News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Stone temple pilots

Started by $tring, May 24, 2010, 02:26:51 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Novi album.. na pravo iznenadjenje.. odmah odo da ga skinem...

http://en.wikipedia.org/wiki/Stone_Temple_Pilots_(album)

... ali ne ocekujem nista spektakularno (da se odmah ogradim)  ;D

Citadel of Pain

Quote from: string on May 24, 2010, 02:26:51 PM
Novi album.. na pravo iznenadjenje.. odmah odo da ga skinem...

http://en.wikipedia.org/wiki/Stone_Temple_Pilots_(album)

... ali ne ocekujem nista spektakularno (da se odmah ogradim)  ;D

izvukao si se  ;D

prva tri albuma, posebno legendarni CORE, su himna za moje uši...

Posle toga se slupali, kao mnogi bendovi koje sam tako voleo 90tih, mada, Kris je postavio takve standarde u skrnavljenju da
naspram njega svi ostali grunge likovi, pa i Skot, deluju i vise nego cool  8)

$tring

E, bio je jedan album STP kao fora šubi-dubi ... Ne znam kako se zove, ali je naspram prava dva albuma ko drugi bend da slusas. E ovaj album je recimo nesto izmedju toga i Black Crows... Sta ja znam...

Na prvo slusanje album zvuci ko da ga nisi ni pustio... sala-la-la... i tako.... prodje, i ne zakacis ni jednu pesmu. Sve standardno skolski. Drugim recima, idite u kurac. 

Ima stvari koje prljavo zvuce, i produkcija je nekako umesno uradjena. To mi se i najvise svidja.... No, nigde onog vokala koji je krasio ovaj bend. Vristi bednik, ali dzaba mu kad ima 45 kila sa krevetom koman stari....  :this

Citadel of Pain

Quote from: string on May 24, 2010, 05:20:06 PM
E, bio je jedan album STP kao fora šubi-dubi ... Ne znam kako se zove, ali je naspram prava dva albuma ko drugi bend da slusas. E ovaj album je recimo nesto izmedju toga i Black Crows... Sta ja znam...

Na prvo slusanje album zvuci ko da ga nisi ni pustio... sala-la-la... i tako.... prodje, i ne zakacis ni jednu pesmu. Sve standardno skolski. Drugim recima, idite u kurac. 

Ima stvari koje prljavo zvuce, i produkcija je nekako umesno uradjena. To mi se i najvise svidja.... No, nigde onog vokala koji je krasio ovaj bend. Vristi bednik, ali dzaba mu kad ima 45 kila sa krevetom koman stari....  :this

Sad sam ga malo pustao...uze mi reč iz tastature  :super