News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Sta znaci vas nick?

Started by Nina, August 26, 2008, 12:30:42 PM

Previous topic - Next topic

Nina

Na serverima je pravo sarenilo sto se tice nick-ova.Ajmo da cujemo sta znaci vas nick i zasto se u igri bas tako "zovete".Kod mene nema mnogo dileme...Nina mi je ime....ajmo dalje.... :hat

SOLID

Solid Snake-------------------------
-------------------------------------------------------------------------
Solid Snake in Metal Gear Solid, drawn by Yoji Shinkawa. Shinkawa's design would mark the beginning of consistency and continuity in Snake's design, and similar designs would appear in all later games.
Game series Metal Gear series
First game Metal Gear (1987)
Created by Hideo Kojima
Designed by Yoji Shinkawa (Metal Gear Solid series)
Ikuya Nakamura (Ghost Babel)
Tsubasa Masao (Metal Gear Acid)
Voiced by (English) David Hayter
Voiced by (Japanese) Akio ŠŒtsuka
Motion capture actor(s) Mizuho Yoshida
Information
Real name David[1] [2]
Also known as Iroquois Pliskin (MGS2), Old Snake (MGS4)
Nationality American
Affiliations FOXHOUND (MG, MG2), Free agent (MGS) , Philanthropy (MGS2), Free agent (MGS4).
Solid Snake (ã,½ãƒªãƒƒãƒ‰ãƒ»ã,¹ãƒãƒ¼ã,¯, Soriddo SunÄ"ku?) is a video game character and the main protagonist of the Metal Gear series of video games by Konami.[3][4] Introduced in the 1987 video game Metal Gear and created by series creator Hideo Kojima, Solid Snake is a combination spy, special operations agent, and mercenary who works for FOXHOUND, a fictional black ops and espionage unit, and Philanthropy in later games. He is repeatedly tasked with disarming and destroying the latest incarnation of Metal Gear, a bipedal, nuclear-weapon-armed mecha. He is voiced in the Japanese and English releases of the games by seiyŠ« Akio ŠŒtsuka and actor/screenwriter David Hayter, respectively.



Erwin König

Ko je gledao film "Enemy At The Gates" zna o cemu se radi. Za one koji ne znaju ili zele saznati vise o ovoj licnosti neka pogledaju clanak na sledecoj adresi:

http://en.wikipedia.org/wiki/Erwin_König



$tring

Verujem da imam alias koji najduze nosim od svih vas... :) Jos iz vremena c64, dakle iz neke '89 godine. Kada sam imao c64, tadasnji 'sceneri' odnosno ljudi koji su u to vreme pravili sve i stvsta (introi, demoi, grafika, muzika...) su imali alias pa i sam i ja kao klinac video kako je to 'popularna' stvar. :) Nemam pojma zasto bas $tring. Ne mogu da se setim.... Davno to bese...

Sve u svemu, nisam ga nikad menjao. Znam par ljudi kojima je alias postao nadimak koji i danas nose. Tipa, moj prijatelj DJ Billy koga i rodjena majka tako zove... :) E to je uspeh.

Zver

#4
Dok sam studrao u novom sadu i bio prilicno besposlen (posto nisam ucio), pa smo smisljali razne gluposti.

Jedna od tih gluposti je bila kategorisanje ljudi na osnovu njihove tezine (velicine), kategorije su bile od najmanje ka najvecoj:

Zec (najmanja) Zvec, Ker, Zver (najveca), i od studentskih dana, ja sam ostao Zver  :hat

@ $tring

Commodore :) ja sam imao schneider amstrad cpc 464 sa tada velikih 64 kilobajta rom odnosno ram memorije. posle toga amiga 500 pa onda 286, 386, 486 dx4, P2 i sada ZVER :)

potpredsednik Rambo

Moj nick znaci ljubav, vjeru, zelju za konstantnim upoznavanjem novih prijatelja.

A sad  ozbiljno...
Nemam Vam ja pojma koji sam djavo uzeo bas Rambo... htjeo sam da stavim ispred Kanarinac(po onom djecijem vicu... sta je to malo zuto stoji na vrh drveta i puca iz puskomitraljeza - Kanarinac Rambo)ali sam u poslednjem momentu odustao.
ONO STO MENE INTERESUJE JE OTKUD CITADELU NJEGOV NADIMAK...

VIP.er

Quote from: potpredsednik Rambo on August 26, 2008, 04:27:23 PM
Moj nick znaci ljubav, vjeru, zelju za konstantnim upoznavanjem novih prijatelja.

A sad  ozbiljno...
Nemam Vam ja pojma koji sam djavo uzeo bas Rambo... htjeo sam da stavim ispred Kanarinac(po onom djecijem vicu... sta je to malo zuto stoji na vrh drveta i puca iz puskomitraljeza - Kanarinac Rambo)ali sam u poslednjem momentu odustao.
ONO STO MENE INTERESUJE JE OTKUD CITADELU NJEGOV NADIMAK...


Pa video si ga koliki je kao tvrdjava  ;D

VIP.er

Sto se mene tice nick sam bezveze nasumicno odabrao jer sam voleo viper heroja u doti :) ... Sto se tice one fore sa onom tackom,dakle zasto se potpisujem VIP.er a ne prosto viper- pa ne znam mislim jer moze da znaci i samo VIP i viper pa kome se sta vise svidi neka me tako zove  :wink:....... A Dante nick...verujem da znate ko je on, iz Devil May Cry igre koju sam svojevremeno igrao na playstationu 2 i koja mi se mnogo dopala, bas kao i glavni lik u DMC 3. delu koji se zove ----> Dante

Podpredsednik

Ja sam se prvo zvao Podpredsednik_Wopovo, jer sam se sa mojim prijateljem iz wireless udruzenja Wopovo, koji je predsednik (nikada nije ni pojavio na serveru) a ja potpredsednik, dogovorio da igramo pod tim nazivom. Samo sto sam ja nepismen pa sam napisao Podpredsednik sa D a ne sa T, da nije vas, nikad ne bih saznao kako se pise! :)
Kasnije sam na serveru upoznao jednog Nemanju, pa smo pravili zajebancije, vecina vas zna tu pricu. Dogovorili smo se da napravimo klan *budaletine*, gde ce svako koga budemo primili u klan imati nick koji ce oznacavati neku funkciju. Ja sam se od tad zvao *budaletine*PODPREDSEDNIK a on *budaletine*ZAMENIK. Svi su se pitali ko je Predsednik budaletine, pa kad su saznali da ga nema, bilo im je lakse mene da zovu Predsednik jer je krace, pa su me nagovarali da promenim nick. Postavio sam vote na forumu, da li trebam da promenim nick, vecina je izglasala i od tad se zovem *budaletine*PREDSEDNIK

~LoneWolfs~Extreme

erwine jel to onaj sa ruskim i njemackim sniperom? u lenjingradu mislim?

