Protiv Cheatera na Mix-u

Started by Atila The Mighty, February 06, 2011, 01:09:26 PM

Previous topic - Next topic

Atila The Mighty

Da li cete uskoro verne i prave igrace poslusati i reagovati sto pre posto postoje mnogi koji igraju ne-fer i pokvareno koristeci raznorazne chitove...podrzao bi predlog mojih cenjenih saigraca:dokini-a,Acketa i Kreowskog da sto pre imenujete nekog od njih za Admina da napokon se napravi neki red na Mix serveru....najvise igraca koji varaju su:Kornet,Neras_ki,redov rajan,sladoled i jos poneki.Hvala na razumevanju....ocekujemo odgovor sto pre, :hatPOZZ

acke83

BRAVO ATILA  :super Odmah si dobio plus od mene. Ajmo admini, mrdnite se malo  :fighting:. Ako vama nije stalo do toga da se cimate sa citerima  :ne_razumem .. (kao sto smo skontali po ko zna koji put vec) i nije vam stalo da dolazite na MIX, odredite nekog od nas koji smo tamo, jer je nama zaista stalo do MIX-a, za razliku od vas  :doc Dosadilo je vise da vas moljakamo po ko zna koji put... :scenic Valjalo bi da se dogovorite i kazete nam sta ste preduzeli povodom toga :drinks2 I ne zelimo da cujemo da kupimo original pa da igramo main2, posto vecina nas ima original, al nam je stalo do MIXA. DAAAAAAAAJTE RCON :worth da napravimo reda
Nece biti na MIXU citera, nece biti psovanja. :doc eto, DAJTE NAM MESEC DANA U NAJGOREM SLUCAJU DA SE POKAZEMO. Imamo volje, imajte i vi.  :flag_of_truce  :rock3

Kreowski

stvarno  ih ima  iz  dana  u dan  kako  sve  vise  dolazi  igraca  vise  i  cheatera  ima
admin  nam  treba  pod  hitno
ako  nemozemo  mi  bit  admin  na  tom  serveru  dajte  molim vas  xfire  od  nekoga  tko    je  na  xfire  cesto  da  se mozemo  javiti  jer  imamo  dokaze.......

Atila The Mighty

Bravo Acke...valjda ce da nam ispune zhelju...pozz iz Panceva

dokini

Bravo momci Cica je sa vama vas trojica treba da vodite rad o serveru ali imamo mi jos ljude koje treba angazovati koji igraju dosta sa nama naprimer i GEGULA .AJDE NAJZAD SE ZAINTERSUJTE ZA MIX JER JE NAJBOLJI SERVER !!!!!!!!!!!!!!! :hat :super :clapping2

acke83

Hvala, pa i vi ste genijalno delo odradili, kao i uvek :king: Super ste momci, i zato volim Mix, jer smo slozni :ziveli Ako nista drugo, barem nas nekoliko :hooray: Ali ima jos dobrih momaka na nasem serveru, verujem da bi bilo i vise, a grehota je da i oni ispastaju zajedno sa nama...jer: Svi smo na MIX-u zbog iste stvari- DRUZENJA I ZABAVE  :party2
Imam ja na x-fire-u ToTo-a, sad sam dodao i Milana021... Ali kontam da ni ToTo nema volje stalno da dolazi... Zbog toga bi nam valjalo ADMIN pod hitno. Nismo mi bas tako los server kao sto ostali igraci misle, nego je njih prpa da dodju od nagaznih mina i artiljerije  :yikes: Navikli momci da lete po zastavu ko muve bez glave, a ovi iskusniji se nameste u stek, i skidaju ih kao s one najgore sega-mega igrice, kad se patkice skidaju pred televizorom...  :o...  :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Kreowski

Quote from: acke83 on February 06, 2011, 01:53:00 PM
Hvala, pa i vi ste genijalno delo odradili, kao i uvek :king: Super ste momci, i zato volim Mix, jer smo slozni :ziveli Ako nista drugo, barem nas nekoliko :hooray: Ali ima jos dobrih momaka na nasem serveru, verujem da bi bilo i vise, a grehota je da i oni ispastaju zajedno sa nama...jer: Svi smo na MIX-u zbog iste stvari- DRUZENJA I ZABAVE  :party2
Imam ja na x-fire-u ToTo-a, sad sam dodao i Milana021... Ali kontam da ni ToTo nema volje stalno da dolazi... Zbog toga bi nam valjalo ADMIN pod hitno. Nismo mi bas tako los server kao sto ostali igraci misle, nego je njih prpa da dodju od nagaznih mina i artiljerije  :yikes: Navikli momci da lete po zastavu ko muve bez glave, a ovi iskusniji se nameste u stek, i skidaju ih kao s one najgore sega-mega igrice, kad se patkice skidaju pred televizorom...  :o...  :facepalm: :facepalm: :facepalm:


niceeeeeee :rock3

dokini

Sami  ljudi koji su postavili server su ga nazvali tactical server ko to neume da igra nemora ni da ga igra ali bar neka puste na miru da igrju oni koji to vole radi DRUZENJA I ZABAVE !!!!!!!!!!!!!!

don_gagi

Poenta shvacena...danas je vecina admina na lanu u NS, tako da ako ne vide danas ovu i slicne teme, javice vam se vec narednih dana...definitivno treba nesto uraditi po pitanju MIX servera, jer ne moze Toto sam da vodi racuna o polovini servera, posto ostale manje vise boli patka. 

acke83

Hvala Gagi sto si nas shvatio  :yahoo Nadamo se i mi. Razgovarao sam sa Totom na x-fire-u, rekao je da ce da prenese Stringu, i da ce da vidi sa njim, posto on odlucuje o tome. Mi imamo volje da odrzavamo MIX server jer ga stvarno volimo, i samo na njemu i igramo (na Bitangama), imamo i vremena, samo nam odobrenje treba i dobra volja admina. Grehota je da dignu ljudi ruke od Mixa, posto je fenomenalan server, dobra ekipa, druzimo se, zezamo, igramo. Smetaju nam te citercine koje upadaju da isprobavaju svoje novokomponovane citove. Takodje nam smeta i problem sa pingom..ne nas, nas je ok. Dodju tako po nekada ljudi sa pingom cak i iznad 400(npr SR VENEZUELA). tada nas 20 ispasta zbog jedne osobe. Nije mi jasno to. nas lansira PB po nekad sa mixa, a njih ostavi  :ne_razumem Ali je juce bio najjaci lik SLADOLED  :suicide Covek ima AIMBOT, a odigrao 22/18  :|| Jos se hvali da nije kupio, nego je sam pravio.....pa smo mu se smejali: " AL GA JE NAPRAVIO". Nije nam smetao toliko, jer smo ga nakundachili kako valja, i cini mi se da se vise na MIX nece vracati  :yahoo :ziveli :drinks2 Nije mu mesto na MIX-u  :baby, niti na ijednom drugom serveru, jer je citer ma kako on glupo igrao.
Nas nije uspeo da nadigra, ali dolaze mladi momci koji tek pocinju da igraju, a treba i na njih da pazimo, jer danas sutra trebaju da postanu redovni posetioci....ali, ako se odmah smore zbog takvih kao sto su NERAS-KI, Sladoled, KORNET... nikada se vise nece vratiti na MIX...sto je grehota. Tako da smo mi dali predlog da nas unaprede, jer ako nas je vise koji znamo jedni za druge medjusobno, i poznajemo se, uvek ce ekipa moci da otprati one sto dolaze da prave cirkus na serveru  :fighting:  :dummy
Cekali smo i do sada, mozemo sacekati i to da se dogovore admini medjusobno, i odluce sta i kako.

dokini

Opet problem sa redovom \Rajanom za njega nema dim nista ne postoji tim se izivljava uz to je vrlo nevaspitan kad se opomene !!!!!!!!!!!!!!!Za dim ga je nmoguce snimiti da bi bio dokaz sta radi ali CC kaze svoje >

redov rajan

šabani snimite me i dokaŠ¾ite da imam bilo šta,pa kenjajte koliko god hoćete ovako  :icon_dick:

Atila The Mighty

neces se jos dugo smejati,leteces ko pticica...ako nista drugo barem zbog ne-vaspitanja

redov rajan

#13
prvo ste vas dva balvana ti acke meni na mađarskom rekli da jedem govna,pa posle toga nisi mogao očekivati da te počastim pivom,nego kako dolikuje 

acke83

Nadam se redove da ti se krila spremaju, jer ne mozes ti sa nama tako...nismo ti mi tvoji sabani da sa nama tako razgovaras. Pod jedan nas ne znas. A pod dva, nas nekoliko se znamo vec dosta dugo, verujemo jedan drugom, igramo posteno, a ti si dosao na server da nam delis mozak, varas, remetis nam mir koji imamo bez tebe i slicnih ljudi kao sto si ti i ne zasluzujete da se u opste pojavljujete na serveru. Psujes nas...mislim, nije u redu....zapitaj se malo sta radis.

redov rajan

prvo kad se naučiš da nesereš po drugima bez dokaza,onda kenjaj o poštenju i remećenju mira bla bla truć truć

acke83

Cek, sta hoces da kazes, da cika Dokini koji ima ihahaj zivota iza sebe, i sinove cak mozda i vece od tebe-Laze.
Ili mozda Atila, ili Propas...
To sto mene prozivas, mene ne dotice, realno, znam sta mislim, a mislim isto sto i ostali, a to je DA SI CITERCINA I DA TI NIJE MESTO NA SERVERIMA.  :-[

Lun

A da malo vi stručnjaci idete da igrate tetris? Tebe se Acke sećam još dok sam bio redovan posetilac Mix-a, dok ga niste zagadili sa ovim HTF-om kako si me vređao i prozivao da sam čiter i pored toga što si znao da mogu da te kikam. Prvo ti nauči da se ponašaš pa onda nekom govori šta i kako da radi, o učenju iganja COD-a neću ni da ti govorim, bespredmetno je. Nauči bar kako ovaj engine i igra funkcioniše i koje su im mane ako ništa drugo. Taj Redov Rajan jeste da je lajav više nego što treba ali igra ovo duŠ¾e od vas trojice zajedno i po meni niste kompetentni da prosudite da li vara ili ne. Danas ste počeli da ga provocirate bez da vam je čovek i jednu reč rekao.  Ja da sam na Stringovom mestu ni pijan vam ne bih dao rcon, pre bih dao Rajanu. Toliko od mene u ovoj temi, pozdrav.

:drinks2

dokini

Prvo nisam strucnajk ali nisam slep nije mi uopste bitno ko ce da dobije taj rcon ali ako se neko necime zabavlja neka se zabavlja ljudski nemam nista protiv nikoga licno lepo kazes Stringov problem moze admin da bude i rajan ali nek bar na serveru bude ok nikome . Nikome nije povredjen ego ako se tebi igra tetris igraj ali ne predlazi drugome neka bude ni po babu ni po stricevima !!!!!!!!!

Atila The Mighty

Ne razumem kakve to ima veze koliko dugo igra kad igra prljavo?A ko ga to provocira da on toliko vredja....niko nema prava tako da se ponasa pa cak ni ti pa makar da si admin....sad smo nas cetvorica budale ili?

Kreowski

kao sto sam i prije  rekao  uzmi  pa  snimi   ja  sam  danas  pogrjesio  jer  nisam snimio PRINCESS   ociti  korisnik wh  koji  me  je  malo izbacio  iz  takta  al  nema  veze  jer  neobzirite  se  na  taj  nick PRINCESS  dok  ga ne snimim
kad  sam  vec  izgubio  zivce  iskljucio  sam GAME tracker  i  ukljucio  xfire  sam  da  ga  snimim  medjutim nisam  stigo  al  ev  drugi  specijalac  sa  wh   pa  vi odlucite da li  koristi  ili  ne
nick  SNAJPERIST




redov rajan

al me je krenulo,na tri teme  :clapping

hvala lune na podršci   :thankyou

QuoteNe razumem kakve to ima veze koliko dugo igra kad igra prljavo


kad snimiš ovako ko kreowski javi se   :super

acke83

Jel' to neka prozivka na moj racun i racun ostalih ljudi dobre volje koji smo se okupili da nadjemo resenje "kako do admina"-LUN?E pa ovako onda da vidimo malo stvari kako stoje i stavimo neke cinjenice na videlo, posto si TI otisao i ostavio server u rasulu, ne predavsi duznost admina na mixu nikome.
  Tako je LUN, nismo kompetentni da presudimo... ali zasto si onda kao admin podvio rep i zasto ne drzis taj tvoj nos, sto ga zabijas na druga mesta,n.p.r. na mixu???Ili zasto nisi nasao sebi zamenu( brinuvsi se za server) ako si vec odlucio da odes sa mixa?! Tada bi bilo manje problema...zar ne?! Najlakse je pobeci. Nego je nama puk'o film, pa hocemo ADMINA NA MIXU i izboricemo se za to, ma ko to bio. Kad si se vec tako nasukao na mene LUN, tako je, ne krijem, psovao sam te, ali koliko se secam to je bilo jaaaaako davno i za to sam i dobio ban, zar ne??? Nije tako bilo? I? Cini mi se da je to pluskvamperfekat, a sada je prezent, situacija je drugacija, a ja sam posteno odsluzio svoju kaznu i izvinuo se. Posle toga nisam ni dolazio na nase servere i igrao sam strane, ali je ekipa na MIX-u, pa sam se vratio. Na tabeli za ovaj mesec slobodno mozes da vidis kako igram, u poredjenju sa tvojim miljenikom redovom, a i tobom, posto te ne vidjam na mixu.Toliko o tome...posto se o mixu radi. A tetris slobodno mozes i ti da igras, samo spusti prvo vodeni pistolj i prestani da prskas. Ovo je forum i svako ima pravo na svoje misljenje, nije samo tvoje misljenje ono koje treba da presudi,iako si stariji igrac... A bas zbog toga sto si stariji, trebao bi da imas malo respekta ka nama koji hocemo da vrsimo funkciju KOJU TI NE VRSIS i koje si se odrekao na mixu.  :clapping
Posto i sam kazes da te nema na MIXu, onda prestani da se suprotstavljas nasim tvrdnjama o rajanu. Toliko o tebi u ovoj temi. Nemam nameru da se prepirem sa tobom LUN, ali nije lepo prozivati nikoga, ponarocito ne u ovoj situaciji nase borbe za adminom !  :stoner:

Bravo za komentar cika Dokini, Bravo Atila, Bravo Kreo, svaka vam cast.

acke83

Vazi redove, hocu  :super
Takodje se i ti redove javi kada me stignes u igrici na mixu, i zaobidjes me, al bez da varas  :hooray: A i da ne varas, zaobidji me, posto jako lose stojis na tabeli, tako da  :whistling  Trenutno sam drugi na tabeli, a bio sam prvi, nego nisam juce imao vremena da igram, posto sam bio na putu u inostranstvu. Ali kada sam dosao kuci i usao na mix, odustao sam ubrzo jer je kocilo nenormalno. Ali sam uspeo da pozdravim prijatelje na mixu.

AlekSerbia

Vi ste ljudi svi prsli ...popile vam svrake mozak..ocigledno ...
1.Ostavte se Lun -a .. Acke83 gde je postovanje ...
2.(Rajan).. kad god sam video lika na nekom serveru uvek mu je skor bio u qur*u .
3.ne pisite romane aman
4.Rekli ste stringu,covek ce da nadje nekog za taj MIX server
5.Raspravljate se ko neka deca od 10 god...mozda i toliko imate koce znati
6 @dokini
Opet problem sa redovom \Rajanom za njega nema dim Veicna igraca prati radar ili puca kroz dim nasumice ...
7.@acke93
nesto protiv rajana ..das dokaz i zavrsis poso dotle ne pacari igraca...ebo ja sve one koji tako pricaju ima ono ima ovo kad nemaju dokaz...
8.@Rajan
 batali napusavanje vidis da hoce da te lincuju ... (kao da oni nikad nisu psovali)

Kreowski

Quote from: Alek on February 08, 2011, 06:52:03 PM
Vi ste ljudi svi prsli ...popile vam svrake mozak..ocigledno ...
1.Ostavte se Lun -a .. Acke83 gde je postovanje ...
2.(Rajan).. kad god sam video lika na nekom serveru uvek mu je skor bio u qur*u .
3.ne pisite romane aman
4.Rekli ste stringu,covek ce da nadje nekog za taj MIX server
5.Raspravljate se ko neka deca od 10 god...mozda i toliko imate koce znati
6 @dokini
Opet problem sa redovom \Rajanom za njega nema dim Veicna igraca prati radar ili puca kroz dim nasumice ...
7.@acke93
nesto protiv rajana ..das dokaz i zavrsis poso dotle ne pacari igraca...ebo ja sve one koji tako pricaju ima ono ima ovo kad nemaju dokaz...
8.@Rajan
 batali napusavanje vidis da hoce da te lincuju ... (kao da oni nikad nisu psovali)

dobro  ste rekli druze generale  al niste me bas  morali citirat  :scenic

AlekSerbia

kako god ;) samo nemojte da se prepucavate bezveze...sve se resi ..  :bye2

redov rajan

#27
Quote from: acke83 on February 08, 2011, 06:44:54 PM
Vazi redove, hocu  :super
Takodje se i ti redove javi kada me stignes u igrici na mixu, i zaobidjes me, al bez da varas  :hooray: A i da ne varas, zaobidji me, posto jako lose stojis na tabeli, tako da  :whistling  

sreća pa znaš da se izraziš  :D :D :D

QuoteTrenutno sam drugi na tabeli, a bio sam prvi

i šta stim  :hmm

ja stvarno nerazumem,odakle tebi ideja da si TI nečiji cilj da te stiŠ¾e prestiŠ¾e
ja bio prvi sad sam drugi,nemaš šanse bla bla... :||

Quote from: Alek on February 08, 2011, 06:52:03 PM

@Rajan
  batali napusavanje vidis da hoce da te lincuju ... (kao da oni nikad nisu psovali)

nema ništa od linča,a i dosadno mi pa aj malo se razgovaramo  :wink:

AlekSerbia

Quote from: redov rajan on February 08, 2011, 09:51:25 PM
Quote from: Alek on February 08, 2011, 06:52:03 PM

@Rajan
  batali napusavanje vidis da hoce da te lincuju ... (kao da oni nikad nisu psovali)

nema ništa od linča,a i dosadno mi pa aj malo se razgovaramo  :wink:
ma neka dosadu ubij dok igras cod2 :) ah nije razgovor ako nekom kazes debili itd itd .. :)) idi igraj se i zanemari prozivke...kad budu imali dokaz onda neka se jave ;))

Atila The Mighty

Najvishe me nerviraju pojedinci koji uopste nisu u toku sto se rajana tice,dodjite na mix malo cesce pa cete znati u cemu je stvar.Sad ste vi boze moj pametni i vi odlucujete ko je u pravu.Zadnjih godinu dana redovno sam na mixu a pogotovo poslednjih tri meseca vas uopste nisam vidjao a imate obraza da komentarisete...skupicemo jos vise ljudi koji dele isto misljenje tako da cemo postici cilj a to je da SVI CHEATERI BUDU VAN MIX- SERVERA sto se Rajana tice ako nije cheater,nevaspitan i misli da nije ugrozen zasto je plakao kod Luna i shlihtao kod koga god je stigao??? :diablo

AlekSerbia

Atila ako mislis pojednici :D to znaci ja .. imam vise sati odigranih na mix -u nego ti :) sto se tice rajana vidis i sam .. cak i LUN i KOMARA ..kazu da je ok .. igrac .. tako da batice da ponovim
STAVI DOKAZ PA ONDA IMA DA PRIHVATIMO TO VASE NABEDJIVANJE,NISMO VIDOVITE BABE
molim ...ako nije problem dajte taj dokaz uvezi rajana...pozdrav!!!!!!!!!

Atila The Mighty

da znas da hocemo,nista licno pozz

AlekSerbia

Quote from: Atila The Mighty on February 08, 2011, 11:13:47 PM
da znas da hocemo,nista licno pozz

eto vidis kako mozes sve lepo .. a ne onaj tvoj post .. ovi sto bla bla .. jednostavno glupo je pisati da neko koristi ovo ono .. pokazi crno na belo .. i onda kraj :) ne branim nikog...ali ne volim kad 10 napada jednog a nemaju dokaz .. hvala lepa pozdrav :)

dokini

Ovako izvinio sam se rajanu i on meni da bi resili problem > Mislim da nije okej da se svi okomite na nas od Luna ASlek i ko jos vec imam dovoljno godina da znam sta pricam da znam da netreba da nikoga vredjam da kad neko pretera ga smirujem .Ali isto ako sam vec ovde ocekujem da mi igra prija jer je to samo igra i odakle ikome prvo da mene i ostale ometa u fer igri . Ne imenujem nimoga jer od sada da bi nasa rec imala tezinu cemo sve potkrepiti snimkom a vas moli da se i vi prema nama pona sate s postovanjem jer mi samvama nismo u nikakvom sukobu a da ste cesce tu videli biste u cemu je problem a da ste bili tu bili ste a zpitajte se kada zadnji put???????!!!!!!!!!!

Atila The Mighty

Slazem se u potpunosti...isteracemo do kraja

acke83

Quote from: redov rajan on February 08, 2011, 09:51:25 PM
Quote from: acke83 on February 08, 2011, 06:44:54 PM
Vazi redove, hocu  :super
Takodje se i ti redove javi kada me stignes u igrici na mixu, i zaobidjes me, al bez da varas  :hooray: A i da ne varas, zaobidji me, posto jako lose stojis na tabeli, tako da  :whistling  

sreća pa znaš da se izraziš  :D :D :D

QuoteTrenutno sam drugi na tabeli, a bio sam prvi

i šta stim  :hmm

ja stvarno nerazumem,odakle tebi ideja da si TI nečiji cilj da te stiŠ¾e prestiŠ¾e
ja bio prvi sad sam drugi,nemaš šanse bla bla... :||

Quote from: Alek on February 08, 2011, 06:52:03 PM

@Rajan
  batali napusavanje vidis da hoce da te lincuju ... (kao da oni nikad nisu psovali)

nema ništa od linča,a i dosadno mi pa aj malo se razgovaramo  :wink:


Ako ti je dosadno, uzmi malo pravopis da prelistas

redov rajan

za pravopis objasnio,ti si idealan primer  :D


Quotezasto je plakao kod Luna i shlihtao kod koga god je stigao???


a i ovo sam objasnio,kmpleksi su čudo   :D

Quote from: Alek on February 08, 2011, 11:10:26 PM
ako nije problem dajte taj dokaz uvezi rajana...pozdrav!!!!!!!!!

Quote from: Atila The Mighty on February 08, 2011, 11:13:47 PM
da znas da hocemo,nista licno pozz


jedva čekam   :super

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Atila The Mighty on February 06, 2011, 01:09:26 PM
Da li cete uskoro verne i prave igrace poslusati i reagovati sto pre posto postoje mnogi koji igraju ne-fer i pokvareno koristeci raznorazne chitove...podrzao bi predlog mojih cenjenih saigraca:dokini-a,Acketa i Kreowskog da sto pre imenujete nekog od njih za Admina da napokon se napravi neki red na Mix serveru....najvise igraca koji varaju su:Kornet,Neras_ki,redov rajan,sladoled i jos poneki.Hvala na razumevanju....ocekujemo odgovor sto pre, :hatPOZZ

Bravo,,....posdravam predlog,.....   :super :super     :clapping ......bio bi red da se dovede red......   :punk

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Alek on February 08, 2011, 09:33:57 PM
kako god ;) samo nemojte da se prepucavate bezveze...sve se resi ..  :bye2


dobro receno.....mozda jeste,...mozda i nije ,....kako se kaze daj te dokaz,....bez toga nema potrebe da se dize tolika galama da prsti perije bez potrebe,..... :fighting:

neki igraci i slusaju ,...mozda se  i  cini kao da varaju,....snimak pa na sud,....  :suicide
a da ima chitera ima daj te nekog da to resi.....  :handshake: