News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Svinjski grip, H1N1

Started by Zver, November 07, 2009, 09:43:47 PM

Previous topic - Next topic

Zver


spdR

evo sta je meni stiglo u mailu

DAKLE: ni pod razno se ne vakcinišite!!!!!!!!!!!!!!
Ja sam kvalifikovani farmaceut. IstraŠ¾ivao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine protiv svinjskog gripa zatraŠ¾ili od vlade izuzeće od mogucih tuŠ¾bi u slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za  koju znate da deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeće u slučaju neŠ¾eljenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 / 3000 ljudi ukupno. Običan grip ubija 40 000 ljudi godišnje, pa zašto se onda štitimo od Svinjskog gripa a ne od običnog gripa? Da li to ima smisla? Zbog čega se onda podiŠ¾e ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrŠ¾i 2 uŠ¾asno opasne stvari - jedna se zove Thimerosol. U njegovom sastavu je 50% Š¾ive. Thimeresol se veŠ¾e na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametno ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostećenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se Squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da počne da ubija vaše sopstvene ćelije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje još nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrŠ¾i Neomicin sulfat i Polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vaše nerođeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego običan grip?

Ja sam stručnjak za kritičku analizu lekova i njihove učinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dođe do mene sa špricom punim Vakcine protiv Svinjskog gripa, ili da dođe blizu moje porodice jer ću uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme.  Ako vas neki idiot u laboratoriji pita: Š¾elite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila Š¾eli da ima pravno oslobođenje od moguće tuŠ¾be, i onda pogledajte njihova lica koja će imati izgled tipa: O, boŠ¾e moj, pa vi ste me izrešetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!


a negde sam procitao da hoce i depopulaciju sveta tom vakcinom da naprave... kao radi globalne kontrole... ali u to ne verujem.

VIP.er

Pogledao sam video. Jezivo.  Hvala na informacijama spdr.
Uzgred, kako si ti kvalifikovani farmaceut kad si skoro moje godiste ?

dexnsk

#3
Ja ne znam sto se judi toliko opterecuju sa tim.
1. Treba izbegavati javna mesta na kom ima mnogo ljudi.
2. Klanjati se javnog prevoza, taxia...
3. Klanjati se od osoba koje cesto imaju kasalj, kijavicu, itd
4. Jos mnogo toga

A naj bolji lek je posto je i zima zavuci se u toplo, boraviti sa naj milijima i povremeno pikati komp (mada se i njega treba paziti jer su cesto puni virusa i to koje kakvih  :wink:( a mozda ima i svonjski a da mi to ne znamo))

EDIT:
Zaboravio sam ono naj vaznije. Treba piti dobro poznati narodni lek poznatije svima nama kao RAKIJA.

spdR

Quoteevo sta je meni stiglo u MAILU

nisam ja, to mi je u mailu doslo :)

IronC


Coyot

Hvala na informaciji  :ok2

@ Viper

:rofl :rofl :rofl :rofl http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=58899&sid=63f3f74c4e3d60968e2dac86bace1b96 imas taj link i u prvom postu   :wink2 spdr je sam prenio informaciju  :acute  :drinks2

SOLID

Taman htrdoh ovaj link da postavim..... procesljajte sve !


R@mzes

Ma strasno sta sve ljudi nece uraditi za pare ili neke vise ciljeve >:( >:(

SALTSTONE


El Muerte

#11
I sada naravno treba svi da potpisemo i uzmemo inekcije i sve ce biti sjajno bajno jel tako?
Pazite sta vam kazem , sledeci korak ce biti vest kako vakcine nema dovoljno za sve pa da vidis redove za 'pelcovanje'.
Vakcine ce naravno biti, ali ce pustiti buvu kako bi se sirila panika.

A nasa drzava nam toliko lepih stvari napravila u ovih 20 godina da mi ne pada na pamet da im verujem bilo sta sto izjave.

Nekada davno Trojanski vojnik je rekao sledece pogledom na konja : 
"Bojim se Grka i darove kada salju."

Lider

Ma sve je to planski odradjeno i pusteno u opticaj. Za sve viruse kojima je poznata gradja I djelovanje lako se moze napraviti cjepivo(a ovde je poznato I jos kod mnogih "neizljecivih"), naravno to njima nije unosno s toga rade ovo sto rade, prave paniku I hvataju ljude na prepad. Skoro100% sam siguran da ima ljek I za sidu vec duze vrijeme Ali zasto ga otkriti i unistiti takvo profitabilno trziste. Pa svakih 6 sekundi umre jedan covijek od gladi negdje u svijetu pa nikoga panika ne hvata vec 20-30 godina. Zasto?? Pa ne mogu na tome da zarade!
S toga je ovo toliko sranje da nema potrebe da se brinemo. Ovo je vjerovatno samo neki test kako bi to sve izgledalo I kako bi se situacija odvijala kada bi   se eventualno zaratilo biohemijskim oruzijem. I naravno da uzmu pare od obicnih ljudi!

Darkman Ki-Ninja

Quote from: Lider on November 09, 2009, 11:28:20 AM
I kako bi se situacija odvijala kada bi   se eventualno zaratilo biohemijskim oruzijem. I naravno da uzmu pare od obicnih ljudi!
Ma daj gde si ti otisao  :icon_confused:

zlenzlla

U Banjaluci 12 slucajeva sa svinjskim gripom registrovano.
Farmaceutska industrija je jedna od najjacih, ako ne i najjaca, u svijetu. Onda mozete zamisliti kolike se tu pare obrcu. Naravno da ce se stvoriti virusi i zaraze da bi se zaradilo na lijekovima. Sta bi bilo kada bi svi bili zdravi. Pa propale bi farmaceutske firme.

SOLID

Quote from: Lider on November 09, 2009, 11:28:20 AM
Ma sve je to planski odradjeno i pusteno u opticaj. Za sve viruse kojima je poznata gradja I djelovanje lako se moze napraviti cjepivo(a ovde je poznato I jos kod mnogih "neizljecivih"), naravno to njima nije unosno s toga rade ovo sto rade, prave paniku I hvataju ljude na prepad. Skoro100% sam siguran da ima ljek I za sidu vec duze vrijeme Ali zasto ga otkriti i unistiti takvo profitabilno trziste. Pa svakih 6 sekundi umre jedan covijek od gladi negdje u svijetu pa nikoga panika ne hvata vec 20-30 godina. Zasto?? Pa ne mogu na tome da zarade!
S toga je ovo toliko sranje da nema potrebe da se brinemo. Ovo je vjerovatno samo neki test kako bi to sve izgledalo I kako bi se situacija odvijala kada bi   se eventualno zaratilo biohemijskim oruzijem. I naravno da uzmu pare od obicnih ljudi!
Ima smisla.... :hmm

spdR

Definitivno, ako nas ucenike budu vakcinisali u januaru,nema teorije da im dam da me vakcinisu... mamu im retardiranu.

zlenzlla

Quote from: spdR on November 09, 2009, 01:59:10 PM
Definitivno, ako nas ucenike budu vakcinisali u januaru,nema teorije da im dam da me vakcinisu... mamu im retardiranu.
Ma samo ti uzmi, ovo je zavjera.  :wink: 
Pa ces da nam pricas kako je, ako prezivis.  :whistling

Coyot

Quote from: Lider on November 09, 2009, 11:28:20 AM
Ma sve je to planski odradjeno i pusteno u opticaj. Za sve viruse kojima je poznata gradja I djelovanje lako se moze napraviti cjepivo(a ovde je poznato I jos kod mnogih "neizljecivih"), naravno to njima nije unosno s toga rade ovo sto rade, prave paniku I hvataju ljude na prepad. Skoro100% sam siguran da ima ljek I za sidu vec duze vrijeme Ali zasto ga otkriti i unistiti takvo profitabilno trziste. Pa svakih 6 sekundi umre jedan covijek od gladi negdje u svijetu pa nikoga panika ne hvata vec 20-30 godina. Zasto?? Pa ne mogu na tome da zarade!
S toga je ovo toliko sranje da nema potrebe da se brinemo. Ovo je vjerovatno samo neki test kako bi to sve izgledalo I kako bi se situacija odvijala kada bi   se eventualno zaratilo biohemijskim oruzijem. I naravno da uzmu pare od obicnih ljudi!
Lider = Isus ?? mudro receno ,i sto je najgore sve je bas tako kako si reko  :thumbdown

zlenzlla

Ma pusti ga, opet je gledao Resident evil.  :whistling

Coyot

Quote from: zlenzlla on November 09, 2009, 02:42:27 PM
Ma pusti ga, opet je gledao Resident evil.  :whistling
:rofl :rofl :rofl :rofl  :super

Evo slusam na vestima.... u austriji odobrena vakcinacija  :girl_cray  :suicide

Zver

Ja se sigurno necu vakcinisati, kao sto necu dati ni moju decu da vakcinisu, a bogami necu ni potpisati nikakvu izjavu u bolnici, tacnije necu ni otici ni u dom zdravlja ni u bolnicu.

Imam jednu rec za sve vas: HOMEOPATIJA

zlenzlla

Quote from: Zver on November 09, 2009, 07:49:34 PM
Ja se sigurno necu vakcinisati, kao sto necu dati ni moju decu da vakcinisu, a bogami necu ni potpisati nikakvu izjavu u bolnici, tacnije necu ni otici ni u dom zdravlja ni u bolnicu.

Imam jednu rec za sve vas: HOMEOPATIJA

Ni ja ne planiram. A ni moji nece nakon sto sam im pokazao sta nam to daju.


// bitange // Wulle

#24
Hvala na ovim informacijama Spdr i Zver ja sam danas hteo da kupim vakcinu za zastitu protiv gripa i kad sam se vracao iz skole zaboravio sam i sad slucajno vidjeh ovu temu.. pa ovo nije ni g od gripa ovo je jedno obicno govno prodaju ljudima mudo za bubrege....Sad mi ne pada na pamet da se vakcinishem..... :thumbdown
A imam i informaciju da je cak par skola u Srbiji zatvoreno radi gripa.....znaci  :thumbdown

spdR

nama u vojvodini prekinuli skolu isto... do 16 novembra...sve sk u srbiji su prekinute !!

dexnsk

Hahahah prodaju vakcinu za 800 din!!! Evo dacu im ja 1000 din samo da me ne vakcinisu sa tim sra...m.

~LoneWolfs~Extreme

Imam 18god. i po zakonu sam odgovaram za sebe,tako da nema te sile koja ce mene nagovorit ili prisilit na cijepljene protiv svinjske gripe

// bitange // Wulle

Ma ja i onako nisam primo one vakcine od kad znam za sebe puste nas sa casa da odemo na vakcinu mi furnemo negdje....a kamoli sad da je primam....

dexnsk

#29
Quote from: Extreme on November 10, 2009, 10:22:20 PM
Imam 18god. i po zakonu sam odgovaram za sebe,tako da nema te sile koja ce mene nagovorit ili prisilit na cijepljene protiv svinjske gripe
To ti i govorim svi koji su +18 placaju oko 10 evra za vakcinu, mislim gluposti. Ma evo bicu darezljiv ma dacu im 30 evra samo da mi nenude to sranje da primin... A gluposti tolka panika oko jednog malog gripa, i i nebi bilo tako da televizija nezastrasuje narod da oni ne...u toliko niko nista o ovome nebi ni prica. Sve je ovo marketing, nacin da se zataska ekonomska kriza i da se zataskaju problemi u drzavi.
Pa zato po ceo dan onda slusamo na vestima samo H1N1, vec pocinju da smaraju.

EDIT:
E ono naj bitnije. Drzava namerno je sad proglasila epidemiju i za zabranila masovna okupjanja na javnim mestima, samo zato stoje 50% stanovnista enzadovoljno i zbog toga je ovo sve da bi se smanjio broj strajkova na najvnim mestima.

Zver

Ja sam skontao da grip A H1N1 mnogo slabije deluje kada je UGAŠ EN TV

I da, moja porodična doktorka koja leči i mene i moju decu od kad su se rodlia mi je rekla kako ni ona a ni 80 % kolega sa kojima radi neće primiti vakcinu. Mislim da to samo po sebi dovoljno govori.   

Coyot

@dexnsk

pa to je to .... a uzmi u obzir jos broblem za Huliganima ,..... smanjene posete utakmicama ...sve to drzavi odgovara.... :thumbdown

@zver

QuoteJa sam skontao da grip A H1N1 mnogo slabije deluje kada je UGAŠ EN TV
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl 

a sto se tice vakcine  :thumbdown svi znaju da je to smece ....ali neznaju kome verovati , istina je da je vakcina stetnija nego korisnija ..ali i grip je grip  :down
Ali sve je to prolazno , ovaj grip nije smrtonosan i isti je kao i svaki drugi grip ,ali Mediji su digli paniku i strah vlada... ok ljudi umiru ,ali gde ???? u Americi ?? pa u americi 30% stanovnistva nema zdravstveno osiguranje ,a ko ga nema nemoze da se leci ....zato i umiru ljudi  :thumbdown
Kod nas na prostorima balkana je bilo par smrtnih slucajeva ,ali iskljucivo starijih ljudi ili onih koji vec boluju od neke puno gore bolesti....

Ja iskreno mislim da kako se prasina digla tako ce se i spustiti ...samo treba VREMENA  :bye2

Lider

Evo slusam na radiju kako Kinezi prave svoje vakcine za svoj narod, jer nikome ne vjeruju, a kad naprave svoje znace da je to TO.  :worth
Polako se pise po svijetu, Britanija, Kanada, Njemacka...., kako su vakcine sumnjive prirode!
Wulle to za vakcinu protiv gripa, ti si mogao kupiti samo za ovaj obicni grip, sezonski.....vakcine za svinjski grip nece doci do januara, isto tako i u Hrvatsku vakcine stizu krajem godine! Sto se tice vakcina za sezonsku gripu...slobodno se "pelcujte" one nisu stetne, ja necu, nisam nikad, necu ni sad  :wink:

- Reaper -

meni je mirna glava jer ne zivim u gradu vec u mestu 10 km od grada i nemam cega da se bojim  :tease

Coyot

Quote from: - Reaper - on November 11, 2009, 07:24:04 PM
meni je mirna glava jer ne zivim u gradu vec u mestu 10 km od grada i nemam cega da se bojim  :tease
A ja se bas pito ,kako je ova tema mogla proci bez tvog CJENJENOG misljenja  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

// bitange // Wulle

Aha Lideru tu sam su sezonsku htio ali ko ga jebe necu nikakvu.....bolje u dzepu da mi ostane 20-30 mardzi  :drinks2

zlenzlla

Quote from: - Reaper - on November 11, 2009, 07:24:04 PM
meni je mirna glava jer ne zivim u gradu vec u mestu 10 km od grada i nemam cega da se bojim  :tease

A krmaka iza kuce tragedijo?!

Lider

Zaboravio sam napisati da znam lika koji je prije nekih mjesec dana imao svinjski grip, nista mu nije bilo. Prelezao kod kuce, primio tamiflu, malo mu stan dezinfekovali i proslo k'o obicna viroza.
         Vazno je odrzati imuni sistem jakim da ne bi dolazili u situaciju da dobijete svinjski grip, ili obicni, i zakomplikovali si narednih 20ak dana, jer ce te morati po koje kakvim doktorima da se vucate, analize.....pi...mat..... S toga je vazno odrzavati licnu higijenu
-prati ruke kad god stignete (dobro nasapunati i trljati 15ak sekundi, isprati jako toplom vodom da unisti mikroorganizme, zatim isprati hladnom vodom, hladna voda ojacava imuni sistem)
-piti dosta tecnosti, vode, cajeva....
-unositi vitamine, voce, povrce, kiseli kupus, paprika.....tursija u globalu
-izbjegavati kontakt ruku s ocima i ustima
-imati dovoljno sna, jer manjkom sna opada imuni sistem
-ne sekirati se oko toga, stres smanjuje imuni sistem
         Ovo ste vjerovatno sve vec culi, ali evo ubijam vrijeme do Toujaneta na Mainu :rofl, ako niste tim bolje.
Smrt farmaceutskoj bandi!!!! :scenic

Mephisto

Ma on samo sjedi doma gleda po forumu smislja svoje dubokoumne komentare.
Ja nist nisam upucen u to o epidemiji.
Samo sam na tv-u cuo da u hrvatskoj ima 1500 oboljelih (valjd ne obracam paznju bas na tv) i da je 3 vec umrlo.
Jbg i ja zivim 10km od grada al sta to vrijedi.
Imam klaonicu blizu kuce sta sad znas moze doc neko cudno krme i sve nas pobit.
I to cijepljenje ak bude kod nas necu ja to.
Ima se dosta rakije i trave i jos se ovih dana krsti novo vino pa ak ce me ista bacit u kravet bit ce jedno od toga.

Lider

Quote from: Mephisto on November 12, 2009, 01:04:59 PM
Ma on samo sjedi doma gleda po forumu smislja svoje dubokoumne komentare.
Pa jbt forum treba biti malo i edukativan, a ne sam LOL, Da-Ne,  :rofl, :rofl:happy:drinks2:-\ , :-[...i ostala sranja
A to sto je nekome dubokoumno, nekome je sasvim obicno i ne iziskuje mnogo vremena za smisliti  :wink:

clumsy

ja sam poprilichno siguran da fegete ne napada virus... tako da sam ja siguran  :party2

DiDaN


Coyot

 :rofl  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
Ko se samo setio toga ...... KRALJ je  :clapping :clapping



tihi


   Svaka vakcina nosi sa sobom rizik (pa i inekcija,kad sam bio klinac jedva sam preziveo penicilin u jednoj prilici) ,pitajne je samo koliki je rizik ,i dali je isplativ. Stopa smrtnosti kod svinjskog gripa nije toliko visoka,i uglavnom pogadja hronicne teske bolesnike ,dok zdravi ljudi ukoliko na vreme krenu da se lece nemaju sta da brinu. Po meni bi rizicne grupe trebale da se vakcinisu (npr plucni bolesnici) jer kod njih grip itekako moze biti fatalan,a vakcina moze pruziti neku zastitu. Ono sto mene brine je da npr u nemackoj,narod je dobio jednu vakcinu,a vlada i vojska drugu. Zasto? Pa verovatno postoji velika razlika u te dve vakcine. Sigurno ima bezbednija vakcina koja kosta xxx eura i manje bezbedna koja kosta xx eura. Naravno,pogodite koja je za narod  :thumbdown

spdR

ona koja kosta x evra (hint : 500 din)

kazu da je umrlo vec 40 osoba nakon vakcine u svetu, ste culi za to ?

* ThE JoKER *

ne,koliko ti je tacna informacija?