testiranje/provere igraca za Repku Srbije za SD i CTF za 2010/2011 godinu!!

Started by Shaggy, July 29, 2010, 08:04:50 PM

Previous topic - Next topic

Shaggy

ovako.


Za sezonu 2010/2011 bice obavljeni malo detaljniji i kvalitetniji odabir igraca koji ce popuniti SD i CTF tim Srbije za sezonu 2010/2011.
Svi zainteresovani koji misle da poseduje igracko zbanje i iskustvo za SD odnosno CTF mogu se prijaviti ovde u sledecoj formi prijave :



Izgled prijave za SD.


Ime i Prezime:
Godina: (16+)
Xfire:
Broj odigranih sati:( 2000+)
Predhodni klanovi:
Razlozi za napuštanje ex-klanova:
Svi nickovi do sada korišceni:
Sadašnji nick:
Sadašnji klan:
Oruzije koje preferiram:
Skill(po vašoj proceni):1-10
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):
CB link:


Izgled prijave za CTF

Ime:
Godina:(16+)
Xfire:
Broj odigranih sati:(1500+)
Predhodni klanovi:
Razlozi za napuštanje ex-klanova:
Svi nickovi do sada korištcni:
Sadašnji nick:
Sadasnji klan:
Oruzije koje preferiram:
Skill(po vašoj proceni):1-10
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):
CB link:


Da naglasimo:

1 Svi koji su trenutno banovani pa pokusaju da sa nekim returned acc-om upadnu..nece se dobro provesti :)
2.Svi koji su nekada banovani na CB takodje nemaju pravo prijave!!
3.Svi moraju obavezno imat org keY!!
4.Da se ne javlja niko..ko ne ispunjava minimum uslove koji su gore izneti...pre svega misli se na sate i godine.
5.Ljudi koji se javljaju moraju biti spremni na timski rad. Moraju biti aktivni igraci...ne dizati tenzije...tokom treninga warova....konfliktne osobe nisu dobrodosle.

Hvala


Hvala - Menagers 2010/11 - MaKiDaNcEr , Shaggy , Spinx

MakiMDSS.rs

DODATAK PRAVILA za prijavu IGRACA

Uslovi koji su navedeni gore - podrazumevaju se obaveznim , sto ne mora da znaci da je 2000h obavezno , ko ima 2000h ima prednost za brze testiranje nego igraci koji imaju ispod 2000h .

Uslovi za Igru DOPUNA - TS3 , ventrilo , Xfire , UAC2 , Xray , Aequitas , CB link , EDOM link , ESL link , Head Set .

Igraci, napomena od strane manadzera - Molim vas nemojte ovo da svatite kao nesto gde mozete PISATI I PISATI , mislim na raspravke (A sto on? A sto ovaj?) itd , svi postovi koji nisu PRIJAVE ZA SRBIJU , bice obrisani, sto znaci da pridajemo paznju ovome vise nego IKADA do sada .

Jos nesto dodatno - Predlozi sastava ekipe za SD ili CTF mozete slobodno napisati u sledecem formatu -
SD Team 2010/11 predlog
1- Capiten - NICK
2- Sniper - NICK
3- Tranch - NICK
4- Player - NICK
5- Player - NICK
------------------------------
6-7-8- Subs - NICK , NICK , NICK

LOGO SRBIJE ZA 2010/11 GODINU NA CBu - SRBIJA BRE NICK



Hvala - Managers 2010/11 - MaKiDaNcEr , Shaggy , Spinx

coper

Forma za CTF

Ime: Sinisa Cosic
Godina:(16+) 24
Xfire: mazda85
Broj odigranih sati:(1500+) 530:)
Predhodni klanovi: |KingSerbia| , *budaletine*
Razlozi za napuštanje ex-klanova: nisam napustao
Svi nickovi do sada korišteni: |KingSerbia|Coper, *budaletine*COper, *budaletine*COperinjO
Sadašnji nick:*budaletine*COperinjO
Sadasnji klan:*budaletine*, |KingSerbia|
Oruzije koje preferiram:sve najvise garandM1, mp44
Skill(po vašoj proceni):1-10 11:)
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): eunet ctf league, verat 3 vs 3 only rifle.. blabla
CB link: http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3341932




