News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CTF u COD5

Started by $tring, October 01, 2008, 11:47:11 AM

Previous topic - Next topic

$tring

:) Tekst sa wikipedije kaze da ce COD5 podrzavati Capture the flag. :) DIvno!  :yahoo

World at War will feature cooperative gameplay with up to four players via split screen on consoles, or four players online, for the first time in the franchise. In addition, the Wii version will also feature multiple players on one screen. It will also use a perk system similar to Call of Duty 4.[3] Activision has also confirmed the presence of vehicles in multiplayer.[10] The Nintendo DS version will feature online multiplayer.[11] Six new multiplayer game modes have been announced; team deathmatch, hardcore HQ, multi-bomb search and destroy, hardcore free-for-all, war, and capture the flag

http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_5

[WC]=CyClops=

Malo me brine ovo s perkovima i vozilima. Ako to potegne za sobom pucanje kroz zivove onda će to biti teŠ¾e sranje. To ubijanje kroz zidove mi je totalno pokvarilo COD4. Nije gušt kad se ne moŠ¾eš s nekim nadmudrivati i puškarati između dva zaklona. U COD4 samo opališ rafal po npr. kontejneru u koji je neprijatelj utrčao i vjerojatno da taj jadnik neće preŠ¾ivjeti.

Ah da, vozila su cool, ali nadam se da neće biti onih gluposti, ubio 7 ljudi pa zovem air babarogu da plaši neprijatelja na smrt.

VIP.er

Sa cyclopom sam na ovoj, meci koji probojaju zid i dozvoljavaju ti da ubijes protivnika koji je uspeo da ti pobegne iza necega su stvarno nesto sto je po meni najgore na cod4, samo da se ne preseli i na cod5   

$tring

Bilo bi ok da mozes da pucas, ali kroz vrata i drvene predmete. A ne kroz zid. Voleo bih takodje kada ne bi bilo trcanja, i generalno da igra nije tako brza kao COD4. Zato i volim COD2, sto je brz koliko treba da je brz. Jebes trcanje (mada ce ga 100% biti).

Uopste mi nije jasno sto ekipa toliko voli COD4. U redu, neko ga voli i to je stvar ukusa... ali mi je neverovatno da je neko potpuno batalio COD2 i presao na COD4.  :vava

IronC

Odlicno je cuti da ce biti tradicionalni CTF kao tip igre u COD 5.
Sto se tice COD 4 igra je odlicna, problem je sto je niste dovoljno igrali...ona nema veze sa COD 2 vec je prica za sebe. Meni se dopada i rado je igram.
Bas se cudim da je tako losa a 80% CB war-ova se igra COD 4...cini mi se da ste nesto propustili   :doc

[WC]=CyClops=

Pa nije COD4 loš, samo je previše jednostavan. I male su razlike između oruŠ¾ja. Kao da pucam s jednim te istim automatom samo je drugačiji skin nacrtan.

Mada, cijeli COD serijal je arkadan, a ne samo COD4. Sniperi pogađaju iz trka i skokova, helth se obnavlja, recoil je mizeran, itd...

Zato mi se i ne igra SD u COD-u. Tko Š¾eli pravo nadmudrivanje gdje se mrtvi ne diŠ¾u, taj igra Americas Army. Volio bi vidjeti tamo nekog da puca na dalje od 2m bez nišana ili da koristi sniper, a da nije legao i montirao bipods. COD2 je meni onako za zafrkanciju dobar, taman između taktičke pucačine kao što je AA i čistog razvaljivanja kao što je UT.

Da su krave kojim slučajem mazohistički nastrojene ko moja malenkost, svi bi mi igrali Americas Army ili Red Orchestra. Ali previše je mekana ova današnja mlada teletina, nema više pravih mačo krava, to sve porozilo (Plonky), poljubičastilo (Milka), pozelenilo (Mire na tabletama), itd...

Al neka, dobra je zafrkancija na Ventu i u igri pa nije više ni bitno toliko što se igra  :yahoo

$tring

Probao sam da se nateram na COD4, ali bez uspeha... Jednostavno mi se ne svidja. Nadam se da ce COD5 biti blizi COD2. I raduje me vest o CTF koji su bez razloga preskocili u COD4.

Slazem se da je COD4 druga igra i da u stavri nema nikakve veze sa COD2. Ali eto.. igraju ljudi.

X_ice_X

Quote from: [WC]=CyClops= on October 02, 2008, 09:59:37 AM
Malo me brine ovo s perkovima i vozilima. Ako to potegne za sobom pucanje kroz zivove onda će to biti teŠ¾e sranje. To ubijanje kroz zidove mi je totalno pokvarilo COD4. Nije gušt kad se ne moŠ¾eš s nekim nadmudrivati i puškarati između dva zaklona. U COD4 samo opališ rafal po npr. kontejneru u koji je neprijatelj utrčao i vjerojatno da taj jadnik neće preŠ¾ivjeti.

Ah da, vozila su cool, ali nadam se da neće biti onih gluposti, ubio 7 ljudi pa zovem air babarogu da plaši neprijatelja na smrt.


Imas pravo cyc, ne svidja mi se to kako se moze ubijati kroza zidove i ostalu materiju.... Ali kada smo naceli ovu temu. Pa zar je realno da kada se ja prepucavam sa nekime MRTAV HLADAN sakrim iza BALE SJENA i sav sretan odmaram prste i vicem nije me dohvatio metak, a bala sjena tu ima ulogu ''NEPROBOJNOG ČELIKA'' LOL... Iako znam da je svima nama najdrazi dobri stari COD2 ZA OPUSTANJE... 
:ziveli  :ziveli  :ziveli  :ziveli  :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli

imotep

Da prozborim i ja koju.. :wink: .Kao prvo to pucanje kroz zidove, pa zar i nije draz da igra bude sto realnija? E to ti je pravo nadmudrivanje sa protivnikom. A sto se tiche trchanja pa zar nije normalno da mozesh negde u sred borbe da imash mogucnost da pretrchish a ne da se vucesh kao baba neka kao u cod2, naravno nemozesh trcati kao Gebreselasije dugo ili brzo kao Bolt ali je realno da postoji trchanje.E sad shto se perkova i ostalih public stvari tiche, pa zato u cod4 i postoji pam i promode bez perkova i air strike,a shto neko reche za slichnost oruzja , veruj mi da greshish , ochigledno nisi dovoljno igrao igru, samo radi poredjenja snip u cod2 i cod4 su 100 razlicitih svetova sto se tiche lakoce pucanja. A inache samo hocu da kazem da jedva cekam izlazak cod5 da se konacno sretnu igraci sa cod4 i igraci sa cod2 koji nisu igrali cod4 iz raznih razloga, inace je engine kolko sam video kao i cod4 tako da cod2 pg-evi spremite se za pakao :diablo ;D

Podpredsednik

Ma kolko ja vidim i COD5 ce biti glup ko cetvorka, igracemo ga kratko i svi cemo se ponovo vratiti na COD2 koji je jednostavno kao magija, nema mu zamene!!!

VIP.er

Imhotep, ne kazem ja da je cod4 los,daleko od toga,ali mislim da i nije onako fantastican kako ljudi kojima se svideo govore. U oruzju naravno da postoji razlika,prekovi su dozvoljeni samo na pub-u,osim onih za municiju i deeper penetration, ( ti znas o cemu pricam), trcanje mi se svidja,kuvanje bombi je realno,ali mi se i ne svidja bas jer je prelako ubiti bombom,za snip si u pravu, totalno drugacije nego u cod2, tacnije teze je u cod4. Ne nagadjam ovo, igrao sam cod4 i i pub i warove, tako da znam sta pricam, svidja mi se cod4,ali ne previse.Iskreno,u njemu mi je najveca mana sto je pucanje pojednostavljeno, makar  na pubu zbog silnih perkova, ukratko-  pucanje je prelako u odnosu na cod2.

$tring

 
Quote from: Podpredsednik on October 04, 2008, 01:45:42 PM
Ma kolko ja vidim i COD5 ce biti glup ko cetvorka, igracemo ga kratko i svi cemo se ponovo vratiti na COD2 koji je jednostavno kao magija, nema mu zamene!!!

nadam se da gresis... :) Voleo bih da gresis. Bilo bi odlicno da se pojavi COD5 i da svi padnemo na bulju koliko nam je dobar!  :rock3  ... ali videcemo sta ce se desiti.

IronC

Pucanje je razlicito u odnosu na cod 2 a nista cudno pa oruzija koja su se koristila pre 60 godina su mnogo nazadnija nego ova koja se koriste danas....moje licno misljenje je da je ipak cod 4 otisao par koraga gore u odnosu na cod 2...
Sto se tice cod5 deluje da ce biti dobra igra samo se nadam da nece biti hardverski mnogo zahtevna je igraci koji nemaju bas jake masine ce se pre vracati cod 2 i dx7 vise zbog masina nego zbog igre sto imam utisak da je i sa cod 4 ista stavr....
Pa zar nije i poneta da nama omiljene wwII igre budu lepse i sto bolje nego drzati se jedne ko pijan plota...
Moj savet igrajte cod 4 da se ne iznenadite sa cod 5 grafickim i fizickim okruzenjem.
:doc
A cod 2 mozem da igramo kad god smore novotarije :)

Problem je sto ce se vecina svetskih gaming udruzenja uvek orijentisati prema novotarijama...turniri lige itd...
Uostalom videcemo kakva ce igra biti kad se pojavi


clumsy

relano da vam kazem SERETE :) kao obichno ne svidja vam se cod4... ma daj. igra je bolja od cod2 u svakom pogledu. u cod4 nemate usranih bagova, skripti i bolja je stabilnost same igre. engine im je na nivou a takav ce isti biti i za cod5. imate servere gde nema glupavih perkova i ostalih sranja odnosno, pam mode i promode. sto se tice pucanja kroz ODREDJENE materje je OK! pa jebem mu ne mozes pucati sa heklerom kroz zid od kuce ili bilo kojom puskom. odradili su to ljudi, nego vi niste mnogo igrali pa izgleda tu nastaje blokada u mozgu i javlja se ona zastarelost COD2 RULZ... kada bi npr 5 bitangi igralo cod4 igrao bih definitivno cod4 vise nego cod2... jbg, dosadi jedna te ista picka a kamoli ista igra. ovako samo iron i ja nekada igramo i to malo da se zajebavamo i nista vise.

savet: igrajte malo dok jos ima vremena cod4, bice vam lakse igrati cod5 :)

VIP.er

Kao sto sam rekao, cod4 mi se SVIDJA. Ja bih igrao cod4, da imam igru,medjutim nemam instalaciju,stoga ne mogu da igram. Pricao sam sa ironom na tu temu, i treba da mi posalje cod4 postom sledece nedelje, pa i ja nastavljam sa cod cetvorkom. Clumsy je u pravu,cod4 nije glupav niti je neigriv, a za razliku od cod2 nije bagovit, nema scripti ( bar ja nisam cuo ) a engine nije los,samo je drugaciji u odnosu na cod2. Jbga,jedino sto povezuje cod2 i cod4 je ime.

$tring

Quote from: clumsy on October 04, 2008, 08:48:52 PM
relano da vam kazem SERETE :) kao obichno ne svidja vam se cod4... ma daj. igra je bolja od cod2 u svakom pogledu. u cod4 nemate usranih bagova, skripti i bolja je stabilnost same igre. engine im je na nivou a takav ce isti biti i za cod5. imate servere gde nema glupavih perkova i ostalih sranja odnosno, pam mode i promode. sto se tice pucanja kroz ODREDJENE materje je OK! pa jebem mu ne mozes pucati sa heklerom kroz zid od kuce ili bilo kojom puskom. odradili su to ljudi, nego vi niste mnogo igrali pa izgleda tu nastaje blokada u mozgu i javlja se ona zastarelost COD2 RULZ... kada bi npr 5 bitangi igralo cod4 igrao bih definitivno cod4 vise nego cod2... jbg, dosadi jedna te ista picka a kamoli ista igra. ovako samo iron i ja nekada igramo i to malo da se zajebavamo i nista vise.

savet: igrajte malo dok jos ima vremena cod4, bice vam lakse igrati cod5 :)

sto ne igras cod4 umesto cod2 ako ti je bolji?  :happy

IronC

Pa verovatno zato sto ga zeli igrati sa bitangama sa nasom ekipom.

Podpredsednik

Ne znam, igrao sam par puta COD4 i svaki put nekako na silu, rekoh aj da vidim sto ga svi toliko hvalite! Svaki put sam dobijao gusenje dok sam igrao i najduze sam se zadrzavao po pola sata. Nekako mi jos i oni igraci izgledaju ko da im je neko gurnuo cajper ili ugradio sipku umesto kicme!

clumsy

Quote from: string on October 04, 2008, 10:03:20 PM
Quote from: clumsy on October 04, 2008, 08:48:52 PM
relano da vam kazem SERETE :) kao obichno ne svidja vam se cod4... ma daj. igra je bolja od cod2 u svakom pogledu. u cod4 nemate usranih bagova, skripti i bolja je stabilnost same igre. engine im je na nivou a takav ce isti biti i za cod5. imate servere gde nema glupavih perkova i ostalih sranja odnosno, pam mode i promode. sto se tice pucanja kroz ODREDJENE materje je OK! pa jebem mu ne mozes pucati sa heklerom kroz zid od kuce ili bilo kojom puskom. odradili su to ljudi, nego vi niste mnogo igrali pa izgleda tu nastaje blokada u mozgu i javlja se ona zastarelost COD2 RULZ... kada bi npr 5 bitangi igralo cod4 igrao bih definitivno cod4 vise nego cod2... jbg, dosadi jedna te ista picka a kamoli ista igra. ovako samo iron i ja nekada igramo i to malo da se zajebavamo i nista vise.

savet: igrajte malo dok jos ima vremena cod4, bice vam lakse igrati cod5 :)

sto ne igras cod4 umesto cod2 ako ti je bolji?  :happy

lepo kazem nije mi uzivanje ako ne igram sa svojim ljudima... kome cu da pisem UMRI BLEKI? :)

[WC]=CyClops=

Ma COD4 nikakve veze s realnošću nema i ja i dalje stojim pri tome da sam jednako gazio s prvom puškom kao i sa bilo kojom kasnije. U COD4 se tako lako ubija da je smiješno. Sniper nisam niti koristio, a što će mi kad kad m4 moŠ¾e sašiti rafal bez gotovo imalo trzanja preko čitave mape i još kroz zid. Ta jednostavnost i ovo sa zidovima je meni ubilo igru.

Čudi me kako neki smatraju da je ubijanje kroz zid korak napred u realnosti (molim vas, pa zabavno nekome moŠ¾e biti, ukusi se razlikuju i poštujem ja tuđe mišljenje ako on misi da je to cool dio igre, ali COD i REALNO nemaju mijesta u istoj rečenici). Hehe onda je i skok-O_Tup normalan manevar na bojištu, uči se odmah nakon lakcije da za brŠ¾e trčanje obavezno korisite noŠ¾. Kao što je rekao FPS Dug. Ma vojska je ko CS, samo bolja grafika. :)

husky

Ne mogu vjerovati!!!! Ali u potpunosti se slazem sa Cyclopsom.  ;D

Pucanje kroz zid je debilana gora nego wh u cod2. Meni je to nepojmljivo.

Prelako se ubija, nema onog legentarnog skakutanja ko oko logorske vatre, sa Kar, 2 sarzera, pistolji, i onda na kraju padne bash.

Igra je prebrza, trcanje mi je napravilo zbrku sa tipkama jer mi se kolju steady snip, bash i trcanje.

Ista oruzja u oba tima pa pojma nemas ciji puca.

Likovi preslicni, pa pojma nemas ciji puca.

Prebrzo se ubija, a pretesko se ubija vise od jednog.

Vecina mapa sucks.

CoD 2 mi lap drzi na 100-125 fps, a cod4 ne mogu ni na 50 naterat, i to uz 640x480 po njubinjovom savjetu. Ljepsi mi je doom2 uz takvu grafiku.

Itd. uglavnom, sto vise ovoga cod5 pokupi, ja cu ga manje igrat. Ako bude jeben, odma cu kupit komp bolji, ali ako bude los, bit ce to samo jos jedna losa kopija najbolje igre na svijetu - cod2.

[WC]=CyClops=

A meni baš i nije COD2 najbolja aikad, ali je dobra. Mane su joj suviše bugova (prone i slično, dosta loš net kod, itd...) i cheatera zbog kojih i sam moram trpit svakakve gluposti. Ali COD2 definitivno ima dosta dobar fun fukator kad je ekipa normalna.

Meni su ipak legende jednostavni naslovi. Evo tetris vjerovali ili ne je zakon kad si Pro (ne onaj low pro hahaha .....). Kakvi su samo na faksu turniri padali u tetrisu. Odlično opusti geekove prije odlaska u tulumare :)

A onda tu je i Diablo2 bio. Uh i to se igralo do besvjesti...

Ma kad će više taj Diablo3? Fino za nas nostalgičare za danima bez čitera, prozivki i nervoze. Ono predivno silovanje miša jednom rukm dok drugu griješ ko Al Bundy ili pak koristiš u plemenite svrhe ispijanja kave.

Pazi ti briljantne igre, igraš online, a niko te ne prca u zdrav mozak bilo zato jer si dobar, ili zato jer nisi dobar. Jednostavno igraš sa frendovima i to je to. Čudo jedno.

I za kraj, čitav PES serijal u četvoro 2 vs 2 (u piće naravno, nije fun ako se ne pije pa taman to bio i sokić, a gubtnici plaćaju :)).

Zver

I ja sam se malo smorio od ovoga sporog COD-a, i hocu UT da igram :), ma moze i Q3

BloX

Quote from: [WC]=CyClops= on October 08, 2008, 09:42:43 PM


I za kraj, čitav PES serijal u četvoro 2 vs 2 (u piće naravno, nije fun ako se ne pije pa taman to bio i sokić, a gubtnici plaćaju :)).
heheh thumbs up za ovo :happy :happy :happy :happy :happy...iako mi se sere na 2008...nema do šestice :rock3

Labello

CoD5 je jos jedno veliko sranje videcete......COD2 4ever!!!!! :ziveli :ziveli :ziveli
Sve je isto kao i u COD4, ali bukvalno sve.....osim oruzija i staza...... :diablo

Laf

sve u svemu iz ove priche smo zakljucili da je COD4 jedno veliko SRANJE!

tihi



    u WW II je koriscena daleko mocnija municija nego sto se to koristi danas,tako da probijanje kroz zid karabinom  (7.9x56)je mnoogo realisticnije nego sa M4 (5.56x45) koj je projektovan na ivici stabilnosti,pa cesto deflektira od najmanjih prepreka,kao sto si grancice,ili kosti u koje pogodi,kroz zid NE MOZE da probije, zbo same svoje arhitekture,pravljen da je pravi vise DMG-a na tkivu. AK-47 7.62x39 iako ima manje barutno punjenje,ima mnogo teze zrno i samim tim mnogo vecu kineticku moc ,tako da probija lakse zidove bez problema. 7.62x39 je metak starije generacije,zato rusi prelaze na 5.45 (zaboravih duzinu) koj je projektovan "da se tumba" pri pogotku u telo,mada ruski vojnici i dalje vise vole dobar stari 7.62. Sto se tice realnosti, COD 4 je VEOMA realan (kad se izuzmu perkovi) sto se tice probojne moci kroz povrsine. Pa pobogu taj metalni kontejner gde se neko steka ima lim debljine 2-3mm to probija i pistolj. Mene u COD2 najvise nervira kada se neko zasteka iza drvene tarabe, gadha izmedju 2 daske a ti ne mozes da ga ubijes. Da se razumemo COD 2 ima svoj smek,ali je daleko od realisticnosti. Tompson je napravljen kao neki strasni killer,sa njim si brz kao munja,a ustvarnosti Tomson je bio izuzetno veliki i glomazan,i krajnje neprecizan. M1 garand koristi springfield municiju (7.9 mislim) tako da bi njegova snaga trebala biti kao i kod bilo kog karabina,dok bi trzaj morao biti mnoogo veci. Smorih se od Rafalnih garanda.  MP40 je bio jedan od najboljih SMG posle PPSH 43 ,a ovde je najvece sranje. Razlika izmedju PPSH 40 i PPSH 43 je jedino u izgledu i broju metaka,sto definitivno nije bio slucaj. Skok-shoot je takodje jedna od stvari koja mi smeta. Pa to je uzas boziji nerealno,voleo bih da vidim tog snajperistu. Jedini razlog zasto jos uvek igram COD 2 je zbog ekipe sa kojom igram. Jednostavno,nije zanimljivo zaklati nekog (nema kundak smrc) i da ne mozes da mu napises "zvekete".

    Videcemo sta ce COD 5 imati da ponudi pa ako vredi...ko sto kaze stari grunf:  "Tko leti vrijedi,tko ne leti taj ne vrijedi!"

[WC]=CyClops=

Ma pusti ti 'realnost' u teoriji. Ajde još kroz drvo ala stolovi i ostale gluposti (moŠ¾e i vrata) nek ide. al ovo sa zidovima ruši igrivost i zabavu.

E sad, da istreseš čitav okvir u isto mijesto, probio bi, ali da opleteš onako u potezu, čak i da probije koji metak, gotovo sigurno ne bi bio tako ubojit. Pogotovo ne protiv vojnika koji ima punu opremu (pancirka, kaciga...).

Nije ti taj COD4 uopće realan. Ali čak i da je 100% realan, opet je nama manje zabavan nego COD2. A u COD2 ti barem treba skok-tup, dok u COD4 ni to. Jednostavno opleteš kroz svoj zaklon.

Htejli su napraviti nešto cool, ali nije im baš uspjelo. Nadajmo se boljem uratku...

imotep

E pa ja vam onda predlazem da ostanete da igrate cod2 do kraja zivota i onda kada bude izasao i cod10 posto ce vam svaki biti sranje, a sranje vam je zato sto ste se navikli na jednu igru a ni sami neznate kako bi taj nastavak trebao da izgleda , ali znate da nijedan nevalja, ma daj....Verovatno i treba da se svi vuku ko babe kao u cod2 a ne da sacuvaj boze neko potrci , i verovatno su realna oruzja i Nemaca i Amera po jacini ? U cod4 svi imaju ista oruzja pa ti pokazi kolko imas skilla, a ne da se krijes iza tarabe kojoj ni tenk nemoze nista. E to vam je drugovi skil , kad u delicu secunde moras da reagujes zato sto metkovi prolaze kroz zidove , to je REALNOST ! Inace onda nemojte ni da instalirate cod5 da se mucite bzwz posto je isti engine kao u cod4 , srecan vam cod2 u narednim decenijama igranja.

BaNaNaMaN

#29
zar je bitno koji je bolji? ali ja ipak mislim da je najbolja igrica COD1 ;D ;D ;D

[WC]=CyClops=

Quote from: imotep on October 20, 2008, 02:51:07 AM
E pa ja vam onda predlazem da ostanete da igrate cod2 do kraja zivota i onda kada bude izasao i cod10 posto ce vam svaki biti sranje, a sranje vam je zato sto ste se navikli na jednu igru a ni sami neznate kako bi taj nastavak trebao da izgleda , ali znate da nijedan nevalja, ma daj....Verovatno i treba da se svi vuku ko babe kao u cod2 a ne da sacuvaj boze neko potrci , i verovatno su realna oruzja i Nemaca i Amera po jacini ? U cod4 svi imaju ista oruzja pa ti pokazi kolko imas skilla, a ne da se krijes iza tarabe kojoj ni tenk nemoze nista. E to vam je drugovi skil , kad u delicu secunde moras da reagujes zato sto metkovi prolaze kroz zidove , to je REALNOST ! Inace onda nemojte ni da instalirate cod5 da se mucite bzwz posto je isti engine kao u cod4 , srecan vam cod2 u narednim decenijama igranja.

A čuj, COD2 se dan danas uz sve svoje nedostatke vrlo aktivno igra, a sam računaj koliko je to već godina. Vrijeme će pokazati koliko će se igrati COD4. Nekako mu predviđam kraći vijek trajanja.

tihi



    Naravno da su ubacili malo arkade u COD4 ,jendostavno da je total realistic bio bi mnogo majne popularan (mada ja jesam fan takvih stvari).   Jos jedna stvar u kojoj je COD 4 pojeo dvojku. Internet optimizacija. Naime,na COD 4,sa pingom oko 200 i gubitkom paketa oko 5-6% meni igra radi glatko. Naravno da je odaziv mojih komandi sporiji,i da ce onaj sa pingom 30 imati prednost,ali u COD2 sa pingom preko 70 vec se mnoogo vise oseti razlika,svaki packet loss je connection problem, a na 200 je slideshow. Ionako imam problem sa pingom,pa u dvojci kada mi zabije high latenci sklonim se u neki cosak dok ne prodje,pa me cesto nazovu stekerom,a da nemaju pojma zasto sam u tom mracnom cosku (dodju oni da se tamo ustekaju kad ono izmedju...:) Jednostavno stari quake engine je vise izduvan ,prilicno busan sto se tice glitcheva i chitova ,COD 4 je tu dosta bolje pokriven. Da je na bitange serveru zazivela cetvorka sigurno bih je vise igrao nego dvojku.

[WC]=CyClops=

To je neosporno da COD4 ima bitno bolji net code nego COD2. Poseban tim programera je radio na tome, dok je kod COD2 MP tek onako usputan bio. Njihov glavni fokus je bio na SP-u u to doba.

Tehnički gledano COD4 je bitno ispred COD2 u svemu, ali po igrivosti jednostavno nije zadovoljio.

Meni osobno je previše jednostavan. Tek je bila izašla igra, spojimo se nas par krava na neki server i rasturimo. Ovi odma krenu s čiteri, WH, bla, bla. A što bi bilo da smo je igrali par mjeseci pa naučili mape i trikove? Previše je jednostavna igra, bar meni. A tek 'zvekete', pa tamo više ekipe noŠ¾em ubijem u bliskoj borbi nego pištoljem.

Sve u svemu, pao je uninstall i nadam se da će COD5 imati bolji gameplay, a nek zadrŠ¾i sve što je dobro iz COD4 engina (grafiku, mreŠ¾ni kod, itd...). Samo nek bude opet potrebno malo vještine i nadmudrivanja kad se dva igrača nađu jedan naspram drugoga u zaklonima i puškaranje krene umjesto ovog ubio ga kroz zid.

Nina

Quote from: Podpredsednik on October 04, 2008, 01:45:42 PM
Ma kolko ja vidim i COD5 ce biti glup ko cetvorka, igracemo ga kratko i svi cemo se ponovo vratiti na COD2 koji je jednostavno kao magija, nema mu zamene!!!


Upravo tako...COD4 probala...pokusala sebe da nateram da ga igram (kao sto string rece) i batalila.Mislim da necu igrati ni COD5.
Ipak je COD2 ~the one and the only~  :happy

domohomo

ma igra bi i ja cod4 nego nema cikakure online nikako da kupim skill :ziveli :ziveli :ziveli