News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

LAN 4 FUN

Started by Lag, May 17, 2013, 01:51:23 PM

Previous topic - Next topic

Lag

Da odigramo koji pre leta, ima li nade i mogućnosti?

jape


$tring

Pazi kad sam video ovaj topic na twitter-u i pre nego sto sam kliknuo znao sam - ovo 100% Lag pise! :)
Matori, ja sam apsolutno za i verujem da bi skupili ekipu. Ono sto predlazem je da to uradimo sto pre
dok ne dodju vrucine i postane nepodnosljivo.

Verujem da bi mogli zakuvati Lan, a isto tako tripujem da bi bilo super napraviti 4 ozbiljne ekipa i napraviti ozbiljan turnir. Ne mislim na turnir tipa, da dodje nas 50 i to nazovemo turnirom nego stvarno da dodju 20 ljudi kojima se bas-bas-bas igra i da zakuvamo svako sa svakim xx mape. Kompova ima dovoljno.

No, hajde da ne sirimo nego prvo napravimo Lan za nas 10 pa da vidimo.

Hocemo nacelno da dogovorimo 25 maj? To je subota i imamo vremena da aktiviramo sve one koji bi eventualno dosli.


jape

25. maja, 20:45h finale Lige šampiona  ;D

vasili


Vennoxia

Jel taj lan u okviru klana ili je otvoreno da dodje ko zeli? 

COperinjO

20 dana unapred izbaciti da je turnir, ekipe ce se skupiti... Meni se najbolji ortak doselio u ns pre neki dan i rado ce doci na lan... Ja mogubilo koji vikend posle 25tog... Takodje trebalo bi to biti memorijalni turnir u znak secanja na ramba...

vein

Podrzavam tu ideju i jedva cekam. :yahoo

P!ck 'n roll

naravno doci cu na lan, da pokazem Stringu ko je tata  :baby :baby :baby

Gorane, molim te cimni me na mob taj dan, jer nisam bas cesto sada na forumu... ali dosao bih tamo

Lag

Juuuuuuuuu al smo se igrali!!!

don_gagi

Hhahahaha!:D

Sent from my GT-I9300

Lag

Još se priča o ovome :mahanje

password

Ja cu sigurno doci na Lan, samo apelujem da u matrixu poprave cod2 instalacije, jer smo prosli put samo na 2 racunara uspeli da pokrenemo igru. Na ostalim kompovima ucita loader vojnika izbaci neki eror i ugasi se igra.
:ziveli

SICKUNIT maRe

Samo recite kad,ima nas par iz Kostolca,dolazimo sigurno.   8)

abruzzi maestro.

Banda from Kostolac city dolazi na lan  8) hahahah  :D

SICKUNIT maRe

Alo Smederevo tiho.  8)

Vennoxia

Shomi moze kad nauci dotu,a ti Mare kad ugasis hax :tease :tease

SICKUNIT maRe

Pa nemam sanse bez haxa,nosim i na LAN.  :smartass

stewzoR


SICKUNIT maRe

April koliko sam ja obavesten.  :)

stewzoR

obavesten ko kostunica

stewzoR