News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Chiteri....

Started by BaNaNaMaN, July 27, 2010, 05:54:19 PM

Previous topic - Next topic

BaNaNaMaN

Pozdrav svima... Pre neki dan, usao sam da igram cod2 posle duze pauze, obicno igram na MAIN-u, i danas da udjem kad pao server, i ja sta cu aj malo na GARAGE-u... udjem ja i krenem da igram, ono 2 lika imaju WH, ja jednom kazem imas WH piiii piiii :).. a on meni odg "Pa sta?" itd... hteo sam da vam obratim paznju da slabo imate admina na GARAGE-i....  Chiter opusteno, sa  velikom slobodom ratuju :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl sve bi ja to  :jump :jump :jump :jump

$tring

Admini kad mogu dodju na garazu..  imamo dosta servera pa nema u svakom trenutku admina... ali uvek mozes cimnuti nekog od nas na xfire pa cemo banovati....

sniper elite

kad je vec garaza u pitanju ima onaj lik maca tako se potpisuje ima neko sranje sacuvaj boze  ali nmg da se raspravljam sa kretenom niti da postavljaj rubrike sa tim ali evo ovde samo da kazem


lang

Ccccc , a ja mislio on neki igrac,xaxxxa !   Siki sa tajlanda......bruko jedna...... :whip3:

husky

Evo IP jednog primitivca sa rcon bockerom:

109.207.47.185:28971

Bosnian Idiot

Quote from: husky on February 14, 2011, 02:20:11 AM
Evo IP jednog primitivca sa rcon bockerom:

109.207.47.185:28971
pa remote connect direktno na server i kickas ga

redov rajan

bez zajebancije,stvarno su vam serveri postali cirkus :D

komara

Ima rešenje i za rcon bloker samo ga treba postaviti,kao i za name stealing da se olakša posao adminima.Kad smo to postavili na LW serverima 1000 puta je lakše izaći sa čiterima na kraj pa i na TDM serveru gde ih ubedljivo najviše ima.

kgigor

Quote from: lang on February 06, 2011, 10:07:28 PM
Ccccc , a ja mislio on neki igrac,xaxxxa !   Siki sa tajlanda......bruko jedna...... :whip3:

kako se on ono još predstavlja ....  :hmm

fanTom!

A video sam tog skija sa tajlanda igrao sam na MAIN 2 i on se konektovao na ser on je bannan.....

kgigor

Quote from: fanTom! on March 29, 2011, 02:34:40 PM
A video sam tog skija sa tajlanda igrao sam na MAIN 2 i on se konektovao na ser on je bannan.....
:facepalm: hmmm ...pa i ne bas ,igra on jos uvek... Ali pod drugim nikom... Jbg nema izraza koji bi odgovarao takvom karakteru a da mozes slobodno koristiti