AKADEMIJA PRIMENJENIH RATNIH UMJETNOSTI-BITANGE

Started by potpredsednik Rambo, December 18, 2008, 09:45:43 PM

Previous topic - Next topic

potpredsednik Rambo

Nakon više od 6 mjeseci čekanja na dozvole od strane Ministarstva obrazovanja svečano je otvorena Prva Ratna Akademija.
Ovim dokumentom Š¾elimo da upoznamo buduće polaznike sa planom i programom Akademije kao i sa eminentnim predavačima koji će Vas voditi i biti Vam otac, majka i zamjena za otadŠ¾binu.

Kampovi za obuku nalaze se na mirnim, zelenim obroncima Fruške Gore. Trening centar opremljen je najsavremenijim učilima i pomagalima koji mogu zatrebati prosječnom kadetu.

DIO PRVI: PREDAVAČI I PREDMETI
Napomena****Pod pojmom literatura su knjige koje su napisali cenjeni profesori a koje su obavezne da biste prisustvovali nastavi***

Predmet: Lanac komande i principi ledene smirenosti
Predavač: Prof. Pukovnik String
Opis predmeta: lanac komande je prva vojna vještina koju svaki kadet mora savladati. Princip SLUŠ AJ I NE PITAJ duboko je ugrađen u ovaj predmet. Dodatak su pricipi ledene smirenosti odnosno kako ostati hladan i nepokolebljiv u svim situacijama koje rat nameće.
Riječ profesora: "Ono što ću Vas ja naučiti nema u knjigama. Osim u mojim. Osim toga, ako Vam se ne sviđa...znate šta vam valja činiti".
Literatura
"Večni sjaj kreativnih umova"
"Rcon -prednosti i mane u savremenom ratu"
"Magija reči Kick & Ban" + "Empowering people with Rcon"

Predmet: Kundakologija
Predavač: prof.dr El Muerte â€" Kundak Efendija
Opis predmeta: Pitomci će pohađajući ovaj predmet razviti veliku, gotovo neograničenu ljubav prema plemenitom i manje plemenitom drvetu. Uz direktne demonstracije od strane profesora spoznaće ljepote iverice, obarača a moŠ¾da i zatvarača ako profesor bude dobre volje.
Riječ profesora: "Prosto je neverovatna moć širenja kolutica, kako cmarnog tako i ostalih. Na mojim časovima kadeti mogu da očekuju iste benefite kao da su veŠ¾bali jogu".
Literatura:
"herbarijum za početnike"
"moj prvi kundak"
zbirka pjesama "Ko se s kundacima igra završe mu u bulji"

Predmet: Horsko vikanje i pokliči u borbi
Predavač:Tenor Dušan Silni
Opis predmeta: Ratovati i ćutati su dva pojma koja nikad nisu išla zajedno. Pravi ratnik mora da zna da vikne, drekne, podvikne...vrisne. ovaj predmet će od Vas napraviti moderne gorile, sposobne da u svakom momentu GLASNO odreagujete i time sasečete neprijatelja u koljenima.
Riječ profesora: Moji moji moji...MOOOOJIIIIIII!!! Pa mamu mu j***m jel igramo mi ili sta???
Literatura:
"Trening glasnih Š¾ica u ekstremnim uslovima"
"Kako sam sam nadvisio buku tenka"
"KOOOOONJU JEDAN!"

Predmet: Muzičko vaspitanje uz štimovanje instrumenata
Predavač: profesor IronC
Opis predmeta: muzika i rat su uvijek išli ruku pod ruku. Na časovima muzičkog vaspitanja naučićete da svirate jedan od najprefinjenijih instrumenata...karabin.
Takođe profesor Ajron će redovno kontrolisati vid svakog pitomca a krajnji test je gađanje vezane muve okačene na dŠ¾amiji u Tobruku.
Riječ profesora:" Kakva demokratija? Cista glupost i utopija. Samo rad ,red i disciplina.
Nema raspravke. "
Literatura:
"Dok tiho cvili karabin moj" - zbirka pjesama
"Eto ti na!" -basne

Predmet:Ukopavanje uz trimovanje bradice
Predavač: Citadel of Pain
Opis predmeta: Ukopavanje i utvrđivanje spadaju u najvaŠ¾nije ratne vještine. Profesor Citadel će na ličnom primjeru pokazati kako čovjek sa 195 cm visine moŠ¾e da se ukopa za manje od minuta i to toliko da mu se čak ni bradica ne vidi. Na ove časove dozvoljen je pristup samo kadetima koji nisu ćosavi.

Riječ profesora: Š ta god vi radili na kraju svakog kruga ima da Vam zadam X poena štete od čega je Y ona šteta koju sam Vam sam zadao.
Literatura:
"Trimming and Ashoving - vezbe za dušu"
"I trokrilce ubijaju zar ne"

Predmet: Vjerska nastava
Predavač: Presvijetli HodŠ¾a Reis ul Erwin Konig
Opis predmeta: pored fizičke spreme akademija misli i na dušu svakog svog pitomca. Na časovima HodŠ¾e Erwina naučićete kako da se brzo penjete na dŠ¾amiju, odakle Vam prijeti najveća opasnost i koje pjesme najčešće valja zapjevati sa minareta.
Riječ profesora: To be jarabi to bestahi, laj laj hilulaj...eeeekber!
Literatura:
"Mudrosti sa dŠ¾amije 1-5"
"Lice nevjernika"
"Niko nema da se krije sve vas karam sa dŠ¾amije" - zbirka šaljivih i erotskih pjesama

Predmet: Ekstremno kuvanje uz konzumiranje kajsijevače
Predavač: Prof. Major Klamzi
Opis predmeta: ovaj predmet namenjen je specijalnim jedinicama koje moraju biti u stanju da na bilo kom mjestu pripreme hranu minimum za 6 ljudi. uz pomoć "bisera mamine kuhinje" , knjige koju je major lično napisao bićete u stanju da pripremite razne đakonije dok ste na terenu i samim tim budete orni za nove bitke koje vas očekuju.
Riječ profesora: Vojnik nikad ne moŠ¾e da se proširi. MoŠ¾e samo da mu se smanji uniforma!!!
Literatura
"Š½uto - Sunce - Kajsija" - zbirka haiku poezije
"Kako na brzinu proštepati uniformu i proširiti je za tri broja" - praktični savjeti

Predmet: Tihovanje - vjerska nastava
Predavač: Onaj koji donosi ćutnju, pravosvešteni Otac Makarije
Opis predmeta: Tihovanje je predmet za ubice, vojnike koji ne Š¾ele da pričaju dok ratuju. na časovima oca Makarija provodićete sate samo se gledajući i pokušavajući da izdrŠ¾ite njegov mirni a opet toliko prodoran pogled.
VAŠ½NO! Kadeti koji Š¾ele da pohađaju časove kod oca Makarija ne mogu istovremeno biti i na časovima profesora Dušana Silnog. Njihovi predmeti se međusobno isključuju.
Riječ profesora:..........................................................................
..........................................
..................
.......
.

Literatura;
1. psssssssst
2. ššššššššš
3. ćut!
4. ....

DiDaN


Podpredsednik



Citadel of Pain

Quote from: potpredsednik Rambo on December 18, 2008, 09:45:43 PM

"Magija reči Kick & Ban" + "Empowering people with Rcon"

Riječ profesora: "Prosto je neverovatna moć širenja kolutica, kako cmarnog tako i ostalih. Na mojim časovima kadeti mogu da očekuju iste benefite kao da su veŠ¾bali jogu".

"Niko nema da se krije sve vas karam sa dŠ¾amije" - zbirka šaljivih i erotskih pjesama

Jao suzu sam pustio :cray

IronC




[WC]=CyClops=

E Rambo care. Ko bi reko da nekom računalna igra moŠ¾e biti takva inspiracija.

Ako ne znaš sam, onda nađi nekog ko zna crtati onako stripovski art i obavezno pokrenuti jedan online strip!


Mykel


zlenzlla

Nemojte ga previse hvaliti da se ne uobrazi.  :spiteful

Kakva inspiracija! Hoce li biti uskoro nastavak "Dnevnika"?

|ndb| Dusan Silni

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! UUUUAAAAAAAAAAA!!! :icon_grrr: :icon_grrr:

potpredsednik Rambo

Quote from: //bitange// Dusan Silni on December 19, 2008, 03:01:29 PM
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! UUUUAAAAAAAAAAA!!! :icon_grrr: :icon_grrr:
hahahahahahahahahaha. :)
Kiklope, nije igra vec ljudi. Meni su ljudi uvijek izvor inspiracije.
A propo stripa...jel zna neko ovdje da crta? :)

Zlenzice,cudoviste moje najdraze...bice uskoro.

DiDaN


[WC]=CyClops=

Quote from: potpredsednik Rambo on December 19, 2008, 04:19:32 PM
Kiklope, nije igra vec ljudi. Meni su ljudi uvijek izvor inspiracije.
A propo stripa...jel zna neko ovdje da crta? :)

Ma da, nisam se dobro izrazio, nisam ni ja mislio na igru COD nego na ovaj community šljam koji se skupio na serverima :)

Ja imam nekoliko prijatelja koji se time baš bave, međutim svi su stranci (UK i Kanada) i uglavnom rade stripove sa fantasy tematikom ala LOTR. Tako da ne bi baš lako bilo njih uhvatiti za ovo, to mora biti netko tko bar povremeno zaigra COD2, ostalo mu se moŠ¾e ispričati :)

~LoneWolfs~Extreme


$tring

Zbog ovakvih tekstova cu otvoriti BLOG na sajtu, cim nadjem vremena..... :) Diiiivno................ Svaka cast, posteno si me zasmejao...  :rofl

clumsy

nemam reci. svaka cast. ovo je najbolje sto si do sada napisao. svaka cast. umro sam od smeha.

LEZI DOLE RAMBO   :rnr :rnr :rnr

Erwin König

Kao i uvek - SAVRŠ ENO!!! Rambo, stvarno si carina. Samo nastavi tako  :hat

$tring

Hocemo nastavak! :) Uskoro otvaramo na sajtu BLOG sekciju za ovako genijalne tekstove....  :rock3

potpredsednik Rambo

Sve mi se cini da ce to biti jedini blog na kome cu ikada pisati  :)

DiDaN

nikad se nezna..........ni Frodo nije znao kakva ga avantura ocekuje  :acute

potpredsednik Rambo

Quote from: DiDaN on December 25, 2008, 11:22:05 PM
nikad se nezna..........ni Frodo nije znao kakva ga avantura ocekuje  :acute
Samo ti zezaj Didi...kako sam krenuo zavrsicu kao ratni reporter u nekoj vukojebini :)

DiDaN

Dragi moj Rambo ja se ne zezam....nikad se nezna sta nosi naredni dan.....ja bih prvi voleo ako nekada zavrsim moj album da ti "nesto" srocis onako kakti ti dobro znas....pa mozda i prodam neki cd...... :happy

Podpredsednik

Da RAMBO pomozi DIDIJU, ide ova kriza sto najavljuju pa sam se malo uplasio da mi ne ponestane pezosa....ove meksikanke su nam veoma bitne za dalje operacije...khhm...

DiDaN


El Muerte


zlenzlla


Mu$tang


* ThE JoKER *

Oh my GODDD !!!   :yahoo znaci,nemam reci,ljudi zaista inspirisu  :super :clapping2 :mahanje

tihi


   Rambo legendo nista manje od tebe nisam ni ocekivao,ponovo si se nadmasio!

R@mzes


El Muerte


El Muerte

#34
Izaslo je novo delo :


ZAKLETVA KUNDAKU

Ovo je moj kundak.
Postoje mnogi slicni ali ovaj je moj.
Moj kundak je moj prijatelj.
Moram ovladati kundakom ko sto ovladavam svojom guzicom.
Ali moj kundak ne stiti samo mene.
On stiti guzicu moje chete.
Bez mene moj kundak je beskoristan.
Bez mog kundaka ja sam beskoristan.
Nikada bez kundaka ne krecem u boj.
Nikada bez kundaka ne napustam saborca svog.
Umrecu pored svog kundaka, zabijen duboko u guzicu neprijatelja.





Zver


Al_Capone

Svaka ti cast  :worth Originalnost na vrhuncu kralju! :worth

coper

 :rofl  :rofl  :cray  :rofl  :rofl  :cray :clapping2 nema sta... nemam komentar:)  :king: si

Slax


COperinjO

procitao po ko zna koji put... bio bi red da se nastavi... takodje zamolio bih nekog od moderatora foruma da prebaci rambov post sa mecha izmedju budaletina i familije... http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,3897.0.html  8)

3thw.

SVaka cast , nasmejao si me do suza :D sve pohvale

swilla


[dragoni]Shomy

Loodilooo :D

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока