Najveca panorama na svetu! - 18 gigapixela

Started by $tring, December 18, 2009, 05:45:05 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Objavljena je najveca panorama na svetu â€" Prag u 18 gigapixel-a. Autor ove neverovatne panorame je Jeffrey S Martin iz 360cities.net-a. Jeffrey je ovu panoramu napravio 3.oktobra ove godine, a objavljena je danas.

http://www.360cities.net/prague-18-gigapixels

// bitange // Wulle

#1
wooooow   ;D ;D ;D  kako je ovo mocno

Slikano u 15.34 ;D

Coyot

Coveeeeeceeeeeeeeeee  :worth :worth :worth

Ovo je najmocnija stvar koju sam video .. :shok :shok

Nice one String  :whistling

SALTSTONE

 Znaci, usro sam se , neverovatno kako izgleda......ladno sam nasao ribu koja sedi na prozoru,  polu gola cita knjigu  :whistling
Ko je nadje ima pivo  :drinks2

Zver

Hahaha, ja sam našao Š¾enu kako pere prozore :)

$tring

Quote from: _wulle_ on December 18, 2009, 06:10:39 PM
wooooow   ;D ;D ;D  kako je ovo mocno

Slikano u 15.34 ;D

Hah, pa i jeste tacno i nije tacno. Jeste, zato sto si nasao to vreme na nekom satu, a nije jer je snimanje trajalo po mojoj slobodnoj proceni oko 1-2h ... :) Ako pogledas ostale satove, videces da se vreme razlikuje... :)

$tring

Quote from: Zver on December 18, 2009, 09:33:10 PM
Hahaha, ja sam našao Š¾enu kako pere prozore :)

Inace kao sto vidite u dnu stranice, delice se 1000$ nagrade za pronalazaca vec necega... cekamo da objave sta, pa ce ekipa krenuti u traganje! :D

Lider

Quote from: string on December 18, 2009, 09:35:10 PM
Quote from: _wulle_ on December 18, 2009, 06:10:39 PM
wooooow   ;D ;D ;D  kako je ovo mocno

Slikano u 15.34 ;D

Hah, pa i jeste tacno i nije tacno. Jeste, zato sto si nasao to vreme na nekom satu, a nije jer je snimanje trajalo po mojoj slobodnoj proceni oko 1-2h ... :) Ako pogledas ostale satove, videces da se vreme razlikuje... :)
Uffff razlicita vremena na satovima. Sto implicira da je doslo do poremecaja prostora i vremenu i pojave crne rupe dok je slikao...:icon_eek:
Ja sam nasao betmena kako guzi spiderman-a dok sa strane klinac igra COD2, ko nadje znam da laze!  :icon_lol:

Coyot

Quote from: SALTSTONE on December 18, 2009, 09:26:16 PM
Znaci, usro sam se , neverovatno kako izgleda......ladno sam nasao ribu koja sedi na prozoru,  polu gola cita knjigu  :whistling
Ko je nadje ima pivo  :drinks2
Nisam mogao da odolim  ;D ;D :super




Ajde slani da vidimo to pivo  :wink2

P.S. zbog jako usranog net-a morao sam da smanjim sliku ,inace bih verovatno cekao jedno pola sata da postavim ovu sliku  :suicide

SALTSTONE



Vidimo se na pivu.,.... bravo matori  :ziveli  :flag_of_truce     

// bitange // Wulle

Evo nasao sam tri sata i sva tri pokazuju ralicito  ;D ;D

// bitange // Wulle

#11
Nemoze da stane sve u jedan....


A ima ovih satova mali milion ali svaki pokazuje razlicito vreme :D nisam ni jedan nasao da isto pokazuje...

Citadel of Pain

Fotografisanje ovakve panorame trajalo je satima, barem 4 sata po mojoj proceni....hiljade fotki