News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Calendar

Started by $tring, March 09, 2010, 04:09:43 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Otvoren je kalendar na forumu, pa budite slobodni i upisite u kalnedar sve zanacajnije datume tipa, ako se odrzava neki LAN, takmicenje, neko bitno online takmicenje itd. Molim vas da ne upisujete u kalendar gluposti, spam, nikakve licne stvari ili bilo sta drugo sto ne interesuje ovaj community. Odluku postujte, jer cemo svaku zloupotrebu kalendara sankcionisati sa banom od nedelju dana. Nadam se da do toga nece doci.

Takodje, zgodno bi bilo da svako od vas na svojoj PROFIL stranici upise datum rodjenja. Tako cemo blagovremeno znati kada je kome rodjendan, pa mozda i dobije neki pokloncic....  :console: ...

Svoj rodjendan mozete dodati na stranici > PROFILE > Forum Profile Information ...

:birthday



Lider

Nek' zlenzlla upisuje svoje plodne dane u mjesecu. Mislim da bi to svakako zanimalo ovaj komjuniti!  :violin:

potpredsednik Rambo

 :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
Ama sto ste se toliko natakerili na najdraze mi cudoviste?
Lideru, biti ces kaznjen...ali ce ti biti i fino prilikom izvodjenja kazne. 8|
Kraju zajebancija, unosite te rodjendane pa da smisljamo zanimljive razglednice za svaku cestitku.

zlenzlla

Quote from: Lider on March 09, 2010, 04:24:58 PM
Nek' zlenzlla upisuje svoje plodne dane u mjesecu. Mislim da bi to svakako zanimalo ovaj komjuniti!  :violin:


hahahhahhhahahah

:icon_bad: te zlenzlla sutra na treningu pa ces dobiti plodne dane.  :rofl

jeremy84olsen

Hi Friend may i know  which calender you are talking about ? Coz this language is not  known to me !

SALTSTONE

Quote from: jeremy84olsen on August 07, 2010, 10:48:59 AM
Hi Friend may i know  which calender you are talking about ? Coz this language is not  known to me !

    We are talking about our community calendar , upcoming events, birthdays, important dates that should any of us to note  :stoner: