News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Verat ili Telekom ADSL

Started by wOo3cA, January 18, 2009, 07:38:42 AM

Previous topic - Next topic

wOo3cA

Planiram da uzmem internet na drugom racunaru pa me zanima razlika izmedju telekoma i verata.Bitno mi je da bude stabilan,da ne puca veza da nemam ogranicenja u downloadu.
Samo mi odg na ova dva pitanja ako nije problem.
Da li da uzmem telekom i zasto?
Da li da uzmem verat i zasto?

                                                                                                  :-\

lojer

Hmm sinko u tvom slučaju predlaŠ¾em najbolju opciju. Mani se COD2 i uninstall  :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: Š alim se naravno. Ja sam na cable, nemam pojma o adsl provajderima.  :drinks2

Zver

Ja imam i SBB i Telekom ADSL, u poslednje vreme SJBB nesto drka pa sam ga batalio na par nedelja dok testiram adsl, naravno moraju se rucno otvoriti portovi ali radi dobro, zadovoljan sam, relativna udaljenost od adsl centrale mi je manje od 1 km.

STEK

                                                     TELEKOM SRBIJA ADSL JE ZAKON :this :happy :happy :happy :happy :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3                                                                                                                                                       

Zver

Ko tebe moze da shvati ozbiljno, kad si isti shrek  :hat

STEK

Quote from: Zver on January 22, 2009, 01:53:02 PM
Ko tebe moze da shvati ozbiljno, kad si isti shrek  :hat
vidi sta znam ja....

$tring

Quote from: wOo3cA on January 18, 2009, 07:38:42 AM
Planiram da uzmem internet na drugom racunaru pa me zanima razlika izmedju telekoma i verata.Bitno mi je da bude stabilan,da ne puca veza da nemam ogranicenja u downloadu.
Samo mi odg na ova dva pitanja ako nije problem.
Da li da uzmem telekom i zasto?
Da li da uzmem verat i zasto?
                                                                                            :-\

SBB se jako pokvario... Telekom ili Verat? - Verat! ... Imaces manji ping, i Verat je jedini provajder koji ima sopstveni link ka inostranstvu. Svi ostali kupuju od Telekoma (a Verat ima i Telekom) ...

STEK

veruj mi uzmi telekom i iptv i imaces 0 ping veruj mi...... :happy

$tring

#8
Quote from: bakitos on January 27, 2009, 12:52:19 PM
veruj mi uzmi telekom i iptv i imaces 0 ping veruj mi...... :happy

Nasi serveri nisu u telekomu, nego Verat-u, tako da to sto pricas nije tacno.