CTF Team 2010/11 predlog
1- Capiten - picajzla
2- Sniper - jape
3- Tranch - Mykel
4- Player - Stringe
5- Player - Spinxe
------------------------------
6-7-8- Subs - COper:), Saltstone , makinjO:)

stewzoR

Forma prijave za SD.


Ime i Prezime:Stefan Dragic
Godina: (16+) 16
Xfire:xstewax
Broj odigranih sati:( 2000+) 1400 na Xf,a Xfire sam napravio tek 2008,sve ukupno otprilike oko 2500 PURE sati
Predhodni klanovi:coronica,Anox1us,divinity5,EUnet (2008)
Razlozi za napuštanje ex-klanova:Raspad,i ne slaganje izmedju clanova
Svi nickovi do sada korišteni:Stewa,stewzoR
Sadašnji nick:stewzoR
Sadasnji klan:LinkGaming,Illusion,EUnet (Inactive)
Oruzije koje preferiram:Kar,Mp,Lee,i scope.
Skill(po vašoj proceni):9
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):Top 60 CB
CB link: http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3271487

ShazZ

Forma prijave za SD.


Ime i Prezime: Nikola Jovic
Godina: 17
Xfire: dzoni93
Broj odigranih sati: 2000+ . Lan igranja jedno 500h (:
Predhodni klanovi: CampGaming , GST , euNet ... Nemogu se sjetit unazad 3 god o.O
Razlozi za napuštanje ex-klanova: Inactive
Svi nickovi do sada korišteni: Dzoni , Predator , Sprintar , ShazZ
Sadašnji nick: GST'ShazZ ili ShazZ
Sadasnji klan: GST
Oruzije koje preferiram: m1 , mp44 , kar98
Skill(po vašoj proceni): 8
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): 1v1 top 30 ,
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8927870

Labello

Forma za SD:

Ime i Prezime:Nemanja Stojkovic
Godina: (16+): 18+
Xfire:djstojadin
Broj odigranih sati:( 2000+): 1500+
Predhodni klanovi: .rr, SRB, lFamiglia......
Svi nickovi do sada korišteni: ladyGAGA :love  L4bello
Sadašnji nick:L4bello
Sadasnji klan: <<TiT@nS>>
Oruzije koje preferiram:Scope, mp44
Skill(po vašoj proceni):8.78
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): dosta iskustva
cb link:http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=6838005




sumsy

Forma za SD:

Ime i Prezime:Branko Zvonkovic
Godina: (16+): 16
Xfire:nekoristim to....
Broj odigranih sati:( 2000+):60+h ali sam presao 2 puta singleplayer na tesko....
Predhodni klanovi:imam dosta klanova za cs1.6
Svi nickovi do sada korišteni:sumsy
Sadašnji nick:symsy
Sadasnji klan: ima ih dosta u cs1.6
Oruzije koje preferiram:m1a1 carbine,gewehr 43
Skill(po vašoj proceni):10
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): dosta iskustva
cb link:sta je to?????

ToTo


SeagE

FORMA ZA SD :)
Ime i Prezime:Miralem Mešanović
Godina: (16+):15
Xfire:miroseage (new) miralem13pula(old)
Broj odigranih sati:( 2000+):800
Predhodni klanovi:GST , urbanGMRZ , unforg1ven , uFEAR , ANIMATRONICA?! ....
Razlozi za napuštanje ex-klanova:raspali se ili postali neaktivni
Svi nickovi do sada korišteni:dAR , seage
Sadašnji nick:dAR
Sadasnji klan:dileriii
Oruzije koje preferiram:m1 , kar98/mp44
Skill(po vašoj proceni):1-10:vidjet cemo na testu.......ne volim sam sebe ocjenjivat :D
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):CB-1god , ESL-vecinom 1v1 (nekih pola godine) i nesto malo 2v2
CB link:http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8922856  , esl link: http://www.esl.eu/fr/player/4630003/

