News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

SPOT za pesmu " The One " Plug and Play

Started by SALTSTONE, March 01, 2011, 11:55:36 AM

Previous topic - Next topic

SALTSTONE

Evo ga konacno i nas spot za pesmu  " THE ONE "   :party2

bend        PluG and PlaY

Vokal       g-din   SaLt$tOnE
Gitara      g-din   $tring 
bas         g-din   Zoki
bubanj    g-din   Robert

Uzivajte  :stoner:

http://www.youtube.com/watch?v=AbZncke427c

Zver

Ma bravo bitange, svidja mi se, pogledao sam ga u full hd. Odlična montaŠ¾a, još bolji compositing, a implementacija 360 panorame u spot je za aplauz  :clapping2

DiDaN

Bravo momci...nemam sta drugo da kazem  :super

STEK


Zver

Po načinu snimanja rekao bih da je u pitanju DSLR fotoaparat...

Lag


Jacⱪ Sparroⱳ™

Odlicno uradjen spot bitange  :clapping2  :super
Podeljeno na facebook-u  :yahoo

SALTSTONE

Hvala drugari puno nam znaci vasa podrska :yahoo ,
Bilo bi lepo da svi vi koji imate FB profil, okacite ovaj link sa youtube-a na svoj WALL i time pomognete nama Bitangama,  da ovaj spot ode sto je dalje moguce !!!

Hvala  :bye2

coper

da citiram druga stekaru " nista posebno, video sam i bolje"  :rofl  svaka cast, prava stvar... :rock3  kako ste naterali stringa da zavrsi???   :dummy

VIP.er


SALTSTONE


DexonDee

Odlican spot momci svaka cast...postavljeno na facebook i twitter :) samo tako nastavite  :peace:

kordoba

Najbolji komentar mi je Dexonov - "samo tako nastavite" hahaha
Ja sam Vam rekao sta mislim al` da podelim sa ostatkom ove zajednice - sjajno!
Sto vise slusam-gledam, sve mi je zalije sto nije popularizaovano na nacin na koji bi trebalo...

Moja ponuda Vam stoji, ajde da Slani otpeva na srpskom, podvucete audio na isti spot i objavite za PGP RTS... pesma je hiticna.
Pa na svirkama pevajte kako volite, a kampanju uradite kako se mora uz kompromise jbg...
Kad se izgradi ime, mozes pevati i na arapskom, sve prolazi.
A generalno ovaj bend ima perspektivu da napravi ozbiljnije stvari...
Imali bi ste prepoznatljiv zvuk, sjajan vokal i gitaru... vas dvojicu i kamera "voli" sto je bitno za zenski deo publike... otecete publiku  VAN GOGH-u i Negativu... zato treba iskoristiti prazninu koja postoji...
Voleo bih  da cujem kvalitetan audio, ako moze neko da ponese u Matrix... Ja nisam odusevljen produkciom ni mixom, ali je svakako napredak u odnosu na prethodne numere.  valjalo bi to uraditi na spravama na kojima rade Zokin Laki (po meni najbolji producent, aranzer i tonac u Srbiji) ili Ognjen Cvekic ili neko sl. Jer za ovakav aranzman neophodan je ogroman prostor kako bi sve zvucalo mocnije... bas gitara treba da bude "tepih". Prostor je neophodan i za vokal, koji ne sme da bude "stisnjen" na brejkovima i refrenu, mora biti jasan kao na pocetku pesme, strofama...
Da ne pametujem ovde, pricacemo...
ako ce to biti za vasu dusu onda je ovo sjajno, ako cete da pravite posao onda odradite i na srpskom... i da se angazuje jos malo ljudi, eto svi su prijatelji pa da to dobije jos vecu dimenziju... svetko a nase ili jesi ili nisi

Ovo je naravno samo moje misljenje i receno je iz najbolje namere

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: kordoba on March 02, 2011, 06:09:13 PM
Najbolji komentar mi je Dexonov - "samo tako nastavite" hahaha
Ja sam Vam rekao sta mislim al` da podelim sa ostatkom ove zajednice - sjajno!
Sto vise slusam-gledam, sve mi je zalije sto nije popularizaovano na nacin na koji bi trebalo...

Moja ponuda Vam stoji, ajde da Slani otpeva na srpskom, podvucete audio na isti spot i objavite za PGP RTS... pesma je hiticna.
Pa na svirkama pevajte kako volite, a kampanju uradite kako se mora uz kompromise jbg...
Kad se izgradi ime, mozes pevati i na arapskom, sve prolazi.
A generalno ovaj bend ima perspektivu da napravi ozbiljnije stvari...
Imali bi ste prepoznatljiv zvuk, sjajan vokal i gitaru... vas dvojicu i kamera "voli" sto je bitno za zenski deo publike... otecete publiku  VAN GOGH-u i Negativu... zato treba iskoristiti prazninu koja postoji...
Voleo bih  da cujem kvalitetan audio, ako moze neko da ponese u Matrix... Ja nisam odusevljen produkciom ni mixom, ali je svakako napredak u odnosu na prethodne numere.  valjalo bi to uraditi na spravama na kojima rade Zokin Laki (po meni najbolji producent, aranzer i tonac u Srbiji) ili Ognjen Cvekic ili neko sl. Jer za ovakav aranzman neophodan je ogroman prostor kako bi sve zvucalo mocnije... bas gitara treba da bude "tepih". Prostor je neophodan i za vokal, koji ne sme da bude "stisnjen" na brejkovima i refrenu, mora biti jasan kao na pocetku pesme, strofama...
Da ne pametujem ovde, pricacemo...
ako ce to biti za vasu dusu onda je ovo sjajno, ako cete da pravite posao onda odradite i na srpskom... i da se angazuje jos malo ljudi, eto svi su prijatelji pa da to dobije jos vecu dimenziju... svetko a nase ili jesi ili nisi

Ovo je naravno samo moje misljenje i receno je iz najbolje namere
+1  :super

coper

aktivirao sam fb posle 2 meseca zbog vas  :rnr  :rnr  lagano se vrti po igraonici, ekipa je spremna za vas sledeci nastup  8)

Eskimko

Gledao sam vas sinoc na rtv 1,mesto br. 6. Super je pesma.  :rock3

SALTSTONE