News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Bitange Team Captains

Started by Al_Capone, January 18, 2010, 05:47:47 PM

Previous topic - Next topic

Al_Capone

Popularno takmicenje izmedju drzava organizovano od strane ESL-a i CB-a i ove godine ima svoje predstavnike u Bitangama.

Reprezentaciju Srbije vode sljedeci igraci:

Zver - CB CTF Captain
jape - CB SD Captain & ESL SD Captain

Reprezentaciju BiH drugu godinu za redom vodi :

Al_Capone - CB CTF Captain

Postava reprezentacije Srbije u CTF-u:(editovano 25.januara)

Zver
jape
Saltstone
Picaj3la
tomosu
Mykel
Dusan Silni
Redcell
Quaker
Vip.er
Chombe


Konačan spisak igrača reprezentacije Srbije je:

Postava reprezentacije Srbije u SD-u:

jape
durden
chombe
Hell
milos


Postava reprezentacije BiH u CTF-u:

Al_Capone
Rvlt
surFF
SpawnieEe
nuni
Paddy
Qny
kaYser

Slax

Po meni losa postavka CTF tima ima mnogo boljih igraca koji nisu imali, dobili sansu iskreno!!!!!

Naravno nemoj samo da se neko vredja po meni samo par njih sa liste  zasluzuje mesto u timu Srbije !!!

Zver

Poznato je da su u srbiji svi selektori u svim sportovima.

cod.Gaming_Quicker

Stavite i mene u neku postavu.Ja cu da vam cistim puske i donosicu vam municiju u sred wara   ;D  ;D  ;D

Slax

Quote from: Zver on January 18, 2010, 08:24:51 PM
Poznato je da su u srbiji svi selektori u svim sportovima.

zverko zverko jos kazi da gresim!!!!!

STEK

ma sve je u redu Spinx...i onako ce igrati neki fejkeri...nije smak sveta... :party2
:whip3:

Slax

ma druze imas pravo nego mi je krivo sto znam da ima jos dobrih igraca iz Srbije koji zasluzuju sansu da se nadju i pouzdano tvrdim da igraju koda su nafiksani........Mislim ovo je igra i podjednako svi zalsuzuju sansu da se dokazu i da urade ovo sa stilom i kako dolikuje!!!

don_gagi

Srecno bitange...pardon reprezentacijo...  :whistling

Slax

pridruzujem se zeljama sve najbolje samo nemojte da bude ko na ESL ............ :hat :hat :hat :hat

tihi


  Mislim da ste u pravu da ima nekih igraca koji su bolji,eno ih u SD. Sto se CTF tice,poznato je da nema mnogo igraca ,a mnogo jace SD klanove po skilu smo kantali na CTF cistom taktickom igrom  :doc vise nego jednom.  Sto se izbora igraca tice RADE NISI MENE STAVIO,NEMAS PIVO SLEDECEG FEBRUARA ,a ostalo je sve na volji selektora  :handshake:

Lider

Ako vam bude trebao bind za Matmatu, samo mi javite, imam ja. NE U ULICU!!!
:D

MASTERBLASTER

Najbitnija je uigranost tima ,a skil pojedinca sa ctf takmicenjem nema ama bas nikakve veze!i da SRECNO EKIPA  :hooray:

VIP.er

Quote from: MASTERBLASTER on January 19, 2010, 12:53:25 AM
skil pojedinca sa ctf takmicenjem nema ama bas nikakve veze
Pa nije bas tako...

tihi

Quote from: VIP.er on January 19, 2010, 01:06:17 AM
Quote from: MASTERBLASTER on January 19, 2010, 12:53:25 AM
skil pojedinca sa ctf takmicenjem nema ama bas nikakve veze
Pa nije bas tako...

Pa i nije,ali gledaj ovako. Igrali smo ctf protiv SD ekipe pre par meseci nakantali smo ih negde...35-40 prema 5-6. Kad smo igrali u istim sastavima SD dobili su nas sa 3-4 razlike. Primetna razlika ?:)


$tring

Quote from: Spinx!! on January 18, 2010, 07:00:02 PM
Po meni losa postavka CTF tima ima mnogo boljih igraca koji nisu imali, dobili sansu iskreno!!!!!
Naravno nemoj samo da se neko vredja po meni samo par njih sa liste  zasluzuje mesto u timu Srbije !!!

Pa znas kako... Da pocinje Nations Cup su verovatno znali svi koje to takmicenje zanima. Isto tako svi koje ovo takmicenja zanima znaju da je Zver selektor, pa su shodno tome mogli da se prijave selektoru. E, svi koji su se prijavili selektoru da bi rado igrali CTF za reprezentaciju a Zver ih nije izabrao, mogu da se bune. Ostali ne...  :shutup: :innocent

Slax

String prvo nesto mi se jebe za kup kada znam sta ce biti......ja sam rekao da ne zasluzuju svi mesto u timu i da ima mnogo boljih i pervektinih igraca sto se CTF tice!!!! Ovde ti treba MOZAK a ne HUMANI INSIDE!!!!!!!!!!
I niti bi igrao na kupu jer nemam net (imam ali koda nemam losi pingovi) samo sam rekao da su mogo bolji igraci izostavljeni sa spiska!!!!