Podpredsednik

Ne, taj se zvao Vasili Zajcev!

Al_Capone

Ja sam uzeo nick po uzoru na jednog  humanistu, covjekoljuba, skromna covjeka... Jednostavno predobro mu ime zvuci tak da nisam mogao odoliti ;D

potpredsednik Rambo

Quote from: VIP.er on August 26, 2008, 04:55:25 PM


Pa video si ga koliki je kao tvrdjava  ;D
Ma nije zbog toga...deder cika Citadel, da cujemo tebe.

~LoneWolfs~Extreme

da rus se zvao vasili ali onaj stari cica njemacki sniper koji ga je doso ubit je erwin koning brijem

$tring

Quote from: potpredsednik Rambo on August 26, 2008, 07:11:34 PM
Quote from: VIP.er on August 26, 2008, 04:55:25 PM


Pa video si ga koliki je kao tvrdjava  ;D
Ma nije zbog toga...deder cika Citadel, da cujemo tebe.

Zapravo, njegovo pravo ime je Citadel of Pain, ali je skratio u Citadel... no, on ce vam ispricati celu pricu............

BloX

Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on August 26, 2008, 07:18:31 PM
da rus se zvao vasili ali onaj stari cica njemacki sniper koji ga je doso ubit je erwin koning brijem

Je u pravu si...zvao se Erwin Konig- Heinz Thorvald pravim imenom....barem kolko se ja sjecam iz citanja nekih njegovih memoara

SOLID

Vasily Grigoryevich Zaytsev  :) :) :)

jape

Pedja - Djape - jape :) jednostavno 8)

Citadel of Pain



Posledica par godina manijacnog igranja magic-a  ;D

~LoneWolfs~Extreme

fora nick zasad mislim da vodi:)

DiDaN

moj nadimak je DiDI,njega imam od pamtiveka,dobio sam ga po Didiju iz Ramonesa,imao sam kao klinac frizuru kao on i uvek sa sobom sam vucarao gitaru...............Posto je DIDI uglavnom svuda bilo zauzeto bezveze sam stavio Didan na Yahoo kad sam pravio nalog za mail posle pola sata mukotrpnog menjanja didi na 10000 nacina  :D

$tring

Quote from: DiDaN on August 29, 2008, 11:43:13 AM
moj nadimak je DiDI,njega imam od pamtiveka,dobio sam ga po Didiju iz Ramonesa,imao sam kao klinac frizuru kao on i uvek sa sobom sam vucarao gitaru...............Posto je DIDI uglavnom svuda bilo zauzeto bezveze sam stavio Didan na Yahoo kad sam pravio nalog za mail posle pola sata mukotrpnog menjanja didi na 10000 nacina  :D

:rock3

clumsy

Clumsy (nespretan).... vecina ekipe zna sta znaci moj nick. mislim to je jedna rec koja me opisuje kako u igri tako i u stvarnom zivotu jeste da sam stvarno smotan :)


GuRuGeoRge

Hmmm...E'o ovako GeoRge,naravno Đorđe tako se zovem,a GuRu:

QuoteGuru
From Wikipedia, the free encyclopedia
For other uses, see Guru (disambiguation).

A guru (Sanskrit: गुरु) is a person who is regarded as having great knowledge, wisdom and authority in a certain area, and uses it to guide others. The word comes from Sanskrit Gu, darkness, and Ru, light (prakash); literally a preceptor who shows others knowledge (light) and destroys ignorance (darkness).

It is also used for teacher or guide in the religious or sense, and is commonly used in Hinduism, Buddhism and Sikhism, as well as in some new religious movements. The guru is seen in these religions as a sacred conduit for wisdom and guidance, and finding a true guru is often held to be a prerequisite for attaining self-realization.

"Guru" also refers in Sanskrit to Brihaspati, a Hindu divine figure. In Vedic astrology, Guru or Brihaspati is believed to exert teaching influences. Indeed, in many Indian languages such as Hindi, the occidental Thursday is called either Brihaspativaar or Guruvaar (vaar meaning day of the week).

In contemporary India and Indonesia, the word "guru" is widely used with the general meaning of "teacher", including by the pupils at school. In Western usage, the meaning of guru has been extended to cover anyone who acquires followers, though not necessarily in an established school of philosophy or religion.[citation needed] In a further Western metaphorical extension, guru is used to refer to a person who has authority because of his or her perceived secular knowledge or skills.

A još sam uz to profa engleskog... :D ;D A ona kombinacija mala-velika slova mi se svidela kada sam ih prvi put video kod gejmera koji su igrali Counter Strike(među njima i moj najmlađi brat)

Belick


Moj nick je iz serije prison break onaj pandur,pravilno je Bellick ali sam ja skratio na Belick 8) 8| :cray :drinks2 :party2

VIP.er

Quote from: jocasd on August 31, 2008, 06:26:27 PM

Moj nick je iz serije prison break onaj pandur,pravilno je Bellick ali sam ja skratio na Belick 8) 8| :cray :drinks2 :party2

Ako si odgledao sva 3 serijala, videces da Bellick prodje vrlo lose u 3. serijalu  :)

Inace,veliki sam fan prison break-a

gad


Podpredsednik


$tring

Quote from: clumsy on August 29, 2008, 09:16:30 PM
Clumsy (nespretan).... vecina ekipe zna sta znaci moj nick. mislim to je jedna rec koja me opisuje kako u igri tako i u stvarnom zivotu jeste da sam stvarno smotan :)

A prvi klan Alko-test? :)

domohomo


clumsy

Quote from: string on September 01, 2008, 01:04:27 AM
Quote from: clumsy on August 29, 2008, 09:16:30 PM
Clumsy (nespretan).... vecina ekipe zna sta znaci moj nick. mislim to je jedna rec koja me opisuje kako u igri tako i u stvarnom zivotu jeste da sam stvarno smotan :)

A prvi klan Alko-test? :)

ah... to je klan :) Alko-test- clumsy. samo sam promenio tag u bitange ali ime ostaje vecno :)

gad

hahahahaahaahaha brao DOMO  :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

ToTo

Kakav kralj ovaj Domo, hehehe... Krajem osamdesetih sam odlicno govorio italijanski jezik i radio preko leta kao vodic-prevodilac lovcima iz Italije.  :awm  Posto im je bilo tesko da mi izgovore ime, prozvali me Toto, pa onda i prijatelji poceli tako da me zovu, i ostah Toto za ceo zivot. Don Toto Corleone je bilo predugo i jednostavno sam ga skratio, i to je to ToTo :rock3 ... ah da zovem se Todor  :)

BaNaNaMaN

ko je gledao crtac bananaman sve mu je jasno.........
hahahahahahaaaaaaaaaaaahahahahahaha :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

wOo3cA


Zna!!!!


SOLID


KIKI

eh pocelo je to od malih nogu su me zvali kiko
jebem ti nadimak i onda sam poceo da se druzim sa cercilom i onda je on poceo kiki da me zove i tako ostalo..


Mykel

#38
http://www.trollandtoad.com/p126816.html?PHPSESSID=8387203 
U toku danonocnog dangubljenja tj studiranja igrao sam sa prijateljima razno razne igre za ubijanje dosade. I otkrih ja tako SPELLFIRE, kartichna igra slicna magicu, zavoleh zmajeve i od tad sam jedan od njih. Posle sam taj nick vukao u AD&D pa CS... i sve do dana danasnjeg. Imao sam par avantura sa drugim nickovima u doti sam recimo Shamachina(sto ne mora posebno da se objasnjava) ali Mykel je samo jedan, neracunajuci onog fudbalera iz chelsea-ja.   :-\

$ub3eroU aka Fallen AngeL

E pa svi Vi valjda igrali Mortal Combat.... Meni je to bila jedna od omiljenih u to vreme... A sto bas SubZerou....
Pa malo sam modifikovao.... I eto.... Sa njim sam igrao najvise.... Ostali nickobi su cool..... Da se smrznes...

hahahahah ..... Svi su originalni.... :wah

SEKTOR

#40
http://www.youtube.com/watch?v=G8TmjhZHnWk

Napravljen da pronadje i unisti Sub Zeroua haha

Zele


rosenrot

Hello,
moj nick je RosEnrot i uz taj nick nosim tag [Ze~unit]...Rosenrot je pjesma od grupe Rammstein a znači crvena ruŠ¾a ili crveni cvjet .   
http://www.youtube.com/watch?v=yEHEELUUla8&feature=related
pa ko je znatiŠ¾eljan neka pogleda,na nasem ne znaći ništa - al dobro zvuči


SISTER:)

Pa i moj nick bash nije neshto misteriozan :)  sister:)...doshla sam prvi put u igraonicu ,tamo upoznala sve bitange i kao sestra Srdjanova(Saltstone)doshli smo na ideju da mogu biti sister sa velikim osmehom :) da se ne naljutite kad vas ubijem   :wink2 ... :hat

zlenzlla


El Muerte

#46
Quote from: rosenrot on September 06, 2008, 05:24:26 PM
Hello,
moj nick je RosEnrot i uz taj nick nosim tag [Ze~unit]...Rosenrot je pjesma od grupe Rammstein a znači crvena ruŠ¾a ili crveni cvjet .   
http://www.youtube.com/watch?v=yEHEELUUla8&feature=related
pa ko je znatiŠ¾eljan neka pogleda,na nasem ne znaći ništa - al dobro zvuči

Nastanak ove stvari inspirisan je Geteovom pesmom...ali je bend sve to odradio i dao pesmi uvrnutu dimenziju:

Original je napisan 1779 godine    :scenic
http://www.fln.vcu.edu/goethe/heiden_dual.html

Mr.Hyde

    Moj nick nema ama bas nikakve veze sa skrivanjem mada mnogi to pretpostavljaju... 
Rec je o liku iz knjige Roberta Luisa Stivensona iz 1886(Strange Case of Dr.Jekyll and Mr.Hyde) koji se pojavljuje u brdo filmova posle. U pitanju je Dr.Jekyll koji kad podivlja,odnosno popije napitak i podivlja, postaje Mr.Hyde i radi svasta nesto nelepo po Londonu. Zasto mi je to nick ne znam, a vuce se vec jako dugo jos od davnih dana iz raznoraznih igraonica. U Warcraftu koji stalno igram, DotA mod (sa gosin Mykelom vrlo cesto...) sam Dr.Jackill sto je malo gram. neispravno/iskrivljeno ime originalnog lika jer,boze moj,pravo je bilo vec zauzeto pre pet godina kada sam poceo to da igram...
Elem rec je o podvojenoj licnosti, sto bi moglo da se dovede u moju vecitu vecernju dilemu sta cu da igram DotA-u ili COD2 :)

rosenrot

#48
Quote from: El Muerte on September 08, 2008, 01:36:09 PM
Quote from: rosenrot on September 06, 2008, 05:24:26 PM
Hello,
moj nick je RosEnrot i uz taj nick nosim tag [Ze~unit]...Rosenrot je pjesma od grupe Rammstein a znači crvena ruŠ¾a ili crveni cvjet .   
http://www.youtube.com/watch?v=yEHEELUUla8&feature=related
pa ko je znatiŠ¾eljan neka pogleda,na nasem ne znaći ništa - al dobro zvuči

Nastanak ove stvari inspirisan je Geteovom pesmom...ali je bend sve to odradio i dao pesmi uvrnutu dimenziju:

Original je napisan 1779 godine    :scenic
http://www.fln.vcu.edu/goethe/heiden_dual.html
Danke Muerte-čitao sam i onaj tvoj topik o modovanju coda da ubace svastiku i kukasti kriŠ¾,u potpunosti se slaŠ¾em s tobom.Igra je napravljena anti fašistički o tome nema govora,al de nek se upitaju odakle amerima atomska bomba i mnoga druga sredstva...hm...pa ukrali su ih od njemaca...Zna se sta je bila Njemačka imperija-a u COD nemaju dostojanstvene puške,dok alies imaju oruŠ¾ija u izobilju.
El_Muerte tebi RESPECT by;Rosenrot

MASTERBLASTER

MASTERBLASTER. Moj nik je iz MAD MAX3.Onaj mali cicica/master/ kojeg nosi onaj jaki retard/blaster.Trebalo je da simbolise mene i mog sina Jovana i da zajedno igramo sa istim nikom mada on sad igra samo na drugom serveru jer ima 6 godina. :happy

ToTo

Pusti Jovana da igra umesto tebe, sigurno je bolji, hehehehe...

SEKTOR

Jovan bre rastura igrao je war sa nama haha..... Sve nas pokidao...heheheh :aug :aug :aug

domohomo



sektore pogledaj se nasta licis  :diablo :diablo

~LoneWolfs~Extreme


sirogojno


PREDSEDNIK

Quote from: Podpredsednik on August 26, 2008, 06:19:40 PM
Ja sam se prvo zvao Podpredsednik_Wopovo, jer sam se sa mojim prijateljem iz wireless udruzenja Wopovo, koji je predsednik (nikada nije ni pojavio na serveru) a ja potpredsednik, dogovorio da igramo pod tim nazivom. Samo sto sam ja nepismen pa sam napisao Podpredsednik sa D a ne sa T, da nije vas, nikad ne bih saznao kako se pise! :)
Kasnije sam na serveru upoznao jednog Nemanju, pa smo pravili zajebancije, vecina vas zna tu pricu. Dogovorili smo se da napravimo klan *budaletine*, gde ce svako koga budemo primili u klan imati nick koji ce oznacavati neku funkciju. Ja sam se od tad zvao *budaletine*PODPREDSEDNIK a on *budaletine*ZAMENIK. Svi su se pitali ko je Predsednik budaletine, pa kad su saznali da ga nema, bilo im je lakse mene da zovu Predsednik jer je krace, pa su me nagovarali da promenim nick. Postavio sam vote na forumu, da li trebam da promenim nick, vecina je izglasala i od tad se zovem *budaletine*PREDSEDNIK

Prvi predsednik je stigao :) ..... Gale  :doc

I samo da dodam pojavljivao sam se na serveru, ali nisam odavno igrao na njemu... da ne bude zabune  :-[

PREDSEDNIK

Quote from: GLUSAC on September 15, 2008, 01:37:29 AM
MASTERBLASTER. Moj nik je iz MAD MAX3.Onaj mali cicica/master/ kojeg nosi onaj jaki retard/blaster.Trebalo je da simbolise mene i mog sina Jovana i da zajedno igramo sa istim nikom mada on sad igra samo na drugom serveru jer ima 6 godina. :happy

Interesantan avatar  :wink2

Podpredsednik

#57
Quote from: PREDSEDNIK on September 22, 2008, 11:35:37 PM
Quote from: Podpredsednik on August 26, 2008, 06:19:40 PM
Ja sam se prvo zvao Podpredsednik_Wopovo, jer sam se sa mojim prijateljem iz wireless udruzenja Wopovo, koji je predsednik (nikada nije ni pojavio na serveru) a ja potpredsednik, dogovorio da igramo pod tim nazivom. Samo sto sam ja nepismen pa sam napisao Podpredsednik sa D a ne sa T, da nije vas, nikad ne bih saznao kako se pise! :)
Kasnije sam na serveru upoznao jednog Nemanju, pa smo pravili zajebancije, vecina vas zna tu pricu. Dogovorili smo se da napravimo klan *budaletine*, gde ce svako koga budemo primili u klan imati nick koji ce oznacavati neku funkciju. Ja sam se od tad zvao *budaletine*PODPREDSEDNIK a on *budaletine*ZAMENIK. Svi su se pitali ko je Predsednik budaletine, pa kad su saznali da ga nema, bilo im je lakse mene da zovu Predsednik jer je krace, pa su me nagovarali da promenim nick. Postavio sam vote na forumu, da li trebam da promenim nick, vecina je izglasala i od tad se zovem *budaletine*PREDSEDNIK

Prvi predsednik je stigao :) ..... Gale  :doc

I samo da dodam pojavljivao sam se na serveru, ali nisam odavno igrao na njemu... da ne bude zabune  :-[
Heheh...DOBRO DOSAO prijatelju...kolego...saborce...itd...itd..! :)

DiDaN


Podpredsednik

Ja sam PREDSEDNIK budaletina, on je PREDSEDNIK naseg wireless udruzenja, mnogo bi mu bilo da bude na dve iste funkcije, nacicemo mu zamenu! :)

PREDSEDNIK

voleo bih da me neko malo zameni na funkciju u Wopovu, ubih se od posla... :icon_bad:

Podpredsednik

Quote from: PREDSEDNIK on September 24, 2008, 11:31:27 AM
voleo bih da me neko malo zameni na funkciju u Wopovu, ubih se od posla... :icon_bad:
Zato sto radis sa DZ....jbg...uvek je svo breme padalo na tebe!  :(

r-coma

Staro ime ili ime koje mi je trenutno na forumu znaci moje ime samo malo iskrivljeno.
ZNACI:  marko-marco-ma rco-rco ma-R coma.
A sadasnji nick Mr.Sosa paaa verujem da su svi gledali SCARFACE.
Mnogi su sebe nazvali po junaku iz tog filma Tony Montana.
Ja sam njima u inat izabrao za nick njegovog neprijatelja :wink:

potpredsednik Rambo

Quote from: Podpredsednik on September 23, 2008, 06:14:10 PM
Ja sam PREDSEDNIK budaletina, on je PREDSEDNIK naseg wireless udruzenja...

Ahaaaaa...
Znaci  on je glavni u odgajivacnici miseva???

Podpredsednik

On je nesto ko sto je Krang u Nindza Kornjacama! :)

PREDSEDNIK

šrederu iseci ovog ramaba budaletinu :rofl

tihi



    Svi se dobro secamo Prleta i Tihog iz otpisanih jel...pa eto oktud meni taj nick. Poceo je jos iz vremena pocetka CS-a pre dosta godina,medjutim likovi koji su igrali samnom su me stvarno prozvali tihi,pa neke kolege sa kojima sam radio nakon toga isto tako,i rasiri se... Jedino mi je zao sto nisam ovde uzeo RonJeremy!

djubre

imate samo jedan put da pogadjate  :bad2

PsiHoman

Pa ja se nadam da svi znate ko je DAVID GUETTA :rnr :wah :rnr :wah :rnr :wah :disco :disco

cipi

Moj nik skraceno od CIPI-RIPI (REKLAMA)
Dobio ga u osnovnoj od jedne  i to zbog svojih ociju.PAZI OVAJ MALI IMA OCI KO REKLAMA ZA CIPIRIPI.I TAKO OSTA samo skraceno CIPI.Tako me svi znaju.Mislim da su mi roditelji zaboravili ime. :) :) :) :wink: :wink: :wink: :wink:

brnjoliki


SOLID


*SPARTANAC*

a jbt dal ja moram da stavljam sta moj nick znaci.... a i sta vredi kad ce me el muerte vec nekako ispraviti!  ;D

PS. SPARTANCI NISU BILI FEGETI! :R :scenic

Zver

Samo su voleli da se druze sa muskarcima :)

~LoneWolfs~Extreme

pogotov u prostorima za hrvanje!! ali nisu oni babani oni su malo homoseksualno nastrojeni

MAKARIJE

#75

stRRR

stRRR aka stunter (kaskader )   
FoTO :)



zlenzlla


dexnsk

dexnsk= dex sam dobio u igraonici skraceno od imena Dejan a NSK(Novi Sad Klisa). Tako da me vise nepitate sta mi NSK znaci...

m.shadows

Moj nick je nastao od mog omiljenog pevaca m.shadows-a.peva u bendu i velik sam su fan, a i zovem se mario, pa m. moze biti skracenica a za shadows me nepitajte...mala tajna :D :D :) :)
vise o njima(avenged sevenfold)na mojoj licno izgradjenoj stranici www.asb-fanclub.synthasite.com

pOZz

By *M. sHaDoW$*

vasili

vasil1 znaci najbolji sniperista :)))....ukratko :D

komara

#81
KOMARA naravno od koma, tako sam izgledao ako se dohvatim alkohola,gandze.....da ne nabrajam sta jos,tako me kum zove a ja njega SLOGA,ali su ti dani iza nas.PS Tako je to kad zivis u Novom Sadu  :drinks2
ovo u flasi je bambus

$tring

Quote from: komara on April 09, 2009, 06:32:19 PM
KOMARA naravno od koma, tako sam izgledao ako se dohvatim alkohola,gandze.....da ne nabrajam sta jos,tako me kum zove a ja njega SLOGA,ali su ti dani iza nas.PS Tako je to kad zivis u Novom Sadu  :drinks2
ovo u flasi je bambus

Hah! :) Jos jedan novosadjanin... dobrodosao....

* ThE JoKER *

Quote from: malamaja13 on March 26, 2009, 08:53:49 PM
moj nick ne znachi nishta posebno...jednom kad sam bila na kosharkashkom kapu nazvali su me mala maja poshto je bilo 3 marije...:this...a 13 mi je omiljeni broj i nosim ga u klubu...  :happy
hhahahaha....13 nosis  :wink:...me too :D

komara


El Muerte

#85
Jedino je Laf provalio zasto bas Muerte.
Evo reshenja:
http://www.youtube.com/watch?v=PwBv2ZSJc5w

~LoneWolfs~Extreme


Mcgrady

Maicon= nadimak ....po fudbaleru Douglasu Maiconu...xD
:)

Drill

Meni je nick Drill,a ne znam ni sam sto se tako zovem  ;D .Eto tako pala mi je na pamet ta rec i eto ga nick  :happy

Funkerman

Funkerman...po uzoru na poznatog holandskog DJ-a...vjeroavtno ste culi za njegov hit Speed up

SIKI

Moj nick sam dobio sa manje od 3 god,zato sto se prezivam Sikimic,pa Siki i tako ostade do danas!A s1k1 sam ja uradio zbog cod2!!! :mahanje :wink2 :icon_bad:!!!

Darkman Ki-Ninja

DArkman (darkmen) po filmu The Darkman. Ono veliko *DA* sam slučajno stavio na nekom chatu i to mi se svidelo.




DArkman The King  :worth :worth :mafia :worth :worth

DzoNN:)


Krvavi Bill

Nzm ni odakle mi ovo Krvavi Bill cini mi se da je bio neki gusarski film i kada sam prvi put igrao CoD-2 na LAN-u razmisljao sam kako da se potpisem i ovo mi pade na pamet i tako i ostade do danas...

husky


komara


ugly.fender

Ugly.Fender ...

Hm ...  pa  Fender  kao  gitara  ..posto  volEm  da ''tamburam''  muziku  a UGLY ...  ne znam ...  nekako  mi  je izgledalo  ''prazno'' samo  da nick  bude  fender  i .. tako  ...  inace  nisam  ruzan ... hahhahahah   :D


Ziveli   :super

Darkman Ki-Ninja

A ja mislio da je to ugly od babe i strica?

komara


zlenzlla

Quote from: ugly.fender on December 24, 2009, 02:05:37 PM
Ugly.Fender ...

Hm ...  pa  Fender  kao  gitara  ..posto  volEm  da ''tamburam''  muziku  a UGLY ...  ne znam ...  nekako  mi  je izgledalo  ''prazno'' samo  da nick  bude  fender  i .. tako  ...  inace  nisam  ruzan ... hahhahahah   :D


Ziveli   :super

Ja tvrdim da jesi.  :whistling

ugly.fender

Quote from: DArkman Ki-NINJA on December 24, 2009, 03:59:01 PM
A ja mislio da je to ugly od babe i strica?


ahahahahah ...da  napisah  jednom  to  na chatu ...    :tongue2

walsogard

Moj nick je jednostavan ali ga skoro niko ne skonta!!! Walsogard je kad procitas sa desna na levo Dragoslav i tako se ja pravo zovem!!
:tease2     
A i imam nick chernobyl, taj sam uzeo jer sam gledao emisiju o chernobylu pre nego sto sam prvi put otišao u igraonicu!!!!!!

$tring

#102
Quote from: walsogard on January 08, 2010, 01:06:29 AM
Moj nick je jednostavan ali ga skoro niko ne skonta!!! Walsogard je kad procitas sa desna na levo Dragoslav i tako se ja pravo zovem!!
:tease2    
A i imam nick chernobyl, taj sam uzeo jer sam gledao emisiju o chernobylu pre nego sto sam prvi put otišao u igraonicu!!!!!!

Hah! :) Isto kao i // bitange // anagarD ... :D

... da se kojim slucajem zoves 'Ana voli Milovana' nista ti okretanje ne bi vredelo....

$tring

Quote from: ugly.fender on December 24, 2009, 02:05:37 PM
Ugly.Fender ...
Hm ...  pa  Fender  kao  gitara  ..posto  volEm  da ''tamburam''  muziku  a UGLY ...  ne znam ...  nekako  mi  je izgledalo  ''prazno'' samo  da nick  bude  fender  i .. tako  ...  inace  nisam  ruzan ... hahhahahah   :D

Ziveli   :super

Nije to slucajno... Zato sto pristaje uz fender... hihihiih.... Les Paul rulez....  :violin:

IronC


DiDaN


coper

Nick COper je skracenica od Cetnicki OPERativac... molio bih da se ovaj post procita do kraja jer cu iskreno reci da nisam nacionalista iako ce to malo ljudi skapirati... pre 10 godina kada sam poceo da igram cs to mi je bio prvi nick iz ne znam kog razloga, verovatno zato sto su mi se dva ortaka iz ekipe potpisivali prle i tihi (satro partizani) a ja nikad nisam bio u tom fazonu pa sam im udario kontru.. posto sam imao veoma aktivan klan nick se zadrzao, kasnije skratio i cak i po gradu me 80% ljudi znao kao copera a ne Sinisu kako mi je pravo ime... bilo bi totalno bezveze da menjam nick, mada sam se odavno konsultovao sa nekim bitangama i receno mi je da je ok, znaju me ljudi i to je to... ponavljam nisam nacionalista to svi znaju, imam pregrst ljudi po bivsoj jugoslaviji i sve ih postujem maximalno... Ako nekome smeta moj nick ili ne shvata ovo sto sam sad napisao molio bih da mi se jave na xfire mazda85 i objasnicu im.. ako imam sta da objasnim pored ovoga... Sto se mene tice slobodno napravite topic i glasanje pa ako toliko bode oci promenio bih ga.. ali mislim da nije u redu... drago mi je sto ste me saslusali i nadam se razumeli... vidimo se preko nisana.. pozdrav

