News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Secate li se ovog? :)

Started by Podpredsednik, May 04, 2009, 10:57:22 PM

Previous topic - Next topic

STEK

aaaaa ne verujem de se ovo seti......vratio si me 15 godina u nazad.....jbt.....kakav fleshbek..... :shok
ziv sam se najezio....

Lider


DiDaN


SOLID

A joj a da li se neko seca decijeg kviza o zivotinjama koji je vodio onaj celavi glumac?!?!?!?!

zlenzlla

Quote from: SOLID on May 05, 2009, 12:39:57 AM
A joj a da li se neko seca decijeg kviza o zivotinjama koji je vodio onaj celavi glumac?!?!?!?!

Ti nikada neces odrasti.  :rofl

Lider

Quote from: SOLID on May 05, 2009, 12:39:57 AM
A joj a da li se neko seca decijeg kviza o zivotinjama koji je vodio onaj celavi glumac?!?!?!?!
Zooteka?
Da onaj celavi gluamc, s onim specificnim glasom. Jebes me al' ne mogu da mu se sjetim imena.

Podpredsednik


SOLID

A daaa jeste ....a bio je i onaj Aca sa brkovima :D ....

Podpredsednik

Da, onaj sto je kao pametan!  :spiteful

Paradox

Ali kad na kraju spice voditelj kaze mrtvim ozbiljnim glasom OPSTANAK... Priceless  :worth

clumsy

obozavao sam da gledam Opstanak :)

vervatno bi to jos pustali da nije izgorelo u bombardovanju, kao i mnogo toga.   :(

zlenzlla

Sad se sjecam. Gledao sam to kao klinac sa dedom svaki put.  :'(

Lider

Quote from: zlenzlla on May 05, 2009, 02:38:20 PM
Sad se sjecam. Gledao sam to kao klinac sa dedom svaki put.  :'(
:) I ja

DiDaN

Quote from: SOLID on May 05, 2009, 02:59:59 AM
A daaa jeste ....a bio je i onaj Aca sa brkovima :D ....

Aca postar?

Podpredsednik

Nije Aca postar, ovo je neki drugi Aca - OZBILJNA FACA!

SALTSTONE

Quote from: SOLID on May 05, 2009, 02:59:59 AM
A daaa jeste ....a bio je i onaj Aca sa brkovima :D ....

    Jbt .....taj Aca Postar je perverznjak matori....ne znam da li se secate kako se zove onaj domaci film gde mu ispadne surla.... :icon_bad:

i onda posle snima sa decom emisije.... :bad2

SOLID

SALTSTONE, imam jedno pitanjce :D ...
Jel ovo vasa oprema za paintball ili iznajmljena??? ;D

dexnsk

Quote from: SOLID on May 05, 2009, 12:39:57 AM
A joj a da li se neko seca decijeg kviza o zivotinjama koji je vodio onaj celavi glumac?!?!?!?!
ZZZOOO teka jel to???

dexnsk

Kako se zvala ona legendarna emisija o zivotinjama sto se emitovalo na nekadasnjoj BK tv???

GuRuGeoRge

Sećam se 'Opstanka' to sam gledao kada sam bio osnovac, to mi je bila najomiljenija serija o Š¾ivotinjama.. :super E ta lepa bezbriŠ¾na vremena, nikada se više neće vratiti... :down :icon_grrr:

potpredsednik Rambo

sport bili
tarzan
hi-men
eustahije i kompanija

nedeljni zabavnik sa slavkom stimcem i zijahom sokolovicem
kockica
opstanak...
ruske bajke za vrijeme trajanja zimskog raspusta
zagor, blek, miki, mister no, marti misterija... alan ford, hrvatsko izdanje... nenadmašivo!
...
vijali smo jedan drugoga za novi broj zagora, traŠ¾ili prve brojeve velikog bleka, plaćali da bismo iznajmili stripove od momka koji ih je imao na stotine.
svakog dana od 7 i 15 do 7 i 30 crtani filmovi...nedeljom pola sata umjesto 15 minuta.
A sada?
Jedna ćerka se interesuje za rad u Flash-u MX (ima 12 godina)
Druga ćerka me ubija kad ću je pustiti da ide na stardolls.com (11 godina)
Treća ćerka guta sve što rade ove dvije al je za sada još uvijek među lutkama.
Prvi(i trenutno jedini sin ,mada ih sve zovem SINE) - igra cod, swat, gleda nindza ratnike, sve mu je zanimljivije od učenja(dobro, tu smo isti).
Kad se sjetim koje smo igre mi igrali...spectrum majka pa igras onu igru sa palicom ili provlacis neki kvadrat a da ne smijes dodirnuti ivice...a ovi sada LOLAJU ROTLFAKUJU i svašta nešto...
**********************
Jel mi Š¾ao? Š½ao što nemaju tajne sastanke sa društvom, što ne maŠ¾njavaju trešnje u specijalnim akcijama u komšiluku,što nisu stalno na fudbalu,klikerima ili ne igraju između dvije vatre?
Ne znam...malo jeste... mada, kad se sjetim čime se moj stari igrao (erberećke ebertute, kamena s ramena, klisa...)...onda mi nekako i nije.
Jer...svako vrijeme nosi svoje...naši stari su se igrali sada zaboravljenih igara pa su izrasli u dobre ljude i izrodili nas.
Mi, eto, igrasmo se i starih i novih igara, nagledašmo se televizije i filmova, odoljesmo iskušenjima i opet...ispadosmo kako valja.
Valjda će i ovi naši.


P.S. Š efe, al me uhvati nostalgija.... djetinjstvo sam svoje prerovio od kako sam počeo da pišem ovaj post.
Odoh do neke trafike...kupiću novi broj Zagora, Bleka i Alan Forda, pročitati ih večeras a onda kad svi legnu ostaviti ih na kuhinjskom stolu.
MoŠ¾da ih neće biti na stolu kad se vratim sa posla...  :icon_frown:

Lider

Quote from: potpredsednik Rambo on May 14, 2009, 09:09:57 PM
sport bili
tarzan
hi-men
eustahije i kompanija

nedeljni zabavnik sa slavkom stimcem i zijahom sokolovicem
kockica
opstanak...
ruske bajke za vrijeme trajanja zimskog raspusta
zagor, blek, miki, mister no, marti misterija... alan ford, hrvatsko izdanje... nenadmašivo!
...
vijali smo jedan drugoga za novi broj zagora, traŠ¾ili prve brojeve velikog bleka, plaćali da bismo iznajmili stripove od momka koji ih je imao na stotine.
svakog dana od 7 i 15 do 7 i 30 crtani filmovi...nedeljom pola sata umjesto 15 minuta.
A sada?
Jedna ćerka se interesuje za rad u Flash-u MX (ima 12 godina)
Druga ćerka me ubija kad ću je pustiti da ide na stardolls.com (11 godina)
Treća ćerka guta sve što rade ove dvije al je za sada još uvijek među lutkama.
Prvi(i trenutno jedini sin ,mada ih sve zovem SINE) - igra cod, swat, gleda nindza ratnike, sve mu je zanimljivije od učenja(dobro, tu smo isti).
Kad se sjetim koje smo igre mi igrali...spectrum majka pa igras onu igru sa palicom ili provlacis neki kvadrat a da ne smijes dodirnuti ivice...a ovi sada LOLAJU ROTLFAKUJU i svašta nešto...
**********************
Jel mi Š¾ao? Š½ao što nemaju tajne sastanke sa društvom, što ne maŠ¾njavaju trešnje u specijalnim akcijama u komšiluku,što nisu stalno na fudbalu,klikerima ili ne igraju između dvije vatre?
Ne znam...malo jeste... mada, kad se sjetim čime se moj stari igrao (erberećke ebertute, kamena s ramena, klisa...)...onda mi nekako i nije.
Jer...svako vrijeme nosi svoje...naši stari su se igrali sada zaboravljenih igara pa su izrasli u dobre ljude i izrodili nas.
Mi, eto, igrasmo se i starih i novih igara, nagledašmo se televizije i filmova, odoljesmo iskušenjima i opet...ispadosmo kako valja.
Valjda će i ovi naši.


P.S. Š efe, al me uhvati nostalgija.... djetinjstvo sam svoje prerovio od kako sam počeo da pišem ovaj post.
Odoh do neke trafike...kupiću novi broj Zagora, Bleka i Alan Forda, pročitati ih večeras a onda kad svi legnu ostaviti ih na kuhinjskom stolu.
MoŠ¾da ih neće biti na stolu kad se vratim sa posla...  :icon_frown:
:worth :worth

Podpredsednik

Eh RAMBO....ta stara vremena...i meni nedostaje sve sto si nabrojao i jos sto-sta! Bas sam danas spominjao te Ruske bajke, obozavao sam ih!!! A sad ko da je neko okrenuo svet naopako, imao sam 14 godina kad mi se sestric rodio, evo vec 12 godina raste pored mene i mislim da ni 5% tih decijih radosti nije osetio koje smo mi imali u tom periodu. Odrastao sam na selu, nedostaju mi cak i istovaranja kukuruza kod babe i dede i tone krofni koje su se pravile tada...i onda nas 20 klinaca iz ulice ceo dan trcimo musavi od pekmeza. A za Veliki Petak su ulice bile pune kao u Las Vegasu, iznesemo klupe, grickamo kokice i gledamo kako matorci igraju karte, popularnog Filjka (sa onim starim Madjarskim kartama) i jedva smo cekali da jedna ekipa izgubi, bilo nam je smesno kad se pobednicka dere na sav glas U DUPEEEE....cuje se cak u trecu ulicu od nase. :) :rofl

zlenzlla

To su bila vremana. Vrijeme brzo leti zato treba iskoristiti svaki trenutak na najbolji moguci nacin

SOLID


SOLID



Zver

Minja Subota, OPEVANA legenda

Podpredsednik

Te emisije se nisu propustale i kad su reprizirali, opet mi je bilo zanimljivo da ih gledam!

