News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

/connect bitange.com - dobar izbor za CTF

Started by ..::P4c1f15T::.., September 26, 2007, 01:53:24 AM

Previous topic - Next topic

..::P4c1f15T::..

Svaka cast za vas angazman na pokretanju ovog public servera. Posto mi je omiljeni game type CTF tu sam cesto, mada mi je dosta tesko da igram prije ponoci zbog lagga. Nemam nekih velikih primjedbi. Ekipa koja tu visi je sasvim ok a i mod je sasvim solidan. Moj prijedlog bi bio da razmislite o uvodjenju jednog ili dva snipea na obe strane i skracenju spawn vremena na 7 do 8 sekundi.

$tring

Quote from: "..::P4c1f15T::.."Svaka cast za vas angazman na pokretanju ovog public servera. Posto mi je omiljeni game type CTF tu sam cesto, mada mi je dosta tesko da igram prije ponoci zbog lagga. Nemam nekih velikih primjedbi. Ekipa koja tu visi je sasvim ok a i mod je sasvim solidan. Moj prijedlog bi bio da razmislite o uvodjenju jednog ili dva snipea na obe strane i skracenju spawn vremena na 7 do 8 sekundi.

Bilo je vec takvih zahteva ali se vodimo cinjenicom 'ako si dobar - uzmi karabin!' ... :) ... a sto se tice spawn-a iskreno bi ga produzio a ne skratio na 12 sekundi. Ipak kada pogines, treba da te KAZNI, a ne da se CTF pretvori u TDM.... pogotovo kad igras 10:10 .... taman ubijes cetvoricu, pojavi se opet ovaj prvi sto si ga ubio i ubije te....

Laf

ja mislim da grijeshish string jer ti nikad nisi ubio cetvoricu odjednom.Ovo je bio dobar predlog za skracenje vremena.To sto kazesh treba da te kazni,mislim da opet grijesis jer uvijek ima citera na serveru koji kaznjavaju sve redom a koje vi pustate da igraju.Ako ubijesh 4 oko zastavice dovoljno ti je i 5 sekundi da pobjegnesh...                                                                                                           SVE VAS VOLI LAF GOLI!

Adoney

Quote from: "Laf"ja mislim da grijeshish string jer ti nikad nisi ubio cetvoricu odjednom.
Na shta tachno mislish? On nikada nije ubio chetvoricu? Niko, nikada nije ubio chetvoricu, pre smrti? Kill Streak-ovi na online serveru idu do 26, pa valjda nisi na to pomislio..

Quote from: "Laf"To sto kazesh treba da te kazni,mislim da opet grijesis jer uvijek ima citera na serveru koji kaznjavaju sve redom a koje vi pustate da igraju.
Ono shto je mislio pod "kaznom" je cena koju platjash ako ne gledash: levo-desno, pre prelaska ulice... Ono shto zelish da dobijesh iz CTF-a je taktika, koordinacija i saradjivanje. Shto i nije najlaksha stvar na netu. Smanjiti spawn vreme, bi samo znachilo ohrabrivanje ljudi da besciljno trche ka' bezglavi manijaci, sa bombama mesto glava. Za te stvari uvek imash druge servere, sa svim mogutjim dodacima, ukljuchujutji i da budesh mala shkolska devojchica sa bazukom. Ako ipak zelish da trchish ko bombash samoubica ovde, bogme, budi mushko, i ostani mrtav 10 sekundi.

Chiteri, nisu izuzetak nigde, te i nisu validni kao argument. Ako ti je uteha, bar se i oni netje spawn-ovati svakih 7 sekundi, nakon shto ga ubijesh, da bi te opet kaznjavali, svake 7. sekunde nakon tvoje smrti.

Quote from: "Laf"Ako ubijesh 4 oko zastavice dovoljno ti je i 5 sekundi da pobjegnesh...
A sada odjednom mozezmo svi da pobijemo svu chetvoricu u jednoj sekundi, kako bi se svi zajedno spawn-ovali za 8 sekundi?... Pa igraj se malo sa abakusom,  rachunaj da ipak na ovom serveru igra oko 50-setak ljudi u neko pristojno vreme.  Kada ubijesh nekoga, zaista ti treba da ostane mrtav, ako ikako mislish da napredujesh. Ne samo shto ti je dzabe ako ubijesh chetvoricu, i shto tje se 2 od 4 vetj spawnovati ispred tebe, vetj imaju stariju bratju i sestre koje te chekaju zajedno sa njima.

Sauron

Quote from: "Adoney"Na shta tachno mislish? On nikada nije ubio chetvoricu? Niko, nikada nije ubio chetvoricu, pre smrti? Kill Streak-ovi na online serveru idu do 26, pa valjda nisi na to pomislio..
Nekom tako... ja imam Kill Streak od 34  :P

Mislim da Dusan ima bolesniju cifru... samo da update-ujem statistike.... a mogao bi...  :oops:

Adoney

Quote from: "Sauron"
Nekom tako... ja imam Kill Streak od 34  :P

chestitam! :rnr:

Pa josh bolje mom argumentu ;)

Sauron

Quote from: "Sauron"
Quote from: "Adoney"Na shta tachno mislish? On nikada nije ubio chetvoricu? Niko, nikada nije ubio chetvoricu, pre smrti? Kill Streak-ovi na online serveru idu do 26, pa valjda nisi na to pomislio..
Nemoj tako... ja imam Kill Streak od 34  :P

Mislim da Dusan ima bolesniju cifru... samo da update-ujem statistike.... a mogao bi...  :oops:
Eee ko mi edituje poruke????
Ovo zadnje nisam ja pisao... Pretpostavljam string...c.c.c.

$tring

Quote from: "Sauron"
Quote from: "Sauron"
Quote from: "Adoney"Na shta tachno mislish? On nikada nije ubio chetvoricu? Niko, nikada nije ubio chetvoricu, pre smrti? Kill Streak-ovi na online serveru idu do 26, pa valjda nisi na to pomislio..
Nemoj tako... ja imam Kill Streak od 34  :P

Mislim da Dusan ima bolesniju cifru... samo da update-ujem statistike.... a mogao bi...  :oops:
Eee ko mi edituje poruke????
Ovo zadnje nisam ja pisao... Pretpostavljam string...c.c.c.

ux... sorry... slucajno sam..... posto kao admin imam dva dugmeta pored....

Sauron

No frx. Nego ti updejtuj statistiku. Mogu igrači da čekaju 15 minuta...

$tring

Quote from: "Sauron"No frx. Nego ti updejtuj statistiku. Mogu igrači da čekaju 15 minuta...

evooooooo! :) update!

Sauron

hehehe... moj KS i dalje ostaje najbolesniji :P