Leeman3

Quote from: Spinx!! on January 19, 2010, 08:33:35 AM
String prvo nesto mi se jebe za kup kada znam sta ce biti......

de reci i nama da znamo....

Quote from: Spinx!! on January 19, 2010, 08:33:35 AM
ja sam rekao da ne zasluzuju svi mesto u timu i da ima mnogo boljih i pervektinih igraca sto se CTF tice!!!! Ovde ti treba MOZAK a ne HUMANI INSIDE!!!!!!!!!! I niti bi igrao na kupu jer nemam net (imam ali koda nemam losi pingovi) samo sam rekao da su mogo bolji igraci izostavljeni sa spiska!!!!

a lepo ti je objasnio, ko je hteo mogao se interesovati i prijaviti selektoru....
ti mu sa svojim postovima dodjes kao Milojko Pantić sa komentarima....

Slax

pa mozda je bolje imati i komentatora Zverko nije dete da mu se mora crtati i da mu se prijavljuje ko god oce...
Pobogu ne silazi sa MAIN-a moze se tu pak videti dosta igraca a igrao je fala BOGU dosta warova za razliku od pojedinaca i zna KO VALJA a KO NE ja samo kazem da nam CTF team recimo protiv HR ili SLO tima nema sanse a kamoli da pricam za ostale........

Kisa pada svuda po terenu a bogami i po nasim puskama!!!!

VIP.er

#19
Quote from: tihi on January 19, 2010, 01:13:10 AM
Quote from: VIP.er on January 19, 2010, 01:06:17 AM
Quote from: MASTERBLASTER on January 19, 2010, 12:53:25 AM
skil pojedinca sa ctf takmicenjem nema ama bas nikakve veze
Pa nije bas tako...

Pa i nije,ali gledaj ovako. Igrali smo ctf protiv SD ekipe pre par meseci nakantali smo ih negde...35-40 prema 5-6. Kad smo igrali u istim sastavima SD dobili su nas sa 3-4 razlike. Primetna razlika ?:)
Mi smo njih dobili na CTFu taktikom, kao i oni nas na SDu, ovo sto si rekao je nevezano za skill. Gledaj, ne kazem da je skill sve jer nije, ali mozemo biti koliko god zelimo uvezbani kad igramo  CTF protiv CTF ekipe koja je dakle takodje dobro uvezbana inace bi igrala SD ( pogotovo sad kad igraju reprezentacije ) i onda se svodi dosta toga na skill ( citaj, dobijanje duela 1v1 ) i malo na srecu ( kao i u svakoj igri ).

Slax

bravo Viper Bravoooooooo    :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

don_gagi

#21
Ja sto vise gledam ovu temu sve mi je manje jasna svrha njenog postojanja...osim da drugima  :fighting:

-da je svrha da se hvalite vasom organizovanoscu, i ucescem vasa tri kapitena, i vecine igraca iz bitangi za nacionalne selekcije, to prihvatam i razumem, ali mi nekako to ne prilici ljudima od 30+ godina, nego vise za neku balavurdiju...al dobro, verovatno se vodite onom, dzabe sam  :icon_bad:  ako nikom nisam rekao...

-da je besmislena prica kako su ljudi trebali da se javljaju Radetu za potencijalno mesto u timu, i to je besmisleno, pa u kom sportu ili takmicenju se igraci javljaju selektoru da hoce da igraju...  :ne_razumem

-dalje, slazem se sa Viperom, tj ne slazem se da je timska igra u ctf bitnija od skill-a pojedinaca...vise sam se puta uverio u to,i to u svom klanu...skill se ne moze nauciti za par dana(nedelja), a taktika,i uigranost kroz par warova i te kako moze, pod uslovom da igraci imaju bar malo timskog duha i mozga u glavi...  :smartass

-isto tako mogu donekle da se slozim da recimo 10 "najboljih" igraca koji se pojavljuju na main-u, ne znaci ujedno i sigurnu timsku igru i dobre rezultate, to se bar otkad je sveta i veka cesto pokazivalo kao totalno pogresna taktika...tako da ovakav nacin odabira igraca kojoj su pribegle bitange su jasvim logican, svidjao se on vecini il ne, realno on oduzima najmanje vremena i cimanja Radeta oko ekipe, treniranja, uigravanja, taktike, i ostalog...

-i kao sto sam vec rekao, ko god bude igrao, zelim mu svu srecu ovog sveta, trebace mu...  :hat



Lider

Ma ne moze se jedno bez drugog. Mora biti balans izmedju skilla, taktike i mozdanih vijuga. CTF - dzaba njemu skill kad on ode po fleg, usput ubije 2-3 protivnika, i ode iza flega u Carantenu dok je Njemac  :facepalm:. Bolje da nije ni isao, vise cemo izgubiti nego sto cemo dobiti od tog jednog flega, kojeg cemo najverovatnije uskoro izgubiti posto ce nam se spawn uzjebati.
Isto tako dzaba ti mozak i taktika kad nemas skilla da to realizujes.
Balans je mama!
Sretno   :drinks2

Slax

Lideru ti si moj coek...Lepo sroceno.... :wah :rnr :punk

$tring

Quote from: don_gagi on January 19, 2010, 12:03:48 PM
Ja sto vise gledam ovu temu sve mi je manje jasna svrha njenog postojanja...osim da drugima  :fighting:

-da je besmislena prica kako su ljudi trebali da se javljaju Radetu za potencijalno mesto u timu, i to je besmisleno, pa u kom sportu ili takmicenju se igraci javljaju selektoru da hoce da igraju...  :ne_razumem

Zasto bi drugima boli oci? Meni je iskreno "sve manje jasna svrha postovanja ovoliko komentara na temu koja vas ne dotice". Tema postoji jer je u toku kup nacija, pa je eto Srbija i Bosna na tom spisku. Vas ocigeldno bode to sto nismo druge ljude zvali. Da zovemo bilo koga sa MAIN-a za mene je isto kao da odes u svoju ulicu i klincima koji igraju fudbal predlozis da se igra za reprezentaciju. Daj nemojte biti smesni. Kakav crni Main. To je publc server gde pucanje i statistika veze sa zivotom nema, a ne sa CTF-om. Ali hajde da ne seremo okolo, nego da mi svako ko je napisao nesto na ovu tamu napise tacno ko su "TI" ljudi. Nemojte mi pricati price "mogli ste neke ljude zvati"? Koje? Koga? Moj predlog je Gagi bio (kao sto vec znas) da se zove Beba. Ok, saznao sam da je covek iz Zagreba i to je to. Ostali mi apsolutno ne deluju zanimljivo. Ekipa koju smo sastavili je ekipa koja igra zajedno neko vreme.

A sto se tice javljanja Zveri, odgovor je : Da. Da ljudi moji, ko je zeleo da igra trebalo je da se javi Radetu ukoliko misli da mu je mesto u reprezentaciji. Ovo nije fudbal, nego COD. I ovo nije sport. Potpuno mi je besmisleno da pola vas izigrava advokate drugim pro-igracima koji su osteceni sto ne igraju za reprezentaciju. Iskreno, ubedjen sam da je polovina vas za Nation Cup saznala preko ovog posta. Mozda neki nisu ni culi za to. Proverite da li se stvarno igra Natuon Cup! Mozda smo vas slagali pa vam serviramo prvi april pre vremena.  :tease

Zapravo, sve sto vas boli je vecina bitangi na Nation Cup-u. A posto se Srpska CTF scena zasniva na igranju La Famiglia vs Bitange (i tako u nedogled) ne znam koji smo to ozbiljan klan po vama izostavili i kojeg igraca? Samo mi nemojte opet reci da na MAIN-u ima dobrih igraca koji zasluzuju da igraju Nation Cup, posto mi se stvarno pegla od takvih izjava. Ako je neko toliko dobar igrac, onda ima i klan. Pa cak i da nema klan bi odigrao sa covekom war bar jednom u zivotu za svojih 5 godina COD-a. A nisam.

PUBLIC is NOT WAR .... I to je ogrooooooooomna razlika koju bi trebali da znate ako igrate COD2.


Slax

Iskreno sada nisam saznao ovde sve o KUPU i nije mi bed bitno je da se igra naravno ovo je team SRBIJE a ne nesto drugo

Pricao sam sa MENAGEROM i rekao sam sta sam imao kao i petorku koja je idealna sa 2 izmene a to sam rekao iz razloga jer znam kako ti ljudi igraju i kako su se pokazali na warovima sto sa NAMA sto sa VAMA

Nije mi bio cilj da uvredim String nikoga samo sam zeleo da se napravi dobar tim koji ce da uradi nesto a ne da PUKNE od pojedinaca i da glumata po serverima!!!!

I mislim da team moze biti jaci samo tako a ako gresim Vi me ispravite
I nadam se da je ovaj post otvoren radi ostavljanja misljenja i komentara sto pozitivnih sto negativnih a ne da bi se neko TIME DICIO ili sta vec?  :ne_razumem

I naravno nemam NISTA protiv sto su bitange tu niti imam sta protiv ja samo pricam za SRB team uopsteno!!!!!!!!!

Al_Capone

Quote from: don_gagi on January 19, 2010, 12:03:48 PM
Ja sto vise gledam ovu temu sve mi je manje jasna svrha njenog postojanja...osim da drugima  :fighting:

-da je svrha da se hvalite vasom organizovanoscu, i ucescem vasa tri kapitena, i vecine igraca iz bitangi za nacionalne selekcije, to prihvatam i razumem, ali mi nekako to ne prilici ljudima od 30+ godina, nego vise za neku balavurdiju...al dobro, verovatno se vodite onom, dzabe sam  :icon_bad:  ako nikom nisam rekao...

Napravio sam ovu sekciju na forumu da ljudi mogu raspravljati o vijestima koje se objavljuju na bitange.com, kad su vec svi regani na forumu da ne ide preko komentara na sajtu(potrebna ponovna registracija).
Htio sam ljude da obavijestim da je opet poceo taj nations cup i ko od bitangi je ove kapiten na tom NC-u,sa dodatnom svrhom da ukoliko neko zeli da ucestvuje da se obrati zveru itd. Nije bilo uopste namjere hvalisanja vec je tema direktno vezana za bitange i Srbiju s obzirom da su igraci iz tog klana kapiteni. Vjeruj da je bilo ko drugi kapiten Srbije isto bih objavio :wink:

Meni su svi igraci dosli preporukom i dokazivanjem na warovima, zato ako zelite pomoci Zveru onda mu predlozite igrace za koje mislite da bi trebali igrati u repki,nije njemu sigurno cilj da igraju samo bitange,vec najbolji iz Srbije za CTF.

Slax

pa ja kazem to i stojim iza TOGA da Zverko treba da se izjasni oko toga meni je licno stalo do ovog tima jebemu ipak nasu zemlju predstaljaju a ne turkmenistan i cilj je da nas lepo pokazu a ne da spusimo odma na prava 2 wara

don_gagi

Quote from: string on January 19, 2010, 12:53:37 PM
A sto se tice javljanja Zveri, odgovor je : Da. Da ljudi moji, ko je zeleo da igra trebalo je da se javi Radetu ukoliko misli da mu je mesto u reprezentaciji.

Zapravo, sve sto vas boli je vecina bitangi na Nation Cup-u. A posto se Srpska CTF scena zasniva na igranju La Famiglia vs Bitange (i tako u nedogled) ne znam koji smo to ozbiljan klan po vama izostavili i kojeg igraca? Samo mi nemojte opet reci da na MAIN-u ima dobrih igraca koji zasluzuju da igraju Nation Cup, posto mi se stvarno pegla od takvih izjava. Ako je neko toliko dobar igrac, onda ima i klan. Pa cak i da nema klan bi odigrao sa covekom war bar jednom u zivotu za svojih 5 godina COD-a. A nisam.

Sam sam pojeo svoje govno sto sam uopste ista i poceo da picem ovde, al kad sam vec poceo, da nastavim onda...
Koga treba da se dotice ova tema, posto se NAS, ko god da smo to mi, ne dotice?
Dalje, mene da bode zasto niste zvali nekog odredjenog, ja bih se prvo licno, pa onda i javno vama obratio za to...pola stvari koje sam naveo u prethodnom postu bih shvatio kao podrsku vama, i na neki nacim opravdanje za sve sto radite, bez obzira dal se to meni licno, ili nekom drugom svidja ili ne.
Gde sam ja rekao da je main-public merodavan za bilo sta? Niti jesam, niti tako mislim...mada je vecina danas meni poznatih igraca stasala na vasim serverima, i tu se jos uvek pojave, pogotovo iz Srbije. Ja evo javnom kazem da ne znam koga bih ovako na prvu loptu predlozio da nije bitanga, al samo razmisljam, nemoguce jbt da od toliko klanova, pa makar bili mali i ne toliko aktivni i organizvani, nemaju po nekog odlicnog igraca u svojim redovima... jer moguce da ni ti Titansi, ni SRB, ni ne znam koji jos klan nemaju ni jednog igraca vrednog paznje, koji odskace od drugih...par vas je mene pitalo za bebu, i jbg on je iz hrvatske, i tu se prica zavrsila, a niko ni jednom nije pitao, jel ima jos koji kod vas igraca vredan paznje, pa da vidimo kako bi se snasao, isto tako da ste pitali lidere jos tih par drugih klanova...pa makar sve ostalo samo na pitanju,i da ne nema takvih igraca...cisto da znas, pre godinu dana, ili mozda dve, kad smo mi tek formirali klan, al smo opet bili koliko toliko solidni, vas Citadel koji je mislim tada bio zaduzen za ctf ekipu, meni na xfire pise, iako me nije niti znao nesto posebno, niti je odigrao mnogo warova sa nama tad, koliko smo mi odigrali u poslednjih mesec dana...i pita me covek, Gagi ajde mi reci, posto treba da skupljamo ekipu za ctf da li imas neki predlog za igraca iz vaseg klana, koji zavredjuje paznju...i tad sam mu rekao da po mojom proceni nema, al da cu mu javiti ako sta pametno promislim. E o tome sam samo pricao...nista vise, i nista uvredljivo, i nista protiv vas...cak naprotiv, ja sve to smatram mrtvim poslom, koji ako mu se pristupi ozbiljno oduzima puno vremena i zivaca, a mislim da vecina da ne kazem svi, nije spremna na to.

Quote from: Al_Capone on January 19, 2010, 01:34:58 PM
...sa dodatnom svrhom da ukoliko neko zeli da ucestvuje da se obrati zveru itd...

Ovo je kratka recenica...al mozda i kljucna koja je falila na pocetku teme, iako sam stava da sansa za ucesce na ovakvom takmicenju ne moze da se trazi, vec se ono dobija. :wink:

Slax

 :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3:
Viva presidente Viva bitange Viva JA :P
Nema svrhe vise pricati sta je nacinjeno nacinjeno
CTF Serbia SRECNO nemojte se vracati samo pognutih glava sa IZGOVORIMA

:worth :worth :worth :worth :worth :hat :hat :hat :party2 :party2 :party2 :party2

Al_Capone

Dobro vidim da ovo vise prerasta u "ti mene nisi pitao, ja tebi nemam sta predlagati"...
Jbg treba angazovanja sa obe strane. I meni ih se dosta javilo tipa "mogu li ja..." "mislim da bih trebao onog..." nakon cega sam se malo raspitao , testirao i odlucio.
Vjerujem da ipak vecina nije ni znala za ovaj nations cup pa se nije mogla ni obratiti, zato je vijest tu,da se sto bolja ekipa oformi.

VIP.er

Cemu uopste ova rasprava ako ne navedete imena ?Kontam ja da je LFamilija ozbiljan CTF klan, ali licno ne mislim da je ijedan vas igrac ( iz Srbije ) kao pojedinac bolji od nekog ko se vec nalazi u repki, izuzev dakle Bebe, ali on je iz Hrvatske tako da on otpada ( pricam koliko sam ja primetio igrajuci protiv vas ).
To je moje misljenje, mozda gresim naravno, ali spinx i gagi navedite imena doticnih igraca na koje mislite i videcemo, naravno da nismo toliko cinicni da ga samo zato sto su bitange i LFamilija na neki nacin suparnici necemo odmeriti i nadam se realno proceniti da li je za reprezentaciju ili ne ( naravno ne mora biti iz Familije ).
No hard feelings, samo iznosim svoje misljenje.

Slax

Al_Capone cast tebi.....ja se ne protivim neka igra slobodno ko oce samo kazem ako je vec rec o kupu da se nadju pravi igraci...
Necu imenovati ovde osobe licno ili po nicku ali ako se neko interesuje to jes ako neko zeli lepo cu reci i uputiti
MIslim da je u cilju da se sto bolje pokazemo a ne da spusimo :D
Ja i ne pricam da mora biti ja ili ko vec cak i ne zelim igrat na tom kupu niti imam uslova samo KAZEM da je red da se napravi dobar tim i nista vise vi ako realno protiv nas odigrate 10 warova i recimo 5 - 5 bude o cemu pricamo onda i sami znate i sami vidite ko kako igra...

Beba

Lockajte Temu, Spinxx je lud on moze pisat ovako do sutraaaaaaaa  :yikes: :nervous:

Slax

Brate moj jessam lud ali moram bre ovo kako dolikuje jednom ludaku da napisem

don_gagi

#35
Ne bih voleo da se meni il nekom drugom zbog mene nabacuje nesto tipa, niko mene nije pitao, ili ja nemam koga da ti predlozim vec samo kenjam naokolo...to nije moja namera, niti poenta svega sto sam napisao.
Ja niti sam neki igrac, da bih tek tako procenjivao ko zasluzuje sansu ili ne, niti mislim da imam prava na to, a iz LF-a(sto se tice igraca iz Srbije) nekom subjektivnom procenom, mislim da niko ispunjava sve sto po meni treba da ima jedan ctf reprezentativac(toliko o tome da me boli sto je vecina bitangi izabrana za ekipu  :wink:)...a za tudja dvorista tj klanove i njihove igrace ne znam, jer me i ne zanima da budem advokat nikome, ko sto nam je cika Goran nabacio. :P
Sto se tice vase odabrane postave, imam naravno nekih svojih zapazanja, i neko svoje misljenje, koje svakako ne bih nikad ovde javno izneo, jer bi se neki uvredili, a neki pogresno shvatili... a za druge predloge nek se neko drugi javi, il nek se kontaktiraju lideri drugih klanova, ili vec neki poznatiji free lancer-i.   :happy
A ti Spinx, ovo je slobodna zemlja, komentarisi ako hoces i ako ti je vec data prilika za to...al to radi umerenije, bez reply posta na svaki tudji, i bez gomilu smile-ica, za koje nema potrebe, bar ne u tom broju...u gostima si, pa se tako i ponasaj...inace ce biti potrebe da se brisu tvoje poruke.

STEK

slusaj te...nije vazno ko bude igro...samo je bitno da igra srcem...
...i da ne brinite se..igrace "kurac" for the win... :whip3:

:facepalm:

domohomo

Ako se preselim kod vas jel mogu igrat?  :diablo

Beba


kordoba

Eh... Kakve li teme...
Da se bira selekcija  za pravo ratovanje znam sta bi trebalo, ali ovo je samo igra - zbog koje izgleda moze da se strada  :suicide
Moje misljenje je da je ovde svako rekao po nesto pametno. Ko se nije prijavio neka se prijavi odmah za sledecu godinu, a reprezentaciji ne treba podizati pritisak pred takmicenje, nego ih treba podrzati, bodriti i pomoci...  :hatver

Iskreno se nadam da ce Zverko da organizuje kvalitetne pripreme, na kojima ce izvrsiti proveru igraca u:
- ispijanju piva pred borbu  :ziveli  :drinks2  :ziveli  :drinks2
- trcanju na 100 metara u punoj ratnoj opremi (racunar, monitor, tastatura, mis...)  :mahanje
- pucanju iz snajpa na 3475 m bez optike, sa dzangrizavom zenom iznad glave  :sniper
- sklapanju svog naoruzanja (prethodno rasklopljenog) koje se upotrebljava u COD2  vezanih ociju, za 35 sec.(recnikom specijalaca: salata) dok ih Morandi sa 30 m gadja bez pomagala i Humani  :stoner: stoji nad glavom izgovarajuci: "Pih.. Kakva dosada..."  ; "... Veze vi nemate"  :fighting:

Dakle ja se javljam kao generalni sponzor istih  :smartass

Braco draga neka Vam je sa srecom, ako sta treba da pomognemo - tu smo...
A tamo, pamet u glavu i dupe uza zid... Siguran sam da cete se vratiti kao sampioni  :hooray:

Zver


spdR

ae opustite se ljudi :D ko je u repki nek odigra sto bolje i sta bude bice, nemojte se dzabe opterecivati, mislim, svako iz svog subjektivnog ugla misli da je igrac kojeg bi on izabrao najbolji, tako da raspravljati o tome stvarno nema smisla. Jednostavno, ko je zaduzen za to (u ovom slucaju Zver) treba da proceni ko ce mu najvise doprineti ekipi i uklopiti se u nju. Moze neko da bude bolji igrac, ali kad je je*eni whiner ubije ti zelju za igranjem dok si na TSu (tipa, OMG, wtf kako me ubio, a daj sta radis sto me ne pokrivas i ti fazoni)....