tihi

 Govorim u svoje ime,dokle god neciji nick ne vredja nekog ja nemam nista protiv istog. A sam Cooper ,vise mi je licilo na onaj jeans Lee cooper  :stoner: U prevodu,ne bi trebalo nikoga da vredja joe nije "otvoreno" da svako moze da shvati,pa i Dusanov clan NDB znaci nogom u dupe bitange  :fighting:

counterX

#108
Meni takodjer nick Coper kao i ostatku klana ne smeta jer me ni u kojem slucaju ne asocira na nesto nacionalisticko.Momka pozajem preko warova sto znamo ponekad zaigrati.Dosad nisam imao priliku zapamtiti nista lose od njega ili od nekog njegovog igraca :wah.Stvarno su ok.S obzirom kakvi se sve nickovi pojavljuju u zadnje vrijeme slabo mi dodje :bad2.

Stoga ja kao admin  klana WC dajem podrsku  COperu  :rnr

lyudmila pavlichenko

#109
Ludmila Mikhailovna Pavlichenko, jedna od hiljadu (1000, dobro ste procitali) zenskih snajperista u sovjetskoj armiji tokom II svetskog rata...
U toku 10 mjeseci je ubila 309 njemackih vojnika (od cega 36 nemackih snajperista)... (dok je, daleko poznatiji, Vasilij Zajcev smakao "samo" 225 vojnika i oficira - 11 snajperista)...  :camper

Kad sam tek poceo da igram ovo cudo, igrao sam iskljucivo snajperom,a svi koji su igrali sa mnom "lozili" su se na nick V.Zajcev, jer je on bio najpoznatiji medju snajperistima... Tad mi je prekipelo i resio sam da pronadjem nekog ko je manje poznat, ali isto tako dobar, i gle cuda, nasao sam nekog jos boljeg, a uz to je jos bilo i neobicno sto je zena u pitanju... Mislim da sam jedan od retkih (ako ne i jedini) ovde koji koristi zenski nick, iako je musko  :mahanje

Na cod4 koristim jos Demon i Budjav Lebac, a ponekad i ...khkhkh...Pi*kotehnicar  :R, pa ako naletite na mene, znate ko je  :whistling

AlekSerbia

Quote from: COper on February 26, 2010, 03:29:34 PM
Nick COper je skracenica od Cetnicki OPERativac... molio bih da se ovaj post procita do kraja jer cu iskreno reci da nisam nacionalista iako ce to malo ljudi skapirati... pre 10 godina kada sam poceo da igram cs to mi je bio prvi nick iz ne znam kog razloga, verovatno zato sto su mi se dva ortaka iz ekipe potpisivali prle i tihi (satro partizani) a ja nikad nisam bio u tom fazonu pa sam im udario kontru.. posto sam imao veoma aktivan klan nick se zadrzao, kasnije skratio i cak i po gradu me 80% ljudi znao kao copera a ne Sinisu kako mi je pravo ime... bilo bi totalno bezveze da menjam nick, mada sam se odavno konsultovao sa nekim bitangama i receno mi je da je ok, znaju me ljudi i to je to... ponavljam nisam nacionalista to svi znaju, imam pregrst ljudi po bivsoj jugoslaviji i sve ih postujem maximalno... Ako nekome smeta moj nick ili ne shvata ovo sto sam sad napisao molio bih da mi se jave na xfire mazda85 i objasnicu im.. ako imam sta da objasnim pored ovoga... Sto se mene tice slobodno napravite topic i glasanje pa ako toliko bode oci promenio bih ga.. ali mislim da nije u redu... drago mi je sto ste me saslusali i nadam se razumeli... vidimo se preko nisana.. pozdrav
Jebote koji si ti lik !  sta ispisa ovde sve ..
Vecina Vas koja cita ovo sto je Sinisa "gej" napisao .. zna i da smo nas dvojica iz istog klana . tako i da smo drugari u ovom normalnom zivotu .. koliko ga dobro znam .. nije nacionalista . to moze i jedan clan klana da potvrdi tj majkl . momak je Rom tj ciganin
ja nebih da tupim vise .. a ti Gejcino . drugi put to u kratkim recima koga zanima nesto vise nek dodje u Kraljevo i nek te upozna . videce da si ok covek . samo malo nastran :) :*

coper

Quote from: |KingSerbia|Alek on February 26, 2010, 07:40:01 PM
Quote from: COper on February 26, 2010, 03:29:34 PM
Nick COper je skracenica od Cetnicki OPERativac... molio bih da se ovaj post procita do kraja jer cu iskreno reci da nisam nacionalista iako ce to malo ljudi skapirati... pre 10 godina kada sam poceo da igram cs to mi je bio prvi nick iz ne znam kog razloga, verovatno zato sto su mi se dva ortaka iz ekipe potpisivali prle i tihi (satro partizani) a ja nikad nisam bio u tom fazonu pa sam im udario kontru.. posto sam imao veoma aktivan klan nick se zadrzao, kasnije skratio i cak i po gradu me 80% ljudi znao kao copera a ne Sinisu kako mi je pravo ime... bilo bi totalno bezveze da menjam nick, mada sam se odavno konsultovao sa nekim bitangama i receno mi je da je ok, znaju me ljudi i to je to... ponavljam nisam nacionalista to svi znaju, imam pregrst ljudi po bivsoj jugoslaviji i sve ih postujem maximalno... Ako nekome smeta moj nick ili ne shvata ovo sto sam sad napisao molio bih da mi se jave na xfire mazda85 i objasnicu im.. ako imam sta da objasnim pored ovoga... Sto se mene tice slobodno napravite topic i glasanje pa ako toliko bode oci promenio bih ga.. ali mislim da nije u redu... drago mi je sto ste me saslusali i nadam se razumeli... vidimo se preko nisana.. pozdrav
Jebote koji si ti lik !  sta ispisa ovde sve ..
Vecina Vas koja cita ovo sto je Sinisa "gej" napisao .. zna i da smo nas dvojica iz istog klana . tako i da smo drugari u ovom normalnom zivotu .. koliko ga dobro znam .. nije nacionalista . to moze i jedan clan klana da potvrdi tj majkl . momak je Rom tj ciganin
ja nebih da tupim vise .. a ti Gejcino . drugi put to u kratkim recima koga zanima nesto vise nek dodje u Kraljevo i nek te upozna . videce da si ok covek . samo malo nastran :) :*
lepo sam ti rekao da tvoja guza i moja kita nije za javnost.. ccc

AlekSerbia

Quote from: COper on February 26, 2010, 07:41:59 PM
lepo sam ti rekao da tvoja guza i moja kita nije za javnost.. ccc
cek bre jel ovde upitanju nasa ljubav ili tvoj nick miran budi dacu ti za pola sata celu lizu pa lizi :D

El Muerte

#113
Principi servera su da nista sto ima veze sa politikom, verom ili nacijom ne sme da se upotrebljava u bilo kom kontekstu.
Sa tim da nick ima nacionalisticko-politicku pozadinu , pa cak i u smislu parodije......on nije primeren .
Ja Copera poznajem....a to sto mislim nema nikakve veze.
Sutra ce doci neko kome ovo nece biti smesno ili ga vredja.........s toga bolje je manuti se coravog posla.

