CoD2 SUMMER CUP '09 by Internet Zona & La_Famiglia

Started by spdR, July 21, 2009, 04:15:07 PM

Previous topic - Next topic

spdR

Pozdrav ! Prijateljski klanovi i.zOn4| i La_Famiglai su odlucili da organizuju CoD2 SD Summer TURNIR !
Predvidjen broj klanova je 32,a vec prvog dana su se ,za sada,prijavile 3 ekipe.
Nagrada ce biti,a danas ce biti odredjeno koje su to nagrade ! Original cd-key nece biti obavezan jer zelimo da ova liga protekne u drugarskoj atmosferi,uz koji metak ,te da bi se nas sto vise okupilo.Naravno to ne znaci da cheatanje nece biti sankcionisano,kao i vredjanje i ostale "lose stvari".Tome tolerancije nema.

Vise na www.lazarevacnadlanu.com/gurka/
Podforum je CoD2 SD kup - tu se vrse prijave - ZA SAD ! Na www.internet-zona.com ce biti otvoren odredjeni forum koji ce sluziti za ovu ligu,te ce se sve tu prebaciti kada to bude ucinjeno.

Procitajte pravila,koja ce ,ukoliko bude potrebe,biti editovana u svrhu sto kvalitetnije lige i zabave.

POZDRAV SVIMA od i.zOn3| i La_Famiglie !

Dok sam ovo pisao,vec se jos  1 klan prijavio :)
IDEMO DO 32 !

STEK

turnir na crack serverima!!!!!!!!!!!!KRALJEVI!!!!!ma idoli....ma sve naj naj naj.... :rofl


:bad2


ako neka ekipa osvoji turnir a nisu upalili HAX ja cu da pojedem mog KERA!!!! :suicide

GL%  :rofl

spdR

Turnir na originalima nije moguc zbog nedostatka klanova sa originalima u Srbiji,Hrvatskoj,Bosnoj...Tj na Balkanu.Glavni cilj je zabava,a ako to neki ljudi ne mogu da shvate,kako je tako je.Uostalom,server logovi i pbssovi ce se pregledavati,jer "crack" cheateri imaju vecinom hax koji je undetected od pba,ali ne od pbssa.

Ma da i turnir sa org serverima dolazi u obzir.Ukoliko bude dosta klanova sa originalima.
HF :)

Funkerman

hahaha bez originala...bice ono "ne zna se ko pije ko placa"..kvotu cete sigurno popuniti tu nema dileme  :D

GL  :super

spdR

Moram da citiram spartanca iz jednog posta "Svi vi koji ste juce kupili org danas pljujete po igracima bez orga a do juce ga niste imalI"

Ovim necu da kazem nista lose.Samo hocu da ti pokazem da si i ti funker (ako se ne varam) igrao bez org keya do nedavno,a uz dobru organizaciju,krek turnir moze da uspe.
Odi lepo na cb,regaj se i  vidi sta mozes.Oni koji hoce da se zabave igrace ovde bez problema ^^ molim bez takvih komentara ubuduce....ako imate neku sugestiju ili kritiku,to napisite...pozz

edit : zaboravio sam da kazem da original nije uslov zabave i druzenja,a to je i cilj ovog turnira
hvala

thosl

mislim da je bolje 6 orig klanova nego 32 kreka

ded4

Quote from: thosl on July 21, 2009, 05:49:09 PM
mislim da je bolje 6 orig klanova nego 32 kreka

Niko te nije pitao za misljenje!

domohomo

Quote from: bakitos on July 21, 2009, 04:23:19 PM
turnir na crack serverima!!!!!!!!!!!!KRALJEVI!!!!!ma idoli....ma sve naj naj naj.... :rofl


:bad2


ako neka ekipa osvoji turnir a nisu upalili HAX ja cu da pojedem mog KERA!!!! :suicide

GL%  :rofl

have faith in the goodness of mankind......

spdR

I mjesto: 2 mjeseca war server, TS, Web Hosting, Domena(1 god.) i Site izradjen

II mjesto: 2 mjeseca war server, TS

III mjesto: 1 mjeseca war server, TS


Po potrebi klana izradjuje se Crack ili Orginal server

Funkerman


*SPARTANAC*

Quote from: bakitos on July 21, 2009, 04:23:19 PM

ako neka ekipa osvoji turnir a nisu upalili HAX ja cu da pojedem mog KERA!!!! :suicide

GL%  :rofl

Plakao sam, ali plakaooooo od smeha..... poje3sces kera? xD XZdsabdfhtsafdhsa
:rofl :rofl :rofl


DiDaN

Quote from: thosl on July 21, 2009, 05:49:09 PM
mislim da je bolje 6 orig klanova nego 32 kreka

bolje jedno vruce pivo no cetiri ladna  ;D

*SPARTANAC*

Quote from: DiDaN on July 22, 2009, 11:48:52 AM
Quote from: thosl on July 21, 2009, 05:49:09 PM
mislim da je bolje 6 orig klanova nego 32 kreka

bolje jedno vruce pivo no cetiri ladna  ;D
:icon_question: :icon_question: :icon_question:
De didane ti to meni pojasni.

$tring

Quote from: spdR on July 21, 2009, 09:53:19 PM
I mjesto: 2 mjeseca war server, TS, Web Hosting, Domena(1 god.) i Site izradjen

Mi dajemo 3 ...  :tease

spdR


SOLID

Quote from: *SPARTANAC* on July 22, 2009, 04:06:48 PM
Quote from: DiDaN on July 22, 2009, 11:48:52 AM
Quote from: thosl on July 21, 2009, 05:49:09 PM
mislim da je bolje 6 orig klanova nego 32 kreka

bolje jedno vruce pivo no cetiri ladna  ;D
:icon_question: :icon_question: :icon_question:
De didane ti to meni pojasni.
:D   Didana udarilo pivo po ovim vrelim danima :D :D :D

SOLID


Zna!!!!

Quote from: spdR on July 21, 2009, 04:15:07 PM
Pozdrav ! Prijateljski klanovi i.zOn4| i La_Famiglai su odlucili da organizuju CoD2 SD Summer TURNIR !
Predvidjen broj klanova je 32,a vec prvog dana su se ,za sada,prijavile 3 ekipe.
Nagrada ce biti,a danas ce biti odredjeno koje su to nagrade ! Original cd-key nece biti obavezan jer zelimo da ova liga protekne u drugarskoj atmosferi,uz koji metak ,te da bi se nas sto vise okupilo.Naravno to ne znaci da cheatanje nece biti sankcionisano,kao i vredjanje i ostale "lose stvari".Tome tolerancije nema.

Vise na www.lazarevacnadlanu.com/gurka/
Podforum je CoD2 SD kup - tu se vrse prijave - ZA SAD ! Na www.internet-zona.com ce biti otvoren odredjeni forum koji ce sluziti za ovu ligu,te ce se sve tu prebaciti kada to bude ucinjeno.

Procitajte pravila,koja ce ,ukoliko bude potrebe,biti editovana u svrhu sto kvalitetnije lige i zabave.

POZDRAV SVIMA od i.zOn3| i La_Famiglie !

Dok sam ovo pisao,vec se jos  1 klan prijavio :)
IDEMO DO 32 !




Pozdrav Bitange Community i ostalima sa molbom da se podrzi ovaj Tournament koji je prvi i zamisljen je na bazi friendly Clanova i nebitna je rasprava da li je na crack ili na orig. ,,svi turniri od Bitange Community su bili podrzani sa nase strane,tako da nam je cak to bila i na neki nacin skola i lijepo iskustvo...Za prvi turnir smo krenuli na slican nacin kao i Bitange Community sa CTF turnirom na kojemu je sve i pocelo uglavnom sa lijepim iskustvima i druzenju, a tako je  zamisljen i ovaj Summer S&D Tournament '09..

Nadam se druzenju preko nisana u sto vecem broju friendly klanova : :aug :drinks2


Drugarski Pozdrav od Internet Zona organization !!!!

VIP.er

#19
Necu da vam miniram turnir, ali da je I-Zona bitangama prijateljski podrzala turnir i pre svega ostala u vise nego korektnim odnosima sa nama, ne bih bas rekao. Nece biti nipodastavanja naravno, ali ni podrske ( naravno govorim samo u svoje ime ). Stvarno mislim da je vrlo drsko od vas da trazite nasu pomoc.

Zna!!!!

#20
Quote from: VIP.er on July 23, 2009, 01:27:19 AM
Necu da vam miniram turnir, ali da je I-Zona bitangama prijateljski podrzala turnir i pre svega ostala u vise nego korektnim odnosima sa nama, ne bih bas rekao. Nece biti nipodastavanja naravno, ali ni podrske ( naravno govorim samo u svoje ime ). Stvarno mislim da je vrlo drsko od vas da trazite nasu pomoc.


Pomoc nije trazena,,,ne trebamo pomoc :P,a podrska je nesto sto mozes i ne moras dati. Ides optuziti nekoga da je drzak a ne obrazlozis zasto i ne navedes razlog te drskosti, ovako sto se tice pomoci nije trazena ni u kojem obliku ali da je Internet Zona pomogla Bitangama u konkretnoj stvari a  ima odlicne odnose koliko vidim sa pojedinim clanovima koji su pomogli kada je trebalo I-Zoni i tako ce i ostati sto se mene tice osobno.
Sad ako su neki clanovi su dosli u conflikt sa tobom Vipi-eru :), to je tvoja privatna stvar,to ti ne daje pravo da meni kazes da sam drzak zato sto sam na neki nacin osobno dosao pozvati  Bitange  za Tournament na kojem se vec 39 klanova prijavilo i ovaj topic na forumu je otisao krivim smjerom,zao mi je ali ne zbog mene vec bas zbog drskosti pojedinih clanova pojedinih klanova...


Pozdrav svima dobronamjernim gamericama i gamerima !!!!

STEK

39 klanova ...... :rofl kakav ce to cirkus da bude!!!!!oprosti im BOZE neznaju sta im je ciniti..... :party2 :rock3

*SPARTANAC*

Quote from: bakitos on July 23, 2009, 02:22:36 AM
39 klanova ...... :rofl kakav ce to cirkus da bude!!!!!oprosti im BOZE neznaju sta im je ciniti..... :party2 :rock3
Hahahaha, ovaj forum bi bio kao i svaki drugi forum da nije BAKITOSA!  ;D :rofl

$tring

Quote from: zna!! on July 23, 2009, 02:15:18 AM

Pozdrav svima dobronamjernim gamericama i gamerima !!!!

Pozdrav i tebi i sve najbolje na turniru... ako bitange skupe squad prijavice se...  :this

VIP.er

#24
Nisam rekao da si ti drzak, procitaj malo pazljivije, rekao sam da je drsko sto trazite nasu podrsku. Rekao sam da govorim u svoje ime ako nisi video. Nemam nista protiv tebe, ali ako klan koji je sa nama u prijateljskim odnosima izgubi na nasem turniru od nas i onda trazi pobedu jer nam se guid ne poklapa, za mene to nije friendly klan. Odnosi korektni jesu svakako, i ovo se odnosi samo na pojedince iz klana ( znam da ti nisi taj koji je trazio ovo sto sam rekao ), konkretno mislim na Hazarda. Ima razlike izmedju korektnog i prijateljskog odnosa. Ponavljam, sve ovo govorim u svoje ime.

Ok, rekao sam da necu smetati i nipodastavati vas kao klan i vas turnir, i necu. NHF Zna  :)

Mephisto

#25
SLAZEM SE SA VIPEROM WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Jbt nisam nikad mislio da cu ovo napisat.
Uh koji turnir je popunit cete kvotu jer se haxori na take turnire lijepe ko muhe za clumsy-ev guz.
Jesmo korektni jbt mos si mislit.
Samo znate srat iza leđa kad dobijete priliku a kad ovako nest bude onda  :D :D :D :D :D
I sta kad izgubite??? Nije org nemrete nikog jebavat za guid.
Joooj jadni sviii joooj nek mi netko da tabletu da se smirim.

Samo viperu ovo NHF de covjece zar te nisam nicem poducio.
Lijepo FOF idi odakle si se izlego tako nesto napisi a ne ti NHF.
Uvijek se uplasis na kraju mali viperu  :'( :'( :'( :'( :'(

don_gagi

Quote from: Mephisto on July 24, 2009, 07:34:21 AM
SLAZEM SE SA VIPEROM WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Jbt nisam nikad mislio da cu ovo napisat.
Uh koji turnir je popunit cete kvotu jer se haxori na take turnire lijepe ko muhe za clumsy-ev guz.
Jesmo korektni jbt mos si mislit.
Samo znate srat iza leđa kad dobijete priliku a kad ovako nest bude onda  :D :D :D :D :D
I sta kad izgubite??? Nije org nemrete nikog jebavat za guid.
Joooj jadni sviii joooj nek mi netko da tabletu da se smirim.

Samo viperu ovo NHF de covjece zar te nisam nicem poducio.
Lijepo FOF idi odakle si se izlego tako nesto napisi a ne ti NHF.
Uvijek se uplasis na kraju mali viperu  :'( :'( :'( :'( :'(

Idi leci se dete!  :thumbdown

Zna!!!!

#27
Quote from: VIP.er on July 23, 2009, 05:06:03 PM
Nisam rekao da si ti drzak, procitaj malo pazljivije, rekao sam da je drsko sto trazite nasu podrsku. Rekao sam da govorim u svoje ime ako nisi video. Nemam nista protiv tebe, ali ako klan koji je sa nama u prijateljskim odnosima izgubi na nasem turniru od nas i onda trazi pobedu jer nam se guid ne poklapa, za mene to nije friendly klan. Odnosi korektni jesu svakako, i ovo se odnosi samo na pojedince iz klana ( znam da ti nisi taj koji je trazio ovo sto sam rekao ), konkretno mislim na Hazarda. Ima razlike izmedju korektnog i prijateljskog odnosa. Ponavljam, sve ovo govorim u svoje ime.

Ok, rekao sam da necu smetati i nipodastavati vas kao klan i vas turnir, i necu. NHF Zna  :)

Moram ti odgovoriti Viperu, da probam rijesiti taj "conflict" koji se vuce od tog turnira,,da Haz je taj koji je poceo kad je CoD1 je izasao 18. prosinac 2003. godine,a Hazard ima account na CB od 14. marta 2005. godine.To vam govori da je on igrao COD1 cb 8 mjeseci,dok nas vecina nije znala sta je Call of Duty.Kada je izasao COD2,25. listopad 2005., on i teamAU  ( SVOJEVREMENO top 20 na cbu kad je bila puno jaca konkurencija i manje citera) ,,,na PUB serverima Bitange nije proveo ni sata,dok sam ja i vecina clanova natrljali po 1500 sati i da on je taj koji je conflict primjetio,ako igras ozbijno CB onda su conflicti sastavni dio toga a taj turnir je zamisljen koliko se sjecam po pravilima CB-a,,meni se osobno j... za CB a mozda nisam ni ozbiljan u igri i od igre trazim neke druge stvari a to su druzenje i zaj... :D .

Conflict nismo imali mi Internet Zona klan vec Bitange klan, zbog radi igraca koji nije postovao pravila organizatora tj. svog klana .
Klan je kaznjen na nacin koji je korektan, osobno sam bio protiv takvog nacina dobijanja bodova (a nije to nitko zelio u tom trenutku iz nasega klana,odluka je bila na organizatoru), ali mislim da imam klan koji je demokratski sto se tice takvih situacija i podrska je bila od mnogo klanova koji su tad igrali na turniru, sto me je tada isto  iznenadilo a mislim da je pozadina toga taj "player" koji je imao conflikt. Osobno nemam conflict sa tim momkom niti ni sa jednim igracem Bitanga klana a imam cak sto vise jako dobre odnose sa pojedinim clanovima .
Mislim da pravila igranja treba odvojiti od prijateljstva i druzenja,,kad ih neko prekrsi on je taj koji snosi posljedice a ne cijeli klan ili Comunity.Takmicenje i prijateljstvo takodje treba odvojiti  da se nebi izgubio takmicarski duh u natjecanju kao i u pristupu prema protivniku...Mislim a i znam zato sto sam Zna!!!! :D a bice da sam malo i stariji i umjereniji da je to sve nepotrebno produbljivati zato sto je to iza nas, a novi klinci koji dolaze mozda nesto i nauce od nas napr. sta znaci GL&HL


Mephisto tebi bas necu replicirat :P, osim na vezano za tournament koji ce vjerojatno biti ORG zato sto ima dovoljno prijavljenih sa ORG ali prijave idu dalje i nadam se da jos ima takmicarskog duha na ovim prostorima :D

Ugodan dan i pozdrav svima !

cod.Gaming_Quicker

Quote from: zna!! on July 24, 2009, 12:57:56 PM
Quote from: VIP.er on July 23, 2009, 05:06:03 PM
Nisam rekao da si ti drzak, procitaj malo pazljivije, rekao sam da je drsko sto trazite nasu podrsku. Rekao sam da govorim u svoje ime ako nisi video. Nemam nista protiv tebe, ali ako klan koji je sa nama u prijateljskim odnosima izgubi na nasem turniru od nas i onda trazi pobedu jer nam se guid ne poklapa, za mene to nije friendly klan. Odnosi korektni jesu svakako, i ovo se odnosi samo na pojedince iz klana ( znam da ti nisi taj koji je trazio ovo sto sam rekao ), konkretno mislim na Hazarda. Ima razlike izmedju korektnog i prijateljskog odnosa. Ponavljam, sve ovo govorim u svoje ime.

Ok, rekao sam da necu smetati i nipodastavati vas kao klan i vas turnir, i necu. NHF Zna  :)

Moram ti odgovoriti Viperu, da probam rijesiti taj "conflict" koji se vuce od tog turnira,,da Haz je taj koji je poceo kad je CoD1 je izasao 18. prosinac 2003. godine,a Hazard ima account na CB od 14. marta 2005. godine.To vam govori da je on igrao COD1 cb 8 mjeseci,dok nas vecina nije znala sta je Call of Duty.Kada je izasao COD2,25. listopad 2005., on i teamAU  ( SVOJEVREMENO top 20 na cbu kad je bila puno jaca konkurencija i manje citera) ,,,na PUB serverima Bitange nije proveo ni sata,dok sam ja i vecina clanova natrljali po 1500 sati i da on je taj koji je conflict primjetio,ako igras ozbijno CB onda su conflicti sastavni dio toga a taj turnir je zamisljen koliko se sjecam po pravilima CB-a,,meni se osobno j... za CB a mozda nisam ni ozbiljan u igri i od igre trazim neke druge stvari a to su druzenje i zaj... :D .

Conflict nismo imali mi Internet Zona klan vec Bitange klan, zbog radi igraca koji nije postovao pravila organizatora tj. svog klana .
Klan je kaznjen na nacin koji je korektan, osobno sam bio protiv takvog nacina dobijanja bodova (a nije to nitko zelio u tom trenutku iz nasega klana,odluka je bila na organizatoru), ali mislim da imam klan koji je demokratski sto se tice takvih situacija i podrska je bila od mnogo klanova koji su tad igrali na turniru, sto me je tada isto  iznenadilo a mislim da je pozadina toga taj "player" koji je imao conflikt. Osobno nemam conflict sa tim momkom niti ni sa jednim igracem Bitanga klana a imam cak sto vise jako dobre odnose sa pojedinim clanovima .
Mislim da pravila igranja treba odvojiti od prijateljstva i druzenja,,kad ih neko prekrsi on je taj koji snosi posljedice a ne cijeli klan ili Comunity.Takmicenje i prijateljstvo takodje treba odvojiti  da se nebi izgubio takmicarski duh u natjecanju kao i u pristupu prema protivniku...Mislim a i znam zato sto sam Zna!!!! :D a bice da sam malo i stariji i umjereniji da je to sve nepotrebno produbljivati zato sto je to iza nas, a novi klinci koji dolaze mozda nesto i nauce od nas napr. sta znaci GL&HL


Mephisto tebi bas necu replicirat :P, osim na vezano za tournament koji ce vjerojatno biti ORG zato sto ima dovoljno prijavljenih sa ORG ali prijave idu dalje i nadam se da jos ima takmicarskog duha na ovim prostorima :D

Ugodan dan i pozdrav svima !

Mogao si roman da napises

Staljin

cod gaming quicker ti se ne uplici u njihovu raspravu osim ako nemas argumenata,ili si jedan od onih koji se uvuku i ne izlaze dok ih ne pokake :-[

cod.Gaming_Quicker

Koji j
Quote from: Staljin on July 24, 2009, 04:22:21 PM
cod gaming quicker ti se ne uplici u njihovu raspravu osim ako nemas argumenata,ili si jedan od onih koji se uvuku i ne izlaze dok ih ne pokake :-[

Koji je tvoj problem?! Nece nikom da skodi malo sale,valjda  :)

Staljin


SOLID


ded4


Mephisto

Lol pub dio foruma sto znaci da moze svatko da se uplice.

GuRuGeoRge

#35
Eh i ja bih rado da ratujem sa vama,vidim biće veselo puškaranje i rokanje 39 klanova prijavljeno :rnr :wah ;D Ali jbg...ne'am klan tj. nisam član nijednog klana.. :icon_neutral: :icon_confused:

BaNaNaMaN

evo da i ja kazem nesto... igrajte i uzivajte , onaj ko hoce da igra na crack-ovanim serverima turnir, on nek se prijavi , a onaj koji ne zeli da igra na crack-ovanim serverima ne mora da se prijavi , nista nije morati ... pozz

Lider

Tako je Banana noobe  :icon_lol:. Ako neces pomoci ili se prijaviti, nemoj ni odmagati ili davati suvisne komentare!  :ziveli

spdR


cod.Gaming_Quicker

Quote from: spdR on August 01, 2009, 03:46:21 PM
TURNiR se igra na ORG SERVERiMA!!! (c) Spinx

A rekli ste da ce da se igra na cracked serverima.

spdR

rekli - a ima dovoljno klanova sa orgovima

ovaj info sam dobio od spinxa :)


cod.Gaming_Quicker

Spinx stalno nesto izvrce,da li mu je to navika?!

spdR

quicker ne tice te se posao admina :) ima nas vise ne brini :)

spdR

ODABRANI KLANOVI !

www.internet-zona.com

forum for more info


spdR

#45
izvucene su i grupe pre par dana ! i-zona 4 more info

*SPARTANAC*

Quote from: spdR on August 08, 2009, 02:40:27 PM
izvucene su i grupe pre par dana ! i-zona 4 more info
- Svakakvo reklamiranje bez prethodne dozvole Bitange tima je zabranjeno, a bitefight, web zarada i slicne stvari su takodjer zabranjene

http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=735.0

Mephisto

Ak netko oce neki info otic ce na izonin il familijin forum a ne na nas.
Nemrete ni sami promovirat turnir neg kod nas dolazite i "obavjestavate sve".

zOn4|Tony

Eo ovim putem se ispricavam sto smo uopce dosli kod vas na forum, uopce nismo trezili reklamiranje pomocu vas, nego samo podrsku koju

ste mogli dati a niste.... Tu samo dokazujete da nezelite vise prijateljske odnose sa I-Zonom, eo ja prvi odlazim sa foruma i sa vasih servera

jer ocito nisam vise dobrodosao!!! A ovaj dio foruma TAKMICENJE I LAN mislio sam da je predvidjen za te informacije o turniru koje su moji

suigraci tu okacili- http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=2151.0 inposs cup
                          http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=2002.0 cod-HR lan turnir
                         http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=1866.0  PES turnir

i nas turnir koji je sa vase strane ispljuvan http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=2234.0

*SPARTANAC*

Quote from: zOn4|Tony on August 08, 2009, 08:35:34 PM
Eo ovim putem se ispricavam sto smo uopce dosli kod vas na forum, uopce nismo trezili reklamiranje pomocu vas, nego samo podrsku koju

ste mogli dati a niste.... Tu samo dokazujete da nezelite vise prijateljske odnose sa I-Zonom, eo ja prvi odlazim sa foruma i sa vasih servera

jer ocito nisam vise dobrodosao!!! A ovaj dio foruma TAKMICENJE I LAN mislio sam da je predvidjen za te informacije o turniru koje su moji

suigraci tu okacili- http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=2151.0 inposs cup
                          http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=2002.0 cod-HR lan turnir
                         http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=1866.0  PES turnir

i nas turnir koji je sa vase strane ispljuvan http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=2234.0
Nikako.  :shok Odakle ti to?!
Samo ocu malo da se drzimo pravila. Nemojte da izmisljate gluposti i hushkate masu protiv nas. Nije lepo.
Kao sto vidis ispod nisam editovao ovaj post, shvatam da je jednom napisana poruka sasvim dovoljna svakim sledeci put smatram spamom ili reklamiranjem.

Quote from: spdR on August 03, 2009, 12:43:37 AM
ODABRANI KLANOVI !

www.internet-zona.com

forum for more info

I jos jednom sa srecom na turniru. :super

STEK