News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Sta znaci vas nick?

Started by Nina, August 26, 2008, 12:30:42 PM

Previous topic - Next topic

baya

Pozz svim codasima,

Nick baya sam dobio jer mi starog tako zovu.. Pa junior jebiga  :super

tubifeks

#151
Eto malo vremena pa naleteh na temu :) Nik tubifeks....crvići, hrana za ribice, pritom nisam mafijaš pa neće sa mnom hraniti ribe :) Hobi mi je akvaristika, Š¾ivi tubifeks ribice oboŠ¾avaju i eto...ništa specijalno. Ponekad sam koristio i Blue_Marlin, KONDOR. Da predstavim i suprugu, njen nick je Muffin, kolač. Mnogo ga oboŠ¾ava, još bolje pravi...poz od tubija!   :bye2

pick n roll

Quote from: tubifeks on July 12, 2012, 12:08:09 PM
Eto malo vremena pa naleteh na temu :) Nik tubifeks....crvići, hrana za ribice, pritom nisam mafijaš pa neće sa mnom hraniti ribe :) Hobi mi je akvaristika, Š¾ivi tubifeks ribice oboŠ¾avaju i eto...ništa specijalno. Ponekad sam koristio i Blue_Marlin, KONDOR. Da predstavim i suprugu, njen nick je Muffin, kolač. Mnogo ga oboŠ¾ava, još bolje pravi...poz od tubija!   :bye2
:yahoo :super :super :super

Djuka023

Moj nick Djuka023, Djuka je nadimak koji sam dobio od malena, jer se prezivam Djuric, to furam iz igrice u igricu, nikad nisam menjao, a 023 je pozivni broj mog grada - Zrenjanina, nista posebno ali to je to :)

DexonDee

Dexon Dee je jedan poznati krminalac xD salim se...Dejan>Dex>Dexon a zasto Dee pa that is me o ya bi dont f**k with me xD

tubifeks

Đuka, nisi menjao nikove?

Pa meni si rekao da si koristio mali milion nikova. Ne govoriš istinu!

Djuka023

#156
govorim istinu  samo sto tada sam koristio komp od strica, kod njega sam igrao svaki dan cod2 i nick je bio uglavnom njegov, Darijes(koji sada njegov sin koristi), stim da sam se ja cesto sprdao i stavljao raznorazne nickove, cim sam dobio svoj komp nick mi je koji sada koristim :)
edit: ne razumem zasto bi lagao za takve stvari   :hmm

J.Lopez

J.Lopez - mislim da svi znate :p

[dragoni]Shomy

Zasto [Dragoni] ,zato sto je cela ekipa koja je nekada igrala nekako dragonski nastrojena, počevši od crvenila u očima , noćnog života,  bljuvanja vatre tokom igre pa i svega ostalog :D (klan) dobro poznat svim bitangama :) (mislim na one malo starije bitange) Shomy-Miloš mi je ime...Eto tako... :)

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk


MeeLanChe

Pošto pripadam prvoj postavci //bitange// klana, mome imenu je kumovao, "one and only" //bitange// El Muerte  :ziveli


MeeLanChe = Milanče

Mee > Milan
Lan > Local Area Network
Che > Che (Guevara)


nikolinabelacevic

Pa realno je i previše očigledno, haha :mahanje