GARAGE SERVER - manji ping, kill cam 15 sec?!

Started by $tring, July 17, 2009, 01:38:45 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Korigovao sam malo Garage server i poboljsao mu ping, tako da radi isto kao MAIN - ispeglan lagometar...
Rezultat toga je mali 'bag' u vezi spawn time-a... :) Iako pise da je respawn 15 sekundi, u stvari je standardno 10. Tako da je sve ok.  :ok2

Skelety

#1

ali opet se ne zavrsi ceo cillcam?  :wink2

Podpredsednik

Da, glupo je sto se ne zavrsi killcam do kraja, najbitniji momenat se ne vidi!

m.shadows

Quote from: Podpredsednik on July 17, 2009, 06:28:56 PM
Da, glupo je sto se ne zavrsi killcam do kraja, najbitniji momenat se ne vidi!

Da ja se cudio danas sto se nevidi kad me ubije xD

$tring



spdR


S-V Nemanja77

Zasto ping na vasim serverima skace  i do 60 , zadnjih dana, kada pogledam tavelu  svima je isto

Eskimko

Quote from: string on July 17, 2009, 01:38:45 PM
Korigovao sam malo Garage server i poboljsao mu ping, tako da radi isto kao MAIN - ispeglan lagometar...
Rezultat toga je mali 'bag' u vezi spawn time-a... :) Iako pise da je respawn 15 sekundi, u stvari je standardno 10. Tako da je sve ok.  :ok2
jos kad bi mogli da skinete maglu i dim kao na main-u

AlekSerbia

Quote from: Eskimko on February 21, 2010, 11:58:10 AM
Quote from: string on July 17, 2009, 01:38:45 PM
Korigovao sam malo Garage server i poboljsao mu ping, tako da radi isto kao MAIN - ispeglan lagometar...
Rezultat toga je mali 'bag' u vezi spawn time-a... :) Iako pise da je respawn 15 sekundi, u stvari je standardno 10. Tako da je sve ok.  :ok2
jos kad bi mogli da skinete maglu i dim kao na main-u
Hahahaha ESKIMKO . ukljuci Ventilator kad budes igrao :D i sve ce nestat :)  :tease :tease :tease

DEATHmaster

treba mi pomoc kako da pogledam scor na garage serveru ae pls pomozi ?????? :stoner:

sniper elite



sniper elite

Ma ja sam se izjebao brate mislio sam da hoce da vidi stats u toku igre na serveru  :facepalm:  :bye2

AlekSerbia

Quote from: $carFace on April 17, 2010, 07:17:58 PM
Ma ja sam se izjebao brate mislio sam da hoce da vidi stats u toku igre na serveru  :facepalm:  :bye2
Hehehehehehe  :D :D