News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Izvinjenje svim igracima na Bitange serverima

Started by Strajdzo, November 24, 2013, 04:18:28 PM

Previous topic - Next topic

Strajdzo

Izvinjavam se  sto sam koristio wh na garage serveru pre oko mesec dana, koristio sam ime //Munja// Strajdzo.
http://www.bitange.com/forum/cheats-prijave-nedozvoljenog-ponasanja/pb_ss-garage/msg96109/#msg96109

Pozdrav.

bravo



Alek

Hajd koristio WH .. ( cisto receno ..razbio bih monitor o glavu onome sto ne zna posteno da igra )
Izvinjenje ... danas se izvinis sutra opet isto pa sve u krug.... ( praviti ljude glupim )
Najcrnje sto si uradio jeste sto si obrukao klan MUNJE ..koliko znam oni igraju na tom serveru najvise ...


Djuka023

#5
Quote from: Vennoxia on November 24, 2013, 10:11:27 PM
:whip3:
+1

za cit nema opravdanja koliko god bio mlad i lud obrukah se za ceo zivot, svi ce te po tome pamtiti, bili smo zajedno u munjama sto me je najvise razocaralo, od tog dana nisam nosio vise tag od sramote  :facepalm: munje postoje koliko je meni poznato vec duze od godinu ipo dana i ugled ne bi trabalo da ukalja neko ko je u njima bio nedelju dana.  :hmm

bravo

Strajdzo promeni nick i udjes bez haxa i nece te niko dira :)
Tako sam ja radio posto sam i ja na black listi :))))
Al vise ne dolazim na bitange posto su svejedno serveri prazni a znas i zbog chega :D
Jedino volim ponekad da dodjem na main da izletvam Stekaru! :))

Strajdzo

hvala vam narode
e bravo nesto si mi poznat brt

DexonDee

Strajdzo ne moras svaki post koji je napisan ovde da prijavis moderatoru "report to moderator"


Vennoxia

Plakace dete sto vise ne moze da se igra......haha


stewzoR

ja se unapred izvinjavam sto cu koristiti aimbot za pet dana u 12:44 po centralnom evropskom vremenu


Strajdzo


DexonDee


Strajdzo

#16
nisam....

Strajdzo

#17
I jel moze mo da se pomirimo brt ako hoces.... :(
ako hoces.

c0C0

#18
http://www.youtube.com/watch?v=_tF5gvY2XY4

MA Caooo , smorio si vise Bogu i ljudima.
Daj svima malo odmora od tebe jedno mjesec-dva . Pa onda dođi pitati,ovako samo pogoršavaš stvari . Jos ti treba i ban s foruma, itd...

Strajdzo

Vise necu da ulzim jedno mesec dana i jave...obecavam.