News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

STRING POMAZI

Started by dokini, October 10, 2011, 07:43:01 PM

Previous topic - Next topic

dokini

Aman sefe ovo je looooodilo koliko laga MOLIM TE ajd nesto uradi povodom ser era nemoze vise ovako da se igra ovo je strasno  :girl_cray :girl_cray :girl_cray :girl_cray :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Staljin

jeste,sve serveri laguju, strasno

SALTSTONE


$tring

Bojim se da tu nista ne mogu... Mogu eventualno da ukinem dim na EXTREME pa da manje laga... Ako to pomogne uopste.... :(

HyDroxzZz

smanjite slotove na serverima pa nece da laga

vd|cube(im)

Quote from: string on October 12, 2011, 05:09:24 PM
Bojim se da tu nista ne mogu... Mogu eventualno da ukinem dim na EXTREME pa da manje laga... Ako to pomogne uopste.... :(


Probaj da obrišeš log baze na serverima poput one od pb-a i ostalih gluposti sta se skupljaju svakim ulaskom igrača na i kikanjem sa servera....  :yes

HyDroxzZz

Quote from: vd|cube(im) on October 12, 2011, 05:37:51 PM
Quote from: string on October 12, 2011, 05:09:24 PM
Bojim se da tu nista ne mogu... Mogu eventualno da ukinem dim na EXTREME pa da manje laga... Ako to pomogne uopste.... :(


Probaj da obrišeš log baze na serverima poput one od pb-a i ostalih gluposti sta se skupljaju svakim ulaskom igrača na i kikanjem sa servera....  :yes

i naravno ovo sto cube kaze.....a za taj lag obrati se Malom Tvoru iz malisana on ima nekog lika ili pak on to zna da otkloni

dokini

Ma batice sto se mene tice a iostali se slazu da ODMAH ukines dimne bombe pretpostavljam i da ove mape ne podrzavaju kao one defult ili normalne mape HTF mod pa je i to problem a moguce je da je problem i ta log baza vrati ga na staro ako treba  :flag_of_truce :flag_of_truce :flag_of_truce

DexonDee


Srba

smoke nejd out - valjda ce manje da laguje

i nove mape please :)

ToTo

Meni je takodje mali tvor pricao o sredjivanju laga, ako se izbrise log baza, ali u tom slucaju nemamo statistike. Takodje, ne mozemo videti ima li scriptasa. Mislim da se ovde ne radi samo o log bazi, bog zna sta sve treba srediti da laga ne bi bilo   :-\

Srbo , imate temu o mapama, pa napisite tamo Stringu koje mape da ubaci ili izbaci, tako cete najbrze srediti to.

vd|cube(im)

Quote from: ToTo on October 12, 2011, 11:12:51 PM
Meni je takodje mali tvor pricao o sredjivanju laga, ako se izbrise log baza, ali u tom slucaju nemamo statistike. Takodje, ne mozemo videti ima li scriptasa. Mislim da se ovde ne radi samo o log bazi, bog zna sta sve treba srediti da laga ne bi bilo   :-\

Srbo , imate temu o mapama, pa napisite tamo Stringu koje mape da ubaci ili izbaci, tako cete najbrze srediti to.

ko to bude radio kopirat će log bazu kod sebe u neki folder, a od dana kad se pobriše ona se opet sprema u log bazu ... moŠ¾e cijeli folder da se pobriše u control panelu i sam će se ponovo pojaviti i spremati sve ko prije u log bazu  :)

Ima još nekih foldera koje treba obrisati, pa mi se javi Toto kad to budeš radio ili netko drugi tko ima pristup control panelu

dokini

Asto se tice slotova uopste nisu problem jer laguje i kad ima samo tri igraca  :no :no :no :no

Srba

dim napolje u svakom slucaju  :stoner:

HyDroxzZz

Quote from: dokini on October 13, 2011, 02:35:37 PM
Asto se tice slotova uopste nisu problem jer laguje i kad ima samo tri igraca  :no :no :no :no

ne zavisi to samo dal ima 1 ili 5 igraca na tom serveru....bitange imaju oko 10 servera......... dovoljno je da na 5 servera bude 50 ljudi i ima da laguje...... ako me kapiras ....

tipa SD - 30 slototova - 20 igraca igra
      GAraga 30 slotova - 20 igraca igra
     TDm 26 slotova - 15 igraca

stanje sada pre 10 minuta........to malo uzrokuje lag....... broj igraca na slaboj masini

dokini

Ma jasno mi je to ali jutros kad skoro nikoga nije bilo na ostalim serverima pa i na mixu dzabe laguje pa to ti je :vava

HyDroxzZz

Quote from: dokini on October 13, 2011, 04:52:15 PM
Ma jasno mi je to ali jutros kad skoro nikoga nije bilo na ostalim serverima pa i na mixu dzabe laguje pa to ti je :vava

onda su problem log baze..
ali kao sto Toto kaze onda se brisu statistike
ali sa druge strane gledista koga to interesuje sta je bilo pre 4 ili 5 meseci.....po meni svaki mesec da se brise log baza

dokini

Ma bato ja mislim da su te statistike najveci problem a nesto inisu tacne zato brisi statistike ako to prvi frku  :flag_of_truce :flag_of_truce :flag_of_truce

HyDroxzZz

Quote from: dokini on October 13, 2011, 06:29:07 PM
Ma bato ja mislim da su te statistike najveci problem a nesto inisu tacne zato brisi statistike ako to prvi frku  :flag_of_truce :flag_of_truce :flag_of_truce

onda to mora da saceka naseg bosa STRINGA da odluci sta je ciniti i sta je nabolje D: :P

$tring

Log fajl se brise svaki dan pre nego sto ode na statistike. Mozda svakako treba DISABLE-ovati logovanje posto mozda to stvarno pravi sranja...

Kreowski

Hvala za  SMOKE   u ime  svih  MIXERA

dokini

Pa sefe Disable te log fajlove ili logovanje kako se vec zove i verovatno bice ok  :flag_of_truce :flag_of_truce

Srba

String, hvala za smoke :)

Hvala za trud oko lagovanja :)

Hvala unapred za nove mape !!!

radaca

hvala string za dim :D vidim ja svasta se desava dok mene nema:D

$tring

Nema na cemu ekipa... nadam se da sada radi bolje......  :violin: