Prjava ekipa za rodjendanski turnir "bitangi" 19.02.2011.god u Matrixu

Started by kordoba, February 16, 2011, 11:23:05 AM

Previous topic - Next topic

kordoba

Ajde da na ovon javnom delu prijavimo ekipe, jer me poziva dosta ljudi da se informise.
Molio bih nekoga od admina da zakljuci konkurs kada se sakupi dovoljan broj ekipa...

Za pocetak sam kopirao ekipu iz privatnog dela:
Prijava prve ekipe : $alstone, Picaj3la, Mr.Hyde, Citadel, $tring

Prijava druge ekipe: Mykel, Gagi, VIPer, Makarije, Rasputin


Zver

Obzirom da ja stvarno nisam dugo igrao, ja ću prihvatiti da budem u bilo kojoj ekipi....

Jacⱪ Sparroⱳ™

Ako neko bude od bitangi pravio drugu ekipu, moze me dodati  8)

pozovi_94

ajd' da prijavimo i mi ekipu za subotu  :flag_of_truce ;D:
Lag, B R I N o X, MIKS, Skullboy, pozovi_94

moze li jedna informacija jos samo - kada mislite poceti i koliko bi se igralo?

ajd' jos jedna ipak :) - da li uzimate celu igraonicu ili ce biti dozvoljen pristup i drugima? malo me je smorila ona klosarija od klinaca tamo (zadnjih par puta kad sam igrao su se drali  pa cak i tukli gore), pa bi mi prijalo da iskuliram od njih i da ih ne gledam... cisto da znam da li da se radujem igranju u miru ;)

pozdrav i vidimo se

Grande S

Eo i nas...

[dragoni]Grande S
[dragoni]Tang-su
[dragoni]Raz
[dragoni]Zeljc
[dragoni]Bana

Samo recite tachno vreme,al mi smo tu do 14h,pre ne mozhemo...

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: pozovi_94 on February 16, 2011, 03:24:57 PM
ajd' da prijavimo i mi ekipu za subotu  :flag_of_truce ;D:
Lag, B R I N o X, MIKS, Skullboy, pozovi_94

moze li jedna informacija jos samo - kada mislite poceti i koliko bi se igralo?

ajd' jos jedna ipak :) - da li uzimate celu igraonicu ili ce biti dozvoljen pristup i drugima? malo me je smorila ona klosarija od klinaca tamo (zadnjih par puta kad sam igrao su se drali  pa cak i tukli gore), pa bi mi prijalo da iskuliram od njih i da ih ne gledam... cisto da znam da li da se radujem igranju u miru ;)

pozdrav i vidimo se
Pocinje se u 12h sa lan-ovima, najverovatnije.
Neka to potvrdi jos jednom gazda String  :D, ali ce nam [dragoni :love]  doci oko 14h   :yahoo
Da ceo matriks ce se iznajmiti  8)

Zver

Obzirom da Jape dolazi , evo ja bih prijavio ekipu

Jape, Zver, Qtor (maw - gost iz HR), Davy, Paddy ćemo prijaviti naknadno....

Leeman3

Quote from: Zver on February 16, 2011, 04:29:11 PM
Obzirom da Jape dolazi , evo ja bih prijavio ekipu

Jape, Zver, Qtor (maw - gost iz HR), Davy, i 5tog ćemo prijaviti naknadno....

ja radim za vikend, doci cu iza 20h samo da gledim

coper



kordoba

Dexone prijavi neki VOZD, nemoj da moram da menjam tag vec prijavljenoj ekipi "bitangi"  8)

Eh... S`obzirom na sastave ekipa ovaj turnir bi se mogao nazvati kup Srbije  :hmm

kordoba

Quote from: Zver on February 16, 2011, 04:29:11 PM
Obzirom da Jape dolazi , evo ja bih prijavio ekipu

Jape, Zver, Qtor (maw - gost iz HR), Davy, i 5tog ćemo prijaviti naknadno....
Spavanje? Nisi odgovorio

pozovi_94

Quote from: kordoba on February 17, 2011, 01:13:45 AM
Eh... S`obzirom na sastave ekipa ovaj turnir bi se mogao nazvati kup Srbije  :hmm

to je zato sto mi igramo!!!  8)

DexonDee


Citadel of Pain

Quote from: kordoba on February 17, 2011, 01:13:45 AM
Eh... S`obzirom na sastave ekipa ovaj turnir bi se mogao nazvati kup Srbije  :hmm

