukinu TDM i DM, to je vec mac sa dve ostrice, moze lako da se desi da se smanji posecenost servera, mada valjalo bi probati bar dva - tri dana pa da vidimo sta ce se desiti. Primetio sam i to da cesto od 20 - 30 ljudi na serveru glasa samo njih 7-8, tako da iz toga zakljucujem da se vecini svidja sam server a da im nije bitno koji je tip igre u pitanju...

Eskimko

Quote from: string on February 23, 2010, 05:59:32 PM
NIsam siguran da moze da se namesti, ali vredi probati. Ako nista drugo - treba ukinuti TDM i DM na jedno dve nedelje! :D ... I meni to ide na zivce, a glavni krivac za to jeste neinformisanost igraca o gametype-ovima... Evo ja sam na forumu svaki gametype lepo objasnio, pa ako nista drugo - bar vredi probati svaki...

Sto se tice HTF (hold the flag) i DOM (Dominacija) gametype-a, a ljubitelji TDM-a mogu slobodno izabrati iste gametype-ove pa igrati svoju igru... :) Njima je isto, a nama nije. Realno Hold the flag se ni pocemu ne razlikuje od TDM-a, osim sto igra ima bar neki cilj. TDM mi je ubedljivo najgluplji gametype koji postoji u COD2. Ides i pucas.... bez veze...
mogli bi DOM da stavite,pa da probamo mislim da to nije lose

sniper elite

Ma igrali bi oni i nesto drugo ali jedino znaju sta znaci TDM i DM zato nista drugo i ne biraju :tease2

$tring

Quote from: $carFace on March 14, 2010, 08:26:23 PM
Ma igrali bi oni i nesto drugo ali jedino znaju sta znaci TDM i DM zato nista drugo i ne biraju :tease2

Ima i tu istine... Probacu gametype description da sredim kako bi ljudi znali.... treba probati svkako i CHQ (classic headquaters). mislim da je to HQ kao iz prvog dela... :) Imas spawn-a stalno i cepas...

Kurt Rasel

#8
Da li se rezultati od svih modova racunaju u onu stastistiku ili samo od DM-a i TDM-a ?


Spinx!!


Kurt Rasel

Ok internet humor , to stoji a odgovor?