\\MOLBA\\

Started by Brother in Arms, February 14, 2012, 04:50:10 PM

Previous topic - Next topic

Brother in Arms

imam jedno pitanje za sve clanove Bitange servera:12.02.2012god.oko 23:30h neko je koristio moj nick,tj.hakovao.u ponedeljak sam se ulogovao i poceo da igram i bez ikakvog obje=asnjenja sam kikovan ponovo vise puta,da bi nakraju saznao da je neko ili neka osoba igrala sa mojim nikom i uhvacena je u multihack radnji???
pa sam kontaktirao Spy18 da mi se raspita o cemu se radi
i dosao sam do zakljucka da sam uhvacen u necemu sto nisam uradio!
pa vsa molim da uvazite kako god i znate da to nekoristim
unapred hvala
voleo bih da vratim moj stari nick  to mi je jedino sto bih vas zamolio a ako primetite bilo kakve nezakonite radnje sankcionisite slobodno pozz od Alone-a

Grave

Quote from: Brother in Arms on February 14, 2012, 04:50:10 PM
imam jedno pitanje za sve clanove Bitange servera:12.02.2012god.oko 23:30h neko je koristio moj nick,tj.hakovao.u ponedeljak sam se ulogovao i poceo da igram i bez ikakvog obje=asnjenja sam kikovan ponovo vise puta,da bi nakraju saznao da je neko ili neka osoba igrala sa mojim nikom i uhvacena je u multihack radnji???
pa sam kontaktirao Spy18 da mi se raspita o cemu se radi
i dosao sam do zakljucka da sam uhvacen u necemu sto nisam uradio!
pa vsa molim da uvazite kako god i znate da to nekoristim
unapred hvala
voleo bih da vratim moj stari nick  to mi je jedino sto bih vas zamolio a ako primetite bilo kakve nezakonite radnje sankcionisite slobodno pozz od Alone-a
Da nije i tebi mladji brat igrao? Imaju obicaj ta mladja braca da igraju pod tudjim nikom i da koriste hax. Desavalo se i ranije.

Tragedija@Mp3

Ako se ne varam Alone ti si bio prije uhvacen nekoliko puta na Garage serveri sa WH.  :hmm
Zasto me ovo ne cudi ???
Pa citava ova prva stranica je ispunjena od strane raznih igraca ali gotovo identicnim postovima  :scenic  

:whistling          :baby



Sly

Ma ne optuzujte 'nevinog' Alone - a za te zle rabote, jer nije on kriv vec familija koja dodje u posetu ( opravdanje koje je doticni imao pre otprilike godinu dana kada je uhvacen u koriscenju nedozvoljenih sredstva ).
Opasne su te strine i tetke, nesmem vise u kucu da ih pustam, jer sta znas, mozda plate ne znam ni sam koliko evra za WallHack da bi imale zanimaciju kad dodju u goste.

Tragedija@Mp3

Quote from: Sly on February 14, 2012, 10:16:24 PM
Ma ne optuzujte 'nevinog' Alone - a za te zle rabote, jer nije on kriv vec familija koja dodje u posetu ( opravdanje koje je doticni imao pre otprilike godinu dana kada je uhvacen u koriscenju nedozvoljenih sredstva ).
Opasne su te strine i tetke, nesmem vise u kucu da ih pustam, jer sta znas, mozda plate ne znam ni sam koliko evra za WallHack da bi imale zanimaciju kad dodju u goste.

Ja goste bas iz tih razloga ne pustam u sobu... ccc zamisli... dode mi baba i instalira mi wh na PC  :omg: pa pobogu bruke... i onda owna pod mojim nickom najstrasnije.    :down

filadendron

razgovaracu sa vrhovnim komandantima u redovima bitangi da se napravi sticky topic pod nazivom "BAKE" da i one mogu da se izjasne zbog cega tolika navala za multihackom u njihovim starijim godinama....

mozda je zbog ozonske rupe ili globalnog zagrevanja te u uskoj vezi sa klimatskim promenama na nasoj planeti....  :hmm

u svakom slucaju ovo podrobno treba razmotriti jer se bake pojavljuju u sve vecem broju i zbunjuju igrace na nasim serverima u besomucnoj potrazi za sto boljim multihackom....   (mozda misle da je to multipractic te da ce ako malo jace stisnu miš iz monitora poteci sok!)

ah te današnje bakice.........    :||     

:facepalm:

Mile Pile

icu u off topic, hahahhahahahahhahahahha al ljudi posteno sam se nasmejao  :super :girl_cray :facepalm: :|| :girl_cray