Shaggy

#114
prvo...kao sto rece tihi...taj nick asocira na sve samo ne na ono sto u biti i je..
drugo...momak ne vredja tim nickom niti ima nameru da vredja..tim nickom nekoga :)
pa je samim tim..nick ;D ok

sto se mog nicka tice  "Shaggy" ....neko zna a neko ne..


nick je po americkom pop-rep pevacu....istoimenom shaggy-u
ono..slusao sam neke njegove pesme na mtv..i nesto cackao po netu..a tad je u gradu bio aktuelan neki chat....na jednom sajtu
i ono u tom momentu shaggy mi se cinilo cool :D   i ujedno prvo mi to palo na pamet..
onda sam ushao na taj chat kao shaggy...po prvi put..nedugo zatim..me pola grada tako zvalo
onda sam taj nick poceo koristiti u counteru...mada je jedan deo vremena bilo i darkangel...
taj se nick kasnije preneo na cod2 :))


naravno tu je uvek i  ...seprtljavi partner...scooby-a  "shaggy"  :) cesto me zzaju za njega...mesaju a neki i misle da je nick po njemu :)

Eskimko

Quote from: Shaggy on February 26, 2010, 08:02:58 PM

naravno tu je uvek i  ...seprtljavi partner...scooby-a  "shaggy"  :) cesto me zzaju za njega...mesaju a neki i misle da je nick po njemu :)
e znao sam da si neka dzukela   :tease

Eskimko

Ja sam nick stavio po onoj reklami za sladoled.
  "Eskimko sladoled za sve"

:yahoo :*

Lider

Lider po tome sto sam JA lider. JA sam rodjeni vodja. JA sam najbolji, i sasvim je logicno da sam JA lider.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :vava
:baby

AlekSerbia

Quote from: Lider on February 26, 2010, 09:56:07 PM
Lider po tome sto sam JA lider. JA sam rodjeni vodja. JA sam najbolji, i sasvim je logicno da sam JA lider.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :vava
:baby
ti si lud  :whip3:

tamarifa

Quote from: El Muerte on February 26, 2010, 07:59:31 PM
Principi servera su da nista sto ima veze sa politikom, verom ili nacijom ne sme da se upotrebljava u bilo kom kontekstu.
Sa tim da nick ima nacionalisticko-politicku pozadinu , pa cak i u smislu parodije......on nije primeren .
Ja Copera poznajem....a to sto mislim nema nikakve veze.
Sutra ce doci neko kome ovo nece biti smesno ili ga vredja.........s toga bolje je manuti se coravog posla.


Tu si u pravu,ali dok on sam nije objasnio sta znaci,niko nije ni znao...Ne kazem da to treba prikrivati,nego vidim da je njemu stalo do tog nicka,mozda je emotivno vezan za njega.
Ne znam,do sada nikom nije zasmetao,po meni,ako se javi neko kome zasmeta,neka ga promeni i cao zdravo,jbg to je to. :stoner:

El Muerte

Znam nekoliko ljudi kojima smeta od onog momenta kada su saznali sta taj nick znaci.
Jbg....i momak sa nadimkom CiklonB se pojavio pa je dobio ostru osudu od strane Jevrejske manjine (sto ja potpuno podrzavam)....i kada nije hteo da menja nick dobio je kick/ban.
A inace se najebavam Memphistu xxx puta svega miloga na kada god opsuje Zidove....jer su moji najbolji prijatelji Zidovi  :peace:
Nema veze sto je to zezanje...ali ipak postoji red.......iako je memo moja mala devojchica  :icon_bad:

Eskimko

Quote from: El Muerte on February 27, 2010, 05:37:32 AM
Znam nekoliko ljudi kojima smeta od onog momenta kada su saznali sta taj nick znaci.
Jbg....i momak sa nadimkom CiklonB se pojavio pa je dobio ostru osudu od strane Jevrejske manjine (sto ja potpuno podrzavam)....i kada nije hteo da menja nick dobio je kick/ban.
A inace se najebavam Memphistu xxx puta svega miloga na kada god opsuje Zidove....jer su moji najbolji prijatelji Zidovi  :peace:
Nema veze sto je to zezanje...ali ipak postoji red.......iako je memo moja mala devojchica  :icon_bad:

Cim taj toliko mrzi Jevreje koliko li mrzi Srbe?

zlenzlla

Quote from: lyudmila pavlichenko on February 26, 2010, 07:23:25 PM
Mislim da sam jedan od retkih (ako ne i jedini) ovde koji koristi zenski nick, iako je musko  :mahanje


Mi to ovde zovemo feget.  :icon_bad:

Quote from: Lider on February 26, 2010, 09:56:07 PM
Lider po tome sto sam JA lider. JA sam rodjeni vodja. JA sam najbolji, i sasvim je logicno da sam JA lider.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :vava
:baby

Samo ti cuclaj lideru.  :baby

AlekSerbia

Quote from: zlenzlla on February 28, 2010, 02:35:54 AM
Quote from: Lider on February 26, 2010, 09:56:07 PM
Lider po tome sto sam JA lider. JA sam rodjeni vodja. JA sam najbolji, i sasvim je logicno da sam JA lider.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :vava
:baby

Samo ti cuclaj lideru.  :baby
lider  :baby :icon_dick:

El Muerte

QuoteCim taj toliko mrzi Jevreje koliko li mrzi Srbe?
Ne mrzi on nikoga....you are missing the point.
Poenta je da takvi komentari NISU primereni cak ni kada se zeza......

zlenzlla

Quote from: El Muerte on February 28, 2010, 04:28:54 AM
QuoteCim taj toliko mrzi Jevreje koliko li mrzi Srbe?
Ne mrzi on nikoga....you are missing the point.
Poenta je da takvi komentari NISU primereni cak ni kada se zeza......

Mrzi on sam sebe

muschmule

Aj ne kasapite mi temu vise :stoner:

SOLID

Skandal se napravio oko tvog nicka Coper........  dajte ljudi spustite loptu malo, mislim da nema potrebe vise raspravljati o ovome, a i bilo bi dobro da se ceo novi topic napravi za Coper-a i da se locka :P

pick n roll

Moj nick... Jedna vrsta grupne taktike napada 2:2 u kosarci... stavio sam to, jer sam u kosarci oko 15 god. Eto... that's me :hooray:

Al_Capone

Moj je nick inspirisan jednim dobrotvorom i humanistom  :baby

Darkman Ki-Ninja

Quote from: Al_Capone on March 12, 2010, 03:37:28 PM
Moj je nick inspirisan jednim dobrotvorom i humanistom  :baby
Komsija,moze casa metaka,Al ce biti besan. |  Nek' ne izlazi veceras  :worth  :rofl Najjace!

Mustang.

Quote from: pick n roll on March 12, 2010, 02:55:56 PM
Moj nick... Jedna vrsta grupne taktike napada 2:2 u kosarci... stavio sam to, jer sam u kosarci oko 15 god. Eto... that's me :hooray:
:super Drago mi je da ima i košarkaša na forumu  :yes
Pick'n'roll jednostavan a uvijek pali.

lyudmila pavlichenko

dodajte jos jednog od 2.05 kojem je pick'n'roll-a preko glave, pa je presao na footsal :yahoo

pick n roll

ako ne upali... nesto nije u redu :)

Lag


Ljusha

A eto moj nick ne znaci nista posebno nego tako zovem se Jovan Ljušić i drugovi poceli da me zovu Ljuša i eto tako nastalo Ljusha :DDD

SCHOLES1NHO

Ovako ličim na P.Scholesa zovu me "skols" mama,tata,prijatelji,rodbina i eto svugdje se potpisujem scholes međutim pošto postoji već jedno 3454564 "skolsova" na xfire-u odlucio sam da dodam -INHO i tako da imam orginalan nick(googlajte izbaciće vam moju xfire stranicu :) pozz

PhoeniX

Pozz

A svi znamo sta je to PhoeniX ili Feniks zvucalo mi ok,pa eto :D prvi nick mi je bio Sonnic tako ja i xfire sonnic87 ,ko se sjeca org Sega i sonica sve zna  :super

djed

moj prvi nick TiHi...tako me prozvali na treningu...uvijek sam bio "Tih"..
a sada djed...:D
http://www.slobodnovrijeme.com/news.php?readmore=250
ko hoce nek procita...:D

/BoB/Lucifer

 :diablo LUCIFER  :diablo

Traditionally, Lucifer (English pronunciation: /ˈluːsɪfər, ljuːsɪfər/) is a name that in English generally refers to the devil before being cast from heaven, although this is not the original meaning of the term. In Latin, from which the English word is derived, Lucifer means "light-bearer" (from the words lucem ferre). It was the name given to the dawn appearance of the planet Venus, which heralds daylight. For this meaning, English generally uses the names "Morning Star" or "Day Star", and rarely "Lucifer".

Use of the name "Lucifer" for the devil stems from a particular interpretation of Isaiah 14:3-20, a passage that does not speak of any fallen angel but of the defeat of a particular Babylonian King, to whom it gives a title that refers to what in English is called the Day Star or Morning Star (in Latin, lucifer).[2] In 2 Peter 1:19 and elsewhere, the same Latin word lucifer is used to refer to the Morning Star, with no relation to the devil. It is only in post-New Testament times that the Latin word Lucifer was used as a name for the devil, both in religious writing and in fiction, especially when referring to him prior to his fall from Heaven.

stewzoR

Stew sa Star Warsa,jos pre nekih 6-7 godina,a zor mi je dodao neki Nemac,pa ostalo stewzor  :wink:

sandokan

SANDOKAN-zato sto sam bio pirat mnogo pre dzoni dipa  :baby

fanTom!

Gledali ste sigurno film Beogradski fantom,e pa po tome je moj nick  :)

Tragedija@Mp3

 :bye2 Pa da i ja kazem nasto o svome nicku. Vecina ljudi me zapitkuje po serverima, pa da razjasnim koliko je to moguce sta i kako.
Kad sam pocinjao igrat CoD2 na bitange serverima (koje sam zapamtio od prijatelja na kojima je on igrao) pa sam tako i ja krenuo na njima igrat. No kako nisam znao promjenit nick niti nista, nick mi je u startu bio Unknown Soldier i kada bih usao na jedan od servera automatski bi mi se promjenio u Tragedija#(i neki broj) npr, Tragedija#34 i tako mi se taj nick tragedija par puta izmjenjao i zastao na Tragedija#95 i tako sam igrao. Dosta me ljudi zapamtilo tako pod tim nickom. Pa sam s vremenom dodao i @Mp3 (sto znaci da mi je glazba ukljucena dok igram ~ nekada bilo sada rijetko ~) i kada sam naucio mjenjat boju malo sam ga dotjerao sa pokojim zelenim slovom.
Nick mi se svidio jer inace i u pravom zivotu ide mi sve naopako, nikako, sve niz brdo tako da je to bas prava tragedija  :D .
Sve u svemu to je to  :whistling   
Š½ivjeli  :drinks2       :peace:

||NooOooZ||CAKI

Moj nick je jednostavan, predstavlja moj nadimak u zivotu :D inace su me zvali Chuck Norris, pa Cak, pa jednostavnije za izgovor Caki eto toliko o mom nicku :D

micko

SREMAC jesi ti gradjen kao on,ili znas da se bijes kao on? :nervous:

||NooOooZ||CAKI

xD idi begaj ja sam boldi bilder  :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :rofl :rofl ;D ;D ;D ;D

Kreowski

Pa kada sam bio djete mogao sam popit puno vode  pa su me zvali Zabac svi u selu, kada sam krenuo u skolu svi su me zvali Kre...
Kada sam kreco igrati COD2  igrao sam pod nickom  KREODBOSNE pa me onda zena pitala  sto kreodbosne  bolje ti je Krekovsski, Kreovski... tako da sam dosao do KREOWSKI  i tako je vec godinu, dvije....

Sada kada sam malo vece  djete  mogu popiti puno pive.... :ziveli :drinks2

BBRS

#148
Postovanje svima. Moj nick name je BBRS i u igri i na forumu, a predstavlja ime navijacke grupe Crvene Zvezde, koja je pored CoD-a moja velika strast. Najcesce igram na Garage serveru, i nisam bas klinac, tj malo sam stariji. Inace sam komsija od bitange Toto, tako da znam kako treba da se ponasam na serverima i na forumu.

Pozdrav svima, vidimo se preko nisana.  :hat

ToTo

Pa nemam reci, vidi se sta je vaspitan covek iz Futoga, a ne ko neki ovde, dodju na forum i ne predstave se uopste.  :rofl

Dobrodosao komso  :hat