Telekom ADSl - novi paketi i povecanje brzina

Started by DiDaN, December 30, 2010, 12:11:55 AM

Previous topic - Next topic

DiDaN

Telekom Srbije ponudio je korisnicima nove Open ADSL pakete sa znatnim povećanjem brzina u upload-u, odnosno brzina slanja sadrŠ¾aja prema Internetu.

Na taj način, Telekom Srbija od 1. februara dodatno izlazi u susret sve izraŠ¾enijim potrebama korisnika da putem Interneta razmenjuju multimedijalne sadrŠ¾aje, pre svega fotografije i video-klipove. Pored toga, od 1. februara smanjena je cena mesečne pretplate za većinu Click paketa.

Najveću promenu u odnosu na stare pakete osetiće korisnici Click 2 paketa, koji od 1. februara prelaze na Click 4 paket i kojima se povećavaju obe brzine - preuzimanja sadrŠ¾aja sa Interneta (download) sa 2048 kb/s na 4096 kb/s i slanja sadrŠ¾aja prema Internetu (upload) sa 192 kb/s na 512 kb/s. Pored povećanja brzina, korisnicima tog internet paketa smanjena je i cena mesečne pretplate na 1.799 dinara*, što je ujedno i nova cena pretplate za Click 4 paket, koji sada ima duplo većinu brzinu upload-a od 512 kb/s.

Isto tako, korisnici Click 1 paketa, kojima se brzina download-a povećava na 1536 kb/s, ubuduće će moći da šalju svoje priloge na Internet duplo većom brzinom od 256 kb/s, uz izmenjenu cenu mesečne pretplate u iznosu od 1.299 dinara.


http://www.mondo.rs/s193404/Ma...vi_Open_ADSL_Click_paketi.html

Eskimko

Ma da li je moguce,super sa klikom 4 imacu upload 512.   :yikes:

stewzoR

Jednostavno,uzmite SBB,i budite mirni  :)

Zver

SBB je djubre, jedva sam docekao da se skinem sa njihove mreze... Napokon donekle normalan upload....

stewzoR

Zasto?Meni super radi....1390 din. mesecno = download/upload| 4.000 kb/s  | 256-380 kb/s
Vezano za ping,na SRB/CRO/SLO/i ostali regioni na Balkanu osim Grcke ping mi je 30-40,na nemackim serverima 30-40 / 50-70 zavisi gde je hostovan server ,i veza mi je jako stabilna..

STEK

Ja vec mesec dana koristim Telekom ADSL 4096/256 po 1425 dinara... :baby

VIP.er

Quote from: STEK on December 30, 2010, 08:16:04 PM
Ja vec mesec dana koristim Telekom ADSL 4096/256 po 1425 dinara... :baby
:yes

Zver

To što vas dvojica koristite je promocija....

STEK

Quote from: Zver on December 31, 2010, 08:32:13 PM
To što vas dvojica koristite je promocija....
Da,u pravu si ali to je promocija bez IPTV-a!

Luda Krava

Al su se pretrgli sa povecanjem brzine boze sacuvaj,za iste pare u SBB-u dobijes 4.000 kb/s  | 256-380 kb/s ,dok sam ziveo u zgradi koristio sam Sbb i bilo je problema ali ipak je mnogo bolji nego Telekom.Bilo je price da ce od nove godine povecati brzine ali ovo sto su oni povecali brzinu je smesno pa ovo je sprdnja a ne povecanje kad pogleedas sta dobije kod SBB-a za iste pare :no

Zver

Ne dobije se 512 kbps upload, sto je meni veoma vazno.... a i sbb je djubre

SALTSTONE

#11
Quote from: Zver on January 04, 2011, 01:23:09 PM
Ne dobije se 512 kbps upload, sto je meni veoma vazno.... a i sbb je djubre

Samo da se nadovezem....da, SBB je nekada bio totalno sranje. Period kada smo svi kukali zbog istog,... medjutim poslednjih skoro godinu dana nisam imao nikakvih problema, cak naprotiv savrseno radi. Samo kada se setim, zvao sam ih svaki dan. Iz ocaja zamalo da predjem na Telekom adsl,.....ali na svu srecu  :yikes: nije bilo rutera, pa sam cekao....Posle 3 meseca zvali me da sklopim ugovor,......medjutim  videvsi da dobijam 4 x manju brzinu za isto para....kulturno sam ih odjebao  :stoner:

Nadam se da necu baksuzirati sada  :nervous:

$tring

"Svaki ciga svoga konja hvali" ... http://vukajlija.com/svaki-ciga-svoga-konja-hvali?order=time

:harp:

Super sto ce duplirati brzinU! ... sjajna vest...  :hooray:

jape