Lockerz (sakupite bodove da dobijete nagrrade)

Started by username101, November 28, 2009, 01:05:08 AM

Previous topic - Next topic

username101

Lockerz je jedan od novijih sajtova na kojem mozete dobiti dobre nagrade za malo bodova.
Ja samo sto sam se prijavio sakupio sam 24 boda i vec sada mogu naruciti neke od orginalnih igara za PS2,PS3,Wii i XBOX.
Npr. za Wii vam treba samo 250 bodova,iPhone 300 bodova,Maska za iPhone 5 bodova...
Lockerz ce kasnije imati takmicenja u igranju igara i slicno.

Fora je u tome sto se nemozete prijaviti na Lockerz ako vas neko ne pozove.

Pa ako nekog zanima i zeli da se registruje neka posalje svoj email na PM i ja cu mu poslati pozivnicu.
Ja dobijam 2 boda za svakog ko se prijavi preko mene.
Yahoo mailovi ne rade.

spdR

Ko hoce INVITE, neka posalje na PM mail.moze i ovde sto se mene tice.

i nije prevara, jedan lik dobio iPhone...

Darkman Ki-Ninja

E i ja sam se registrovao  :clapping ako hocete INVITE mozete se i meni javiti  :yahoo

spdR


Darkman Ki-Ninja


thosl


SOLID

Quote from: spdR on November 28, 2009, 05:20:37 PM
Ko hoce INVITE, neka posalje na PM mail.moze i ovde sto se mene tice.

i nije prevara, jedan lik dobio iPhone...
A odakle je taj lik sto je dobio taj iphone?

Coyot

Iz Tanzanije  :whistling :whistling

Jebes ti ovo .... mene spdr zamolio da se regam, a ja kao da sam brod pravio >... Neke erorre izbacuje ,,, slova nidje veze ,jedva sam se ziv izvuko :D

spdR

leskovca... iz arandjelovca su liku poslali majicu, i stize mu navodno psp (bar mi tako kaze on preko facebooka) za nedelju-2 dana...

iz hrvatske je dosta njih dobilo majice, jedan sto je 94 godiste je dobio 2 iphone skina, a ja kad sam ih pitao za majicu preko maila rekli su da ce mi  stici sredinom decembra ili januara... tako da :)

Darkman Ki-Ninja


m.shadows

Meni ovo kao svaki drugi sajt za surveye...samo ovde ima vise vecih sranja a tamo vise manjih... :tease2

spdR

#11
ako dobijem majicu sad krajem decembra ili u januaru stavicu fotku da se uvere ljudi... al' ono, ako su skoro svima poslali, sto ne bi i meni ;)

@darkman

kad bude restock (RE-"PUNJENJE" skladista) onda ces moci da uzmes nesto, samo sto sada sve ode u 10 min, ima ljudi puno, cesto ne mozes ni da se spojis na sajt kada je restock (treba imati dosta srece...).... u decembru je restock...negde u decembru, tacan datum jos nisu rekli.

u prvim par meseci 2010. ce verovatno sajt pocinje sa radom FULL, tada cete moci uvek da narucujete, bar tako kazu - nece trebati cekati restock. Losa stvar je sto ce podici poene, sve za 4x (tako vecina prica) , mozda i malo vise... ali tada cete moci gledati videe za poene isto, igrati igrice, pa na kraju krajeva i za kupovinu na lockerzu cete dobijati poene...

videcemo da li ce uspeti da preteknu amazon u kupovini/prodaji, posto im je to cilj ;) ovaj promo-period im je sigurno veoma dobrodosao... i da, svi poeni se brisu posle 1 god. dakle ako ste osvojili poen 1. oktobra 2009., taj poen ce vam biti skinut 1. oktobra 2010. :D al to nije problem

Darkman Ki-Ninja

#12
Quote from: spdR on December 11, 2009, 12:22:28 PM
ako dobijem majicu sad krajem decembra ili u januaru stavicu fotku da se uvere ljudi... al' ono, ako su skoro svima poslali, sto ne bi i meni ;)

@darkman

kad bude restock (RE-"PUNJENJE" skladista) onda ces moci da uzmes nesto, samo sto sada sve ode u 10 min, ima ljudi puno, cesto ne mozes ni da se spojis na sajt kada je restock (treba imati dosta srece...).... u decembru je restock...negde u decembru, tacan datum jos nisu rekli.

u prvim par meseci 2010. ce verovatno sajt pocinje sa radom FULL, tada cete moci uvek da narucujete, bar tako kazu - nece trebati cekati restock. Losa stvar je sto ce podici poene, sve za 4x (tako vecina prica) , mozda i malo vise... ali tada cete moci gledati videe za poene isto, igrati igrice, pa na kraju krajeva i za kupovinu na lockerzu cete dobijati poene...

videcemo da li ce uspeti da preteknu amazon u kupovini/prodaji, posto im je to cilj ;) ovaj promo-period im je sigurno veoma dobrodosao... i da, svi poeni se brisu posle 1 god. dakle ako ste osvojili poen 1. oktobra 2009., taj poen ce vam biti skinut 1. oktobra 2010. :D al to nije problem



E hvala :hat tako sam i mislio  ;D

@ UPDATE:
I na nekim sajtovima pise ja je restock svakog 15 , pa ajde da cekamo  :drinks2

spdR


Darkman Ki-Ninja


spdR

RESTOCK u naredna tri dana (ponedeljak, utorak ili sreda) !

valjda ga nece staviti za NG tj. na 31 decembar, tako da ovo ostaje !

thosl


spdR

Dear Lockerz Member:

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who have discovered Lockerz very early. For that, you get lots of benefits, including a free Lockerz T-shirt.

We shipped your Z-List T-shirt within the last two days.  If you have already received your Z-List T-shirt, please ignore this email.

If you have not received your Z-List T-shirt, you will receive it soon.  If you live in the US, you should receive your Z-List T-shirt within two weeks from today, at the most.  If you live outside the US, you should receive your Z-List T-shirt within four weeks from today, at the most.

Please note, there are no tracking numbers.  This is the only email you will receive from Lockerz about your Z-List T-shirt.

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-list status.  Keep earning PTZ so that you're ready to redeem next time.

Sincerely,

The Lockerz Crew

Lockerz is not responsible for shirts that might be sent to addresses that were not accurately provided to Lockerz.  Lockerz is not responsible for shirts sent to non-US addresses that, in very rare instances, might get held up at customs.



<- mail

m.shadows

Quote from: spdR on January 27, 2010, 08:10:28 PM
Dear Lockerz Member:

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who have discovered Lockerz very early. For that, you get lots of benefits, including a free Lockerz T-shirt.

We shipped your Z-List T-shirt within the last two days.  If you have already received your Z-List T-shirt, please ignore this email.

If you have not received your Z-List T-shirt, you will receive it soon.  If you live in the US, you should receive your Z-List T-shirt within two weeks from today, at the most.  If you live outside the US, you should receive your Z-List T-shirt within four weeks from today, at the most.

Please note, there are no tracking numbers.  This is the only email you will receive from Lockerz about your Z-List T-shirt.

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-list status.  Keep earning PTZ so that you're ready to redeem next time.

Sincerely,

The Lockerz Crew

Lockerz is not responsible for shirts that might be sent to addresses that were not accurately provided to Lockerz.  Lockerz is not responsible for shirts sent to non-US addresses that, in very rare instances, might get held up at customs.



<- mail
Sta bi sa iPhone-om?

STEK

kad im bude poslo pare i oni ce njemu iPhone! :fighting:

Zver


spdR

evo maila od supporta za iPod nano (dakle nije iPhone), ma da jos cekam tracking number :)

Heyo!

Your order has been shipped. It was on delay and now it is on schedule.

You should receive it in 2 weeks :) Thanks for contacting Lockerz!

Zver

Mozes da kupis nesto za te pare, samo nemoj uplacivati wow

thosl

ma,ljudi,nema nista od aj poda,da je dobio vec bi se hvalio!jos bi i neki filmic napravio kako teatralno otvara kutiju  :tease2

spdR

filmic verovatno necu praviti al slike cu postaviti....

u petak mi stize.

oce neko da kupi za 160  evra? mn ne treba :D 5. generacija, 16 gb, ljubicasti



spdR

brate dobro da sam i ljubicasti u'vatio... ovo  sto si stavio je rozi...

hteo sam da vidim dal stvarno posalju stvari... posto mi nije potreban, prodacu ga... :P dosta je imati shuffle.

ddd nemoj da kenjas :D :D


spdR

Evo danas sam preuzeo iPod :) Mocan je paket xD
stavicu slike u petak

znaci ipak nije prevara ^^

STEK

Quote from: spdR on February 09, 2010, 09:35:02 PM
Evo danas sam preuzeo iPod :) Mocan je paket xD
stavicu slike u petak

znaci ipak nije prevara ^^
u petak je slikanje u skoli,pa da iskoristis priliku.. :ne_razumem
:whip3:

spdR

OMG Stek, sto bi lagao...

Evo pre 2 sata dok sam bio u skoli mi postar doneo majicu od njih. Sad cu da postavim sliku, nju cu telefonom, a fotoaparat mi se vraca u petak, pa cu da napravim UNBOXING VIDEO i da stavim na youtube... To nmg sa telefonom.

videces da je stvarno :)

spdR


m.shadows

E spider...zasto nece da otvori to de su nagrade?

spdR

#32
evo slike kao sto sam i obecao - koje sam ja licno slikao - ipod nano 5. generacija, 16 gigabajta :) nice xD



zlenzlla


thosl

normalno.da nije fake slikao bi se sa njim 
bar spidera znamo kako izgleda  :baby

spdR

Quote from: thosl on February 16, 2010, 01:29:14 PM
normalno.da nije fake slikao bi se sa njim 
bar spidera znamo kako izgleda  :baby

bas cu ja tebi da pokazujem da li sam nesto dobio od njih... ako ne verujes, iskreno me zabole, tvoj problem.

thosl

i ja sam dobio  od locker-aza
evo ga lockerz proof