Neko je rekao da je taktika na CTFu vaznija od taktike na SDu i da ona moze da nadomesti skill - jedino tu se ne bih slozio. Za SD ti je jedan od kljucnih faktora MOZAK, a na CTF-u je daleko vazniji AIM, jer ce se tu retko desiti da ti crouchom dodjes nekom s ledja, nema nadmudrivanja (tj. ima ali u mnogo manjoj meri) i tako... Dok u SDu ako nisi neki "SKILLER", opet imas vece sanse da to nadomestis dobrom taktikom i medjusobnom uigranoscu, tacnije pozicioniranjem - odnosno dobrim tajmingom....

Sve u svemu, zelim srecu nasoj repki - GL :super

DiDaN

Quote from: kordoba on January 19, 2010, 11:19:57 PM

- ispijanju piva pred borbu  :ziveli  :drinks2  :ziveli  :drinks2

Dakle ja se javljam kao generalni sponzor istih  :smartass


Meni treba sponzor i ja se prijavljujem  :happy

$tring

Ja se izvinjavam ako su moji postovi bilo koga uvredili. Gagija, Spinx-a ili nekog treceg. Svima nama je cilj da se Srbija predstavi u pravom svetlu i sa ozbiljnom ekipom. Realni da budemo, kakvu god ekipu da skupimo - izgubicemo. Pre ili posle... Mislim da u Evropi ima mnogo zajebanijih ekipa nego sto mi to mozemo da napapircimo.

Ja Nation Cup ne igram, pa u stvari ova tema i nema veze samnom puno... Samo sam zeleo da objasnim zasto je sastavljena ovakva ekipa,a ne neka druga. Ako neko ima neki konstuktivan predlog, neka se javi Zveri. Ovako samo prdimo u prazno...

:smoke:

MASTERBLASTER

Ja nikad za reprezentaciju ne bi uzeo igrace sa koca i konopca nego ljude sa kojima igram svaki dan bez obzira ponovicu za njihov skill koga ste se dohvatili ko pijan plota!Zamislite kada bi iz svakog klana uzeli po nekog skilera i stavili ih da igraju to bi licilo na hrpu ludaka koji bi igrao svako za sebe(veruj te mi).Bitange kao ekipa svaki dan igra warove sto je osnova svega(bar 3-4dnevno) i uigrani su kao ekipa.Da sam na njihovom mestu nebi ni pomisli da uopste ponudim nekom iz bilo kog klana da igra jel ovo sasvim dobro funkcionise.Osnovna stvar je kad ekipa ima rutinu dobar ts i iskustvo a oni ga momentalno imaju,dok svi ostali nemaju.Ovo sve pricam jer sa ljudima igram mixeve kad me pozovu i vidim da ovo sve funkcionise za pozeleti!

don_gagi

#45
Quote from: string on January 20, 2010, 02:11:07 PM
Ja se izvinjavam ako su moji postovi bilo koga uvredili. Gagija, Spinx-a ili nekog treceg. Svima nama je cilj da se Srbija predstavi u pravom svetlu i sa ozbiljnom ekipom. Realni da budemo, kakvu god ekipu da skupimo - izgubicemo. Pre ili posle... Mislim da u Evropi ima mnogo zajebanijih ekipa nego sto mi to mozemo da napapircimo.

Ma opusteno Gorane, nije ovde bilo vredjanja, vec razmena razlicitih ali konstruktivnih misljenja...  :happy

Quote from: MASTERBLASTER on January 20, 2010, 02:23:38 PM
Ja nikad za reprezentaciju ne bi uzeo igrace sa koca i konopca nego ljude sa kojima igram svaki dan bez obzira ponovicu za njihov skill koga ste se dohvatili ko pijan plota!Zamislite kada bi iz svakog klana uzeli po nekog skilera i stavili ih da igraju to bi licilo na hrpu ludaka koji bi igrao svako za sebe(veruj te mi).Bitange kao ekipa svaki dan igra warove sto je osnova svega(bar 3-4dnevno) i uigrani su kao ekipa.Da sam na njihovom mestu nebi ni pomisli da uopste ponudim nekom iz bilo kog klana da igra jel ovo sasvim dobro funkcionise.Osnovna stvar je kad ekipa ima rutinu dobar ts i iskustvo a oni ga momentalno imaju,dok svi ostali nemaju.Ovo sve pricam jer sa ljudima igram mixeve kad me pozovu i vidim da ovo sve funkcionise za pozeleti!

Dare care sto godina imas a pricas gluposti!  :acute

@ Zver
Nisam pisao gorski vijenac ovde, niti sam sujetan, bar si to mogao da shvatis iz mojih postova...a to sto nisam napisao neka konkretna imena kao predlog(vec sam objasnio zasto), ne znaci da nisam imao dobru nameru...al kako god, svako ima pravo na svoje misljenje, pa makar to bilo o teorijama zavera i sujetama.  :-\



Sve u svemu...sto kaze String, cim naidje ozbiljna-odlicna ekipa, a mislim da su za nas svi takvi....na kraju ce biti ono...tresla se gora, rodio se mis!   :whistling

STEK

Quote from: string on January 20, 2010, 02:11:07 PM
Svima nama je cilj da se Srbija predstavi u pravom svetlu i sa ozbiljnom ekipom. Realni da budemo, kakvu god ekipu da skupimo - izgubicemo. Pre ili posle... Mislim da u Evropi ima mnogo zajebanijih ekipa nego sto mi to mozemo da napapircimo.


E o tome sam ja pricao svih ovih godina...mada ekipa koja nas predstavljala na ESL-u nikad bolje,ni lepse nas nije predstavila...
Tako da... :hooray:

DiDaN

Master je u pravu,ljudi igraju godinama zajedno....... i to svkog dana  :peace:

don_gagi

Quote from: DiDaN on January 20, 2010, 03:45:02 PM
...ljudi igraju godinama zajedno....... i to svakog dana  :peace:

Ovo je tacno... i jeste bitna stvar, i vredna postovanja.

Quote from: DiDaN on January 20, 2010, 03:45:02 PM
Master je u pravu...  :peace:

Nije...jer nije sve tako belo kao sto svi mislite...

MakiMDSS.rs

#49
Pozz od Managera Srbije za 2010 i nadam sledecih godina

Iskreno mislim da se ovde tema treba zavrsiti jer kao sto smo se dogovorili da ova sezona bude kako bude i neka prodje sada kako ce da prodje , sledeca obecavam da ce da bude bolja , ako vam nesto znaci moja rec ja vam je dajem da ce biti od septembra 1-og do novembra 30-og neka VRSTA MINI KVALIFIKACIJA IGRACA za SD I CTF SRBIJE , sredicemo nesto da se to organizuje jer ove godine sam doso na Stolicu Managera vrlo kasno pa zato nista nisam uzeo u ruke da menjam ekipe , medjutim imam pohvale za Srbiju tj sledeceih ekipa Srbije : Trackmania Team ( veoma ozbiljni momci sastavili se u roku od 2 dana i vezbaju svaki dan za kup , trenutno imaju sanse da osvoje neko od prva tri mesta , momke znam vec 2 godine jer sa njima i ja vozim i pratio sam National Kup ove godine kako su vozili ) , Queke Live ekipe TDM i CTF ( trenutno najveci uspeh imaju 3 mesto 2004 godine na CB-u , sto sam ja slucajno naso i taj AWARD je prebacen na nasoj adresi jer su tada igrali za SCG , ove godine moze do 1 mesta jer na nekom od njihovih national kupova u organizaciji Qeuke Live.com cepaju sve redom samo su prvu izgubili sa Austrijom ostle pobedili ) , CS v1.6 ekipa ( jeste stara nova ekipa sastavljena sa WCG turnira ove godine svi momci koji igraju sada su clanovi 4Glory i ostalih srpskih WCG LAN ekipa , domet ove ekipe kako kazu samo 1 mesto moze da ih zadovolji jer su stvarno ali stvarno jaki , ajd ostavicemo to pa cemo videti ) , Fifa10 ekipa ( ekipa se raspala jer iskreno kod nas igrice original sistema kostaju po 4000 dinara i tesko ih je nabaviti , oni su se oprostili od turnira iako su imali sanse da se nadju u top5 ekipa jer momci koji bih igrali igrali su vec po 3 godine na WCG turnirima ) , steta samo da sto nemamo ovako slozne momke i za CoD2 i CoD4 . Ko sto sam reko od Septembra do kraja Novembra ja cu se licno pobrinuti da imamo te MINI Kvalifikacije igraca , da ne bih GNJAVILI KAPITENE Srbije sa pitanjima molim da me dodate na sledecim adresama ( Xfire - makidancer , MSN - makidancer@live.com ) Hvala unapred

mala napomena - Igraci poput nasih WHINERA ili FAKE igraci (stranci i ostali) , a da ne pricam za Cheat sistem igrace - ZAPAMTITE za sve vazi BICE BANOVANI i IZBACENI iz Srbije zajedno sa KAPITENIMA ekipe , za ovo mozete da se ljutite ali tako ce da bude .

Leeman3


spdR

@master delimicno si u pravu, ali jednim  velikim delom  i ne....
Da si to rekao za SD 99% bi se slozio sa tobom :) tu brale ako si uigran, i ako se dobro medjusobno pokrivas - mozes da ownas i one high skillere, ako si ti med ...

ali za ctf nisi u pravu.

