News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

VOIP telefoniranje?!?!?!?!

Started by SOLID, February 09, 2009, 09:43:43 AM

Previous topic - Next topic

SOLID

Kako.....Sta....Gde....Koliko....Zasto?!?!?!?! :D
Pozzz....

Zver


SOLID

Quote from: Zver on February 09, 2009, 11:27:22 AM
2 reci : Skype, yahoo

Ok.....posto sam video da ima nekih provajdera za ovo....pa me interesuje kolko je to potrebno. A ako bi zvao nekog ko vec ima skype ili tako neki program onda mio nije potreban voip telefon.... samim tim moze preko sluski sa microfonom jel tako?
A ako bi zvao sve ostale linije????

SOLID


Zver

Moze svakako sluske sa micom, posto voip telefoni (lower level) i jesu u stvari sluske sa mikrofonom samo zapakovane u neko fensi telefonsko kuciste.

zlenzlla

Quote from: SOLID on February 09, 2009, 09:43:43 AM
Kako.....Sta....Gde....Koliko....Zasto?!?!?!?! :D
Pozzz....

hehe Na cemu si ti?  :rofl 

Slazem se sa Zveri - skype.

STEK

Quote from: SOLID on February 09, 2009, 09:43:43 AM
Kako.....Sta....Gde....Koliko....Zasto?!?!?!?! :D
Pozzz....
solid...... ti mene naprosto zabrinjujes......odkad koristis dva para sluske...ti si skrenuo......javi se da te vratim na pravi put... :rofl

SOLID

Quote from: bakitos on February 09, 2009, 02:55:03 PM
Quote from: SOLID on February 09, 2009, 09:43:43 AM
Kako.....Sta....Gde....Koliko....Zasto?!?!?!?! :D
Pozzz....
solid...... ti mene naprosto zabrinjujes......odkad koristis dva para sluske...ti si skrenuo......javi se da te vratim na pravi put... :rofl
Bas si duhovit! :D :D :D



Nego ok je to ako ja imam skype a takodje ima i osoba koju zovem to je ok! Ali recimo da zovem sa skype-a na fixni ili mobilni broj, onda verovatno treba neki provajder....jel pozivi dodju jeftiniji koliko ja znam....a to bi trebalo opet nekom uplatiti....

Podpredsednik

Kolko sam ja nesto video, ovaj domaci VOIP je dosta skuplji od na primer Skype-ovog, cini mi se da je 5 dinara minut!

Zver

Imas sve na skajpovom sajtu i kako da uplatis i gde, takodje imas cenovnik poziva za sve zemlje na svetu. Malo proskajpuj i proguglaj i sve ce ti se samo kasti :)

SOLID

Quote from: Zver on February 09, 2009, 08:41:08 PM
Imas sve na skajpovom sajtu i kako da uplatis i gde, takodje imas cenovnik poziva za sve zemlje na svetu. Malo proskajpuj i proguglaj i sve ce ti se samo kasti :)

E toooo je vec nesto.... :yahoo

zf|easy

Podzdrav,

ovde ti je pregled tarifa po provajderima:
http://voip.belgradeonline.net/cene.htm

Ja npr. koristim justvoip (ima jeftinijih al mrzilo me da menjam). Kod njega za 10E uplacenih dobijes 4 meseca besplatno da zoves zemlje u evropi, mislim usa i jos neke (proveri). Naravno ovo je sa kompa u Srbiji na fiksni u EU. Mozes zvati i mobilni u EU (8 centi/min, cini mi se).

Pozdrav.