News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

SERBIA FRIEND CLAN

Started by SERBIA FRIEND - KOBRA, March 25, 2009, 04:53:13 PM

Previous topic - Next topic

SERBIA FRIEND - KOBRA

PozZz svima...moje ime je Stefan...a nick mi je KOBRA...ja konkretno sam clan SERBIA FRIEND CLAN-A....ogranka(podmlatka) SERBIA CLAN-A....mi smo ekipe sa prostora Srbije,Rep. Srpske,Crne Gore...ali imamo i veliki broj igraca iz ostalih EX YU drzava....postojimo oko pola godine i igramo pretezno CoD2 na 1.0v...mada po potrebi prelazimo na 1.3v...nasa igra se zasniva na druzenju i salama...ne volimo provociranja i bilo kakve diskriminacije...to sankcionisemo po kratkom postupku....SERBIA CLAN pretezno igra tdm...dok SFC sve vise forsira s&d..ali tu smo i za tdm....ako je neko raspolozen za druzenje ili mozda i za war tu smo...imamo 2 servera...nas sajt je www.serbia-clan.com

spdR

#1
Predjite  totalno na 1.3.Osim ako se ne zelite nervirati zbog haxora i slicnog :S

SERBIA FRIEND - KOBRA

Pazi...kad smo pocinjali bili smo na 1.0v....i tad smo stekli dosta prijatelja...upoznali ok momaka i cura....a mnogi od njih...a i od nas nemaju originale...i sad je problem oko toga....ne zelimo da njih izgubimo...a opet kazem...po potrebi ce uvijek neki preci na 1.3v.a sto se tice cheatrea i ostalog sljama...nisu nesto cesti... :bye2

SERBIA FRIEND - KOBRA

Evo samo da obavjestim sve...da smo odlucili da definitivno predjemo na 1.3v.....pa ko zna mozda se i vidimo :)

a i  :awm :camper

Citadel of Pain

Kakav je to genije dao ime klanu Srbija..  :suicide

taj tag samo reprezentacija treba da nosi i mi ga stavljamo kada igramo za Srbiju..

SERBIA FRIEND - KOBRA

Ma kakva crna reprezentacija...ima 20 reprezentacija Srbije u CoD 2..i svi se izjasnjavate kao prava...1000 nekih liga...nego u cemu je problem sto je ime klana SERBIA CLAN....to je nas identitet..pokazuje okle smo i sta smo....ne znam kako je na 1.3...al' na 1.0 ima milion klanova u cijem imenu stoji ime njihove drzave ili nacionalnosti...

spdR

#6
Sorry kobra,al ja mislim da nema toliko igraca na 1.0,a ne klanova  :icon_lol:

ded4

Quote from: sp1deR on March 30, 2009, 12:13:40 PM
Sorry kobra,al ja mislim da ima toliko igraca na 1.0,a ne klanova  :icon_lol:
hahahaha

SERBIA FRIEND - KOBRA

Quote from: sp1deR on March 30, 2009, 12:13:40 PM
Sorry kobra,al ja mislim da ima toliko igraca na 1.0,a ne klanova  :icon_lol:
Nije bas tako al' dobro...nemojte misliti da branim 1.0v...ne...pa vidite da i mi prelazimo na 1.3v....a i nije o tome bila prica vec o prefixu SERBIA...