S' obzirom da će većina prisutnih biti bitange i budaletine ovo bi mogli bi se nazvati i parlament Srbije  ;D


Jedva čekam  :yahoo :clapping

Zver


pozovi_94

Quote from: Citadel of Pain on February 17, 2011, 02:18:52 PM
Quote from: kordoba on February 17, 2011, 01:13:45 AM
Eh... S`obzirom na sastave ekipa ovaj turnir bi se mogao nazvati kup Srbije  :hmm

S' obzirom da će većina prisutnih biti bitange i budaletine ovo bi mogli bi se nazvati i parlament Srbije  ;D


Jedva čekam  :yahoo :clapping
zaboravio si i alkoholicare (svialco) :rofl

$tring

Da napravimo rezime:

1.Bitange - red eye : $alstone, Picaj3la, Mr.Hyde, Citadel, $tring
2.Bitange - ubice mekog srca (al vam dadoh ime) : Mykel, Gagi, VIPer, Makarije, Rasputin
3.Bitange - interplanetary fuckers: Jape, Zver, Qtor (maw - gost iz HR), Davy, Paddy
4.Dragoni : Grande S,Tang-su,Raz,Zelj,Bana,
5.Budaletine : ????,???,??,??,??
6.Vozd (ili Svialko?) : Lag, B R I N o X, MIKS, Skullboy, pozovi_94
7....
8....

Ne znam ko ce doci, ali realno ima mesta za jos dve ekipe. Toto mi rece da ce Stewzor i banda doci, kao i da ce doci ekipa iz Smedereva .. Fantom,Siki itd... :) Prijavite se i potvrdite dolazak da znamo da je 100% ...

Jedva cekam zezus!  :handshake:


Belick

dolazimo ja kitket i fantom ali ne mozemo pre 6-7 popodne, jer fanTomov cale ima posla, ako bude nesto kasnije tako oko 8 racunajte na nas !!!  :hat :hat :hat :hat

pozovi_94


DexonDee

Sviaclo su posebni...grupa VOZD je posebna ekipa :) javljam danas ko igra...

ToTo

Nema veze kad ko dolazi. Ko dodje na vreme, igra turnir, a ko dodje kasnije, igra for fun, ma bitno da se igra  :super

Citadel of Pain

Quote from: ToTo on February 17, 2011, 08:09:42 PM
Nema veze kad ko dolazi. Ko dodje na vreme, igra turnir, a ko dodje kasnije, igra for fun, ma bitno da se igra  :super

Toto objasnio....zato gledajte svi koji zelite da ucestvujete na turniru da dodjete do 12h do matrixa kada cemo praviti grupe i raspored igranja...ovi koji dodju posle su dobrodosli ali mogu da se takmiče samo u pivo sekciji... :drinks2

stewzoR


stewzoR



DexonDee

Posto je veliko pitanje da li cu i ja doci jer nema gde da prenocim itd. jedino stewzor i ja na ulici nema nam druge :)

stewzoR


coper

mali tvor, talijanche i stekara su rezervisali pansion u NS za 900 kinti po osobi... ima dva kreveta viska tako da... ako imate kinte eto prenocista... ps: ponecu ja kameru pa cu da snimam, mozda i profitirate i postanete popularni  :tease

pozovi_94

Quote from: Citadel of Pain on February 17, 2011, 09:11:17 PM
Toto objasnio....zato gledajte svi koji zelite da ucestvujete na turniru da dodjete do 12h do matrixa kada cemo praviti grupe i raspored igranja...ovi koji dodju posle su dobrodosli ali mogu da se takmiče samo u pivo sekciji... :drinks2

ako igranje pocinje posle 14h, pretpostavicu da je dovoljno da dodje 1-2 coveka iz ekipe ranije (u 12h) a ostali da dodju kada bude prvi mech.

stewzoR

Quote from: COperinjO on February 17, 2011, 11:31:08 PM
mali tvor, talijanche i stekara su rezervisali pansion u NS za 900 kinti po osobi... ima dva kreveta viska tako da... ako imate kinte eto prenocista... ps: ponecu ja kameru pa cu da snimam, mozda i profitirate i postanete popularni  :tease
Tvoja kamera ce postati pozeljna,jer je snimila mene.

pozovi_94

prijavljujem malu izmenu:
za svialco ce igrati dexon umesto skullboy-a. to je sve.

Raz

Da li to znaci, da ako se pojavimo u 14;30h, necemo imati pravo da igramo? Da znamo da li da dolazimo ili ne! :ne_razumem

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Raz on February 18, 2011, 08:08:22 PM
Da li to znaci, da ako se pojavimo u 14;30h, necemo imati pravo da igramo? Da znamo da li da dolazimo ili ne! :ne_razumem
Pocinje u 14h, a to kasnjenje od 30mins nista ne znaci. Taman dok se svi dogovorimo, neki da se upoznaju,... prodje 30+ minuta.

kordoba

Na zalost, bez grupe VOZD...  :down
Teska srca kazem da nemamo ekipu  :sorry

Grande S

Quote from: kordoba on February 19, 2011, 12:50:03 AM
Na zalost, bez grupe VOZD...  :down
Teska srca kazem da nemamo ekipu  :sorry

Pa naravno,kad je predsednik otishao u Bitange...nema ekipe... :thumbdown

Zver


MakiMDSS.rs

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAAAA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ala smo se pucali na LANU jujuju cepanje , trebamo ovo opet sutra ako moze ?  :P

Jacⱪ Sparroⱳ™

Bravo moja ekipo  :hat, InterplanetaryFUCKERS (Jape, Qtor, Paddy, Zver i ja)  :rock3
Bez ijedne neresene i izgubljene  :hooray:

Lag

bilo je super igranje i lepo je videti neke od vas po prvi put uzhivo - drago mi je da smo se konachno upoznali (jape, choper, kordoba)! takodje, jedva chekam opet sledeci vikend da se igramo! (ozbiljno, bilo super)

ToTo

Bilo je zaista lepo. Ekipa, skoro cela na okupu, ma extra sve. Paddy nam je bio posebno nasmejan, a pretpostavljam da je razlog rektalni pregled na granici, kom je bio podvrgnut dan ranije  :rofl :rofl :rofl , ocigledno je uzivao, a jos kad je cuo da ce spavati sa Coperom, njegov smesak je presao u opasan keeeeeez  :spiteful

Eno ih devojcice jos uvek spavaju  :icon_bad:
:rofl :rofl :rofl

Umalo da zaboravim, Fili, gade, ima da te  :icon_bad:
Srecan rodjendan hehe....

Stekara, daj te fotke sa novog aparata, ili si ga ispustio i razbio vec  :-\

DexonDee

Quote from: ToTo on February 20, 2011, 10:35:38 AM
Stekara, daj te fotke sa novog aparata, ili si ga ispustio i razbio vec  :-\

Kad smo vec kod slika mozete li postaviti slike ovde?

Stekara je 100% razbio aparat :D

Paddy

Sve je bilo na vrhunskom nivou, od organizacije do druzenja. Nemam rijeci stvarno, sve za 10

MakiMDSS.rs

ma je bilo al si klipao sine ti na lanu ccccc strasno to je za 10 bilo :P opet da nam dodjes si cuo jarane :D

Spinx!!


SALTSTONE

Ovaj mu dao prst a on bi celu saku   :fighting::

Lepo druzenje......Drago mi je sto sam vas opet sve video!!!
Do sledeceg susreta  :-*

Paddy

Quote from: M.MaKi.C on February 20, 2011, 02:05:47 PM
ma je bilo al si klipao sine ti na lanu ccccc strasno to je za 10 bilo :P opet da nam dodjes si cuo jarane :D

Ako Bog da


kordoba

Quote from: Jack Sparrow on February 20, 2011, 01:52:11 AM
Bravo moja ekipo  :hat, InterplanetaryFUCKERS (Jape, Qtor, Paddy, Zver i ja)  :rock3
Bez ijedne neresene i izgubljene  :hooray:
Izgubio si pamcenj? Ili imas neki virus?  :shok

Zver

Izgubili smo 2 mape (jednu od red eyes, drugu od 4+1), jednu smo odigrali nerešeno sa dragonima.

kordoba

Quote from: Zver on February 21, 2011, 09:16:10 PM
Izgubili smo 2 mape (jednu od red eyes, drugu od 4+1), jednu smo odigrali nerešeno sa dragonima.

Bogu hvala ima postenih ljudi  :worth

don_gagi

Quote from: Jack Sparrow on February 21, 2011, 10:22:19 PM
Nemam virus, niti sam bio bolestan. Da sam izgubio pamcenje sigurno nebih bio na FTN-u, inace odlicno pamtim.
Mislio sam na konacan rezultat iz dve mape  :doc, a ne na pojedinacno.
Maki mene zeza pa moram malo i ja njega  :tease

Za mene su pobednici bitange, jer su lepo to organizovale  :super, kao i Paddy sto je dosao cak i iz BiH  :hooray:

Kakve su ovo izjave, sa FTN-a si, mos misliti, nisu valda i tebi provincijalcu  ;D isprali mozak kako je ekipa sa FTN-s mnogo jebeno bitna i posebna...e zivote zabludo...ja sam sa FTN-a, al necu ti nista govoriti, jos si jako zelen i mlad  :baby, al posto sebe smatras jako pametnim, shvatices to onda i sam, za koju godinu, il kad zavrsis fax.  :smartass

I ne skaci non stop po forumu, ne moras na svaku temu i svaki post udariti reply, znam, godine te jebu, al nemoj da brukas FTN, malo suzdrzavanja ponekad nije na odmet!   :shutup:

Sve u svemu, opustite se ljudi, bilo je sve za 5, treba ovako nesto ponoviti, i to je jedina poruka ovakvog dogadjaja!

:drinks2

don_gagi

Quote from: Jack Sparrow on February 21, 2011, 10:52:11 PM
Ako me ne zelite u grupi Vozd, samo javite, dovoljno mi je samo nekoliko klikova mishem  :computer i bice reseno.
Gagi, to sam ja dao samo kao primer.
Da bolje pogledas, ne skacem po forumu, nego odgovaram na pitanje postavljeno meni od Kordobe.
Mozda si me pobrkao sa Alekom  :D

Od mog posta je proslo 7min, zabrinuo sam se, bas ti je dugo trebalo da odgovoris...  :facepalm:
Da ti ne bi Kordoba odgovorio, jer vec vidim kako bi se to zavrsilo...slusaj dete...teorije zavere koji ti imas u glavi, svojstvene su tvojim godinama, iako si sa FTN-a...
Kao prvo, ovakve tvoje izjave i prepiske ne treba da citaju svi, cinis sebi magarecu uslugu, veruj mi...kao drugo, da neko nesto ozbiljno ima protiv tebe (citaj Kordoba & Co) ti vec odavno ne bi bio niti ovde niti u Vozdu, to nemoj da razdvajas, ne zaboravi kako si i zahvaljujuci kome stigao tu gde jesi...kao trece, Alek nek radi sta hoce, on nije clan ni Vozda ni Bitangi, vec si ti, i zato se prati tvoje ponasanje i na privatnom i javnom delu foruma, kao i na lanu...rekoh ti vec, jako si mlad i zelen, i dok ne stavis bar malo prst na celo, i ne shvatis da ovde ima mnogo ljudi koji mogu da procitaju izmedju redova i skontaju tvoj deciji ponos i bezobrazluk, neces nikad ovo shvatiti kao dobronamerne savete.
Ja ti vise necu pisati povodom ovog, trebalo bi da vec jednom shvatis sta ti se govori...a ti i dalje udaraj reply ako mislis da tako treba.

:thankyou

AlekSerbia

Quote from: Jack Sparrow on February 21, 2011, 10:52:11 PM

Mozda si me pobrkao sa Alekom  :D


evo i tebi da napisem kao totu ..nema vise postova .. izvinjavam se sto dosadjujem .. pozdrav  :bye2

MakiMDSS.rs

alek pa zar ces u penziju ? ajde ljudi koji vam je ja sam poceo ja cu da se izvinem prvi svima mozda moja sala nije prosla nisam nista namerno zeleo i lose da nacinim nekome , momci opusteno sto rece gagi sve je bilo za 5 ja cu da kaze mi smo svi fakutetlije 5 je slaba ocena pa stoga idemo na 10tke samo ... idemo dalje do sledeceg lana i neka traje ovo sto duze i svaki put sve vise i vise da budu ekipa barem 10 da doguramo ... e da zlatna poslovica KO GUBI IMA PRAVO I DA SE LJUTI :P

kordoba

Davy

Gagi ti je sve lepo napisao, tako da nemam sta da dodam...

A o ovo tvoje "Vidimo se mozda nekad na lanu" nesto znaci ?
Kao neces vise dolaziti na lan? ili mislis da nece Gagi? Ili cete dolaziti ali se iz nekog razloga necete gledati (zastori na spratu, ti gore on dole i obratno) ?  :shok

Bolje gradi realan zivot, jbs ovaj virtuelni. Ti si dobar decko, to i ostani...



don_gagi

Kojih crnih 10 ekipa, pa i sa ovih 6 se jedva sve zavrsilo u jednom danu!  ;D

@Alek

Sto bi reko nas komsija preko Drine...nidje veze...s toga, opusti se i sibaj...papir, pardon forum trpi sve! :)