MakiMDSS.rs

Ukratko jos jedan DODATAK na forumu za pravila oko ulaska u TIM Srbije

Glavno pravilo koje sve interesuje - Kako cemo znati ko je koje nacionalnosti kad sad svako moze da LAZIRA zastavu na ESL i CBu ?

Odgovor 1- Tako jer ce svako biti proveren na Eyedent , Gameviolations , PBBANS , GGC Stream , UAC2 sve njegove Slike sa meceva i ako bude potrebe Xray , i jos nesto NAJGLAVNIJE - kada budu bili pozivani igraci na Trening meceve tj okupljanja igraca na Stream Serveru , Original normalno , i na TS3 , bice kao sto znate RCON STATUS Izvucen uvek na okupljanju tako da cemo imati totalan pregled IP adresa i pomoc prijatelja da saznamo odkle potice taj IP , BUKVALNO ADRESA STANOVANJA tog korisnika , sto uverevam vas da nece biti PREVARA NIKAKVIH .

Odgovor 2- Momci koji zive u Bosni , Republici Srpskoj , Hrvatskoj , Sloveniji , Makedoniji , Crnoj Gori ..... Inostranstvu , Morace da imaju papire o Drzavljanstvu Srbije kako bih mogli da zaigraju za Srbiju , i za to cemo da saznamo da li su LAZIRANI papiri , jer bice kao sto rekoh na serveru i normalno znacemo u milimetar gde zivi i sve podatke o korisniku koji sedi za tim IP .

Ukratko momci koji su me na Xfire gnjavili i napadali BUKVALNO za fejk igrace , nemaju zasto , The Docotor je samo ubacen u squad jer ima papire od drzavljanstvu Srbije , i to je samo predlog , sto je i on morao da ostavi prijavu ovde kako bih usao u Tim Srbije . Znaci nije sigurno da ce igrati za SRBIJU kao sto nije sigurno ni ostalim igracima , znaci momci navalite sa prijavama kako bih mogli da krenemo sa OKUPLJANJEM IGRACA .

URS-mike

kako da proverim koliko imam sati za cod?imam cb akaumt vec nekoliko godina,a ShaggyShone je iz 2010.zar nema neki iskusniji?

R@mzes

Ime i Prezime:Aleksandar Babic
Godina: (16+)16
Xfire:bomba72
Broj odigranih sati:( 2000+) 2200
Predhodni klanovi:  :worth ZTS,La_famiglia,infamous
Razlozi za napuštanje ex-klanova:inactive,conflict :D
Svi nickovi do sada korišteni:komarac,R@mzes
Sadašnji nick:R@mzes
Sadasnji klan:/
Oruzije koje preferiram: :love snip  :love ,mp44
Skill(po vašoj proceni):1-10 ma sta ja znam :D samo smart play
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):
CB link:http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=9006770


[TNT]AL PACiNO

Ime i Prezime: Nemanja Jovanovic
Godina: (16+) 16
Xfire: nepredvidljivi
Broj odigranih sati:( 2000+) 1100+[XFIRE] Lan nekih 700-800
Predhodni klanovi: breakeSports,EUKANUBA,Veterani
Razlozi za napuštanje ex-klanova: /
Svi nickovi do sada korišteni: Jackpot,PREMIER
Sadašnji nick: AL Pacino
Sadasnji klan: s'2010|Team
Oruzije koje preferiram: TRENCH[1000+h] Igram sa njim jer imam malo FPS-a.Takoda sam uvezban :)
Skill(po vašoj proceni):1-10 Jaka 8.Najiskrenije...Msm moj fps i komp su odradili svoje sto se toga tice.
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): / sta da se bakcem sa tim kad imam 20 fpsa....
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=9040704   imam jedan stariji cb log '09

