News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Gledaj me (film)

Started by $tring, December 14, 2009, 06:18:50 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Izgleda mi interesantno, i cini mi se da je jezivo dobro snimljeno...

http://www.youtube.com/watch?v=ZCL__RDRqZk


komara

Ne znam jbg,ali ja ne mogu da gledam filmove iz bivse SFRJ novije generacije(sa retkim izuzecima) kao da su zaboravili da glume, a ovi novi glumci i glumice su dobri samo za serije poput one Jelene i ostalih sapunica.  :bad2

tihi



    Kad razmislim,ne secam se koji je to domaci film bio toliko dobar posle mi nismo andjeli 1....pa nema ga,mada "pre kise" nije los film,malo tezak,zavisi kako ko voli.

Lider

Meni su nasi filmovi  :worth :worth :worth. Najbolji humor je nas, dosta inteligentniji nego zapadnjacki. Kad vidim one holivudske i on prde, usere se i sad bi se trebao smijati :icon_eek:. One neke humoristicne serije da nema onog automata kad se ljudi smiju, ne bi znao kad da se smijem.
Mrtav 'ladan, Bumerang, Kad porastem bicu kengur.....ima ih hrpa.
Domace je zakon!

komara

Quote from: Lider on December 15, 2009, 11:05:41 PM
Meni su nasi filmovi  :worth :worth :worth. Najbolji humor je nas, dosta inteligentniji nego zapadnjacki. Kad vidim one holivudske i on prde, usere se i sad bi se trebao smijati :icon_eek:. One neke humoristicne serije da nema onog automata kad se ljudi smiju, ne bi znao kad da se smijem.
Mrtav 'ladan, Bumerang, Kad porastem bicu kengur.....ima ih hrpa.
Domace je zakon!
Slazem se za nas humor,ali toga vise nema,ili ponavljaju fraze iz legendi poput maratonaca i ko to tamo peva.

Zver

Domaće filmove koje mogu izdvojiti a da su izašli posle mi nismo andjeli su točkovi i rane.

Citadel of Pain

Quote from: komara on December 15, 2009, 04:22:07 PM
Ne znam jbg,ali ja ne mogu da gledam filmove iz bivse SFRJ novije generacije(sa retkim izuzecima) kao da su zaboravili da glume, a ovi novi glumci i glumice su dobri samo za serije poput one Jelene i ostalih sapunica.  :bad2

:worth

UŠ¾as kako glume mladji naraštaji...