News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

4.Rodjendan BITANGE SERVERA LAN - 27.avg

Started by $tring, August 28, 2011, 04:09:09 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Juce je odigran rodjendanski lan... 6 klanova... :) FARAONI su pobedili....

Timovi:

The original Bitange
BHC's
La Famiglia + Grupa VOZD
FARAONI
SM


Statistike:

http://217.26.212.20/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=lan4fun34.php

SS:


Ekipa sa lana....




Slike  sa lana (mali broj za sutra ide jos mnogo mnogo )

http://www.flickr.com/photos/66963742@N08/show/


DexonDee


Citadel of Pain

Za one koji nisu bili, slavio se rodjendan naše gejming zajednice nastale na serverima klana bitange, i to četvrti boga mi  :yes

Još jednom da se zahvalim ljudma iz raznih klanova koji su deo naše zajednice što su bili na proslavi, i to klanovima:

Grupa VoŠ¾d
La Famiglia
EMC
NoŠ¾
Budaletine
Mr
i naravno mojim bitangicama

ako je neko i iz drugih klanova bio a da sam ga zaboravio, neka se dopiše  :stoner:


Čestitke i Faraonima na tituli! Ali zar nije Grupa VoŠ¾d+Famiglia imala isto bodova kao i Faraoni?  :hmm

Ili su igrali finale o kome nisam obavešten?




Čestitke i najboljem igraču turnira, malom bitangefuckeru iz Smederava SD - rmzjEE.!!!  :clapping





Fotke sutra, jako me mrzi danas da ih sredjujem  8|

Jacⱪ Sparroⱳ™

#3
Quote from: Citadel of Pain on August 28, 2011, 05:46:32 PM
Čestitke i Faraonima na tituli! Ali zar nije Grupa VoŠ¾d+Famiglia imala isto bodova kao i Faraoni?  :hmm

E tu si upravu. Mi smo (Grupa Vozd+Famiglia - jedan tim) pobedili smederevce, pobedili faraone, izgubili od bitangi (za jednu zastavu :facepalm:), a nismo odigrali sa BHC timom. Samo organizacija kada koji tim igra je bila katastrofa :bad2.
Dobar je bio lan :super.

$tring

Quote from: Jack Sparrow on August 28, 2011, 05:58:28 PM
Samo organizacija kada koji tim igra je bila katastrofa :bad2.

Bolje nije moglo da se uradi, posto se 4 klana pojavilo lagodno bez jednog igraca, ukljucujuci i vas... Morali smo da rasformiramo ekipe... Tako da je organizacija bila maksimalno dobra koliko je mogla da bude. Da je bilo 6 klanova, igralo bi se non-stop... ovako je jedan klan morao da pauzira.

don_gagi

Koja zavera protiv nas!  :D I tesko stecenu titulu bi da nam oduzmu...ccc...  :o
Inace...hvala svima koji su bili, pogotovo mojim starim drugarima, nadam da se nismo puno razocarali kao domacini!  :drinks2
A posebna zahvalnost Toto-u koji je primio sve te momke kod sebe kuci, i jos jednom pokazao kakav je domacin! Svaka cast!  :worth

$tring

Update, postavio sam u prvom postu 360 panoramu! :)

Da dodam, hvala svima sto su dosli i uvelicali ovaj 4.rodjendan servera....

Vidimo se i sledece godine....  :handshake:

MakiMDSS.rs

extra lan ... ali jedno zapazanje toto ima 2 nagrade - za ubijanje nemackom i americkom bombom to nije slucajnost :P

super igra ... i BHC ostao bez jednog meca ... i ja ostao bez titule najboljeg igra  :girl_cray ocu taj mec ionako sam imao prosek veliki , ocu taj mec ... ne vazi se :P zadovoljan sam i sa ovom statistikom ali opet taj jedan mec mi je oduzeo krunu ahahahahah aj pozz uzivajte dobro druzenje pre svega a igra pfffffffff ko da je bila bitna ...  :hooray:

Spinx!!

Dodao sam deo svojih slika.....danas u toku dana dodam jos D:

stewzoR

Rado bih dosao,al' sam u zadnjem trenu video Invite only :)

$tring

Quote from: stewzoR on August 28, 2011, 07:03:52 PM
Rado bih dosao,al' sam u zadnjem trenu video Invite only :)

Pisalo je invite only u smislu da se ne pojavi 10 mix ekipa nego ozbiljni klanovi... i ostavljen je moj email ko hoce da se prijavi... jebi ga...  :sorry

fanTom!


abruzzi maestro.

Cestitam Faraonima na osvojenoj tituli i naravno bitangama na organizaciji i dobrom provodu  :)  :super

don_gagi

Quote from: abruzzi maestro. on August 28, 2011, 07:55:41 PM
Cestitam Faraonima na osvojenoj tituli i naravno bitangama na organizaciji i dobrom provodu  :)  :super

Mislim nije ni bitno, al srce me boli kad vidim da Jack-u oduzimate titulu i dodeljujute je nekim tamo faraonima, a toliko ju je zeleo i pripremao se danima za dizanje pehara...a koji bese ti faraoni uopste?  ;D

sh!k!` 8D - rmzjEE -

Quote from: Citadel of Pain on August 28, 2011, 05:46:32 PM
Čestitke i najboljem igraču turnira, malom bitangefuckeru iz Smederava SD - rmzjEE.!!!  :clapping
'Fala Citadel! :D

Belick


Beba

Hvala svim Bitangama od Maria i mene na lijepom doceku i druzenju.Svaka vam cast  :thankyou  I jedno veliko hvala Totu sto nas je primio kod sebe,hvala puno Toto,nemamo rijeci..  :-*

ToTo

Quote from: Beba on August 28, 2011, 09:48:38 PM
Hvala svim Bitangama od Maria i mene na lijepom doceku i druzenju.Svaka vam cast  :thankyou  I jedno veliko hvala Totu sto nas je primio kod sebe,hvala puno Toto,nemamo rijeci..  :-*
Ma sve ok momci, na bitange party svi su dobrodosli. Molim te samo bez tih poljubaca, nisam ja u tom fazonu, tu ce ti Coper i Paddy biti prikladniji od mene  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Nadam se da cemo se jos neki put videti, bice okupljanja, nije ovo kraj................... :drinks2

ToTo

Quote from: don_gagi on August 28, 2011, 08:26:48 PM
Quote from: abruzzi maestro. on August 28, 2011, 07:55:41 PM
Cestitam Faraonima na osvojenoj tituli i naravno bitangama na organizaciji i dobrom provodu  :)  :super

Mislim nije ni bitno, al srce me boli kad vidim da Jack-u oduzimate titulu i dodeljujute je nekim tamo faraonima, a toliko ju je zeleo i pripremao se danima za dizanje pehara...a koji bese ti faraoni uopste?  ;D
Lako ces ih prepoznati, to su oni sto su imali jednog crnca u ekipi  :rofl :rofl :rofl :rofl

abruzzi maestro.

Quote from: ToTo on August 28, 2011, 11:12:28 PM
Quote from: don_gagi on August 28, 2011, 08:26:48 PM
Quote from: abruzzi maestro. on August 28, 2011, 07:55:41 PM
Cestitam Faraonima na osvojenoj tituli i naravno bitangama na organizaciji i dobrom provodu  :)  :super

Mislim nije ni bitno, al srce me boli kad vidim da Jack-u oduzimate titulu i dodeljujute je nekim tamo faraonima, a toliko ju je zeleo i pripremao se danima za dizanje pehara...a koji bese ti faraoni uopste?  ;D
Lako ces ih prepoznati, to su oni sto su imali jednog crnca u ekipi  :rofl :rofl :rofl :rofl
HAHAHAHAHAHAHAHAHA , Pdy majstor fudbala  :D

SALTSTONE

Hvala svima koji su bili na partiju, narocito drugarima iz Bosne i Hrvatske !!! Hvala i Matrixu, Stringu i Bitangama koji su sve ovo priredili. Zadovoljstvo je bilo videti toliko dobrih ljudi i doborg skill-a na jednom mestu  :icon_bad:  Vidimo se sledece godine u isto vreme.....do tada  :stoner:
[/quote]

don_gagi

Quote from: ToTo on August 28, 2011, 11:12:28 PM
Lako ces ih prepoznati, to su oni sto su imali jednog crnca u ekipi  :rofl :rofl :rofl :rofl

A jes' ba, bio jedan Dzej u toj ekipi!  :o  :rofl

CrazY

Sve pohvlae za organizovani turnir, svaka cast.. i naravno hvala toto za prijem u onako malom broju... :D :D


i da dragane ne moj se truditi da uzmes pobedu...  ;D ;D

don_gagi

Hahahahah e moj budice, ma dajem ja i pobedu i sve za ono druzenje od juce! Neprocenjivo!  :drinks2

CrazY

bas to dragane,  samo moramo ponovit... :drinks2

VIP.er

Quote from: Jack Sparrow on August 28, 2011, 05:58:28 PM
Quote from: Citadel of Pain on August 28, 2011, 05:46:32 PM
Čestitke i Faraonima na tituli! Ali zar nije Grupa VoŠ¾d+Famiglia imala isto bodova kao i Faraoni?  :hmm

E tu si upravu.
Nisi u pravu, imali ste 2 pobede, a mi 3  :rofl   :smartass

||NooOooZ||CAKI

cestitke pobedniku, a i koliko vidim po slikama lepo ste se proveli, mislim oni koji su bili :super :super :super :super

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: VIP.er on August 29, 2011, 03:10:53 PM
Quote from: Jack Sparrow on August 28, 2011, 05:58:28 PM
Quote from: Citadel of Pain on August 28, 2011, 05:46:32 PM
Čestitke i Faraonima na tituli! Ali zar nije Grupa VoŠ¾d+Famiglia imala isto bodova kao i Faraoni?  :hmm

E tu si upravu.
Nisi u pravu, imali ste 2 pobede, a mi 3  :rofl   :smartass


Ali ste Vi odigrali mech vise od nas :tongue2
Dobar lan, ali jos bolje druzenje posle u Gerili :drinks2

Spinx!!

vuradjen upload 200 slika
slike mozete videti klikom na link u prvom postu

ostale slike danas u toku dana, tadje bi molio i ostalu raju koja ima slike da se javi na x fire zbegovac1987 kako bi se skupile sve slike sa lana i zurke :D Hvala

komara

Hahahahahahah Stringonja i Zverko su u totalnom blaŠ¾enstvu  :rofl

ToTo

Quote from: komara on August 30, 2011, 10:16:14 AM
Hahahahahahah Stringonja i Zverko su u totalnom blaŠ¾enstvu  :rofl
Jok cini ti se, a Coper u nesvesti  :rofl :rofl :rofl

Zver