News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Fm oo9!

Started by s1k1 sD, March 18, 2009, 01:10:47 PM

Previous topic - Next topic

s1k1 sD

Imam problem sa Football menager 2009...kad ocu da udjem u igricu on izbaci nesto za neki licencni kod  :cray!Pomozite pls~!~ :cray

$tring

Quote from: s1k1 sD on March 18, 2009, 01:10:47 PM
Imam problem sa Football menager 2009...kad ocu da udjem u igricu on izbaci nesto za neki licencni kod  :cray!Pomozite pls~!~ :cray

Verovatno ti ne radi crack kako treba. Skini drugu verziju, ili pronadji bolji crack.

s1k1 sD

gle String,meni je drug dao igricu i + 2 pathca 9.1 i 9.2,prvo sam inst igricu pa prebacio ta dva patcha u folder de je igra inst. pa ih onda instalirao ali mi nije nista rekao oko tog keya! :suicide!ne znam sta da radim...jedino ako neko ima da mi da taj prokleti key ili link gde da skinem taj crack! :cray... :dummy...cujemo se!

*SPARTANAC*

Quote from: s1k1 sD on March 18, 2009, 10:40:09 PM
gle String,meni je drug dao igricu i + 2 pathca 9.1 i 9.2,prvo sam inst igricu pa prebacio ta dva patcha u folder de je igra inst. pa ih onda instalirao ali mi nije nista rekao oko tog keya! :suicide!ne znam sta da radim...jedino ako neko ima da mi da taj prokleti key ili link gde da skinem taj crack! :cray... :dummy...cujemo se!
Evo da ne bude da sam ja djubre, da ne pomazem  8|
Nepostoji pravi crack za patch 9.2, prema tome igraj na 9.1 verziji sa bugovima. To je jedino besplatno resenje, mozes da kupis igru ako ti se toliko igra. :D

pozdrav

s1k1 sD

Ma uninst. sam igricu...iznervirao sam se!COD2 je zakon!!! :drinks2 :wah

*SPARTANAC*

Quote from: s1k1 sD on March 20, 2009, 12:24:25 PM
Ma uninst. sam igricu...iznervirao sam se!COD2 je zakon!!! :drinks2 :wah
:rock3 :rock3 :rock3 :rock3 nego sta
Preporucio bi ti da malo igras MAXPAYN 1 or 2 cisto za promenu da ti ne dosadi cod 2  :hat

Foxy

Quote from: *SPARTANAC* on March 21, 2009, 12:30:06 AM
Quote from: s1k1 sD on March 20, 2009, 12:24:25 PM
Ma uninst. sam igricu...iznervirao sam se!COD2 je zakon!!! :drinks2 :wah
:rock3 :rock3 :rock3 :rock3 nego sta
Preporucio bi ti da malo igras MAXPAYN 1 or 2 cisto za promenu da ti ne dosadi cod 2  :hat
Kad sam bilo mali to mi je bila skoro najbilja igrica!Preso sam je 10m puta za redom!!! :drinks2 :hat

SIKI

Max payne 2 sam presao par puta a 1 nisam igrao!!!Cod2 4 ever!