Podpredsednik

Mislim da bi Clumsy i Murta mogli da snime novu verziju ove reklame:
http://www.youtube.com/watch?v=x1Ans-YcDjo


STEK

jer ovo sve za nas...........  :rofl

zlenzlla


SOLID

 Pito me banana , da li se secam kako se zove stari crtani film gde je ono cuveno "Umocicu"   :D
pa sam malo pretrazivo.... :rnr

Lider

 :icon_lol: uvijek mi je bilo zao ove djece sto nemaju sta da jedu... dobri stari crtic.
A kad je sniman jbt., 1936. I tada je bila velika ekonomska kriza, a i sad je, pa je crtic opet akutelan  :rofl

Erwin König


komara

#37
Quote from: Erwin König on June 17, 2009, 09:17:18 AM
Ko se ovoga seca? Aj da vas vidim  :spiteful

http://www.youtube.com/watch?v=ggagsyeKP8k
Kako si ovo iskopao,kakva serija  :clapping2 sad se prisecam  :worth a onaj crtani dok bi gledao takodje bi se uvek rastuzio

Lider

A ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=0rsAzeKumGE

Ili ovo:                                                                                                                       :'(
http://www.youtube.com/watch?v=7y7HKn5k2Ts

SOLID

Jao laku noc deco hahahahaha..... joj secam se bez toga nije bilo spavanja :D

GuRuGeoRge


Staljin

#41
Automan,brao Erwin,svaka cast!!!!!     :clapping


Erwin König


Podpredsednik

#44

zlenzlla

@ Solid, svaka cast za post. Sjecam se kako sam nekada ovo pratio redovno. Nikako da se nakanim da je skinem.
@ Predsednice, jeli snimljen film po ovoj seriji?

SOLID

@ZlenZilla, heheh seriju sam obozavao kao klinac....a mislim da ima nekih 2 sezone sto je mislim oko 2gb downlouda...nemoj da te mrzi :D

zlenzlla

Quote from: SOLID on June 22, 2009, 05:42:13 PM
@ZlenZilla, heheh seriju sam obozavao kao klinac....a mislim da ima nekih 2 sezone sto je mislim oko 2gb downlouda...nemoj da te mrzi :D

Skidam uvijek nesto pa nikada da se sjetim da to skinem. A moracu ovih dana.

Podpredsednik

Quote from: zlenzlla on June 22, 2009, 04:00:06 PM
@ Predsednice, jeli snimljen film po ovoj seriji?
Nemam pojma, redovno sam je pratio ali se filma ne secam!

Lider

Koji je ovo HIT bio jbt, sjecam se k'o klinac na moru, samo ovo udara.  :party2

http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A&feature=related

Funkerman


zlenzlla

Quote from: Lider on July 10, 2009, 08:18:55 PM
Koji je ovo HIT bio jbt, sjecam se k'o klinac na moru, samo ovo udara.  :party2

http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A&feature=related

Na ovo sam bio totalno zaboravio. Kad  vec spomenu more...sredio sam ti smjestaj.  :wink:

Lider

Sta si ti sredio? Gdje, sta?
Da nije kod Dome? :icon_lol:

zlenzlla

Quote from: Lider on July 11, 2009, 04:53:10 PM
Sta si ti sredio? Gdje, sta?
Da nije kod Dome? :icon_lol:


Evo ti procitaj, ali druga strana se odnosi na tebe.  :wink:

http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=1771.0

Sve sam ti sredio, na tebi je samo da odes.  :spiteful

nemanja94

kako ste vi matorci...pa...MATORI :tease

Podpredsednik

Quote from: nemanja94 on August 06, 2009, 01:55:18 PM
kako ste vi matorci...pa...MATORI :tease
Klinjo, nemoj sad da skinem Kosmodisk pa da ti dam 25 po turu! Teras me jos da se mrstim pored ovog mog naboranog cela i samo da znas da ne mogu vise da osedim od muke, svaka dlaka mi je jos uvek na svom mestu, ma "Woolmark kvalitet"!  :D

komara

Quote from: Podpredsednik on August 06, 2009, 03:39:18 PM
Quote from: nemanja94 on August 06, 2009, 01:55:18 PM
kako ste vi matorci...pa...MATORI :tease
Klinjo, nemoj sad da skinem Kosmodisk pa da ti dam 25 po turu! Teras me jos da se mrstim pored ovog mog naboranog cela i samo da znas da ne mogu vise da osedim od muke, svaka dlaka mi je jos uvek na svom mestu, ma "Woolmark kvalitet"!  :D
Tako je ,svaka cast  :clapping2 :rofl



SOLID