News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Vratimo se na MAIN

Started by kordoba, February 11, 2011, 12:25:10 PM

Previous topic - Next topic

kordoba

Dragi prijatelji ovim putem Vas molim da se vratimo na stari dobri MAIN...
Verovatno ste poslednjih dana doziveli da udjete na isti a da je on potpuno prazan  :shok
Verovatno je SD turnir uticao ali to ne sme biti prepreka... Sigurno je uticalo i smanjeno prisustvo admina i razmahivanje nekolicine sa kojekakvim programcicima za varanje...
Nekoliko puta dozivljavam da u udarnim terminima igram 1 v1 sa nekim lsucajnim posetiocem...

Ajmo da se potrudimo da ovo ne postane navika !

Svi na MAIN !!!


AlekSerbia

Moguce da je zbog turnira... ali opet i pre toga je poceo main da se prazni .. i vecina njih koje ja znam presli su na SD ...

Kordoba ali kad sagledas malo bolje ... znam da ce neko da kaze Alek igras i ti .. dokle god se budu pucali mix fazoni ... nece biti puni serveri ...kao sto su SD i Main ..

kordoba

Danas sam proveo citav dan na main-u i Bogu hvala bio je pun server...  :worth

Jacⱪ Sparroⱳ™

 :worth Main  :hooray:
Alek, sd ti je camp2win, nema tu nista zanimljivog.

STEK

Quote from: Jack Sparrow on February 12, 2011, 02:01:27 AM
:worth Main  :hooray:
Alek, sd ti je camp2win, nema tu nista zanimljivog.
CTF ti je Sprej_ftw!

jape


AlekSerbia

Quote from: Jack Sparrow on February 12, 2011, 02:01:27 AM
:worth Main  :hooray:
Alek, sd ti je camp2win, nema tu nista zanimljivog.
Pazi Jack .. kad ja predjem sa SD na CTF ... to je kao da si naleteo na Besnu Zver :D jbt SD .. tu se igra razmisljas ono ovo nema jurenja samo ... Sto se mene tice pre bih igrao 1vs1 na SD sa tomi11 nego sto bih bio na main gde ne znas gde ko sta radi ;)

Jacⱪ Sparroⱳ™

#7
[Stek, Jape, Alek]  :tease

stewzoR


kordoba

#9
Ma sve je to super, neka voli ko sta hoce, samo nam je u jednom duzem periodu server bio prazan... To ne valja... Zato sam zamolio da se malo "vratimo" na main, misleci na one stalne posetioce koji su poslednjih dana sa razlogom vise bili na sd-u...
Jer ako nema nas stalnih i ne "zakuva" se kako treba, ljudi samo udju, ispsuju se usput i pa,pa....
Zao mi je main2, al to je posebna prica...

Belick

Trenutno ubedljivo najbolji bitange server

AlekSerbia

Kordoba druze od sad igram samo na main -u :D danas sam malo igrao ali bratski sam morao da te lupim kundakom :D hehe :D

kordoba

Za dobre ljude, bracu, prijatelje moja glava je uvek tu za KUNDAK... Kunadaci brate do mile volje !
Eto ako jos nekom bratu treba da se mozda popravi statistika - tu sam... slobodno me pozovite i ja cu setati po mapi a vi pucajte, ubijajte koliko vam dusa zeli...

AlekSerbia

Kordoba meni skor nebitan :) samo zezanje je bitno :D dobra sala :D... igricu igram radi zabave :D statistika ma ko je zasta :)