1- Capiten - Spinx
2- Sniper - Makidancer
3- Tranch - AL Pacino [Nisam navalentan,pricam iskreno]
4- Player - ShaZz
5- Player - jape
------------------------------
6-7-8- Subs -Stewzor , The Doctor , L4bello

pxzyy [@] m@x]

Forma za CTF

Ime:Marko
Godina:(16+)16
Xfire:marko654
Broj odigranih sati:(1500+)1650 tako nesto !
Predhodni klanovi:infamous, bzz, animatronica, nemogu se setiti vise :) ...
Razlozi za napuštanje ex-klanova:inactive ...
Svi nickovi do sada korišteni: m@x] , kennYYY , pxzyy
Sadašnji nick: pxzyy
Sadasnji klan:un1ted , eunet , grupa VOZD , malisani
Oruzije koje preferiram:trench , thompson , mp44 !
Skill(po vašoj proceni):1-10 [sami procenite]
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): nista posebno
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=9020117

Ljusha

Forma za CTF squad

Ime:Jovan Ljusic
Godina:(16+):15
Xfire:ljusasd
Broj odigranih sati:(1500+):1500+
Predhodni klanovi:RedRoostes,SPACEteam,i.zOn4....
Razlozi za napuštanje ex-klanova:raspad ili neaktiwnost najcheshce
Svi nickovi do sada korišteni:He@dShoter,FactoR,Ljusha
Sadašnji nick:Ljusha
Sadasnji klan:***SRB
Oruzije koje preferiram: :love kar98k, :love Scope Kar, :love m1 garadn :love,MP44....swe pomalo :))
Skill(po vašoj proceni):1-10:7
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):dowoljno iskustwa....
CB link:http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8993548


Spinx!!

Quote from: sumsy on August 07, 2010, 10:07:24 PM
KAD CE MENI TEST ZA REPREZENTACIJU????????

kada budes ispunio uslove.......a posto ne zadovoljavas uslove onda od testa nema nista!!!!

MakiMDSS.rs

Team Srbije CoD2

CTF Sastav
1- // bitange // Mykel - Kapiten
2- Silent Touch - r@mzes
3- // bitange // PICAj3La
4- // bitange // SaLt$tOnE
5- // bitange // Viper
6- Gagi
7- [WC]=Morandi
8- lFamiglia RedCell
9- *Budaletine*Coper
10- ???

SD Sastav
1- maw Jape - Kapiten
2- maw Krasic
3- maw fartmaster
4- paranoic [&] MaKiDaNcEr
5- tit@ns L4bello
6- tit@ns STEK
7- eQuitis BIOhAZARd
8- ???
9- ???
10- ???

Igraci koji su jos u IZBORU za CoD2 Squad CTF ili SD su : Tomosu , DusanSilni , Man Fan , Shaggy , Stewa , ToTo , Clumsy , String , Chombe , wOo3cA , Axwell , DzoNN , pxzyyy ...

Team Srbije CoD4

SD Sastav
1- Zexion HJZ - Kapiten
2- Zexion ProxZY
3- Digestive ATB
4- BB Sa-Key
5- 27united SlasherZ
6- p[&]MaKiDaNcEr
7- audiTEK Dr.HouSe
8- ???
9- ???
10- ???

SDHC Sastav
1- p[&]NastyyBoi - Kapiten
2- p[&]MaKiDaNcEr
3- [PTR]Prki
4- P|H 1mm0r7al
5- [AFF]T-ReX
6- EUnet|Zlotjko
7- P|H NellY
8- P|H BanjoM
9- ???
10- ???

Ovo nije KONACNA lista igraca jos ima MESTA u svakoj ekipi bilo za CoD2 ili CoD4 . Svako ko bude upao u SRB ekipu bice dodat na listi . Inace CS1.6 , TMNF , Fifa , Queke Live - ekipe su popunjene nema dodavanja vise u ekipi .

Ovo je izglasano na TS3 - BITANGE u skupu Igraca CoD2 i CoD4

URS-mike

mislim da ce i ove godine biti mrka kapa.mozda stvarno i ne mozemo bolje,al napretka nece biti ako je cl Tema srbija isi kao prosle godine.nista licno protiv makija,al on svoje klanove ne moze da uvede u red(od 4 igraca,2 banova).u svakom slucaju SRECNO!

Spinx!!

Quote from: URS-mike on August 09, 2010, 05:06:52 PM
mislim da ce i ove godine biti mrka kapa.mozda stvarno i ne mozemo bolje,al napretka nece biti ako je cl Tema srbija isi kao prosle godine.nista licno protiv makija,al on svoje klanove ne moze da uvede u red(od 4 igraca,2 banova).u svakom slucaju SRECNO!
Drogiran?

MakiMDSS.rs

o cemu mi pricamo URS-mike ???

CTF ekipa prosle godine je bila sasvim drugacija - 80% je bila drugacija ostali su samo tomosu viper i mykel iz te ekipe ostalih 7+ igraca su novi skroz - drugo prosle godine je nasa ekipa izgubila od POL igraca koji su nas POHAXALI kao i ceo turnir to svi znamo ima cak i dokaza na YT itd , drugo 1/4 finale nije mala stvar da nasa ekipa dodje dotle , a isti ti BIH igraci su pukli mnogo vise od njih u finalu , sto dokazuje da smo ipak zasluzeno mogli mnogo vise

SD ekipa isto tako ostali su samo jape , krasic svi ostali su novi koliko god da ima igraca

ekipa za CoD4 evo za sada njihovih uspeha

CB Linkovi - http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1949987&wars=1&lid=7514 i http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1923270&wars=1&lid=7514

sto dokazuje da ova ekipa ce doci dosta daleko za cod4 , a cod4 prosle godine je JEDVA ali JEDVA izgubila od CZE 25:21 SRB to mojom greskom na Backlotu da se nisam zabo u banderu usranu a bilo je 21:20 za njih odlucujuca runda .

eSuba WEB - http://www.esuba.eu/index.php?lang=en&filter=&action=clanek&id=4381&page_mode=
CB match - http://clanbase.ggl.com/warinfo.php?wid=9712825

hvala

spinx znas onu pesmu od bjelog dugmeta - kao da sam drogiran kao da sam programiran kao da me ljuljaju , e sada ko njega ljulja to ne znam .......


URS-mike

prosli put(XIII) smo u SD (cod2 i cod4) od 7 meceva dobili 1.
JEDAN!

cod.Gaming_Quicker


Spinx!!

jes da je ovde zabranjeno vredjanje i psovanje
ali ne mogu vise da cutim i da slusam idiote
kome ne odgovara neka ma ADD na x fire : zbegovac1987 da mu objasnim sta mu nije jasno
i zato vise FRULAJTE GA za ovu temu.......

Ako ima ko zeli da se prijavi neka se prijavi, ukoluko zadovoljava uslove i ukoliko je prijava potpuna moci ce da dobije TEST ovako FOF

Prijatno i dovidjenja!!!!


MakiMDSS.rs

URS-mike vidi danas lik koji se prijavio za SRB - http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3311408&suspend=1

sta ces popio ban jbg , zato su igraci izabrani samo oni koju su 100% cisti i sa iskustvom na CBu , za CoD4 nikad nije igrao prvi sastav uvek je neko falio ili nas kapiten Slasherz obicno kad izgubi prvi mec on ispari , tako da to ovaj put nece da se ponovi , drugo SLO i CZE su jedne od favorita uvek za ostvajanje kupova .

a za cod2 nasi momci su igrali 2 meca u kojima su bili fakeri , tako zvana BLR ekipa nema ni jednog BLR igraca a RUS ekipa je JEBENO PREJAKA ZA NAS jer oni imaju isto mnogo LANova kao i ostale zemlje i jednu ekipu koja cini RUS squad je RANARA - vise o njima ovde

http://www.youtube.com/watch?v=61ba2soP1cA - RANARA kako igra CoD4

inace Spinx moras da ucis od iskusnijeg , kako ja uvek imam dokaze i znam da resim stvari na lep nacin nemoj da gledas NINJA filmove pls .

URS-mike imas od svih nas xfire dodaj nas i da se lepo razgovaramo , ok? - makidancer xfire

URS-mike

to je tvoj klanski drugar iz united force ,najbolje to sami klanski da raspravite.kao sto si raspravljao sa rajkom i ostalim banovanim.
u svakom slucaju SRECNO sa reprezentaciojom!!!
btw kad pocinje sledeci nacionalni kup?

MakiMDSS.rs

prvo moj klanski drug nije , drugo ja nisam u united , osim za CB team koji i sam vidis da ne igra , trece sa tim likom nisam ni jedan WAR odigro sto cod2 sto cod4 . i pateticni klincu izvini ali mesta za takve kao sto si ti nema u ovoj ekipi ko sto kaze STEWA sta oces ti NO NAMERU ? ako si doso da se prepucavas a nemas zasta ne razumem te jel tebi nesto smeta? ajde da cujemo lepo sta tebi smeta ? oces ti da budes manager ? oces ti da igras za SRB cod2 ili cod4 ? ajde izjasni se vec jednom sta je to problem sa nasom repkom kad je ionako krizno vreme kod nas sto se tice svega . od banovanih igraca za VREDJANJE do haxanja bivsih managera SRBIJE . izjasni se covece vec jednom da te cujem lepo ajde !!!!!

URS-mike

Quote from: paranoic MaKiDaNcEr on August 12, 2010, 09:30:25 PM
prvo moj klanski drug nije , drugo ja nisam u united

http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1979895
http://i33.tinypic.com/m6l94.jpg

banovane igrace i treba vredjati i izolovati ih.nijednog postenog igraca nisam omalovazavao.pogotovo reprezentativca.cak naprotiv.nazalost ,ja sam low skill da igram za national cup.

stewzoR

Jedno pitanje,nije vazno dal si low skill itd,nego KO SI TI?! Maki ja mislim da je on rubenswin spijun!  :whip3:

MakiMDSS.rs

URS-mike procitaj ceo moj post molim te nemoj da mi citas nesto pa nesto preskocis vidim po slici da nisi procitaj - pojasnicu ponovo ja nisam igrao ni jedan WAR sa njim u bilo kojoj ekipi , drugo decka je zvao MAX aka PXZY , sto cak ja nemam njega ni na Xfire , nikad nisam ni imao a kamoli igrao sa njim , decka su banovali i odma sam okacio sto znaci da ga ne pokrivam uopste ili sta god , cak se sazaljevam na decka jer za ovo moras da budes glup da uzmes codehook i da kazes na GV tamo da je to skripta u cfg LOWLOWLOWLOWl sta drugo da kazem , znaci da se razumemo JA sam jedino igrao sa DOCTOROM inace ni njega ne branim a kamoli nesto drugo , i drago mi je sto nisam banovan na CB zbog njega a mogli smo svi da popijemo banove na CB na 3 meseca jer smo igrali meceve sa njim . da zavrsim NISAM IGRAO SA NJIM JOS MANJE ZNAM KO JE ON!!!

pxzyy [@] m@x]

sto se tice shazza ja sam ga samo pitao da li oce u cb ... kada je uso u klan dan posle toga je banovan ne znam zasto , kaze on valjda da je banovan na cod4 a nema ni guid ne znam nista sa njim a i iskreno bmk ...

pxzyy [@] m@x]

ako ti se nesvidja srbija i njena postava ... idi igraj za albaniju, alzir ili sta ti se vec svidi ....