News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

MAPE

Started by dokini, March 28, 2011, 11:38:35 PM

Previous topic - Next topic

dokini

Ajde molim vas ubacite neku novu mapu a neke ako treba izbacite jer je postalo monotono AKO MOZE eto neka ljudi predloze koje da se maknu a koje da se ubace !!!!!! HVALA  :hooray:  :drinks2  :super

Kreowski

matore  od ovoga jedino  ce biti nesto ako sef String vidi ovaj post   :stoner:

Srba

podrzavam ubacivanje novih mapa na extreme  :worth

Filozof

Moj predlog za ekipu na mix -u ...da vam se postave standardne mape cod2 igrice...i da se ukine biranje mapa vec da idu po redu... samo da vam se ostavi da birate koju vrstu igre hocete...

Kreowski

pa nezvuci ni to lose   samo  da  ne budu  klasicne   neka  se ubace  mape  za koje vecina  nas nije upoznato...
                                        :whacky:

Srba

to kojim ce redom da ide je potpuno sve jedno - samo je bitno da budu ubacene nove mape jer su ove za zadnjih par godina dojadile bas skroz... izgubilo je svaku draz :thumbdown

mrvica_******|2shooorty|

 da mape idu redom ili da se biraju, moze da se proba meni je ipak nekako bolja izbor mapa ,...ali  sve jedno moze da se proba tako pa ako bude islo neka ostane,....ali samo da se promene mape ove mape znamo napamet,..... :violin: :violin: :suicide :suicide :doc :doc :scenic

Kreowski

d a znamo ih napamet    cak sam i ja znao  gdje  ce MRVICA  krenit  da  se popne  pa sam ga doceko

Filozof

Quote from: Srba on June 14, 2011, 02:46:55 PM
to kojim ce redom da ide je potpuno sve jedno - samo je bitno da budu ubacene nove mape jer su ove za zadnjih par godina dojadile bas skroz... izgubilo je svaku draz :thumbdown
pa nije sve jedno kojim ce redom da idu..... razmisli malo ako vi imate opcije da birate mapu ..onda ti ces se sloziti da igras neku drugu a njih 5 da se ponovi mapa..sta onda... i zato su vam se smucile...to je isto kao na garage serveru biraju koju ce da igraju pa nisu ovi serveri TJ forever... :) zato da vam stavi sve standardne mape cod2 ..i kad nabasate na neku novu javite se coveku ..i on ce valjda ubacit... ;)  :bye2

mrvica_******|2shooorty|

nije to sto se ponavljaju nego sto smo sve mape igrali milion puta pretrcali ih uzduz i popreko,.....znamo svaki zbun koliko listova ima,.....to kako ce mape da idu kojim redom ili ce da se biraju moze da napravi neka anketa,...... :bye2 :baby :handshake:

Srba

Biracemo i nema problema - ubacite sve standardne mape - kao i sto vise custom mapa za koje znate da funckionisu. Tako vas necemo skoro smarati sa ovim zahtevima - jer smo svi vec milion puta odigrali sve standardne mape...

Bio sam na mnogim serverima i ima prelepih custom mapa... Ne znam zasto ne bi mogao da ide paket od nekih 40-tak custom mapa na Mixu?

Dakle sve standardne mape znamo napamet - dajte custom mape da se malo obradujemoooooooooooooooooo

Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Hvala na trudu !!!!!!!!!!!!!!

Kreowski

Quote from: |KingSerbia|Alek on June 14, 2011, 09:04:59 PM
Quote from: Srba on June 14, 2011, 02:46:55 PM
to kojim ce redom da ide je potpuno sve jedno - samo je bitno da budu ubacene nove mape jer su ove za zadnjih par godina dojadile bas skroz... izgubilo je svaku draz :thumbdown
pa nije sve jedno kojim ce redom da idu..... razmisli malo ako vi imate opcije da birate mapu ..onda ti ces se sloziti da igras neku drugu a njih 5 da se ponovi mapa..sta onda... i zato su vam se smucile...to je isto kao na garage serveru biraju koju ce da igraju pa nisu ovi serveri TJ forever... :) zato da vam stavi sve standardne mape cod2 ..i kad nabasate na neku novu javite se coveku ..i on ce valjda ubacit... ;)  :bye2

ma  samo nek  se  ubace  nove  nije  vazno redosljed   sad  hocete  da se string  muci  sa  tim sranjima   nek  samo ubaci druge mape  a sve stare  izbrise,  ovo ostalo sve isto nek ostane!
A  ti Alek  bas  si  u KING SERBIA  ja  cuo raspo se  taj klan  jedino ostali  MILOS LUR  i   TOT!!!?????? :ziveli :drinks2 :-* :-* :-* :-*

Filozof

Quote from: Kreowski on June 15, 2011, 11:51:17 PM
A  ti Alek  bas  si  u KING SERBIA  ja  cuo raspo se  taj klan  jedino ostali  MILOS LUR  i   TOT!!!?????? :ziveli :drinks2 :-* :-* :-* :-*
pa ono kao ;D ja sa onim coperom i nosfaratusom sam napravio taj klan... a da smo se rasturili nismo ..obaveze jbg..cine cuda...a i leto brate ... ko lud da igra igricu msm govorim u svoje ime nisam lud... ;D ..... a ova dvojica ma koji milos njubara i ovaj tot on jos veci njub..
hehehe ;)

Srba

Pozdrav Kingovcima od cika Srbe :)

(ko li me izbrisa sa rostera nanu li mu... hahahahaha)

Alooooooooo Striiiiiiiiiiiing, citas li ti ove nase mucenicke vapajeeeeeeeeeeeeeee  :girl_cray

$tring

Jao, citam nego ne stizem... a ubacivanje 25 mapa i uparivanje istih je na cod2 prava umetnost... :(

Ali ajde probacemo stao mozemo da uradimo... mozda i ovaj vikend ako stignem...... :)

DexonDee

Quote from: string on June 17, 2011, 05:51:39 PM
Jao, citam nego ne stizem... a ubacivanje 25 mapa i uparivanje istih je na cod2 prava umetnost... :(

Ali ajde probacemo stao mozemo da uradimo... mozda i ovaj vikend ako stignem...... :)

+1 :) String ko Boga te molim daj mi neku mapu za moju dusu da se mogu stekati ko covek :D

Srba

String, hvala na trudu - ako stignes super. Cenimo :)

A Dexonu ne daj nista za kampanje - prehladice mi se, jos je hladna zemlja.

Dexone, ne vredi ti brate, hahahahaha :tease2

DexonDee

Quote from: Srba on June 17, 2011, 09:04:04 PM
String, hvala na trudu - ako stignes super. Cenimo :)

A Dexonu ne daj nista za kampanje - prehladice mi se, jos je hladna zemlja.

Dexone, ne vredi ti brate, hahahahaha :tease2
Hahahahaha

Kreowski

ma ja  volim takve  koji se izvale  pa nemicu nigdje   pa   im  se straga privuce  i kuindakom   jao  sto vrisci onda  kao da ga :icon_bad: :icon_bad:

Filozof

Quote from: Kreowski on June 17, 2011, 09:58:40 PM
ma ja  volim takve  koji se izvale  pa nemicu nigdje   pa   im  se straga privuce  i kuindakom   jao  sto vrisci onda  kao da ga :icon_bad: :icon_bad:

hahahahahahaha :D :D :D  zavuci se dexonu ...voli on to  :whistling

Quote from: DexonDee on June 17, 2011, 06:03:00 PM

String ko Boga te molim daj mi neku mapu za moju dusu da se mogu stekati ko covek :D

hahaha strasno ...samo da lezii hoce ..gori si od stekare... :D :D :D :D

DexonDee

Quote from: |KingSerbia|Alek on June 17, 2011, 10:35:53 PM
Quote from: Kreowski on June 17, 2011, 09:58:40 PM
ma ja  volim takve  koji se izvale  pa nemicu nigdje   pa   im  se straga privuce  i kuindakom   jao  sto vrisci onda  kao da ga :icon_bad: :icon_bad:

hahahahahahaha :D :D :D  zavuci se dexonu ...voli on to  :whistling

Quote from: DexonDee on June 17, 2011, 06:03:00 PM

String ko Boga te molim daj mi neku mapu za moju dusu da se mogu stekati ko covek :D

hahaha strasno ...samo da lezii hoce ..gori si od stekare... :D :D :D :D

hahahahahaha a sta ces mora se :) vezbam za lan :D

Srba

Dexone salim se ja - samo ti meni lezi i uzivaj.  :party2

DexonDee

Quote from: Srba on June 17, 2011, 11:42:21 PM
Dexone salim se ja - samo ti meni lezi i uzivaj.  :party2

Hehe opusteno Srba :)

dokini

Ajde mozes ti to  :super :yahoo :flag_of_truce

$tring

nove mape:

mp_bassano
mp_siegfriedline_final
bp_haguenau
mp_germanfarm   
mp_maaloy_s

:) 5 izbaceno i 5 ubaceno... a dobre su.. :)

DexonDee

Quote from: string on June 18, 2011, 05:12:49 PM
nove mape:

mp_bassano
mp_siegfriedline_final
bp_haguenau
mp_germanfarm   
mp_maaloy_s

:) 5 izbaceno i 5 ubaceno... a dobre su.. :)


Odlicne su hvala ti :)

mrvica_******|2shooorty|

odlicen mape, :hat :hat :hat :hat.... idemo dalje...cekamo sledece,.....

Kreowski

mape  su super  svaka  cast,  sve  sto je novo!
  samo da  se izbace sve  stare mape.... :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth


                                                        :disco

dokini

Hocemo jos jos jos  :super :super :super :hat :hat :girl_cray :girl_cray

Srba

Pre svega hvala na trudu String  :super

Bilo bi stvarno lepo ako bi moglo jos jedno 10-15 mapa da se ubaci da budemo mirni jedno duze vreme i da te ne gnjavimo.

Neke fine, dinamicne mape... Pusti ti Dexona Steksona, hahahahah  :hat

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Srba on June 21, 2011, 11:54:09 AM
Pre svega hvala na trudu String  :super

Bilo bi stvarno lepo ako bi moglo jos jedno 10-15 mapa da se ubaci da budemo mirni jedno duze vreme i da te ne gnjavimo.

Neke fine, dinamicne mape... Pusti ti Dexona Steksona, hahahahah  :hat

Nece biti dosta mapa za vas iz Drugog sv. rata, pa ce morati String da ubaci neke mape modernog rata.

Filozof

a mogo bi i neku jagnjetinu ili prasetinu da ubaci ...cisto da ne ogladne dok igraju :P

dokini

Slazem se sa tobom lepa ideja sto da ne  :super :super :super :super :D :D :D :D

$tring

Bice jos novih mapa... nazaslost, sve lepe koje sam znao sam ubacio.. mada je ostala po koja na koju sam zaboravio..... :)
Onako.... svaka od ovih novih ima svojih drazi.. Ako se pokazu kao dosadne, menjacemo i njih... pa eto...

uzivajte.... :)

dokini

Hvala majstore na bilo kakvom trudu  :hooray: :hooray: :hooray:

mrvica_******|2shooorty|

nema potrebe da menjas nove mape samo rendaj stare..... :bye2 :bye2

Srba

jest mozda off-topic ali na mix ne moze da se udje  :||

Kreowski

samo stare izbacit  sve  a bilo kakve nove  ubacit  samo da se  :fighting: :fighting: :fighting: :fighting:


mrvica_******|2shooorty|

izbaciti stare mape........!!!!!!!!!!!!!! :fighting: :fighting: sto preeeeee......... :girl_cray :girl_cray