News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Kik radi cega?

Started by counterx, September 28, 2012, 12:17:31 AM

Previous topic - Next topic

counterx

Pozdrav ekipa!

Evo nije me bilo jako dugo pa reko da malo zaigram.Neznam sto se desilo od zadnji put od kad sam bio ali vidim da se puno toga promjenilo.Igrao sam na Garazi,sasvim normalo kao sto sam igrao i prije da bi me Lang poceo prozivati da sam ga ubio kroz dim,da ce me kikati (kao sto i je),da sam bezobrazan i tako te stvari.
Za dim ne znam,mozda jesam slucajno ali to se desava,za ovo  "bezobrazan" mi nije jasno jer sam samo pitao zasto cu biti kikan.Svi me dobro poznaju da nikad nisam bio bezobrazan prema nikome u igri tako da nerazumijem zasto sad to odjednom? :no

Lang

#1
He ,he,he,  odmah sam ti rekao nevinasce da se zalis na forumu. I evo odmah odgovor jer poznajem takve igrace .
Sta si ti mislio ,uradio, to mene  savrseno ne zanima .Upozorio sam te par puta a ti ni da me udostojis odgovora , faca si ?
Pa brate zali se  ja iza svojih dela stojim za razliku od  igraca kakav si ti i slicni tebi .
p.s. nikoga ne prozivam nego kazem sta je u pitanju ,znas i sam da igramo zajedno od pocetka bitange servera , nista licno i pozdravi kiklopa : )
pozz by Lang

ćubica

Igrate zajedno i kikas ga? preispitaj se malo kakav si to covek:D

Lang

ćubica  mislim da ti ne bi razumeo pa se stoga kloni  mudrovanja.
A kakav sam covek  muhahha  tvoji poznanici bi onda svasta radili  po serverima /posto si ti dobar covek / :drinks2
p.s. jedan kik nije nikome  odsekao glavu ili sta vec

counterx

Hehe,sve 5.Mi smo ionako stari poznanici preko nisana tako da se ne ljutim.Ali moram priznati da mi je ovo prvi put da sam kikan sa nekih bitangi servera.Ostarilo se jbg...... :stoner:

Lang

#5
 tako je brate moj  :stoner:
proveri cfg mozda ili drajvere nesto ti nije u redu stvarno ,znas i sam sta sve moze da bude .

counterx

Moze biti,nego ne razumijem se u to pa ako mozes da ti posaljem cfg da ga preletis da vidis jeli sve kako treba?

ToTo

Quote from: counterx on September 28, 2012, 05:49:30 PM
Hehe,sve 5.Mi smo ionako stari poznanici preko nisana tako da se ne ljutim.Ali moram priznati da mi je ovo prvi put da sam kikan sa nekih bitangi servera.Ostarilo se jbg...... :stoner:

Kikacu te i ja kad te vidim nekad, da ne bude da si kikan samo jednom  :rofl :rofl :rofl

Welcome back gade :)

counterx

Quote from: ToTo on September 28, 2012, 08:59:41 PM
Quote from: counterx on September 28, 2012, 05:49:30 PM
Hehe,sve 5.Mi smo ionako stari poznanici preko nisana tako da se ne ljutim.Ali moram priznati da mi je ovo prvi put da sam kikan sa nekih bitangi servera.Ostarilo se jbg...... :stoner:

Kikacu te i ja kad te vidim nekad, da ne bude da si kikan samo jednom  :rofl :rofl :rofl

Welcome back gade :)

Di si Toto,kuco stara!Evo vratio sam se malo,cisto da ubijem dosadu.Nadam se da cemo zaigrati koju ovih dana kad mi se ruka malo ustela hehe. :drinks2

ToTo

Ama ti si zaboravio da igras koliko te nije bilo. Idi prvo predji jednom single playera pa onda dodji da te ownamo malo  :clapping :clapping :clapping