News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Izabrane grupe za Nations Cup XV

Started by $ub3eroU aka Fallen AngeL, January 17, 2012, 01:23:45 PM

Previous topic - Next topic

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Evo izvucene su i grupe. Sve pocinje od 19.1.2012.... Evo i linka, pa koga zanima moze da pogleda..
http://clanbase.ggl.com/news_league.php?nid=366236&lid=12509

Valjda necemo lose proci... :super

STEK

Slicna grupa kao i prosle godine,Ceska i Hrvatska ce se boriti za prva dva mesta...a za ostala mesta mrtva trka!

MakiMDSS.rs

stim sto ovaj put ja mislim da prolaze 3 ekipe ... 1 ekipa ide kolo ispred svih a 2 i 3 igraju u doigravanje u nekom barazu da dodju do 1 ekipe ... koliko sam video grci imaju mozda i fake igrace ... koji nisu njihove nacionalnosti ... ali to cemo saznati barem cika jape moze da proveri IP njihove na cbu ... jer kao admin na cbu mora da ima ip log od tog igraca ... a mislim da bih mogao vec da nam proveri i da nam javi ...

estonci kao estonci ... sve te istocne zemlje ili su retardi ili haxori ... sto to vazi i za poljake kao po obicaju ... sa ceskom i hrvatskom nemamo sta da trazimo osim ako oce hrvati da nam daju pobedu da prodjemo grupe ako pobedimo grcku i estoniju pa da se vucemo na njih :P

stewzoR


MakiMDSS.rs


stewzoR

Nemoj me pogresno shvatiti,pohaxace vas Poljaci sigurno,Estonci ako im se cefne..Ceska...da ne govorim,Hrvati imaju finu ekipu a sa Grcima 50 / 50

Paddy

Po meni najjača grupa, a s obzirom da čujem da niste se ni sastavili još kako treba, trebaće vam dosta sreće. U svakom slučaju ja navijam za vas. SRETNO

MakiMDSS.rs

Proslo prvo pa musko ... jedan prijateljki mec sa Hrvatima i veo poucan i zanimljiv ... pokazali su oni nama a i mi njima koliko smo mogli ... svi znaju i prognoziraju da ce oni biti osvajaci  :hooray: sad na CBu ... tako da rezultat koji smo mi odradili na burg mapi sa njima je i dobar ...



ali DW nisam stigao da uzmem izaso sam pre kraja ... odvalili su nas 15:5 valjda ... jer je to mapa timska a ne pojedinacna ... a i koncetracija nam je opala posle burga na nekoliko greske koje smo napravii bzvezno ...

mogu samo da pohvalim igrace nista vise i idemo dalje ... bez haxanja svima mozemo da pariramo a ako ce da nas pohaxaju to onda nije realan rezultat ...

u petak mozda sa bosancima bacimo koji probni ...

MakiMDSS.rs

svi koji bih imali zelju da zaigraju za SRBIJU moze da mi se obrate na Xfire - makidancer ... dobro dosli su svi i svima ce se pruziti sansa ... za sada nam fale 2 igraca koji ce braniti boje SRBIJE ... samo brzo se prijavljujte jer uskoro krecemo sa national cupom ...

HyDroxzZz

ne poznajem dovoljno igrace ali moja neka preporuka ti je da pozoves igrace :

oxi iz elite tigera
ker izreflesota
gagi iz vozda
i tenk ne znam za koji klan igra

MakiMDSS.rs


$ub3eroU aka Fallen AngeL

Samo se plasim da ne bude kasno... Za mnoge stvari, jer smo igrali samo jedan mec kao pripremu.. Vec je otpalo 3 igraca, sto zbog nemara sopstvenog, sto radi ne imanja htenja i volje da se takmice. Naravno to je svacije pravo, ali sada je knjiga spala na jedno 3-4 igraca koja igraju aktivno. Ovo sto je Spinxonja nabrojao, nije lose, ali ja znam samo Dragana, ostale momke ne znam. Morali bi smo sto pre onda da nekog ubacimo kako bi odigrali jos neki war da vidimo sta i kako. I sam Gagi nije igrao warove ima sigurno vise od pola godine. Stek isto... Nije dovoljno da se samo pojavimo i na kontu nekog iskustva tamo igramo. Jape prvi nema volje da igra tako, a ni ja iskren da budem. Bar da nesto navezbamo....
Imam utisak da je ovakvo stanje "repke" nekom u interesu, kako bi se kasnije reklo, evo nisu se ni cestito sastavali, a hoce da igraju neki ku..c!!! Jer slaba je pomoc ljudi koji su pominjani kao nekadasnji zasluzni clanovi Srbija team-a od ranijih godina. Ili ih niko nije ni pitao za pomoc... Neki savet nesto... Ne znam, ali ovako ne ide dalje.... :thumbdown

