pitanje trazi odgovor.....???????

Started by mrvica_******|2shooorty|, August 20, 2011, 12:25:26 AM

Previous topic - Next topic

mrvica_******|2shooorty|

evo  jedno pitanje ...... sta se desava sa igracima koji su  uffaceni i snimljeni skrivenom kamerom na delu da varaju koriste koje kakve wh,aim, skripte, gledaju u karte, imaju vidovitog komsiju,  kao igrao im neki rodjak nisu boze oni bili tu,   ili sta vec,..... sta se desava sa njima kad se ponovo pojave, kao sad su posteni  8) 8) ... da li im je dozvoljeno igranje   :omg:   :no :thumbdown ,,,,,pa opet mora  da se love   :mafia :whip snimaju i tako sve u krug  :doc :scenic  ,...ili neke sancije, enbargo na oruzije ili tako nesto........  :suicide :suicide.....?????

ToTo

Nema tu drugog leka druze moj, sem prebacivanja servera na orginal, a tu se javlja drugi problem, ljudi nece da kupe igru ili kljuc, pa da igraju na miru. Na crack serveru pomaze samo ban opsega, ali sta ako je citer tvoj komsija, pa i tebe banujemo, ni krivog ni duznog. Igra je stara, cit skines casom s neta, a zadnji update pb uradio 2008 godine. Jedino nam preostaje da se na ovaj nacin borimo protiv njih, kikanjem, maltretiranjem na ts, serveru, i sl. Dovoljno je da neko promeni nick i sta ces mu?

dokini

Covek je u pravu boricemo se protiv njih kako znamo sta ces umesto da bude zabava na kraju bude nerviranje ali idemo dalje bitno je da se mi zabavimo > :super :yahoo :flag_of_truce

Srba

Predlazem da svi se malo prsitedite i uzmete orig kljuc. Ja sam mator i to sam uradio, pa da prebavcimo server na original i kraj... :clapping2

$tring

Quote from: mrvica_******|2shooorty| on August 20, 2011, 12:25:26 AM
evo  jedno pitanje ...... sta se desava sa igracima koji su  uffaceni i snimljeni skrivenom kamerom na delu da varaju koriste koje kakve wh,aim, skripte, gledaju u karte, imaju vidovitog komsiju,  kao igrao im neki rodjak nisu boze oni bili tu,   ili sta vec,..... sta se desava sa njima kad se ponovo pojave, kao sad su posteni  8) 8) ... da li im je dozvoljeno igranje   :omg:   :no :thumbdown ,,,,,pa opet mora  da se love   :mafia :whip snimaju i tako sve u krug  :doc :scenic  ,...ili neke sancije, enbargo na oruzije ili tako nesto........  :suicide :suicide.....?????

Posto ti je jasno da ne mozemo na crack serveru FULL banovati ljudi, mozemo im bar zagorcati zivot sa IP opseg banovanjem, kikanjem sa servera i banovanjem sa foruma...

mrvica_******|2shooorty|

#5
ok,.....hvala,.....

dokini


Srba