News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Smijesko trazi klan

Started by Smijesko, January 26, 2009, 11:02:52 PM

Previous topic - Next topic

Smijesko

Ime:Milos
Godine:12
XF:123123987987
Svi moji nickovi u igri:SMIJESKO i me!get a life!!!
Trenutni nick:me! get a life!!!
Org CD key kod:NEMAM
Omiljene puske:Ima ih mnogo
Omiljena mapa-tabla:Borisovka
Bivsi klanovi:Pa bilo ih je vise
Razlog zbog napustanja bivsih klanova:nisu igrali warove NIKAD :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

TRAZIM AKTIVAN KLAN KOJI IGRA WAROVE CESTO :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

[WC]=CyClops=

Momak voliš ti te smiley uskličnike a? Evo ti onda par :icon_exclaim: :icon_exclaim:
12 godina, pa Mire više palačinki pojede u minuti od toga!

Vidim ja po uskličnicima da je ovo onaj isti joker koji se javio na WC regrutaciju i obvezao se nabaviti skripte po potrebi. Reci mami da ne baca tu šibu još i da ti njome izbije skripte iz glave dok nije kasno :)

Zaboravi na ono kad sam rekao demokracija. Proglašavam se privremenim totalitarnim vođom krda i osobno ti šaljem preporučenu odjebenicu. Sorry, nije to osobno ali sve WC starkelje se fanatično boje tih prištića koje će ti izaći za godinu-dvije.

Lider

Taj Mire mora da je neki lud momak. Mire ovo, Mire ono, Mire kaze glupost je bezkonacna, Mire flegman, Mire jede 12 palacinki u minuti...
Nema sta Mire je moj idol. Kad porastem zelim da budem Mire :shok :rofl :rofl :rofl

SOLID


[WC]=CyClops=

Mire je najveća flegma koju sam ikad upoznao online. Kralj lavova, pardon krava.

A tek stil igre, pa taj ni nema prone tipku, što će ti zaklon kad šibaš takve pogotke. Još da nauči onaj Walkerov kruŠ¾ni i bio bi veća legenda od najpoznatijeg rangera.

SOLID

Inace nisam mislio na WC Mire :D