HyDroxzZz

maki relativno zna oxija....o gagiju nema sta da se pise, dok ovaj ker i tenk vec duze vremena vise po nasim serverima...maki moze da ih navata i da vidi sa njima tako da sto pre krenete svako vece i to je to

MakiMDSS.rs

oxija znam ali ne mogu da mu nadjem xfire ... od kera sam nasao ... gagija vec imam ... tenk ne znam ko je i nemam xfire ...

dodat je mrki u ekipi i molim vas nemojte da mi kenjate sto on ovo ono ... ja sam kapiten kome se ne svidja JEBE MI SE ... dok sam trazio igrace polovina PROEVA nije htelo da se odazove a sad svi kenjaju samo ...

ovaj put svi igraci srbije dizu kurac a niko da kaze iskreno sta je problem sto nece da igraju!!! sta ispod casti vam je da igrate samnom ili nekim igracem kojeg sam ja pozvao!!! ???

najiskrenije BILI ME TUKI!!! ja sam pozvao nekoliko igraca i igrace oni koji su se lepo odazvali i rekli daj maki da probamo i probacemo ...

ko hoce da sabotira repku slobodno neka pokusava ali nece uspeti ovaj put .

molim da mi ostavite kontakt od tenka i oxya da ih nahvatam .

sadasnji igraci su : mrki , maki , subzero , stek , evilman , crazy , shiki , jape .

support igraci su : fantom , stewzor , oni ce biti igraci za nedaj boze , sto cu uskoro da dodam i vutricu i belicka .

i jos 3 igraca koje ocekujem da se cujem sa njima - oxy , tenk , ker sto bih vas molio da mi dostavite xfire ili barem im javite da nam treba pomoc za repku srbije .

i da naglasim od gledanih meceva na kupu SD bitange se posmatraju isto u odabiru igraca za repku .

djed

et...sad sam pricao sa oxigenom..(tj. oxi) ...xf mu je moolyx...
Pozdrav...

oxigen

Eto djed vam je dao xf.. Nisam znao u cemu je prica    :stoner:

stewzoR

Velika greska je praviti repku par nedelja/dana pred kup...repka treba da se sastavlja cele godine,i tek na kraju da se okupi top 5 koji ce igrati zasigurno,i 3 izmene..al,na greskama se uci,tako da,sta ce biti ove godine,ostaje nam da vidimo jos..

MakiMDSS.rs

nisi upucen stewo repka se pravi jos pre nove godine ... samo sad su nastali problemi izvesni . tako da nemojte ostavljati komentare koji nisu tacni . tacnije od novembra 20 pa nadalje sam ja vec poceo da okupljam igrace .

MakiMDSS.rs

upravo sam video kad igramo meceve za SRB

SRB vs POL - MATMATA (sreca nasa) - 30 January - 6 February

pocnite da pisete kad moze ko da igra da znam koje vreme da stavim , inace to je druga nedelja kupa ... prvu nedelju odmaramo .

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ja mogu od 21 pa do 24 kad god hocete, ili od 17-19.... Ako je vikend onda valjda mogu i preko dana...  De neka napisu ovi sto su retko tu, da znamo.... :tease

EviLM@N-.-

ja mogu kad god hocete samo javite  ;D ;D

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Quote from: EviLM@N-.- on January 24, 2012, 07:22:33 PM
ja mogu kad god hocete samo javite  ;D ;D

HAHAhahahahhahahaha.... HAHAHHAHAHAHAHA.... Ovo jedna od najjacih fora koje sam cuo u zadnje vreme.... HAHAHAHAHAH   :rofl   :rofl

oxigen


MakiMDSS.rs

Odigran je jos jedan mec sa nemcina ...

GER vs SRB - Matmata - 11:7
GER vs SRB - Carentan - 11:7

nisam uspeo da uzmem SS jer brzo menjali mape ... igrali smo u mixovanom sastavu i dobro je proslo ... samo molim igrace sledeci put da igraju i ne rage-ju mnogo ...

MakiMDSS.rs

Evo i jos jednog dobrog rezultata :)

CRO vs SRB - Matmata - 13:7
CRO vs SRB - Rhine - 8:12



sutra nastavljamo dalje

oxigen

polako ali sigurno :) da smo bili onaj dan u fullu svi dobili bi nemce opusteno!!! zadovoljan sam...

Norm@ndy


STEK

Quote from: oxigen on January 25, 2012, 07:58:18 PM
polako ali sigurno :) da smo bili onaj dan u fullu svi dobili bi nemce opusteno!!! zadovoljan sam...
vans nas je ubio psihicki,igrom i jos necim,zna subzero.

oxigen

Quote from: STEK on January 27, 2012, 03:34:14 AM
Quote from: oxigen on January 25, 2012, 07:58:18 PM
polako ali sigurno :) da smo bili onaj dan u fullu svi dobili bi nemce opusteno!!! zadovoljan sam...
vans nas je ubio psihicki,igrom i jos necim,zna subzero.
Ma Vans je bio najjaci...hahhaha... Kako je pohax'o dvoriste :P

$ub3eroU aka Fallen AngeL

#29
Quote from: STEK on January 27, 2012, 03:34:14 AM
Quote from: oxigen on January 25, 2012, 07:58:18 PM
polako ali sigurno :) da smo bili onaj dan u fullu svi dobili bi nemce opusteno!!! zadovoljan sam...
vans nas je ubio psihicki,igrom i jos necim,zna subzero.

Ti se zezaj samo, ali on ima banovan jedan guid vec... Serem mu se ja na igru, kad je imao bar 12 killa sumnjiva. Jos satro da budemo na tzac-u.. HAHAhhaahhahahaha,,,, Najjaca fora od svega.... HAHAHAHahahha... Budala... Ae, a ovaj ludi Zajecar vice, nije nije... a i on poco da kuka na drugoj mapi... HAHAHAHAHHAhaha... Ma bice sve ok, cek da odigramo jos koji war zajedno...

STEK

Quote from: $ub3eroU on January 27, 2012, 10:55:10 AM
Quote from: STEK on January 27, 2012, 03:34:14 AM
Quote from: oxigen on January 25, 2012, 07:58:18 PM
polako ali sigurno :) da smo bili onaj dan u fullu svi dobili bi nemce opusteno!!! zadovoljan sam...
vans nas je ubio psihicki,igrom i jos necim,zna subzero.

Ti se zezaj samo, ali on ima banovan jedan guid vec... Serem mu se ja na igru, kad je imao bar 12 killa sumnjiva. Jos satro da budemo na tzac-u.. HAHAhhaahhahahaha,,,, Najjaca fora od svega.... HAHAHAHahahha... Budala... Ae, a ovaj ludi Zajecar vice, nije nije... a i on poco da kuka na drugoj mapi... HAHAHAHAHHAhaha... Ma bice sve ok, cek da odigramo jos koji war zajedno...
Strucnjak,kazem ja...

oxigen

Quote from: STEK on January 27, 2012, 03:00:53 PM
Quote from: $ub3eroU on January 27, 2012, 10:55:10 AM
Quote from: STEK on January 27, 2012, 03:34:14 AM
Quote from: oxigen on January 25, 2012, 07:58:18 PM
polako ali sigurno :) da smo bili onaj dan u fullu svi dobili bi nemce opusteno!!! zadovoljan sam...
vans nas je ubio psihicki,igrom i jos necim,zna subzero.

Ti se zezaj samo, ali on ima banovan jedan guid vec... Serem mu se ja na igru, kad je imao bar 12 killa sumnjiva. Jos satro da budemo na tzac-u.. HAHAhhaahhahahaha,,,, Najjaca fora od svega.... HAHAHAHahahha... Budala... Ae, a ovaj ludi Zajecar vice, nije nije... a i on poco da kuka na drugoj mapi... HAHAHAHAHHAhaha... Ma bice sve ok, cek da odigramo jos koji war zajedno...
Strucnjak,kazem ja...

IDOL MOJ!!!! :suicide

MakiMDSS.rs



ovde imate ceo raspored i mape koje se igraju pa pocnite da pisete za drugo kolo ko moze kad da igra

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ne vidi se raspored.... Bolje daj neki link... :rofl


$ub3eroU aka Fallen AngeL

Evo da ponovim, meni odgovara svaki dan od 16-19i30 i posle 21i30... Eto... Nadam se da ce se i ostali iskreno izjasniti, da ne visimo ko budale i da cekamo svaki dan iste ljude... :super    :clapping


STEK

il sam ja lud il pijan,pise 5 januar?inace tu sam sutra,a i bio sam i 5 januara tu...

oxigen