News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Skripte u COD2

Started by boki_ns, February 11, 2012, 12:57:00 PM

Previous topic - Next topic

boki_ns

Posto klinac koristi isti racunar i mozda je ubacio neke skripte, kako bi to mogao da otkrijem? Nisam ih nikad koristio tako da ne znam na koji princip rade. Gledao sam na YT i video sam kako je prikazano kad imas wh i auto-aim. Za to sam siguran da nema ali mozda postoji jos nesto.
Hvala unapred.

vd|cube(im)

Quote from: boki_ns on February 11, 2012, 12:57:00 PM
Posto klinac koristi isti racunar i mozda je ubacio neke skripte, kako bi to mogao da otkrijem? Nisam ih nikad koristio tako da ne znam na koji princip rade. Gledao sam na YT i video sam kako je prikazano kad imas wh i auto-aim. Za to sam siguran da nema ali mozda postoji jos nesto.
Hvala unapred.

Pošalji mi cfg na mail  im06162@gmail.com i ja ću ti ga pregledati i ako ima nešto očistiti, pa ti ga popšaljem nazad  :stoner:

boki_ns

Heh, a gde se nalazi cfg?   :rofl

[EDIT] mislim da sam nasao. SAljem.

vd|cube(im)

Quote from: boki_ns on February 11, 2012, 01:35:04 PM
Heh, a gde se nalazi cfg?   :rofl

[EDIT] mislim da sam nasao. SAljem.

clean  :stoner:

Srba

E ovo je pravi primer za svakoga kako da postupi ako nije siguran da li ima nesto od skipti ili ne - a pre nego sto izadje na "crnoj listi" pa mora da se izvinjava na stubu srama...

Dakle ovde ima ljudi kao sto je Cube - koji vam mogu reci da li rizikujete ban koriscenjem skripti a za koje mozda ni sami ne znate da ih imate.

Voleo bih ovo da vidjam cesce...

boki_ns

Cube, hvala na pomoci.
Samo me zanima koji cfg je bio ispravan, prvi ili drugi sto sam ti poslao u mailu?

vd|cube(im)

Quote from: boki_ns on February 11, 2012, 04:16:34 PM
Cube, hvala na pomoci.
Samo me zanima koji cfg je bio ispravan, prvi ili drugi sto sam ti poslao u mailu?
oba cfg-a su ok  :smoke: