News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

LAN u Matrixu 16.01.2011. godine

Started by Spinx!!, January 12, 2011, 08:23:15 PM

Previous topic - Next topic

Spinx!!

E pa narode ovim puticem Vas obavestavam da se ekipa Vozda konacno okuplja nadamo se u PUNOM sastavu
a pritom dovodimo i jedno pojacanje a nadamo se i skorasnjem ratnom angazmanu na dve noge her Copera

ekipa koja dolazi Delboy(vozac), SithLord(oplakuje naocare iz Kraljeva), Spinx i Coper (alkosi sa lavom u ruci)

drzte gace bando pokvarena
iskopace Vas Bili

Jacⱪ Sparroⱳ™

#1
Quote from: Spinx!! on January 12, 2011, 08:23:15 PM
E pa narode ovim puticem Vas obavestavam da se ekipa Vozda konacno okuplja nadamo se u PUNOM sastavu
a pritom dovodimo i jedno pojacanje a nadamo se i skorasnjem ratnom angazmanu na dve noge her Copera

ekipa koja dolazi Delboy(vozac), SithLord(oplakuje naocare iz Kraljeva), Spinx i Coper (alkosi sa lavom u ruci)

drzte gace bando pokvarena
iskopace Vas Bili
Auuuu, bome bice pucanja  i  :icon_bad:

Mogu zamisliti, Delboy vozac, Sithlord suvozac, a ova dvojica piju iza  :rofl :rofl
Bice to ludo putovanje  :D

DexonDee

Extra znaci bice pucanja od jutra do sutra :D

PS Spinx hocu moj cenovnik hahahahahaha

kordoba

Napravite odmah ekipe, napisite vreme dolaska da mozemo da rezervisemo racunare...
Ima li jos zainteresovanih?

stewzoR


stewzoR

U koliko sati to pocinje,da znam kad voz da navatamo?  :)

kordoba

Ajde kayite od koliko sati mozete pa da zakazemo... Recimo od 16h?

Spinx!!

E narode ovako da ja lepo kazem Vama sada
Nasa ruta je sledeca Polazak iz Cacka zakazan za 10 h, dolazak u Lazarevac u 11.30 tu se utovaraju 2 kartona piva pa se punom parom juri ka Novom Sadu......Dolazak NEMAM POJMA

Sledeca ruta:

Poneti dosta rakije domace ljute za nase drage ratnike. Taktika jasna i prosta napiti pa pobediti.
A za meze molim ako moze neki Zu-Zu uvek ogladnim od piva :D

dragi moje DAME vidimoooo seeeeeeeeeeeee:D  :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3:

DexonDee

Ovo se mora slikati :) donosim fotoaparat :) davy obezbedi film hahahahahahahahahaha  :D

$tring

#9
Ljudi moji.. .predlazem da napravimo ako mozemo 4 ekipe... ili koliko god je potrebno.
Bilo bi super da se zakuva mali turnir. Mislim da se u MATRIX-u moze opusteno igrati 2x 5v5 istovremeno na 20 kompova. Najgori scenario bi bio da se pojavi previse ljudi pa da igramo neki stupidni MIX! :( .. Daj da se organizujemo pa da igramo lep turnir i da napravimo ekipe....

evo ja za pocetak prijavljujem svoju : Citadel,$tring,Mykel,Hyde,Saltstone (Picajzla, posto ne znam da li je slobodna) ... :)

Mozda ne bi bilo lose da na forumu napravimo odmah ekipe, pa da znamo koliko nas ima i ko dolazi.. kazem opet, idealan scenario je da budu 4 ekipe po 5 ljudi... pa ako nas bude i vise, napravicemo 4 ekipe po 6 igraca pa ce uvek neko pauzirati.

Preklinjem vas da ne pravimo MAIN na LAN-u!  :whistling

kordoba

To sa ekipama sam i mislio...
Putnici su jedna...
Ja prijavljujem sledecu:
Gagi, Dexon, Davy, Maki Denser i ja... Evo da ne igra Spinx sa nama, da imate malo sanse...  8)

coper

nama treba neki 5ti, molim dobrovoljce da se jave... spinxe, delboy, sitlord i meee:)

coper

ekipa sklopljena Sitlord, Delboy, Spinx, Makidencer i COperinjo... molim korcebu da ne pravi dramu oko makija, jbga proradile su komsiske veze:) u istom sastavu smo pikali lan u Kraljevu pa da vidimo sta mozemo uraditi u NS:)  :flag_of_truce

kordoba

#13
Zar ti licim na dramaturga  :shok
Neka Vam je sa srecom, vi ste gosti samo birajte  :happy
Realno,jaka ste ekipa  :clapping2

Ajd` da vidim petoga za nasu ekipu, javite se...

stewzoR

mixujte me za ovo,posto mi iz BG-a izgleda dolazimo u manjem broju (nas troje samo)

MakiMDSS.rs

dolazi nastyyboi iz cod2 sto je pre igrao sa nama on je dosta jak igrac moze da pomogne kordobi ako oce , a od mene dolaze iz cod4 ekipe 3 igraca Trex , Immortal i Primadona pa birajte koga ce te tako da ja dolazim sa 4 drugara i mozete da ih umiksate ako nije problem ?

a za mene skim igram nisam znao do danas uvece kad sam doso sa treninga , jer spinx me cimao i posle cooper a sad sam video post da kordoba mislio na mene u ekipi pa ono sorry sto se pre nisam odazvao iskreno ... ajd vidimo se na LAN i sve najbolje ostalima SRECNA SRSPKA NOVA GODINA  :drinks2

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: M.MaKi.C on January 14, 2011, 01:58:56 AM
dolazi nastyyboi iz cod2 sto je pre igrao sa nama on je dosta jak igrac moze da pomogne kordobi ako oce , a od mene dolaze iz cod4 ekipe 3 igraca Trex , Immortal i Primadona pa birajte koga ce te tako da ja dolazim sa 4 drugara i mozete da ih umiksate ako nije problem ?

a za mene skim igram nisam znao do danas uvece kad sam doso sa treninga , jer spinx me cimao i posle cooper a sad sam video post da kordoba mislio na mene u ekipi pa ono sorry sto se pre nisam odazvao iskreno ... ajd vidimo se na LAN i sve najbolje ostalima SRECNA SRSPKA NOVA GODINA  :drinks2
:super
Hvala takodje :hat  :drinks2

Jacⱪ Sparroⱳ™

#17
Quote from: string on January 13, 2011, 09:19:14 PM
Ljudi moji.. .predlazem da napravimo ako mozemo 4 ekipe... ili koliko god je potrebno.
Bilo bi super da se zakuva mali turnir. Mislim da se u MATRIX-u moze opusteno igrati 2x 5v5 istovremeno na 20 kompova. Najgori scenario bi bio da se pojavi previse ljudi pa da igramo neki stupidni MIX! :( .. Daj da se organizujemo pa da igramo lep turnir i da napravimo ekipe....

evo ja za pocetak prijavljujem svoju : Citadel,$tring,Mykel,Hyde,Salstone (Picajzla, posto ne znam da li je slobodna) ... :)

Mozda ne bi bilo lose da na forumu napravimo odmah ekipe, pa da znamo koliko nas ima i ko dolazi.. kazem opet, idealan scenario je da budu 4 ekipe po 5 ljudi... pa ako nas bude i vise, napravicemo 4 ekipe po 6 igraca pa ce uvek neko pauzirati.

Preklinjem vas da ne pravimo MAIN na LAN-u!  :whistling
Posto ja ne vidim tu sebe, ovo cete dobiti na lan-u
String :whip, Citadel :whip, Mykel :whip, Hyde :whip, Saltstone :whip

Spinx!!

Vec ima tri ekipe dajte jos koju ekipu i da pikamo lance lepo\
De zovite i dragone i alkose nase i eto ti rokanje do bola

Igraona OD 4 h

kordoba

U Matrixu rezervisana 22 racunara, 5x4 + 2 servera, za nedelju od 16 casova...
Tri ekipe gore, jedna ekipa i dva servera dole... Monitor na mestu broj 15 (za one koji poznaju problematiku) ce biti zamenjen...

Sto se tice Makija, meni je Davy to jest  Jack rekao da ce igrati za nas, jos jednom da ponovim da nemam nista protiv, neka igra covek za koga god hoce (osim sto ces doci pola sata ranije Maki pa i nama iz VOZD-a podesti skripte :spitefu )...

Mi cemo i onako biti prva postava VOZD-a ili druga postava Bitangi (drugi tim na tom skupu), tako da se ne uzbuDJAvam, bitno je da se kvalitetno druzimo...
Ajde Spinx, napravi sa Stringom satnice i parove, pa da ne gubimo vreme tamo kad dodjemo...

Spinx!!

Za sada ima 3 ekipice sigurno
ako bi samo skupili jos 2 ili makar 1 bilo bi fenomenalno
Gogi nemas brige ce da bude sredjeno sve!!!

OVOM PRILIKOM POZIVAM sve koji zele da se malo odmore uz dobar COD neka dodju u MATRIX U NEDELJU U 16H (TACNIJE 15.30)

STEK

Lepo druzenje vam zelim,rado bih svratio,al skup je to sport! :acute

Spinx!!

4 ekipe ima za sada idemo polako ali sigurno!!!!  :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3:

$tring

Quote from: Jack Sparrow on January 14, 2011, 02:10:02 AM
Posto ja ne vidim tu sebe, ovo cete dobiti na lan-u
String :whip, Citadel :whip, Mykel :whip, Hyde :whip, Saltstone :whip


hahahhaha.... :) Videcemo.. dodji naravno pa cemo napraviti ekipe. Bitange bi komotno mogle da napreve dve ekipe, samo me mrzi da sve ljudi okolo cimam i moljakam da dodju na zezanje.... :)

I dalje predlazem 4 ekipe po 5 igraca. Rezervisati gore 11 kompova i dole 10... I to je to...

stewzoR

#24
Megative eSports

LU:stewzor,Bazzy,NastyyBoi,Pxzy,kIkindijanac

:hooray:


Spinx!!

Quote from: string on January 14, 2011, 02:55:24 PM
Quote from: Jack Sparrow on January 14, 2011, 02:10:02 AM
Posto ja ne vidim tu sebe, ovo cete dobiti na lan-u
String :whip, Citadel :whip, Mykel :whip, Hyde :whip, Saltstone :whip


hahahhaha.... :) Videcemo.. dodji naravno pa cemo napraviti ekipe. Bitange bi komotno mogle da napreve dve ekipe, samo me mrzi da sve ljudi okolo cimam i moljakam da dodju na zezanje.... :)

I dalje predlazem 4 ekipe po 5 igraca. Rezervisati gore 11 kompova i dole 10... I to je to...

evo je i 5 ekipa idemo dalje

ToTo

Hmmm, ja cu doci u Matrix u nedelju u 16.00h, pa ako bude mesta u nekoj ekipi, rado bih igrao.

Vidimo se  :super

coper

toto dolazi   :hat  :hat  :hat  ljudi sinoc sam dobio na texas holdemu i nabavio parice za dolazak,  problem mi prestavlja virus koji me je zakacio, kasljem, kijam, bole me pluca... ako me tempreratura ne zakaci dolazim sigurno... stvarno nemam nikakvih obaveza, stvarno mi se dolazi ali jbga... nadam se da ce biti sve ok...  :hmm

Jacⱪ Sparroⱳ™

Doci ce nekoliko njih iz klana svialco na lan.

stewzoR

Update:

Megative eSports

LU:stewzor,Bazzy,NastyyBoi,Pxzy,kIkindijanac

MakiMDSS.rs

stewo jesi se dogovorio sa nastyem ili ? posto on dolazi da se upozna sa ovima iz paranoica cod4 ekipe al ne znam dal ce tacno da igra ? ako si se dogovorio onda ok .

stewzoR

Dogovoreno,pristao da igra za odredjenu sumu :D

kordoba

#32
Jooj Stewoooo kukala Vam majka  :girl_cray
ce` Vas rascopamo ali onako domacinski...
Dzaba si danas imao skor 137:11, dzaba si placao Makiju da ti radi skriptu, dzaba ti svi fanovi i obozavatelji...
A ako se i desi cudo pa nas dobijete  :shok -
RAZBICE TE SPINX I DRUGARI !!!

Vozd je odavno stigao, trenutno kasapi po Matmati !

DexonDee

Quote from: kordoba on January 15, 2011, 08:17:32 PM
Jooj Stewoooo kukala Vam majka  :girl_cray
ce` Vas rascopamo ali onako domacinski...
Dzaba si danas imao skor 137:11, dzaba si placao Makiju da ti radi skriptu, dzaba ti svi fanovi i obozavatelji...
A ako se i desi cudo pa nas dobijete  :shok -
RAZBICE TE SPINX I DRUGARI !!!

Vozd je odavno stigao, trenutno kasapi po Matmati !

+1 :super

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: kordoba on January 15, 2011, 08:17:32 PM
Jooj Stewoooo kukala Vam majka  :girl_cray
ce` Vas rascopamo ali onako domacinski...
Dzaba si danas imao skor 137:11, dzaba si placao Makiju da ti radi skriptu, dzaba ti svi fanovi i obozavatelji...
A ako se i desi cudo pa nas dobijete  :shok -
RAZBICE TE SPINX I DRUGARI !!!

Vozd je odavno stigao, trenutno kasapi po Matmati !
+1
:D :D

stewzoR


kordoba

Ne da ces da vidis, nego ces i da osetis  :mafia

$tring

Ako sutra sve prodje kako treba (a ne vidim zasto ne bi proslo), predlazem da napravimo tradicionalno okupljanje jednom mesecno... ili jednom u dva meseca..... :) Kako god se dogovorimo.... Prijave se ekipe iz community-a i cepamo...

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: string on January 15, 2011, 11:32:07 PM
Ako sutra sve prodje kako treba (a ne vidim zasto ne bi proslo), predlazem da napravimo tradicionalno okupljanje jednom mesecno... ili jednom u dva meseca..... :) Kako god se dogovorimo.... Prijave se ekipe iz community-a i cepamo...
Bilo bi dobro jednom mesecno  :super

coper

bilo bi lepo... 2 x mesecno u ns pa jednom u Kraljevu... to bi bilo lepo, da mi skocite na domaci teren  :tease a mozemo i u druge gradove... ili da bitange otvore jedan ziro racun da se pomaze ovima iz "dijaspore" da skoce do ns  :tease

MakiMDSS.rs

ja sam za samo ako moze jednom mesecno u NS mislim da je sasvim dovoljno i vise ce da zudimo za sledecim lanom koji nam dolazi sledeci mesec a ako napravimo da dolazimo vise puta onda to ide u smor kasnije mozda?

SALTSTONE

Quote from: M.MaKi.C on January 16, 2011, 03:58:21 AM
ja sam za samo ako moze jednom mesecno u NS mislim da je sasvim dovoljno i vise ce da zudimo za sledecim lanom koji nam dolazi sledeci mesec a ako napravimo da dolazimo vise puta onda to ide u smor kasnije mozda?

Sasvim je dovoljno jednom, vidimo se   :rnr

MakiMDSS.rs

momci bilo je super hvala na igranju vidimo se opet kad bude neki lancic ili ovako okuljanje subotom ili nedeljem :P :clapping2 :punk

STEK

Quote from: COperinjO on January 16, 2011, 01:46:40 AM
bilo bi lepo... 2 x mesecno u ns pa jednom u Kraljevu... to bi bilo lepo, da mi skocite na domaci teren  :tease a mozemo i u druge gradove... ili da bitange otvore jedan ziro racun da se pomaze ovima iz "dijaspore" da skoce do ns  :tease
:whip3: :whip3: