News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Na prodaju - ASUS Xonar D1 - 7.1

Started by MaikelFromDOW, October 19, 2014, 02:12:49 PM

Previous topic - Next topic

MaikelFromDOW

Na prodaju odlicna zvucna kartica Asus Xonar D1. . . Za ove pare mislim da je sam vrh. Fini mekani bas, nema izobličenja zvuka, kartica ima predpojačalo za slušalice. Koristili su solid kondenzatore za manje grejanje i duži vek trajanja. Pogodna za one koji imaju kafice i zele savrsen zvuk

Cena kartice je inace oko 65 - 75 e a posto sam ja ovo dobio a ne treba mi dajem je po ovoj ceni.

Karakteristike: SNR 116 dB za prednji stereo izlaz, 112 dB na ostalim izlazima i na stereo ulazu THD -105 dB za prednji stereo izlaz, -108 dB za linijski ulaz Frekventni odziv (-3dB, 24-bit/96kHz na ulazu) <10 Hz do 48 KHz Kvalitet semplovanja 140 dB SNR, 145dB Dynamic Range, najviše 48 kHz / 24 bita, Procesor ASUS AV100 Sertifikati Dolby® Digital Live, Dolby® Headphone, Dolby® Virtual Speaker, Dolby® Pro-Logic IIx Interfejs PCI Konektori 1 x Digitalni S/P DIF (deljeni sa Back Surround izlazom), 1 x 3,5 mm analogni stereo ulaz (Line-In / Mic-In), 3+1 x 3,5mm analogni izlaz (za 7.1) Oprema metalni profil za alternativni tip kucista, 1 x S/PDIF opt. adapter Softver RightMark Audio Analyzer 6.0.6


Radna garancija. Cena je 40 e ili 5000 dinara.
Mozete videti i na ovom link slike
https://www.kupujemprodajem.com/asus-Xonar-D1-POVOLJNO-16327785-oglas.htm?filter_id=

Slanje POSTEXPRESOM. Troskove slanja snosi kupac. Zamene me ne zanimaju i cena je fixna.