U svom prethodnom postu sam rek'o da je na kapitenu ekipe da izabere igrace za koje smatra da ce najvise doprineti ekipi... Ako su to svi iz bitangi, tj. ako on misli da to trebaju da budu svi iz bitangi - to je ok, osim ako takav izbor nije napravljen po nekom drugom kriterijumu (prijateljstvo naprimer :))... Medjutim, posto je ovo CTF, taktika je manje bitna, tako da skill ima vecu ulogu od uigranosti (naravno, i to ima znacaj)... -
i pazi, ti si rekao da ce 5 skillera da igraju za sebe. Pa hoce, ako su to oni jbni OMG WTF LOL ROFL FOF ROFLCOPTER igraci, ali ako je to 5 normalnih, komunikativnih, i neumisljenih ljudi, stvar bi SAVRSENO funkcionisala (bar na CTFu gde treba manje vremena da se uigra)-samo sto mislim da takvih 5 mi nemamo :D.... Da se razumemo, ja ne kazem da je izbor los, jer i nisam upucen trenutno u sve to posto ne igram duze vreme... Samo odgovaram tebi na tvoju tvrdnju za koju smatram da nisi u pravu :)



sto se sd repke tice, mislim da tu imamo neke sanse :)))

Darko

Ma glupo je da se opterecujete time ko ce da  igra i da li su sve samo bitange ili ima neko drugi.

Bilo je glasanje na CB-u, izglasan je Rade glasovima ljudi iz Srbije i koga je taj kup interesovao taj je i glasao. Isto tako je mogao bilo ko da se kandiduje za kapitena i da on odlucuje ko ce, kada i kako igrati, ali nije, vec su ljudi iz Srbije odlucili svojim glasovima da to bude Rade, i njemu poverili da on sastavi tim koji ce predstavljati Srbiju i on to i radi onako kako on hoce i kako najbolje ume.

Svaka dalja rasprava je neumesna, jer se time ne prebacuje nista Radetu niti bitangama vec ljudima koji su glasali.

tihi


  Boze sta ja sve ovde vidim....

Jacⱪ Sparroⱳ™

Zverko za predsednika !      :mahanje

komara

Nema nikog iz ndb-a ,ugasili ste. :tease2 Sala,SRECNO!

$tring

Quote from: komara on January 20, 2010, 07:11:34 PM
Nema nikog iz ndb-a ,ugasili ste. :tease2 Sala,SRECNO!

Da... nema najvaznijeg i najboljeg... ali to je sad vec duuuuuuuuuuuuuuuuuga prica.  :sorry

kordoba


SOLID

Nema nijednog titansa !!!?!!    :yikes:           
samo skupljam postove  :baby

Coyot

Quote from: SOLID on January 21, 2010, 12:33:43 AM
Nema nijednog titansa !!!?!!    :yikes:           
samo skupljam postove  :baby

Aj stavicemo STEK-a da igra ctf  :rofl :rofl :rofl

SOLID

Quote from: Coyot on January 21, 2010, 12:03:45 PM
Quote from: SOLID on January 21, 2010, 12:33:43 AM
Nema nijednog titansa !!!?!!    :yikes:           
samo skupljam postove  :baby

Aj stavicemo STEK-a da igra ctf  :rofl :rofl :rofl
:rofl :rofl :rofl :rofl  STek i CTF.....

Zver

Igrace i jedan NDB za reprezentaciju :)

komara

Quote from: Zver on January 21, 2010, 04:08:29 PM
Igrace i jedan NDB za reprezentaciju :)
Jesi se cuo sa Dusanom,razbicu ga!

$tring

Da,da,da... u toku su dogovori oko malo izmenjene postave. Reprezentacija ce dati sve od sebe. Prosle godine smo pobedili slovence, koji su do kraja bili treci. Pobedili, ali su nam nasli GUID koji nije prijavljen pre vise od 24h, sto je bila cista laz. Slovenci su imali poznanstva sa adminima pa je Srbija ispala, ni kriva ni duzna. No, idemo dalje... Ove godine drzimo svi palceve i nadamo se uspehu koji smo mogli postici prosle godine sa slicnom ekipom.

:hooray:

pick n roll

ma pustite ljude da igraju, aj ziveli. Razbite ih

lang

Bravo , ziveli i puno srece ! Svi smo uz vas otkinite ih ! :hooray: :king:

tomi11

prica se da se Dusan opasno zatalebo,tako da ne znam sta mozete od njega u takom stanju ocekivat

komara

Quote from: tomi11 on January 22, 2010, 02:59:35 PM
prica se da se Dusan opasno zatalebo,tako da ne znam sta mozete od njega u takom stanju ocekivat
Zato ga nema,pa sad cu ga tek razbiti!  :tongue2

Zver

Konačan spisak igrača reprezentacije Srbije je:

Mykel
Viper
Zver
Jape
Chombe
Mysterious
Dusan Silni
Redcell
Quaker

don_gagi


Slax

#70
SERBIA TEAM SRECNO

Chuck Norris


$tring


SpawnieEe

E'o registrovah se samo da vam pozelim srecu i dam jedan savjet, gledajte dal' radi UAC i dal' vam hvala ss-ove da vas ne lameaju kao sto to nama rade.

Zver

#74
SRBIJA vs TURSKA 19 : 12




Š½elim da čestitam mom timu na poŠ¾rtvovanosti i strpljenju, jer smo 2 sata ugovarali sa turcima na kojem serveru će se war igrati.
:ziveli