News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

It's coming...patch 7.0 !

Started by STEK, November 19, 2011, 11:43:02 AM

Previous topic - Next topic

STEK


IronC


ugly.fender

Super...  "uši" na na T29 i E-100  nisu više  "ranjive"...

Jesterhead

- Efektivnost HE (izuzev artiljerije) primetno smanjena, randomizacija povecana kao rezultat nove mehanike. Mislim da je to i najbitnija vest sto se klana tice, iz poznatih razloga.
- Bar koji pokazuje progres cap-ovanja je zamenjen (u potpunosti, nema ga vise) sa zvucnim efektima i to sirenom za vazdusnu opasnost. Iritirajuce i neprecizno.
- Horn, tacnije taj jedan "truck" horn ne zasluzuje mesto u ovoj igri. Odmah sam izbrisao zvucni fajl.
- Interfejs je obogacen.
Mini mapa, mogucnosti da se ona smanji/poveca.
Dodatni efekati za "Attack", "Help" i druge "uzvike".
Oznake za Camo, Binos (in/active efekti).
Deo UI-a koji prikazuje tenkove i njhovo stanje (ikona/ime/mrtav/ziv) sada ima nesto vise detalja/opcija. Pri kompaktnijoj varijanti teze se raspoznaju mrtvi od zivih tenkova. Nepotrebno zamara oci i skrece paznju.
Oznake iznad tenkova su takodje promenjene i one bi bile u redu, da WG nije odlucio da stavi transparetnu crnu senku "iza" oznaka. Cim se vise tenkova nadje na okupu transparetnost postaje crna rupa.
- Ko voli da se glupira sa premium tenkovima moze da se obraduje (PzIV Hydro, SU-85I, BT-SV, PzII J, MTLS 1G14. Kao i svi ostali ≤T5 premiumi svaki od ovih je beskoristan ali donekle zabavan.
- Tehnicko-graficke izmene su takodje brojne, pracene sa nesto vise opcija unutar same igre. Rekao bih da je FPS overall nesto nizi, sa manje intenzivnim spike-ovima nego pre. Kumulativni efekat transparetnih senki iza oznaka tenkova na trenutke prilazi onom koji ima crna senka u sniper modu, sto je veliki minus, posebno za slabije masine.

To je ono sto je bitno. Nove mape deluju ok. Nisam odigrao dovoljno partija da bih komentarisao zamenu standardnih sa detaljnijim hitbox-ovima.



Nekoliko screenova, velike all-in-one slike, upozoreni ste.

Random.    http://i.imgur.com/9vgdK.jpg
Novi premium tenkovi.    http://i.imgur.com/ZOyqI.jpg

ugly.fender


ugly.fender

Skinuo sam  WoT_0.7.0_test1_setup ...instalirao,pokrenuo i  kurcina...Rus mi  kaze :

не удаеÑ,ся усÑ,ановиÑ,ÑŒ сеÑ,евое соединение

Sta  koji  K ..... ?

babke

Quote from: ugly.fender on November 19, 2011, 11:28:47 PM
Skinuo sam  WoT_0.7.0_test1_setup ...instalirao,pokrenuo i  kurcina...Rus mi  kaze :

не удаеÑ,ся усÑ,ановиÑ,ÑŒ сеÑ,евое соединение

Sta  koji  K ..... ?

Ne moze da se konektuje.... i mene je jutros zajebavao

jedna dobra varijanta koju sam ja primetio jeste da pokazuje kad se ukljuce camo i binos...

ugly.fender

#7
- Iskljucen  je bar "kapovanje" baze...umesto toga dodali su  zvuk sirene ...

- T-44 je dobio nov motor i top ...



- E-100 Promenjen izgled topa (zastitnik usta cevi)
- Dodate ptice na nekim mapama (budalastina)





poraz sa E-100   ;D

STEK


Eskimko


komara

#10
Čujem da Nemanja kaŠ¾e da je IS 7 mnogo bolji,pa me zanima još nečije mišljenje o IS 7 i Objectu 704 ako ga je neko probao.
Samo ovo sa sirenama da ne bude ko na svadbi,garant će biti pun k....teletabisa koji će trubiti po ceo dan.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: komara on November 21, 2011, 10:38:42 AM
Čujem da Nemanja kaŠ¾e da je IS 7 mnogo bolji,pa me zanima još nečije mišljenje o IS 7 i Objectu 704 ako ga je neko probao.
Samo ovo sa sirenama da ne bude ko na svadbi,garant će biti pun k....teletabisa koji će trubiti po ceo dan.

Hahaha  :rofl
Pa sta ce tenku/artiljeriji sirena  :D, a i wargaming je poceo nesto izmisljati  :facepalm:
Jeli je sta promenjeno kod ruskih medium tenkova?

STEK

Quote from: Jack Sparrow on November 21, 2011, 04:20:45 PM
Quote from: komara on November 21, 2011, 10:38:42 AM
Čujem da Nemanja kaŠ¾e da je IS 7 mnogo bolji,pa me zanima još nečije mišljenje o IS 7 i Objectu 704 ako ga je neko probao.
Samo ovo sa sirenama da ne bude ko na svadbi,garant će biti pun k....teletabisa koji će trubiti po ceo dan.

Hahaha  :rofl
Pa sta ce tenku/artiljeriji sirena  :D, a i wargaming je poceo nesto izmisljati  :facepalm:
Jeli je sta promenjeno kod ruskih medium tenkova?
Napisao je fender za T-44,dodan je novi top i novi motor,i nesto su sredili T-54,dokle si ti stigo?

Jacⱪ Sparroⱳ™

#13
Ah, nisam video. Stigao sam to T-34 (ceo istrazen). Sada skupljam exp da istrazim T-34-85 i kredite da ga kupim.