News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

OPROSTAJ I OD MENE

Started by Nina, February 22, 2008, 07:58:27 PM

Previous topic - Next topic

Nina

Za par dana (mozda malo vise) prelazim u novi stan u kome necu imati internet konekciju (i ko zna koliko ce mi trebati da uvedem internet-posto je ovde gde ja zivim sve nauka),tako da se necemo vise vidjati.

Nadam se da me necete zaboraviti (shmrc)...ja vas svakako necu! :cry:

VIP.er

Zao mi je za tebe stvarno  :(  bilo je divno druziti se s tobom i pucati rame uz rame ( ne bas ako smo protivnici :D  ).... otkad se preselis sto brze nabavi internet da se ponovo vidimo....... CAO NINA

clumsy

Nista nina. bilo je super druziti se sa tobom. sarmiraj one tvoje provajdere i nek uvedu net sto pre. CAO!!!


Jel nas zoves za 8. mart??? :)

Nina

Quote from: "clumsy"Nista nina. bilo je super druziti se sa tobom. sarmiraj one tvoje provajdere i nek uvedu net sto pre. CAO!!!


Jel nas zoves za 8. mart??? :)


Naravno!!!Da se svi napijemo (iako bi meni bio prvi put u zivotu-ali ako necu za 30.rodjendan....kad cu??? :lol:  )

Citadel of Pain

:cry:  :cry:  :cry:

Zbogom Nina...

Zauvek ces biti jedna od velicanstvenih bitangi...

Take care...bye bye

ps. i ne kenjaj sa tom patetikom ima da nas se uzelis za dva dana i da dignes tol'ku frku da ce o'ma da ti odrade net :))
Vidimo se brzzooo  :wah:

Zver

Potpuno se slazem sa nidzom, vidimo se za najkasnije 7 dana

IronC

Ma daj bre nemoj da me ljutis nacices ti net pre ili kasnije mislim moras !

djubre

Puna podrska Nina da se sto prije vratis,kratko smo se druzili ali je bilo lijepo i borbeno...pozdrav, Djubre!!!!



Alekre

E jbg, ode nam miss servera  :(

Podpredsednik

Pozdrav za nasu VELIKU PRIJATELJICU i ratnog druga, zao mi je sto te nece biti sa nama!!!! Zelim ti da sto pre dodjes do interneta i ponovo nam se pridruzis. Sto se toga tice mozes da se obratis nasem prijatelju TIHOM, on radi u MADNETU, mozda moze nekako da ti pomogne!!!!
Do tad SALUTE MY FRIEND!!!

//LoneWolfs//kamiX

e seceru ... a tko ce mene onako slatko ubijat ako neces ti ...  :(   :(   :(    :cry:   :cry:     :cry:  

Ajd vrati se sto prije da ti se mogu osvetit za sve one killove :) :)

Nina

Hvala svima na lepim recima.Iako jos uvek imam internet mogu sve manja da igram,posto sam u frci sa selidbom,tako da mi vec nedostajete!

Ono sto su napisali Citadel,Zver,Iron,clumsy... je tacno...iskopacu nacin da vam se vratim...jer bas je BZVZ bez svih VAS!!!!

MASTERBLASTER


$tring

Quote from: "Nina"Za par dana (mozda malo vise) prelazim u novi stan u kome necu imati internet konekciju (i ko zna koliko ce mi trebati da uvedem internet-posto je ovde gde ja zivim sve nauka),tako da se necemo vise vidjati.

Nadam se da me necete zaboraviti (shmrc)...ja vas svakako necu! :cry:

ma ne bojimo se mi za tebe! :) nacices vec net negde........ iscimaj se pa da se vidimo opet.........

Nina

Jos uvek mrdam pomalo,imam pomalo vremena za igru...pravo preseljenje jos nije u toku...tako da uzivam dok traje...ali naci cu ja neko resenje i za kasnije.  :D

VIP.er

Quote from: "Nina"Jos uvek mrdam pomalo,imam pomalo vremena za igru...pravo preseljenje jos nije u toku...tako da uzivam dok traje...ali naci cu ja neko resenje i za kasnije.  :D

Iskreno se nadam da xoces :|

taki

Nina bre eeeeeeeeeeeeeeeee
Pa vidi sa Tihim lol!!!
On je u Madnetu breeeeeee!!!
WIrles opremu imas neka ti uvede ako moze preko madnetaaaaa!!!
:((((((((

SISTER:)

e bas mi je zao...ja sam mislila da ce ih ovde zene uskoro pojesti   :D .....kad ono nas ti napustas...vrati se sto pre  :)

Nina

Cao ljudi...samo da se javim... :wink:
Internet nisam jos sredila ali nadam se da nece jos dugo trajati ovo mucenje.
Nadam se da ste svi dobro... :wink:

Ljubim vas sve i jedva cekam da vas ponovo vidim na serveru  :aug !!!

$tring


Podpredsednik

Oseca se velika prazina od kad si otisla, zato pozuri!!!!  :D

Citadel of Pain

nista vise nije isto...eno dusan se propio  :ziveli
a mi ostali vise i ne igramo...sve je postalo besmisleno...ajde Nina get back to where you once belonged!