News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Bitange 2?! :)

Started by $tring, September 09, 2010, 09:42:10 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Posto je Darko pronasao jos jedan klan bitange, pokusao sam da momcima dobronamerno objasnim, da je potpuno blesavo da klan nazivaju Bitange, kad tako nesto vec postoji i daleko je popularnije...

Dobro da se nisu nazvali Microsoft... :)

Evo teme i rasprave...

http://aao-bitange.forumcroatian.com/obavijesti-f5/plagijat-t436.htm

stewzoR

Oni su America's Army klan.

ToTo

Oni su debili a ne klan. Tvrdim da svi zajedno nemaju godina ni ko Master i ja. Jbg String, sa rastom nase popularnosti u gamyng zajednici, ovako nesto se i moglo ocekivati. I WC su imali slican problem skoro, ali mislim da je Counter resio to. U svakom slucaju, ko ih jebe, ceo svet zna ko su prave bitange, a retosima, evo jedan specijalan pozdrav  :icon_dick:

olo-sh

jbt pa da cujem da neko igra aa2 hahaha
evo stari i ja smo osnovali birangr klan u SUDOKUuuu :omg:
i tajo je bas nabio top skor tj najaci smo na svjetu pa cu uskoro da napravim i sajt i forum pa mozemo nas 2 da se dopisujemo bas kao i njih 4
srecom pa imaju maxa koji sve to radi lol

Lag


Citadel of Pain

Lepo momci objasnili


1. Oni su iskljucivo Hr klan, nas ima i iz drugih zemalja, tako da je ok da imamo isto ime. :yes

2. String ne ide na letovanja, zato sto nas ima puno u klanu  :o, sto cini potpuno besmislenim njegovu ideju da promene ime.

3. Imaju vece kite od Stringa, iako su deca, to je bilo ocekivano, trebala je pisati Picajzla kako bi im ovaj argument izbila iz ruke.


Ovako, covek se mora povuci iz ovakve polemike, jer su argumenti overwhelming

$tring

Ma mozes misliti... :) Mene ne tangira, nego sam im pisao cisto zbog njih, a ne nas.....  :P  Necu se sigurno sa decom raspravljati 'ko je veca bitanga' .... Ali sam iskreno ocekivao prijateljski odgovor... no, nebitno...

IronC


MASTERBLASTER


SOLID


SOLID