News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CPU over temperature error

Started by m.shadows, December 23, 2009, 08:17:37 PM

Previous topic - Next topic

m.shadows

E pa,igram ja igru(MW2,COD4,COD2 i svaka takva igra) i odjednom nakon jedno 30 minuta ugasi mi se komp bez upozorenja.Zapravo ne ugasi se, nego jednostavno prebaci se u neki mod (mozda standby mod,ne znam) i moram ga ugasiti na silu...(mozda i nemoram ali ne znam kako da probudim komp iz standby moda)...kad ponovo palim komp pise mi CPU over temperature eror (ili CPU overheat eror,nesto tako) i press F1 to continue...sad to meni nesmeta ali mi smeta sto moram da ugasim...
E sad dali je problem sto ja ne znam da ga "probudim" iz standby moda ili nesto drugo...
Ako neko zna kako da resim ovaj problem da mi se ne ugasi,svaka pomoc ce mi pomoci.

Hvala u napred

Lun

S vremena na vreme kućište treba otvoriti i pokupiti prašinu iz njega. Kompresor u ruke i izduvaj je sa tog hladnjaka na procesoru. :wink2

Darkman Ki-Ninja

Ma,Lun ne poznajes ti njega  on ce sa vodom to da radi  :rofl

m.shadows

Hvala Lun,sacu to da uradim.
a ninjo: aj ne seri.

Darkman Ki-Ninja


komara

Instaliraj EVEREST,imas na torrentima sa kljucem pa ces videti koja ti je temperatura.

STEK

everest koj sam ja skino...ne radi...daj link sa torenta!!

dexnsk

#7
EVEREST Home Edition
http://www.filehippo.com/download_everest_home/

SpeedFan - Ja ga koristim i sasvim sam zadovoljan.
http://www.filehippo.com/download_speedfan/

EDIT:
Evo ti torent
EVEREST Ultimate Edition 5.30.1954 Beta
Ovde skini link http://www.4shared.com/file/180844637/370ea6ce/EVEREST_Ultimate_Edition_53019.html

m.shadows

Installirao sam nove drivere za sound karticu jer mi sluske nisu radile i sad mi nema sounda.
Znate kako to da popravim?

Coyot

Quote from: M. sHaDoW$ :) on December 25, 2009, 04:48:00 PM
Installirao sam nove drivere za sound karticu jer mi sluske nisu radile i sad mi nema sounda.
Znate kako to da popravim?

Saund kartica.... hmm

Moze biti svasta ,odakle ti driver ?
Ako si ga skinuo sa neta mozda neradi ili neodgovara ,a ako si dobio cd uz karticu onda je mozda neka greska u instalaciji .. neki eror ,mozda bi bilo dobro da pokusas ponovo  :wink2
Neznam ,uporedi driver sa zvucnom vidi jel odgovaraju , pogledaj jel ti u biosu dobro zvucna podesena , otvori komp pa ustekaj istekaj ,pokusaj nesto.... mozda je otisla zvucna ...imas i u control panelu tamo onaj program za zvuk pogledaj tamo ona podesavanja..
to ti stvarno moze biti do svacega ....

komara


m.shadows

Coyot,trebao sam disable jedan driver za HQ muziku.
Ljudi,imam jos jedan problem  :bad2

Sada mi kad igram i kad udjem u igru(MW2,jer samo nju igram u poslednje vreme),usere se i sve mi crno,sve crni kvadratici.
Updateovao sam graficke drivere sa sajta GainWard-a i nece da prestane...plz help ocu da igram normalno  :mahanje

Poz  :zzzZzzzZz

Mephisto

Nego jel imas ti zdravstveno za pc il nest da platis ljudima stalni si pacijent postao sa ozbilnim problemima?  :super

m.shadows

Quote from: Mephisto on December 26, 2009, 05:51:34 AM
Nego jel imas ti zdravstveno za pc il nest da platis ljudima stalni si pacijent postao sa ozbilnim problemima?  :super
Nemam nazalost  :girl_cray :tease